Článek

Bez "papírů" zase sedl za volant: Zbořil čtyři lavičky a pěkně zřídil oktávku

 
Veškerá pravidla ignoruje mladík (25) z Hodonínska, který „miluje“ řízení automobilu, byť nevlastní řidičák a už několikrát se kvůli tomu dostal do křížku se zákonem. Tentokrát proháněl škodovku po Veselí nad Moravou.
18.11.2021 10:00 |

podobné články

Podobné články

30 tisíc jako poplatek za Havla: Kde stojí jeho lavičky a kdy je otevřela Havlová

 
Lavičky Václava Havla rostou jako houby po dešti – v Česku i zahraničí. Nést jméno prvního českého prezidenta však není zadarmo. Pojmenování lavičky stojí 30 tisíc bez DPH. Kdo částku kasíruje, kde všude lavičky stojí a co s tím má společného Dagmar Havlová?
16.07.2015 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6136 článků) , Dagmar Havlová (1415 článků)

Voda odnesla oktávku i s řidičem: Uplavala 2 kilometry!

 
Na průtrž mračen, která se v noci na sobotu přehnala Zlínskem, dlouho nezapomene majitel (58) Škody Octavia. Voda z rozvodněného potoka odnesla oktávku i s ním! Zatímco šoférovi pomohli z vody hasiči, auto uplavalo 2 kilometry daleko!
07.08.2016 20:20 |

podobné články

Mladík (†18) bez řidičáku sedl za volant tátova auta: Napálil do plotu a zemřel

 
Bez řidičáku sedl za volant a stalo se mu to osudným. Juraj (†18) pocházející ze slovenského města Cífery ve čtvrtek večer pořádal u sebe doma velkou party, na kterou pozval všechny své kamarády. Druhý den ráno se nechal přemluvit, aby svezl svou kamarádku domů do Trnavy. Zpět se však už nevrátil.
07.01.2019 19:35 |

podobné články

Už potřetí! Nalil se pivem a sedl za volant: Kolegův auťák "zaparkoval" do zábradlí

 
Posilnit se alkoholem a pak usednout za volant je nejspíš podivným koníčkem nenapravitelného flamendra (54) z Brněnska. Tentokrát to ovšem pořádně přehnal, půjčil si totiž vůz kolegy z práce a ten notně zřídil.
24.04.2020 13:10 |

podobné články

Bakala, Kožený, vraždy... Co nás nefrustrovalo. Zdeněk Zbořil připomíná Kalouskovi a Němcové, co lidem nesdělili

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Je to zase další úspěch prezidenta Zemana a jeho zuřiví kritici by konečně mohli přijít s nějakým novým nápadem, jak jeho vliv na politické poměry v zemi změnit, a nikoliv jen vymýšlet nové nadávky a urážky,“ komentuje politolog Zdeněk Zbořil vyslovení důvěry vládě Andreje Babiše. A jak se smířit s podporou komunistů a s titulkem sobotní MF Dnes? „KSČM je dnes stejně ‚demokratická‘ jako ostatní parlamentní strany,“ říká Zbořil. V dnešním Rozjezdu se věnuje také summitu NATO: „Trumpova kritika Nord Streamu 2 není ničím jiným, než dohadováním se o ceně nafty na světových trzích.“ V souvislosti s Junckerovým bolestivým záchvatem Zbořil podotýká: „Prezident Zeman měl kdysi virózu, a média z toho měla Vánoce, které jim vydržely skoro dva roky. Jean-Claude Juncker má dnes ischias a doufejme, že se tím nebudeme bavit stejně dlouhou dobu.“
16.07.2018 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23805 článků) , Zdeněk Bakala (328 článků)

Taxikáři vadila v cestě zasahující sanitka, sedl si za volant a odvezl ji pryč

 
Frustrovaný taxikář z britského Eastbourne, jehož auto blokovala zasahující sanitka, se uchýlil ke značně nevhodnému řešení problému. Vylezl z automobilu, sedl si za volant sanitky a záchranné vozidlo odvezl o desítky metrů dál, aby mohl projet se svým vozidlem. Nakonec se v něm ale hnulo svědomí a přišel se sám nahlásit na policii.
17.08.2010 15:12 |

podobné články

Takhle zapíjeli Radka Brzobohatého: Trojan nejprve donesl pivo, pak sedl za volant

 
Hostina, na níž přátelé a rodina oslavovali Radka Brzobohatého, byla opravdu vydařená. V pozdních nočních hodinách dokonce došlo pivo, a tak se pro něj obětavě vydal herec Ivan Trojan. Nezbývá než doufat, že nebylo  pro něj, protože po teatrálním loučení s Petrem Rychlým sedl za volant.
22.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (322 článků) , Petr Rychlý (409 článků)

Řidič autobusu sedl za volant namol! V Úvalech nadýchal více než promile

 
Jen zázrakem se nikomu nic nestalo! 40letý řidič autobusu totiž sedl v pondělí ráno za volant opilý - když ho policisté zkontrolovali, naměřili mu v dechu více než jedno promile. Je podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky.
21.05.2018 16:00 |

podobné články

Děsivé záběry: Ukrajinec sedl za volant opilý, v zatáčce smetl protijedoucí auto

 
Sedl za volant opilý a způsobil vážnou nehodu. Osmatřicetiletý Yuri z Ukrajiny vjel do protisměru, kde smetl druhé auto. Děsivý incident zaznamenala kamera v autě oběti.
27.06.2018 20:30 |

podobné články

Opilý sedl za volant, zabil a zmrzačil kamarády: Svědomí bude zpytovat 6 let ve vězení

 
Hloupý nápad, který skončil loni v únoru děsivou tragédií. Jakub (24) z Kroměřížska věděl, že celou noc popíjel alkohol, přesto nad ránem sedl za volant svého Renaultu Megane, naložil trojici kamarádů a rozjel se po dálnici D1 na Hulín. Jenže na dálničním přivaděči ztratil nad autem vládu a havaroval.
19.09.2018 12:45 |

podobné články

Dal si „dávku“ a sedl za volant! Zfetovaného řidiče (27) chytli policisté, u sebe měl pervitin

 
Dal si „dávku“, pak sedl za volant a projížděl Prahou. Policie vypátrala řidiče (27) ve Strašnicích. Při kontrole zjistila, že muž převáží drogy a sám je zfetovaný.
16.06.2020 13:05 |

podobné články

Babí léto Michala Dlouhého: »Vylupnul« dvě piva a sedl za volant!

 
Co má tohle znamenat? Při podivných manévrech v centru Prahy přistihli fotoreportéři herce Michala Dlouhého (51). Během poledne „vylupnul“ dvě piva, pak sedl za volant a v obchodě následně zaparkoval na invalidech.
21.09.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (160 článků)

Potácel se centrem Prahy, pak se 2,3 promile sedl za volant. Muže si všiml operátor na kamerách

 
Potácel se centrem Prahy, pak sedl za volant a odjel! Opilého muže, který svou jízdou mohl hazardovat se životy dalších účastníků silničního provozu, na Václavském náměstí zastavila hlídka pražských strážníků. Nadýchal 2,3 promile.
09.06.2021 14:20 |

podobné články

Za chytré lavičky dala Praha přes dvě mega: Už nefungují! Některé z ulic zmizely, co bude dál?

 
S velkou pompou začaly počátkem srpna 2017 v Praze fungovat první chytré lavičky – postupně se objevilo 10 kousků od sedmi různých výrobců, za něž město zaplatilo celkem 1,85 milionu korun bez DPH. Půl roku byly v testovacím provozu, během něhož musela Praha „vysolit“ další statisíce za provoz a opravu. Od ledna 2018 se o lavičky nikdo nestará, některé jsou poničené a další už z ulic města dokonce odvezli. Co s více než dvoumilionovou investicí bude dál?
17.12.2019 18:05 |

podobné články

Reklamní lavičky mizí z ulic Prahy, zatím bez náhrady. Veřejnost se ozývá: Máme si ven nosit skládací židle?

 
Kdo by neznal ikonické hranaté lavičky na zastávkách s křiklavou reklamou na opěradle. Pražskému magistrátu se ovšem takový vizuální smog nelíbí, chce se mobiliáře zbavit a zkultivovat tím tak veřejný prostor. Postupně odstranízhruba 1 400 kusů těchto laviček. Obyvatelům však chybí místa k sezení, která se vyskytovala zpravidla u stanic MHD. Náhrada za lavičky se přitom zatím neplánuje.
06.08.2021 18:50 |

podobné články

„Opilý debil Zeman“? Zdeněk Zbořil je zděšen, jak se k němu chovali. Ani Stalin si to prý nedovolil

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Bez ohledu na chování a jednání pana prezidenta mi útoky proti němu připomínají zlatá léta komunistické propagandy let padesátých a doby normalizační,“ zhodnotil politolog Zdeněk Zbořil události posledních dnů v souvislosti s hlavou státu. Věnuje se také situaci, kdy se prezident Miloš Zeman nezúčastnil bodu programu summitu NATO, a následujícím komentářům. Zbořil v Rozjezdu reagoval na vizi premiéra Bohuslava Sobotky o zemi, kde nevládne mocenská dvojice Andrej Babiš a Miloš Zeman a pak „by se dýchalo daleko volněji“. „Pan Sobotka se už delší dobu dopouští vizí, které prezentuje hlavně jako já, já, já. Možná už dokázal splynout i fyzicky s těmito vizemi, a proto se domnívá, že se mu bude lépe dýchat,“ glosuje Zbořil.
29.05.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23805 článků) , Miloš Zeman (26649 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků)

No jo, Zeman neumírá, směje se Zdeněk Zbořil příznivcům Drahoše. A těm ostrým říká: Co vypouštíte z pusy, se vám vrátí

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Možná bylo pro diváky TV Nova překvapením, že Miloš Zeman neumírá, že hovoří souvisle, bez poznámek a konzistentně,“ glosuje včerejší vystoupení prezidenta na Nově doktor Zdeněk Zbořil. Politolog se vyjadřuje k situaci kolem plánovaných televizních duelů a k odmítnutí Václava Moravce moderovat debatu na ČT poznamenal: „Pana Moravce mnoho lidí nepovažuje za tak vzdělaného a schopného, aby frekvence jeho vystoupení na obrazovce byla tak četná jako vystupování Miroslava Kalouska.“ Zbořil také zmiňuje, že heslo „Stop imigrantům a Drahošovi“ nebude k vítězství ve volbách Zemanovi stačit. A koho budeme mít na Hradě? „To si nedovolím tvrdit ani přes masivní a právě proto kontraproduktivní běsnění antizemanovských aktivistů,“ říká Zbořil.
22.01.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7445 článků) , Miloš Zeman (26649 článků)

VIDEO: Svatební róby z toaletního papíru ušetří náklady

 
Potřebujete ušetřit peníze za veselku? Pořiďte si svatební šaty z toaletního papíru. Podle amerických designérů vám stačí několik rolí, páska, lepidlo, jehla a nit. Další články k tématu: VIDEO: Vdávat se můžete i v toaletním papíru Kouzlo se dá vydupat i z ruličky od toaletního papíru. V Paříži to umějí
28.06.2012 13:10 |

podobné články

Nasával a sedl za volant se 4 promile: Zbořil značky i lampu a skončil v příkopu

 
Celý den si dával "do trumpety", pak jej nenapadla větší hloupost než usednout za volant. Opilý cizinec (38) při jízdě ale daleko nedojel. V Říčanech na Brněnsku skončil i s vozem v příkopě.
12.12.2019 09:25 |

podobné články