Článek

Berta ze seriálu Dva a půl chlapa prodělala infarkt: V nemocnici je už několik měsíců

 
Herečka Conchata Ferrell (77) setrvává pod bedlivým dohledem lékařů. Po problémech s ledvinami, které ji sužovaly na přelomu roku, představitelka oblíbené hospodyně Berty z Dva a půl chlapa znovu onemocněla v květnu.
17.07.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků)
Podobné články

Zemřela hvězda Dva a půl chlapa Conchata Ferrell: Hospodyně Berta (†77) nezvládla těžký infarkt

 
Conchata Ferrell (†77) byla známá hlavně díky legendárnímu seriálu Dva a půl chlapa. Herečka v květnu prodělala infarkt a byla z JIP převezena do zařízení dlouhodobé péče. O tragické zprávě informoval jako první web magazínu Variety, kterému to měl potvrdit zástupce společnosti Warner Brothers.
14.10.2020 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků)

Na kameru drzá, diváky a kolegy milovaná. Zemřela hospodyně Berta ze sitkomu Dva a půl chlapa

 
Zemřela Conchata Ferrell, fanouškům známá mj. jako rázná a roztomile drzá hospodyně Berta ze sitkomu Dva a půl chlapa. Herečce bylo 77 let. Zprávu o úmrtí potvrdil její manažer Dan Spilo.
14.10.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků) , Dan Dan (45 článků) , Dan Dan (45 článků)

Dva a půl chlapa se vyplatí, Kutcher se stal nejlépe placeným hercem

 
Komediální seriál Dva a půl chlapa je pro herce zlatý důl. Dokazuje to umístění Ashtona Kutchera na první příčce žebříčku nejlépe placených televizních herců, který sestavil časopis Forbes. Dosud mu kraloval původní hlavní hrdina oblíbené show Charlie Sheen. Teď zvítězil Kutcher, ačkoli jeho někdejší výdělky zdaleka nepřekonal. Další články k tématu: Kutcher a Kunisová už spolu bydlí, svůj vztah přestali tajit Vizionáře Steva Jobse si ve filmu zahraje Ashton Kutcher Tvůrci seriálu Dva a půl chlapa nechají Sheenovu postavu zemřít Sheena má v seriálu Dva a půl chlapa nahradit Ashton Kutcher
05.08.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (458 článků) , Charlie Sheen (476 článků)

Smrt hvězdy Dva a půl chlapa! INFARKT

 
Conchatta Ferrel (†77) se divákům vryla nejvíce do paměti jako prostořeká hospodyně legendárního seriálu Dva a půl chlapa. Poté, co v květnu prodělala infarkt, byla převezena do zařízení dlouhodobé péče. Tragickou zprávu zveřejnil web magazínu Variety.
17.10.2020 12:15 |

podobné články

Hospodyně Berta z Dva a půl chlapa s vozíkem plným jídla. Poznali byste ji?

 
Letitá bojovnice s váhou Conchata Ferrell svou bitvu nejspíš pomalu vzdává, nebo drží skutečně zvláštní dietu. Představitelka hubaté hospodyně Berty ze sitkomu Dva a půl chlapa si před pár dny odvážela ze supermarketu Gelsons v Hollywoodu vozík plný jídla a třešinkou na dortu byla pizza v krabici.
02.01.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků)

Co se s ní stalo? Uklízečka z Dva a půl chlapa je nateklá a zestárla snad o 20 let!

 
Berta z Dva a půl chlapa nebyla jenom uklízečka ve vile neřestí věčně opilého Charlieho, ale hlavně kamarádka a parťák. Ztvárnila ji herečka Conchata Ferrell (74) a za svůj výkon si odnesla 2 ceny Emmy. I když není nejmladší, tak její současný vzhled šokuje.
12.11.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků)

Zemřela Conchata Ferrellová! Oblíbená hospodyně Berta z Dva a půl chlapa

 
Americká herečka Conchata Ferrellová (†77) se proslavila coby svéhlavá hospodyně Charlieho Harpera v populárním sitcomu Dva a půl chlapa, zemřela po vleklých zdravotních problémech.
14.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Harper (13 článků)

Drsná hvězda Dva a půl chlapa bojuje o život: Po těžkém infarktu je na přístrojích!

 
Představitelka sarkastické Berty ze sitcomu Dva a půl chlapa, herečka Conchata Ferrellová (77), prodělala vážný infarkt a leží na jednotce intenzivní péče. Ač je její stav stabilizovaný, dýchá za ni přístroj a podstupuje i dialýzu.
17.07.2020 13:35 |

podobné články

Seriál Dva a půl chlapa je pozastaven, Sheen nazval producenta šarlatánem

 
Charlie Sheen opět perlí. Americká televizní stanice CBS kvůli němu zrušila natáčení zbývajících letošních epizod seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní hvězda pořadu v rozhlasovém rozhovoru několikrát urazila producenta Chucka Lorreho. Seriál Dva a půl chlapa, který se vysílá i v Česku, patří mezi největší hity CBS.
25.02.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (476 článků) , Chuck Lorre (10 článků)

Pro fanoušky sitcomu Dva a půl chlapa máme špatnou zprávu! Co se s oblíbeným seriálem stane?

 
Seriál "Dva a půl chlapa":http://www.extra.cz/tema/dva-a-pul-chlapa prošel za dobu svého vysílání několika zásadními změnami. Tou největší byl nedobrovolný odchod "Charlieho Sheena":http://www.extra.cz/tema/charlie-sheen ze seriálu, když jeho alkoholové a drogové výstřelky už byly pro producenty příliš a rozhodli se ho vyhodit. Nakonec ho nahradil "Ashton Kutcher":http://www.extra.cz/tema/ashton-kutcher, další velká hvězda.
16.05.2014 07:10 |

podobné články

Stíhačka Rose z Dva a půl chlapa ukázala prsa! Tohle Charlie Sheen nikdy neviděl!

 
Fanoušci oblíbeného amerického sitcomu Dva a půl chlapa moc dobře vědí, o kom je řeč. Herečka Melanie Lynksey (37) ztvárnila v seriálu otravnou a věčně stíhající bejvalku Charlieho Sheena, Rose. V nové epizodě pořadu "Togetherness" se na rozdíl od Dva a půl chlapa ukázala nahoře bez!
16.02.2015 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (476 článků)

Když mazlíčci, tak MEGA? Kocour Simon už váží 10 kilo…

 
Pes Jack, kocour Simon a morče Berta jsou domácí mazlíčci. Tak o nich sice hovoří jejich majitelé z Karlových Varů, ale ve skutečnosti jsou to pořádní obři. Jack totiž váží ve dvou letech už 70 kg, Simon v deseti letech 10 kilo a čtyřletá Berta 1,5 kilogramu. Prostě MEGAMAZLÍČCI...
27.10.2010 03:10 |

podobné články

Tom, Berta a Bora se už těší: Zoo Praha chystá průvod s ledními medvědy

 
Mezinárodní den ledních medvědů oslaví Zoo Praha stylově. O nadcházejícím víkendu tu proběhne plyšákový průvod: každý, kdo přijde s plyšovým medvědem, se do areálu zahrady dostane za symbolickou korunu. Pražští lední medvědi Tom, Berta a Bora dostanou před zraky návštěvníků dárek.
23.02.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (111 článků)

Tom a Berta v pražské zoo: Vášnivá láska ledních medvědů!

 
Tom (10) miluje Bertu (15) a Berta zase Toma. Na lední medvědy v pražské zoo přišly touhy. Nápadník vytrvale stopoval svou lásku. Dělala trochu fóry, ale nakonec neřekla ne.
11.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (111 článků)

Po Karlu Gottovi další legenda v ohrožení: Marta Kubišová leží v nemocnici. Prodělala infarkt

 
Zpěvačka Marta Kubišová leží v nemocnici poté, co prodělala infarkt. Srdeční příhoda ji postihla v neděli, shodou okolností v den, kdy měla 73. narozeniny.
02.11.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (505 článků)

Marta Kubišová leží v nemocnici. V den svých 73. narozenin prodělala infarkt

 
Zpěvačka Marta Kubišová, která v neděli oslavila 73. narozeniny, prodělala infarkt a leží v Nemocnici Na Homolce. Informoval o tom online deník Blesk.cz. „Ano, vím to. Volali mi z Ungeltu, že ruší její představení S nebývalou ochotou. Myslím ale, že je v pořádku,“ citoval web muzikanta Petra Maláska, který s Kubišovou koncertuje. Informaci potvrdil i ředitel divadla Ungelt. Srdeční příhoda postihla Martu Kubišovou v den jejích 73. narozenin. Kvůli zdravotním indispozicím musel před pár dny podstoupit v pražském IKEMu chirurgický zákrok i Karel Gott, lékaři ho operovali kvůli náhlé příhodě břišní.
02.11.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků) , Marta Kubišová (505 článků) , Petr Malásek (118 článků)

První díl nové řady seriálu Dva a půl chlapa začne velkolepým pohřbem Charlieho Sheena

 
Hlavní producent seriálu Dva a půl chlapa se rozhodl, že odchod Charlieho Sheena z hlavní role tohoto pořadu bude definitivní. Chuck Lorre chce totiž novou řadu seriálu otevřít pohřbem hlavní postavy, kterou Charlie hrál. A pohřeb to má být velkolepý, aby bylo jasné, že Sheen v seriálu opravdu skončil.
04.08.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (476 článků) , Chuck Lorre (10 článků)

Charlie Sheen: Léčebny nejsou nic pro mě, zvládám to sám

 
Herec Charlie Sheen, který má za sebou několik pobytů v léčebně, se dušuje, že svou závislost na drogách a alkoholu zvládne sám. Drogy prý dávno nebere, alkoholu se ale vzdát nehodlá. Další články k tématu: Charlie Sheen se vrátí na obrazovku, převezme roli Adama Sandlera Charlieho Sheena vypískali i v New Yorku, show utnul o půl hodiny dřív Charlie Sheen: jiní tomu říkají pařba, on snídaně Sheen končí v seriálu Dva a půl chlapa, vyhazov dostal přes média Sheen šel dobrovolně do léčebny, seriál Dva a půl chlapa má pauzu Sheen skončil po divoké party v nemocnici, podle mluvčího má kýlu Herec Sheen čelí dalšímu skandálu, ve vzteku prý napadl pornoherečku
26.06.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Adam Sandler (66 článků) , Charlie Sheen (476 článků)

Dojemná slova o Conchatě Ferrell: Dva a půl chlapa vzdává hold zesnulé hospodyni

 
V úterý se svět dozvěděl smutnou zprávu o skonu Conchaty Ferrell, kterou si diváci zamilovali především jako hospodyni Bertu v seriálu Dva a půl chlapa. Oblíbená herečka ve svých 77 letech zemřela poté, co byla několik měsíců ve vážném stavu kvůli prodělanému infarktu. Kolegové jí nyní vzdávají hold a píší o ní dojemná slova plná lásky.
14.10.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Conchata Ferrell (7 článků)