Článek

Bernat je stabilizovaný!

 
Při přesunu mezi sportovišti srazila jihočeského hokejistu Romana Bernata (18) nákladní tatrovka. „Je po operaci a stabilizován,“ zní z českobudějovického klubu. Nic víc.
01.06.2012 12:05 |

podobné články

Podobné články

Šéf magistrátního odboru Bernat rezignoval, je trestně stíhán

 
Ředitel odboru dopravních přestupků pražského magistrátu Zbyněk Bernat v úterý rezignoval. Sdělil to mluvčí magistrátu Jiří Wolf. Důvodem je trestní stíhání, kterému Bernat čelí.
20.04.2010 15:00 |

podobné články

Inspekce navrhla stíhat policisty za korupci, jedním je Bernat

 
Inspekce policie navrhla obvinit dva pražské policisty, které podezírá ze zneužití pravomoci veřejného činitele a z úplatkářství. Jedním z nich je vedoucí odboru dopravních přestupků na pražském magistrátu Zbyňek Bernat.
31.03.2010 12:40 |

podobné články

Bernat a spol dostali za pomoc viníkům nehod nepodmíněné tresty

 
Bývalý vedoucí odboru dopravních přestupků pražského magistrátu Zbyněk Bernat má jít za účast na ovlivňování vyšetřování dopravních nehod za úplatek na čtyři roky do vězení. Rozhodl o tom v pátek Obvodní soud pro Prahu 10
17.06.2011 15:00 |

podobné články

Budějovický hokejista Bernát, jehož srazil náklaďák: Přišel o nohu!

 
Obrovská tragédie! Mladý hokejista Českých Budějovic Roman Bernat (18) spadl minulý týden ve středu kolem desáté ráno pod kola nákladního vozu, o víkendu musel být znovu operován. Verdikt lékařů byl neúprosný – kvůli infekci museli vzít mladíkovi nohu. „Šlo o neodkladné rozhodnutí,“ píše se v prohlášení klubu HC Mounfield. Útočník nyní leží v umělém spánku v českobudějovické nemocnici.
05.06.2012 12:10 |

podobné články

Zraněný hokejista Bernat: Náklaďák bez povolení...

 
Tyhle věci by se při sportu neměly stávat. Jihočeský hokejista Roman Bernat (18) skončil během tréninku pod koly náklaďáku, kvůli infekci mu museli lékaři amputovat nohu a on stále zůstává v péči lékařů.
22.06.2012 12:15 |

podobné články

Odhodlaný hokejista Roman Bernat po amputaci nohy: Zkusím zase bruslit!

 
Roman Bernat (19) měl kariéru extraligového hokejisty před se sebou, když po nehodě, kterou nezavinil, přišel o pravou nohu. Teď se usilovně chystá k návratu na led. „Postavit se na brusle a vystřelit pukem, to je můj sen,“ říká.
07.02.2013 12:15 |

podobné články

VIDEO: Hokejista Bernat si splnil sen. Po amputaci nohy zase bruslí

 
Mladý hokejista Roman Bernat ukazuje, že ho jen tak něco nezlomí. Loni v létě ho srazilo auto a vypadalo to hodně špatně. Lékaři Romana zachránili, ale museli mu amputovat nohu. Sotva se dostal z nejhoršího, začal snít o tom, že si zase nazuje brusle. A ten den opravdu přišel.
09.04.2013 19:35 |

podobné články

Alois Švehlík alias Bernát: Přizabil se v autě a ještě mu vyhořela chalupa!

 
Sirény a modré majáky v něm vzbuzují hororové zážitky! Jako doktor Bernát jezdí v Cestách domů se sanitkou a právě záchranářům vděčí Alois Švehlík (75) za život i majetek. Lékaři ho spasili při autonehodě a díky včasnému zásahu hasičů nelehla jeho chalupa popelem.
20.09.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Alois Švehlík (100 článků)

Zemřel nejznámější soudce v Česku Jiří Bernát (†81): Soudil mlátičky z Národní

 
Jeden z nejznámějších soudců v zemi Jiří Bernát (†81) zemřel. Mezi kolegy uznávaný, mezi trestanci respektovaný muž soudil brutální vrahy i nejsložitější kauzy. Pohřeb bude mít v pátek v Táboře.
26.11.2014 11:40 |

podobné články

Přišel o nohu, ale nevzdal to! Hokejista Bernat si užil zápas

 
Je to machr. Před více než dvěma lety přišel o nohu, ale zůstal pozitivní a v sobotu si splnil velký sen. Nastoupil na led a tleskala mu vyprodaná českobudějovická aréna. Roman Bernat vyjel na led s kapitánským "céčkem" na prsou.
21.12.2014 11:10 |

podobné články

Žena s prasečí chřipkou: Její stav je stabilizovaný!

 
Stav ženy, která musela kvůli nákaze prasečí chřipky předčasně porodit císařským řezem je stabilizovaný.  Zřejmě tak nepodstoupí experimentální léčbu novou metodou, kterou o víkendu představil kardiochirurg Jan Pirk.
16.11.2009 12:20 |

podobné články

Stav těžce zraněného závodníka Bartocciho je stabilizovaný

 
Stav těžce zraněného italského automobilového závodníka Giorgia Bartocciho, který v sobotu havaroval na Masarykově okruhu a záchranáři jej vytáhli z hořícího vozu, je stabilizovaný. tuto zprávu dnes sdělila tisková mluvčí Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích Anna Mrázová.
24.05.2010 14:35 |

podobné články

Havlův stav je stabilizovaný, v nemocnici bude několik dní

 
Zdravotní stav bývalého prezidenta Václava Havla, jenž leží v nemocnici se zánětem dýchacích cest, je stabilizovaný. Na interní klinice Ústřední vojenské nemocnice v Praze bude několik dní, pečuje o něj lékařské konsilium a manželka Dagmar.
09.03.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků)

Havlův stav je stabilizovaný, bere antibiotika, uvedla nemocnice

 
Exprezident Václav Havel, který leží se zánětem dýchacích cest v nemocnici, bere antibiotika, jeho stav je stabilizovaný. Havlovi se přitížilo v pondělí, od úterý je v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Havel byl hospitalizován na interní klinice.
10.03.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků)

Stav exprezidenta Václava Havla je stabilizovaný. Má potíže s dýcháním

 
Zdravotní stav někdejšího prezidenta republiky Václava Havla zůstává i nadále stabilizovaný. Agenturu Mediafax o tom v sobotu informovala Jitka Zinke z Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, ve které je bývalá hlava státu hospitalizována.
12.03.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků)

Stav pilotky F1, která bojovala o život, je stabilizovaný

 
Zdravotní stav španělské testovací pilotky stáje F1 Marussia Marie De Villotaové je podle vyjádření lékařů stabilizovaný. De Villotaová byla po nehodě, která se přihodila během testů, odvezena ve vážném stavu do nemocnice.
03.07.2012 14:40 |

podobné články

Herečka Iva Janžurová podstoupila operaci aortální chlopně, její stav je stabilizovaný

 
Operace se zdařila a stav herečky je stabilizovaný, oznámil mluvčí české první scény Tomáš Staněk.
22.02.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (466 článků) , Tomáš Staněk (53 článků)

Stav pacientů s otravou krve je stabilizovaný, stále jsou ale na JIP

 
Stav devíti pacientů, kteří byli po operačních zákrocích, jež podstoupili v soukromé nemocnici ve Frýdlantu, hospitalizováni s otravou krve, je stabilizovaný. Osm z nich zůstává na jednotce intenzivní péče, respektive na anesteziologicko resuscitačním oddělení. Operační sál frýdlantské nemocnice zůstává uzavřen.
30.11.2018 10:35 |

podobné články

Zdravotní stav prezidenta je stabilizovaný, konstatovali lékaři

 
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je z pohledu internistů stabilizovaný. Prezidentův sluch, kvůli němuž byl ve čtvrtek na vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) v Praze, odpovídá jeho věku. Po vyšetření prezidenta to konstatovali ředitel nemocnice Miroslav Zavoral a primář kliniky ORL Michal Navara.
06.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23615 článků)