Berdych proti Del Potrovi propadl a finále si v Rotterdamu nezahraje

Tomáš Berdych prohrál v Rotterdamu v semifinále dvouhry s Argentincem Juanem Martínem Del Potrem jednoznačně po setech 3:6 a 1:6 za hodinu a patnáct minut.
18.02.2012 16:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků)

Berdych prohrál v semifinále v Rotterdamu s del Potrem

Český tenista Tomáš Berdych si v Rotterdamu o druhý titul za sebou nezahraje. Druhý nasazený hráč prohrál v semifinále s turnajovou trojkou Argentincem Juanem Martínem del Potrem 3:6 a 1:6.
18.02.2012 17:05 |

Federera čeká proti Del Potrovi 1000. zápas na okruhu ATP

Ve čtvrtfinále Australian Open proti Argentinci Juanu Martínu del Potrovi si Švýcar Roger Federer jako osmý tenista v historii zahraje 1000. utkání na okruhu ATP.
23.01.2012 15:45 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků)

Kvitová si finále v Sydney nezahraje, vypadl i Štěpánek

Tenistka Petra Kvitová si finále turnaje v Sydney nezahraje. Druhá nasazená dnes prohrála v semifinále s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou 4:6 a 3:6. Ve čtvrtfinále skončil podle očekávání Radek Štěpánek, který podlehl Juanu Martínu del Potrovi za dvě hodiny 4:6, 6:3 a 3:6.
09.01.2014 07:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (891 článků) , Petra Kvitová (1514 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Radek Petr (198 článků) , Petr Štěpánek (704 článků)

Del Potrovi návrat na kurty nevyšel, v Bangoku vypadl hned v 1. kole

Argentinskému tenistovi Juanu Martínu Del Potrovi se comeback po osmiměsíčním zranění nevyvedl. Hned v prvním kole turnaje v Bangkoku nestačil na Belgičana Rochuse, kterému podlehl 6:7 a 4:6.
28.09.2010 19:15 |

Berdych je v Rotterdamu v semifinále. Kvitová v Dauhá končí

Tomáš Berdych postoupil na turnaji v Rotterdamu do semifinále. Třetí nasazený český tenista porazil Poláka Jerzyho Janowicze 6:7, 6:2, 6:4 a o postup do finále se utká s vítězem duelu mezi turnajovou jedničkou Juanem Martínem del Potrem a Ernestsem Gulbisem.
14.02.2014 17:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Ernests Gulbis (10 článků)

Federer ovládl turnaj v Rotterdamu. Ve finále smetl Del Potra

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál ve finále dvouhry v Rotterdamu nad Argentincem Juanem Martinem Del Potrem ve dvou setech 6:1 a 6:4.
19.02.2012 16:20 |

Berdych si zahraje v Rotterdamu první letošní finále

Tenista Tomáš Berdych se probojoval na turnaji v Rotterdamu do svého prvního finále v sezoně. Lotyše Ernestse Gulbise dnes porazil snadno 6:3 a 6:2. V neděli bude soupeřem českého hráče lepší z druhého semifinále mezi Nizozemcem Igorem Sijslingem a Chorvatem Marinem Čiličem.

Berdych je opět ve finále, v Dubaji přešel přes Kohlschreibera

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 16:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Tomáš Berdych vyhrál turnaj v Rotterdamu

Tenista Tomáš Berdych ukončil po roce a čtvrt čekání na turnajový titul. Sedmý hráč světa dnes porazil ve finále v Rotterdamu Chorvata Marina Čiliče 6:4, 6:2 a radoval se z devátého triumfu v kariéře.
16.02.2014 18:25 |

Berdych titul v Rotterdamu neobhájil. Podlehl Wawrinkovi

Tenista Tomáš Berdych na svůj jedenáctý turnajový titul v kariéře nedosáhl. V Rotterdamu prohrál ve finále se Švýcarem Stanem Wawrinkou ve třech setech 6:4, 3:6, 4:6 a loňský triumf tak nezopakoval.
15.02.2015 19:55 |

SLEDOVALI JSME: Štěpánek padl, Berdych ale vyrovnal!

Čeští tenisté vstoupili do semifinálové bitvy s Argetinou. Bitvu, která se hraje v Buenos Aires, zahájil Radek Štěpánek proti domácí jedničce Juanu Martínu del Potrovi. Štěpánek na favorita nestačil a prohrál 0:3 na sety, argentinské vedení ale následně smazal Tomáš Berdych. Juana Mónaka udolal 3:2!
14.09.2012 15:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Radek Štěpánek (891 článků)

Kvitová se trápila. Petra si finále turnaje v Sydney nezahraje

Druhá nasazená hráčka dnes prohrála v semifinále s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou 4:6 a 3:6. Ve čtvrtfinále skončil podle očekávání Radek Štěpánek, který podlehl Juanu Martínu del Potrovi za dvě hodiny 4:6, 6:3 a 3:6.
09.01.2014 10:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (891 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Radek Petr (198 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Petra Kvitová (1514 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

28.02.2014 15:55 |

Berdych si finále nezahraje. Padl v pětisetové bitvě se Söderlingem

Tomáš Berdych si o titul na French Open nezahraje. Ve svém prvním grandslamovém semifinále prohrál se Švédem Söderlingem v pětisetové bitvě. Seveřan se ve finále postaví Španělovi Nadalovi, jenž porazil ve třech setech Rakušana Melzera.
04.06.2010 17:20 |

Berdych podlehl Murraymu a finále Australlian Open si nezahraje

Tenista Tomáš Berdych si ani letos finále Australian Open nezahraje. Stejně jako loni skončil v semifinále, v němž prohrál s Britem Andym Murraym po setech 7:6, 0:6, 3:6 a 5:7.
29.01.2015 14:35 |

Berdych si finále Australian Open nezahraje, na Murrayho nestačil

Tenista Tomáš Berdych si finále Australian Open nezahraje ani letos, stejně jako loni skončil v semifinále. Podlehl Britovi Andy Murrayovi 7:6, 0:6, 3:6 a 5:7.
29.01.2015 15:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1399 článků) , Andy Murray (184 článků) , Andy Murray (28 článků)

DC: Ferrer udolal v obrovské bitvě Del Potra a Španělé vedou 2:0

Španělští tenisté vedou ve finále letošního ročníku Davisova poháru v Seville už 2:0 na zápasy, když ve druhé páteční dvouhře zvládl David Ferrer pětisetové drama proti Argentinci Juanu Martínu del Potrovi a vyhrál 6:2, 6:7(2), 3:6, 6:4, 6:3.
02.12.2011 17:20 |

Osobnosti: Rafael Nadal (550 článků) , David Ferrer (103 článků)