Článek

Bendová o krutých osudech pejsků z útulku: Nechali jej uvázaného u sloupu napospas osudu

 
Herečka Alice Bendová (47) má doma skutečně početnou rodinku, ve svém bydlení chová i čtyři čtyřnohé miláčky - jednu fenku, kterou si pořídila před léty, a tři pejsky, které adoptovala z útulku. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila nejen o jejich smutných osudech, ale také apeluje na lidi, ať se vyhýbají množírnám a pejsky raději adoptují z útulku.
16.08.2021 06:40 |

podobné články

Podobné články

Manželé nechali Rockyho uvázaného stužkou osudu!

 
Trestní oznámení podali zaměstnanci odchytové služby na mladou rodinu, která opustila svého psa. Toho si pořídila v době, kdy několik měsíců žila v ubytovně v Malešicích u Hluboké nad Vltavou. Před měsícem se ale mladý pár odstěhoval neznámo kam a psa, uvázaného na krátkém řetěze, nechal napospas osudu.
06.07.2014 21:50 |

podobné články

V dětství přišel o ruce, a přesto pomáhá: Zachránil v lese uvázaného psa

 
Před 20 lety Petra Schneidera z Nového Boru připravil elektrický proud o obě paže. I bez nich podává pomocnou ruku jako málokterý zdravý člověk. Zachránil už několik zvířat. Naposledy rotvajlera, kterého někdo nechal napospas osudu uvázaného v lese.
25.05.2015 19:30 |

podobné články

Petr Schneider přišel v dětství při úrazu o ruce: I tak pomáhá! Zachránil v lese uvázaného rotvajlera

 
Před 20 lety Petra Schneidera (32) z Nového Boru připravil elektrický proud o obě paže. I bez nich podává pomocnou ruku jako málokterý zdravý člověk. Zachránil už několik zvířat. Naposledy rotvajlera, kterého někdo nechal napospas osudu uvázaného v lese.
31.05.2015 12:05 |

podobné články

Kokršpaněla nechali napospas osudu ve kbelíku: Stal se z něj profesionální čichač

 
Život se s černým anglickým kokršpanělem jménem Badger (jezevec) vůbec nemazlil. Jeho původní páníčci ho i se třemi čtyřnohými sourozenci loni odhodili v anglickém městě Redhill v hrabství Surrey v kbelíku a nechali je napospas osudu. Jenže ten měl s Badgerem své vlastní plány.
22.12.2020 19:10 |

podobné články

Chomutovské psí peklo: Dalšího psa tam našli uvázaného v pustině, čekal na smrt

 
Na Chomutovsku našli psa uvázaného na opuštěném místě. Kdyby kolem nešel hodný člověk a nepředal ho útulku, nejspíše by tam zemřel. Za posledních pár dní už se jedná o druhý případ z Chomutovska, kdy se někdo chtěl zbavit psa takhle podlým způsobem.
24.11.2017 18:30 |

podobné články

Tohle jsou stateční kluci: Dvě děti zachraňují uvázaného psa před utonutím!

 
Povodně v Česku se bohužel netýkají jen lidí, ale jde taky o němé tváře. Zvířata v zoo mají štěstí, protože se o ně postarají zaměstanci, ale co ti, které lidé nechali napospas osudu?
03.06.2013 20:25 |

podobné články

Zoufalé kňučení a štěkot. Majitelé nechali psy napospas hurikánu, sami se evakuovali

 
Zuřivý hurikán Florence zasáhl státy na východě USA a evakuace jsou v plném proudu. Kromě lidí však mají dobrovolníci a záchranáři plné ruce s pomocí zvířatům, která jejich majitelé nechali napospas osudu. Video ukazující jednoho takového dobrovolníka ze Severní Karolíny obletělo svět. Muž zachránil šestici psů zamčených v kovové kleci, ve které se stěží udrželi nad hladinou vody.
17.09.2018 18:10 |

podobné články

Strážník z Hradce nechal nemocné kotě napospas osudu: Milovníci zvířat zuří, kolegové ho brání

 
Uživatele na sociální síti rozzuřila kauza kolem nemocného koťátka, které paní Michaela našla v Hradci Králové. V dobré víře předala nebohé zvíře městské policii. Strážníci prý slíbili, že jej odvezou na veterinu, ukázalo se ovšem, že mládě prostě vypustili v přírodě a nechali ho svému osudu. Podle městské policie je ale na strážníkovi, jaká zvířata posoudí jako vhodná k převozu do útulků, které jsou navíc často přeplněné.
07.11.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Králová (11 článků)

Příběhy pejsků z útulků: Dingo jezdí na výlety!

 
Dalším z pejsků, na které se díky seriálu Aha! usmálo štěstí, je kříženec labradora Dingo. Z psího útulku v Kralupech nad Vltavou si jej vzala milující panička s širokou rodinou, takže Dingo si teď užívá s dětmi a byl dokonce na dovolené!
02.08.2011 12:05 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Bena dvakrát pustili pod auto!

 
Krušné dva roky v romské rodině má za sebou asi dvouletý pes. V zuboženém stavu a v krutých bolestech se dostal do útulku v Nové Pace na Jičínsku. Teď čeká na šanci žít u starostlivého a milujícího pána.
08.11.2011 05:05 |

podobné články

Panika v Beskydech: Vlci zardousili psa uvázaného u boudy! Ochránci uklidňují

 
Drastické video, které zachycuje dva vlky při rdoušení psa uvázaného u boudy na dvorku domu, se šíří internetem s tím, že se případ stal v Beskydech. Je to lež. Ve skutečnosti pochází z Ruska.
29.01.2021 12:16 |

podobné články

Tyrani nechali německou dogu hladovět. Nakonec si sežrala vlastní nohu

 
Chudák! Samec německé dogy Luke skončil v útulku v americké Jižní Karolíně poté, co se o něj přestali jeho majitelé starat a nechali ho napospas jeho osudu. Pes, který byl připoután ke kovové tyči, byl tak zoufalý, že si sežral vlastní nohu, aby přežil.
03.01.2019 10:40 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Ze Sisinky bude Kačenka!

 
Když Janě Staňkové (39) z Děčínska zemřel kocour, rozhodla se, že si nového mazlíčka pořídí z útulku. A protože se věnuje stříhání pejsků, chtěla si vzít psa s delší srstí. Když v Aha! uviděla drobnou kříženku pudlíka Sisi, bylo rozhodnuto.
05.04.2011 12:10 |

podobné články

Ministerstvo pro místní rozvoj: Novela zákona zajistí, že klienti cestovek neskončí napospas osudu

 
Každoročně během léta zkrachuje několik cestovních kanceláří. Desítky a stovky klientů musí být následně dopraveny zpět do České republiky, případně se zájezd vůbec neuskuteční. Ne všechny cestovní kanceláře jsou pojištěny dostatečně. Novela zákona, která byla dnes ve třetím čtení schválena poslaneckou sněmovnou, nyní dává jistotu všem klientům, že v zahraničí neskončí napospas osudu a ani nebudou muset hradit další náklady.
18.09.2015 12:51 |

podobné články

Lidé prchají, zvířata nechávají napospas ohni: V Kalifornii zachraňují i psy, žirafy i lamy

 
Rozsáhlé požáry v americké Kalifornii dále ohrožují životy a domovy obyvatel, mluví se už o třech desítkách obětí. Kromě lidí a jejich obydlí jsou však v nebezpečí i divoce žijící zvířata či ta, která nechali lidé při evakuaci napospas osudu. Jsou mezi nimi psy, kočky, ale i žirafa nebo stádo lam.
12.11.2018 11:20 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Strong nechtěl být osamělý hlídač!

 
Německý ovčák Strong, kterého zranil vlak a zachránili ho v děčínském útulku, našel nového pána. Než jsme ale stačili šťastné pokračování jeho příběhu zveřejnit, už je zase v útulku zpátky.
07.05.2011 12:10 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Dodo se nadšeně učí!

 
Desetiměsíční štěně křížence Dodo bylo nalezeno na hlavní silnici směřující ke kralupskému útulku. Buď ho tam někdo vyhodil z auta, nebo se šel hafík do útulku »přihlásit« sám.
28.05.2011 12:15 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Zoubek čeká na nového pána

 
V seriálu Aha! hledají pejskové z útulků nový život. Na nové majitele se v kralupském útulku těší i osmiletý kříženec Zoubek.
17.08.2011 12:10 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Bořek je temperamentní mazel

 
Krasavec Bořek, patrně kříženec irského jemnosrstého teriéra anebo briarda, se potuloval opuštěný v Kytlicích. Odchytová služba ho přivedla do děčínského útulku zcuchaného, vyhublého a vystrašeného. Za několik dní se ale uklidnil. „Nyní se projevuje jako temperamentní, mazlivý pes,“ říká vedoucí útulku Eveline Jahelková.
18.08.2011 05:05 |

podobné články