Článek

Belmondo natočil film o své kariéře, setkal se v něm s bývalými kolegyněmi

 
Francouzský herec Jean-Paul Belmondo natočil s pomocí svého syna Paula dokumentární film o své úspěšné filmové kariéře. Snímek Belmondo par Belmondo (Belmondo Belmondem) je postaven na rozhovorech otce a syna v místech, kde umělec točil některé své nejslavnější filmy. Uvedl to dnes týdeník Le Point, kterému dvaaosmdesátiletý Belmondo poskytl rozhovor.
30.12.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků)
Podobné články

Belmondo natočil dokument o své kariéře

 
Francouzský herec Jean-Paul Belmondo natočil s pomocí svého syna Paula dokumentární film o své úspěšné filmové kariéře. Snímek Belmondo par Belmondo (Belmondo Belmondem) je postaven na rozhovorech otce a syna v místech, kde umělec točil některé své nejslavnější filmy. Uvedl to týdeník Le Point, kterému dvaaosmdesátiletý Belmondo poskytl rozhovor.
30.12.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků)

OBRAZEM: Belmondo slaví osmdesátiny, srdce lámal i s natrženým uchem

 
Mimořádné charizma a nenapodobitelný úsměv. A to i v osmdesáti letech. Jean-Paul Belmondo slaví kulaté narozeniny právě dnes, 9. dubna. Připomeňte si ho v nejznámějších rolích i mimo plac. Další články k tématu: Belmondo se v osmdesáti vrátí před kameru. Režírovat bude slavný Lelouch Belmondo se rozešel s o 40 let mladší přítelkyní, prý ho využívala
09.04.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků)

Jean Paul Belmondo se pochlubil aktem! Krampol: Tohle tělo jsem měl taky

 
Že by Michelangelův David »po francouzsku«? Jean Paul Belmondo (84) neváhal a do své knihy fotografií Belmondo o Belmondovi zařadil i svoji unikátní nahou fotografii, kterou si rozhodně ostudu neudělá.
30.10.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků)

Belmondovi a jeho bývalé manželce někdo vykradl byty

 
Pařížský byt francouzského herce Jeana-Paula Belmonda někdo v sobotu vykradl. Zloděj se vloupal i do bytu jeho bývalé ženy Nathalie, která žije ve stejném domě. Slavnému herci ukradli nějaké šperky, ale rozsah a výše způsobené škody se zatím neví. Další články k tématu: Gigant francouzského filmu Jean-Paul Belmondo byl oceněn v Cannes Herci Belmondovi a jeho rodině někdo vyhrožuje smrtí Belmondo překonal mrtvici, nyní dojímá francouzské publikum Nezničitelný Jean-Paul Belmondo se vrací na plátna kin. Se psem
17.02.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2114 článků)

Jean-Paul Belmondo (87) se může pyšnit přenádhernou dcerou: Stella (17) je krásnější než růže

 
Že je Jean-Paul Belmondo (87) pořádný kanec, je všeobecně známo. Ale že si ve svých 70 letech spíchl dceru, tuší už málokdo. Uhrančivá krása teprve sedmnáctileté Stelly Belmondo vám možná vyrazí dech. Nejmladší dcera populárního herce je dokonalá a naprosto okouzlující.
13.08.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků) , Jean Paul (10 článků)

Belmondo: Baví mě předstírat, že jsem idiot, a dělat si blázny z lidí

 
Jedna z největších legend francouzského a evropského filmu Jean-Paul Belmondo (84) se u nás teď připomíná poněkud nezvykle. Vycházejí o něm dvě knížky naráz. V rozhovoru pro Magazín DNES Bébel, jak mu přezdívají, promluvil i o své rodině, o které většinou moc neprozrazuje.
13.04.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (242 článků)

To budete zírat: Martin Kraus je opravdu jako Belmondo

 
Říká se o něm, že je český Belmondo. A tak jsme herce Martina Krause (30) do kůže francouzského herce oblékli!
12.05.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (157 článků) , Martin Kraus (157 článků)

Belmondo září v netradiční roli starce

 
Snad žádný jiný herec není ztělesněním věčné mladosti a energie jako nestárnoucí rošťák Jean Paul Belmondo. Když po mrtvici v roce 2001 částečně ochrnul, zmizel z filmového plátna Po sedmileté pauze ho dokázal přesvědčit k návratu před kameru Francis Huster, který mu ve filmu Muž a jeho pes nabídl zcela netradiční roli stárnoucího muže, kterého nechce společnost. Film tento týden vyšel na DVD.
06.11.2009 04:20 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků) , Francis Huster (1 článek)

Sexy nehoda: Úchvatná přítelkyně Jeana-Paula Belmonda ukázala kalhotky

 
Francouzská herecká legenda Jean-Paul Belmondo (78) se na letošním Frech Open prezentoval jako vášnivý tenisový fanda. Na tribunách sledoval několik zápasů včetně pátečního semifinále mezi Rogerem Federerem a Novakem Djokovičem a nedělní finále, v němž nad Federerem zvítězil Rafael Nadal. Belmondo, jenž za dva roky oslaví kulaté osmdesátiny, zářil na finále štěstím po boku své krásné mladé přítelkyně. Ta díky krátkým šatům ukázala víc, než chtěla.
08.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků) , Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (553 článků) , Novak Djokovič (542 článků)

Jean-Paul Belmondo, nebo Pierre Richard, který komik je oblíbenější?

 
V hereckém souboji připraveném pro dnešní den, proti sobě stavíme dva známé francouzské herce a je jen na vás vybrat, který z nich je "lepší". Jako první se vám představí Jean-Paul Belmondo, který lámal dívčí srdce v sedmdesátých a osmdesátých letech. Proti němu stojí komik Pierre Richard, který své role "blbečků" dotáhne vždy k naprosté dokonalosti. Kterého filmy máte raději?
15.08.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků) , Jean Paul (56 článků)

Šarmantní Jean-Paul Belmondo slaví 85. narozeniny: Připomeňte si život legendy francouzského filmu

 
Jen stěží se dá věřit tomu, že právě dnes už je to pětaosmdesát let od chvíle, kdy se narodil slavný francouzský herec Jean-Paul Belmondo. Muž, jehož výraz i vystupování jej předurčovaly k rozličným rolím, byl po celou dobu své kariéry velmi oblíben, což ostatně dokazuje i jeho pseudonym Bébel.
09.04.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků)

Český Belmondo zatajil dceru: Martin Kraus je dvojnásobným otcem!

 
Zmizel z televizních obrazovek a před světem skrývá i své soukromí. Martinu Krausovi (35), kterému se přezdívá český Belmondo, na sebe práskl, že se mu před třemi týdny narodilo druhé dítě.
09.05.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (157 článků) , Martin Kraus (157 článků)

Tohle není jeho vnučka: Kanec Belmondo (86) si tajně stihl udělat nádhernou dceru

 
Úspěšně tajil před fanoušky nejmladší dceru! Jean-Paul Belmondo (86) neměl potřebu se o své holčičce Stelle (16) rozkřikovat do světa, a tak o její existenci tušil jen málokterý z příznivců. Legendě francouzských komedií se poslední potomek narodil, když mu bylo sedmdesát.
14.11.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (56 článků) , Jean Paul (10 článků)

Knížák s dalšími bývalými řediteli Národní galerie píší Hermanovi. Děsí je vize ředitele Fajta

 
Výtvarník a bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák zaslal společně s třemi dalšími bývalými řediteli této instituce dopis ministru kultury Danielu Hermanovi. V něm vyjadřují své znepokojení ze současné situace v galerii, která se táhne již od loňského roku, kdy ministryně Alena Hanáková odvolala tehdejšího generálního ředitele Vladimíra Rösela.
08.04.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Belmondo má na krku policii kvůli mladé milence

 
Hvězda filmového plátna Jean-Paul Belmondo má na stará kolena rušný život. Nejen že se šestasedmdesátiletý herec znovu zamiloval do o 43 let mladší bývalé modelky Playboye, o niž se zajímá policie v případu praní špinavých peněz, ale navíc někdo vyhrožuje zabitím jeho nejmladší dcery.
08.09.2009 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků)

Belmondo! Hlavu dcery dostaneš v krabici!

 
Hvězda filmového plátna a slavný lamač dívčích srdcí Jean-Paul Belmondo (76) má i na stará kolena velmi rušný život. Hlavu má plnou starostí.
09.09.2009 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků)

Belmondo dostal v Cannes Zlatou palmu za celoživotní dílo

 
Legenda francouzského filmu Jean-Paul Belmondo v úterý obdržel na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes Zlatou palmu za celoživotní dílo. Osmasedmdesátiletý herec, který je těžce zdravotně postižený, si došel pomocí hole pro ocenění osobně. Sál se během těchto chvil otřásal bouřlivým potleskem a pochvalnými pokřiky.
17.05.2011 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků)

BELMONDO MÁ ZLATOU PALMU! Dostal ji za celoživotní dílo...

 
Herec Jean-Paul Belmondo byl na filmovém festivalu v Cannes oceněn prestižní Zlatou palmou za celoživotní dílo. Charismatický Francouz okouzluje filmové diváky již 50 let, píše ve středu web Hollywood.com.
18.05.2011 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Paul Belmondo (31 článků)

Belmondo a Salma Hayek na French Open: Tenis? Nuda!

 
Že by snad trénoval filmovou roli vřeštícího Tarzana? Nebo mu někdo stoupl na kuří oko? Kdepak, to se jen legendární francouzský herec Jean-Paul Belmondo (78) děsně nudil na tenisu!
05.06.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (250 článků) , Jean-Paul Belmondo (31 článků)