Článek

Baudyš (Hnutí Prameny): Nedáme pokoj! 22. listopadu od 16:00 protestní pochod

 
Komentář na facebookovém profilu k protestnímu pochodu proti novým opatřením proti covidu.
20.11.2021 11:45 |

podobné články

Podobné články

Zemřel bývalý ministr obrany Antonín Baudyš

 
V úterý zemřel ve věku 63 let někdejší lidovecký politik a astrolog Antonín Baudyš. Novinkám to potvrdila jeho bývalá choť. Baudyš se v roce 1989 stal místopředsedou české vlády, později působil jako ministr obrany.
24.08.2010 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Exministr a astrolog Antonín Baudyš zemřel v 63 letech

 
Po dlouhé vážné nemoci zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Bylo mu třiašedesát let. Baudyš měl rakovinu.
24.08.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Jak vymalovat obývací pokoj

 
Obývací pokoj je středobodem každé domácnosti a plní celou řadu důležitých funkcí – sdružuje rodinu a přátele, poskytuje nám zázemí, reprezentuje nás a stává se tak vizitkou před našimi hosty. Jestliže se v tomto interiéru chcete cítit příjemně a útulně, pak si možná pohráváte s otázkou, jak vymalovat obývací pokoj, aby na vás působil co možná nejlepším dojmem. Je pravda, že barvy mají do celkového vnímání interiéru hodně co mluvit a jejich výběr bychom proto určitě neměli podcenit. Jestliže nevíte, jak vymalovat obývací pokoj a nechcete v tomto směru udělat chybný krok, pak si určitě přečtěte náš dnešní článek. Jak vymalovat obývací pokoj, aneb správná volba barev Ve skutečnosti neexistuje jeden přesný návod, kterým bychom se v otázce malování obývacího pokoje mohli řídit. Volba vhodné barvy je otázkou vkusu, dispozic dané místnosti a dalších barviček figurujících v interiéru. I přesto, že vám nemůžeme nabídnout celistvý a jednoznačný návod, připravili jsme pro vás seznam barviček vhodných právě do tohoto pokoje, mezi nimiž určitě najdete ten pravý odstín i pro váš obývák. Bílá barva Bílá barva představuje vzdušnou klasiku, kterou nikdy nemůžete nic zkazit. Ačkoli mnoha lidem připadá sterilní, je to barva vděčná, neboť se dá velice snadno kombinovat s jakýmkoli jiným odstínem. Navíc prostoru dodá na čistotě a vzdušnosti, proto se hodí zvláště do malých interiérů, které opticky zvětší. Žlutá barva Chcete-li se v obývacím pokoji vždy naladit dobrou náladou, doporučujeme jej vymalovat do žluta. Tato barvička je veselá a její schopností je celý prostor zesvětlit a opticky mu přidat na centimetrech. Ovšem pozor – křiklavé odstíny žluté nejsou nejlepší volbou, mnohem lepší je sáhnout po světlejší či pastelové variantě. Červená barva Co se týče červené barvy, rozhodně se nejedná o odstín, který by vyhovoval každému. Červená je barva hodně výrazná a na pohled silná. Kdo by si chtěl vymalovat obývací... Čtěte více Příspěvek Jak vymalovat obývací pokoj pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.02.2016 09:40 |

podobné články

Zadlužené Prameny chtějí prodat pozemky s vrty svému věřiteli

 
Zastupitelé zadlužené obce Prameny na Chebsku schválili prodej pozemků s osmi vrty s minerálními prameny firmě Dmitrije Vajnera, ruského podnikatele a majoritního věřitele obce. Firma Real Aspekt nabídla za pozemky 22,4 milionu korun. Částka zahrnuje kupní cenu a částečné uhrazení exekučních nákladů. Podmínkou ale je udělení souhlasu exekutora.
16.05.2020 20:45 |

podobné články

Zadlužená obec Prameny prodá minerální vrty ruské firmě. Pokud to schválí exekutor

 
Zastupitelé zadlužené obce Prameny na Chebsku schválili prodej pozemků s osmi vrty s minerálními prameny firmě Dmitrije Vajnera, ruského podnikatele a majoritního věřitele obce. Firma Real Aspekt nabídla za pozemky 22,4 milionu korun. Částka zahrnuje kupní cenu a částečné uhrazení exekučních nákladů. Podmínkou ale je udělení souhlasu exekutora.
16.05.2020 21:10 |

podobné články

Antonín Baudyš: Novými mutacemi koronaviru se nakazily i osoby žijící osamoceně v nitru přírody. Něco je jinak, než je nám předkládáno

 
ROZHOVOR „Sociální škody a atmosféra strachu vytvářené nouzovým stavem jsou sekundární příčinou onemocnění a úmrtí. Umrtvená společnost nemůže generovat duševní ani fyzické zdraví. S omezováním služeb, kultury, gastronomie, školství a sportu hrubě nesouhlasím,“ konstatuje Antonín Baudyš, místopředseda politického hnutí Cesta. „Požadujeme komplexní osvětu stran prevence, se kterou se vláda nenamáhala ani začít, požadujeme levnou a dostupnou léčbu, která zjevně není problémem pro rozvojové země, jako je Bolívie nebo Indie, ale ve státech Evropské unie to problém je. Evropským vládám nikdy na zdraví obyvatel zvlášť nezáleželo, je zde spíše vůle vycházet vstříc lobbingu korporací,“ domnívá se.
19.03.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Antonín Baudyš (63), astrolog a exministr - Nádor na mozku!

 
PRAHA – Antonín Baudyš (63), někdejší ministr obrany ČR z let 1992 až 1994, astrolog a manžel první dámy české charity Zuzany Baudyšové (61), ředitelky Nadace Naše dítě, je hospitalizován v pražské vojenské nemocnici ve Střešovicích s nádorem na mozku!
06.05.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Baudyš po operaci mozku: Zdravotní komplikace, rozhovor s manželkou!

 
Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany ČR a známý astrolog, se podrobil ve vojenské nemocnici v pražských Střešovicích odstranění nádoru na mozku. Podle jeho ženy Zuzany je jeho stav velmi vážný.
06.05.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš (63): Před pár dny operace mozku a teď... ROZVOD?

 
PRAHA – Před pár dny podstoupil Antonín Baudyš (63), bývalý ministr obrany a známý astrolog, vážnou operaci mozkového nádoru. Teď čeká na výsledky histologie, zda byl nádor zhoubný, nebo ne. A aby toho nebylo málo – možná ho čeká i rozvod! Tajil totiž milenku, o 23 let mladší Pavlu Bradáčovou (40)!
09.05.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Nemocný exministr Baudyš: Navštěvuje ho manželka i milenka

 
Lidovecký exministr Antonín Baudyš (63), který prodělal operaci mozkového nádoru, má milenku. O 23 let mladší astroložka Pavla Bradáčová ho pravidelně navštěvuje v nemocnici, kde se také setkává s Baudyšovou ženou Zuzanou…
10.05.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Baudyš už je u milenky - Nejtěžší boj teprve přijde!

 
DOBŘÍŠ – Antonín Baudyš (63), někdejší ministr obrany ČR z let 1992 až 1994, je zpátky v péči své milenky Pavly Bradáčové (45)! Ani po náročné operaci mozku, při níž mu lékaři odebrali nádor, se tak nevrací zpět ke své manželce Zuzaně (61). Zřejmě se rozhodl začít nový život se vším všudy... A proč tají histologické výsledky odebrané tkáně? Vše nasvědčuje tomu, že nejtěžší boj o zdraví teprve svede!
21.05.2009 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Kuchařská show Prostřeno. Modelka Míša Štoudková: V kuchyni jako doma! Míša vařila v holobytu, Baudyš u milenky!

 
Kuchařská show televize Prima, v níž se každý týden vzájemně hostí pětice lidí, tentokráte vsadila na celebrity! Včera se se svým kuchařským umem představil exministr obrany a astrolog Antonín Baudyš (63), který po operaci mozkového nádoru opustil manželku Zuzanu. a štáb pozval do vily své milenky Pavly Bradáčové (45)...
06.04.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Exministr Baudyš se oženil s milenkou

 
Exministr obrany a uznávaný astrolog Antonín Baudyš ( 63) se podle informací Blesku včera oženil. Na šťastnou sedmičku si vzal svou milenku Pavlu Bradáčovou (40), s níž už nějaký čas žil.
08.05.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Antonín Baudyš: Tajná svatba! Jen tři týdny po rozvodu!

 
Bývalý ministr obrany a známý astrolog Antonín Baudyš (63) prožívá po dlouhých měsících opravdu šťastné chvíle. Přestože se po těžké operaci nádoru na mozku, který prodělal přesně před rokem, ještě pořádně nezotavil, v pátek odpoledne se podruhé oženil. Na zámku v Dobříši si vzal svou partnerku Pavlu Bradáčovou (45)...
09.05.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Bývalý ministr Antonín Baudyš podlehl rakovině

 
Jen pár dní před 64. narozeninami zemřel v úterý kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Před rokem prodělal operaci nádoru na mozku. Letos se oženil s Pavlou Bradáčovou (45).
24.08.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Zemřel exministr obrany a astrolog Baudyš

 
Ve věku 63 let zemřel kolem poledne někdejší přední polistopadový politik a astrolog Antonín Baudyš. Informaci týdeníku Ekonom potvrdila jeho bývalá manželka Zuzana Baudyšová.
24.08.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Zesnulý astrolog Antonín Baudyš: Poslední předpověď před smrtí!

 
Ve věku 63 let zemřel dnes kolem poledne známý český astrolog Antonín Baudyš. Ještě včera však se svým synem sestavoval horoskop na dnešní den! Tušil snad, že to bude den jeho posledního vydechnutí?
24.08.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Zemřel exministr Antonín Baudyš: Zabila ho rakovina mozku! Blízcí: Tři měsíce se nemohl hýbat...

 
V pražské nemocnici včera zemřel polistopadový lidovecký ministr obrany Antonín Baudyš (†63). Podle informací Aha! nezvládl boj s rakovinou mozku. Zhoubný nádor mu lékaři našli loni v květnu – od té doby absolvoval dvě operace mozku a chemoterapii. Namáhavou léčbu navíc provázely životní zvraty: rozvod s manželkou a svatba s novou partnerkou…
25.08.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (58 článků)

Klaus zvítězil navzdory vůli hvězd, vtipkují astrolog Baudyš jr. a Kraus

 
Antonín Baudyš junior jde ve stopách svého zesnulého otce. Již řadu let se věnuje astrologii, díky které dokáže úspěšně předpovídat budoucnost. Jedna věc je mu ale stále záhadou - ani jednou neviděl ve svých výpočtech Václava Klause na Pražském hradě. A to bylo sousto pro Jana Krause.
17.09.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10626 článků) , Jan Kraus (1173 článků) , Antonín Baudyš (58 článků)