Článek

Bátora nás dovede ke svobodě, píší Fragmenty

 
Prohradní revue Fragmenty se pustila do obhajoby úředníka Ladislava Bátory, který včera odstoupil ze své funkce. Bátora se podle ní zaslouží o svobodu a demokracii u nás a vrátí zemi ke křesťanským kořenům.
15.10.2011 13:50 |

podobné články

Podobné články

Bátora na školství? Jako pedofil v čele dívčí školy, ozval se kníže

 
Ladislav Bátora se hodí na ministerstvo školství jako pedofil do čela dívčí školy, vrátil úder ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Bátora ho ve středu ve svém facebookovém profilu označil za "chudáčka starého, co bezostyšně prská", ministři za TOP 09 následně odešli z vlády, dokud nezmizí buď Bátora nebo jeho zastánce a zaměstnavatel ministr školství Josef Dobeš.
20.08.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3798 článků)

Hradní Fragmenty odsoudily Babiše: Má zkušenosti z StB

 
Server Fragmenty.cz označuje podnikatele a miliardáře Andreje Babiše za agenta StB. Jako školený agent prý dobře ví, že pokud chytře prohodí pár nedoložených slov, v hlavách diváků uvíznou jako pravdivé sdělení. Fragmenty, které jsou považovány za názorově blízké prezidentu Klausovi, odkazují na vystoupení Babiše v Otázkách Václava Moravce.
16.11.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Václav Klaus (9401 článků)

Kdo chce Klause bít, hůl si najde, píší Fragmenty

 
Prohradní revue Fragmenty kritizují server Aktuálně.cz, který zveřejnil odpověď prezidenta Václava Klause na otázku ohledně příjmů z jeho knih. Ten novináře označil za antilidi – a autor článku Paul Paulczynski ho hájí.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Už i klausovské Fragmenty píší: Reformy TOP 09 ožebračují potřebné

 
Vládní strana TOP 09 to tvrdě schytala na internetových stránkách prohradní Revue Fragmenty. Šéfredaktorka Ivana Haslingerová dává jasně najevo, že o čtveřici ministrů za tuto stranu - šéfovi resortu zahraničí Karlu Schwarzenbergovi, ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, ministrovi práce a sociálních věcí Jaromíru Drábkovi a ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi si myslí jen to nejhorší. Zato pro Václava Klause má toliko slova chvály.
16.04.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Miroslav Kalousek (6706 článků) , Jaromír Drábek (1076 článků)

Už i klausovské Fragmenty píší: Reformy TOP 09 ožebračují potřebné

 
Vládní strana TOP 09 to tvrdě schytala na internetových stránkách Revue Fragmenty. Šéfredaktorka Ivana Haslingerová dává jasně najevo, že o čtveřici ministrů za tuto stranu - šéfovi resortu zahraničí Karlu Schwarzenbergovi, ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, ministrovi práce a sociálních věcí Jaromíru Drábkovi a ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi si myslí jen to nejhorší. Zato pro Václava Klause má toliko slova chvály.
16.04.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Miroslav Kalousek (6706 článků) , Jaromír Drábek (1076 článků)

Peake? Vyčuraná kariéristka, píší Fragmenty

 
Prohradní revue Fragmenty se pustilo do Karolíny Peake a jejího opuštění věcí veřejných. Podle redaktorky Ivany Haslingerové je Peake kariéristka, která čeká, že bude za své kroky odměněna ministerstvem spravedlnosti.
18.04.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Dopis proti Vondrovi připomíná StB, píší Fragmenty

 
Prohradní revue Fragmenty odsoudily dopis, který zase odsuzuje ministra obrany Alexandra Vondru kvůli kauze ProMoPro. Podle redaktorky Ivany Haslingerové je podobný praktikám StB.
07.10.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1143 článků)

Chceme Zemana a Klause jako prezidenta a premiéra, píší Fragmenty

 
Prohradní revue Fragmenty slovy Ivany Haslingerové poděkovalo odcházejícímu prezidentu Václavu Klausovi a popřálo mnoho štěstí ve funkci jho nástupci Miloši Zemanovi. V článku jsou zmíněni jak jejich političtí odpůrci, tak přání, aby oba dva muži byli v čele země jako prezident a premiér.
11.03.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Média mě chtějí zničit, myslí si Bátora. Už neví, co mu Dobeš řekl

 
Jméno Ladislav Bátora se poslední týden přelévá z média do média. Vynořily se spekulace o tom, že by se měl stát náměstkem ministra školství, zprávy o premiérovi, který na to reaguje stylem "jen přes moji mrtvolu", i mnoho ohlasů zúčastněných i nezúčastněných politiků. A co Bátora sám? Už ani neví, co mu Josef Dobeš řekl.
01.03.2011 18:15 |

podobné články

Bátora od 1. dubna začne Dobešovi radit v ekonomice

 
Poradcem ministra školství Josefa Dobeše (VV) se od 1. dubna stane Ladislav Bátora, předseda Akce D.O.S.T. Právu to v úterý sdělil důvěryhodný zdroj blízký ministrovi s tím, že Bátora má Dobešovi radit v ekonomické oblasti.
16.03.2011 03:15 |

podobné články

O přesunu Cikánů jsem nemluvil, zlobí se Bátora a chce se soudit

 
Poradce ministra školství Ladislav Bátora podal trestní oznámení na Vlastu Bohdalovou. Poslankyně ČSSD o něm totiž napsala, že volá po „dobrovolném přesunu Cikánů do země zaslíbené“. Ladislav Bátora popírá, že by něco takového řekl.
05.05.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Bohdalová (31 článků)

Bátora nesnáší intelektuály. Jak může být na školství, ptá se Gazdík

 
Ladislav Bátora vyvolal nový spor vlády, když napsal o ministru zahraničí Karlu Schwarzenbergovi, že je to starý chudáček, co jen bezostyšně prská. Ministři TOP 09 se za svého předsedu postavili a odešli z jednání. Požadují buď hlavu Bátory, nebo ministra školství Josefa Dobeše, který se svého úředníka pořád zastává. Podle šéfa poslanců TOP 09 Petra Gazdíka člověk jako Bátora na školství nepatří.
18.08.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (934 článků) , Petr Gazdík (923 článků)

Bátora se na novém postu bude zodpovídat kontroverzní šéfce úřadu

 
Ladislav Bátora, který posledních několik týdnů svými výroky popouzel část politické scény, se po svém přesunu v rámci ministerstva školství stane podřízeným Jany Machálkové. Ta působí v čele ministrova kabinetu a Bátora se stane jejím zástupcem. Machálková byla v minulosti kritizována za statisícové odměny a objevily se i spekulace, že za ni ministr Josef Dobeš (VV) napsal školní práci.
31.08.2011 13:00 |

podobné články

Konzervativec kolegovi Bátorovi: Jako Žid mu říkám, že udělal blbost

 
Politolog a konzervativní myslitel Alexander Tomský se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kauze Bátora. Podle něho není Ladislav Bátora v žádném případě neonacista a jedná se o hon na čarodějnice, na druhou stranu tím, že je „profláklý“, Bátora podle něho spíše Akci D.O.S.T. škodí.
04.09.2011 08:20 |

podobné články

Bátora tvrdí, nenapsal jsem: Kníže je zednář a Kalousek jeho lokaj

 
AKTUALIZOVÁNO Úředník Ladislav Bátora opět rozvířil dění okolo své osoby. Nařkl ministra zahraničí Karla Schwarzenberga ze zednářství a pravdoláskařství, jenž by se měl společně s lokajem Kalouskem poroučet na odpočinek. Bátora následně uvedl, že se mu někdo na facebookový profil naboural.
06.09.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3798 článků)

BÁTORA OPĚT URAZIL SCHWARZENBERGA! Někdo mi naboural Facebook, brání se úředník

 
Zástupce vrchní ředitelky kabinetu ministra školství Josefa Dobeše (VV) Ladislav Bátora opět nešetřil kritikou a navezl se do ministra zahraničí Karla Schwarzeneberga (TOP 09). Na svém facebookovém profilu ho v úterý Bátora označil za senilního a jeho zednářské tendence popsal jako cestu do pekel.
06.09.2011 11:35 |

podobné články

Bátora podal trestní oznámení. Kvůli Schwarzenbergovi

 
EXKLUZIVNĚ Jak informovaly ParlamentníListy.cz, facebookový profil i soukromý mail vicekancléře ministra školství Ladislava Bátory byl v poslední době několikrát napaden hackerem. Bátora kvůli tomu v úterý podal na neznámého pachatele trestní oznámení. Bátora se v něm vyjadřuje i o nedávno proběhlé vládní krizi, kdy TOP 09 tlačila na jeho odchod z ministerstva.
22.09.2011 17:30 |

podobné články

Vy novináři jste pro mě udělali také hodně, směje se Bátora

 
Nejproslulejší úředník Ladislav Bátora, který po půlroce ve funkcích v resortu školství a víření politických vod opouští státní služby, aby mohl hlásat své kontroverzní názory, v rozhovoru pro Právo nastínil své plány. Do zakládání nové strany se nehrne, ale nevylučuje spolupráci s prezidentem Václavem Klausem nebo šéfkou Suverenity Janou Bobošíkovou. A spoléhá i na výhody, které plynou z dosavadního zájmu novinářů, zavtipkoval si Bátora.
20.10.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Jana Bobošíková (607 článků)

Šmejd Kalousek, řekl Bátora a letí. V TOPce kvůli němu vylučovali

 
VÍME PRVNÍ Kauza Bátora vs. Schwarzenberg a Kalousek měla v TOP 09 ještě stranickou dohru. Začaly padat hlavy. Středočeská TOP 09 vyloučila tři členy kladenské TOP 09, kteří se v srpnu zastali Ladislava Bátory. Bátora navíc podle informací redakce nejspíš úlně opustí ministerstvo školství.
02.12.2011 13:30 |

podobné články