Článek

Bašta pátral, odkud si vzali tvůrci Green Dealu inspiraci. Je to hrozivé. Existuje prý jen jediná obrana

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině a dnes poslanec SPD Jaroslav Bašta má za to, že v evropském Green Dealu nejde o nic menšího než o zavedení další totality, ve které bude lidem nařizováno, co smíme jíst a pít, čím a kam smíme jezdit, jak budeme bydlet, jaké náhubky máme nosit a kdy můžeme opustit byt.
21.11.2021 07:55 |

podobné články

Podobné články

Zpěvák Green Day nastoupil po zuřivém výstupu na koncertu do léčebny

 
Zpěvák skupiny Green Day Billie Joe Armstrong se na posledním koncertě v Las Vegas choval jako šílenec. Nadával pořadatelům a roztřískal kytaru. O dva dny později nastoupil do léčebny, aby se zbavil závislosti na návykových látkách. Další články k tématu: Zpěváka Green Day vyhodili z letadla, měl moc spuštěné kalhoty Raz, dva, tři! Green Day rozjíždějí albovou trilogii Zpěvák Green Day si na Broadwayi zahraje drogového dealera RECENZE: Green Day pod ruským kolem zvládli zábavu i kýč
24.09.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Billie Joe Armstrong (6 článků) , Joe Armstrong (25 článků) , Green Day (73 článků)

100 let aneb „O Green dealu se nediskutuje!”

 
“O green dealu se nediskutuje!” – prohlásil Frans Timmermans a ze své nevolené pozice odmítl jakékoli snahy členských zemí o věcnou diskusi nad proveditelností ekologických cílů EU a povýšil ekologický aktivismus na úroveň nového náboženství, opírajícího se o dogmata, o kterých se nesmí diskutovat, ale kterým se musí věřit.
05.10.2021 19:10 |

podobné články

Nečekané. Cenzura i v Green Dealu. Co vás čeká a nemine

 
Youtuber František Kubásek se rozjel. Rozpovídal se o „zelené drahotě“ a kroutil hlavou nad tím, že Brusel do Green Dealu protlačil i boj proti dezinformacím. Podle Kubáska je to fakticky boj proti lidem, kteří se nebojí říkat pravdu o zelených bruselských šílenostech.
01.11.2021 15:15 |

podobné články

„Zastavíme evropský Green Deal. A tím zachráníme peněženky nás všech,“ slibují Svobodní

 
„Máme poslední šanci ochránit naše peněženky a svobody před Green Dealem pro Evropu,“ zní od Svobodných s předsedou Liborem Vondráčkem, kteří v letošních volbách kandidují za formaci Trikolora Svobodní Soukromníci. Důsledky jsou prý zatím vidět jen částečně, ale to, co nás čeká v případě implementace všech návrhů v rámci Green Dealu, může mít podle Svobodných nedozírné následky pro naší ekonomiku a pro nás všechny.
05.10.2021 14:15 |

podobné články

Pokud utvoří vládu Pirstán a SPOLU, přivedou zemi ke kolapsu a lidi do chudoby. Poslanec od Okamury předkládá důkazy o tom, co se děje a chystá

 
ROZHOVOR „Piráti podporují Green Deal a šílenou eko-fanatickou politiku EU, která nám extrémně zdraží elektřinu a tím i vše ostatní, zásadně omezí prodej a dostupnost automobilů a tím prodraží i dopravu. To může přivést naši zemi ke kolapsu a občany k chudobě. Ani blackout není vyloučen. Ale ke Green Dealu se více či méně hlásí i koalice SPOLU… Mimochodem Green Deal odsouhlasil v Bruselu premiér Andrej Babiš,“ říká poslanec SPD za Olomoucký kraj Pavel Jelínek.
04.10.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23816 článků) , Al Green (16 článků) , Al Green (16 článků)

Ústavní soudci se postavili za papaláše proti lidem. Jaroslav Bašta varuje: Ten papiňák bouchne a nebude to pěkné

 
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se pustil do Ústavního soudu České republiky kvůli tomu, že v týdnu zrušil dvě podstatné části volebního zákona. Zrušil pasáž, která zvýhodňovala velké strany na úkor malých. Bašta kroutí hlavou nad tím, že malé strany se nezamyslely nad tím, proč jim voliči dali tak málo hlasů a raději se obrátily na soud. A ústavní soudci rozhodli ve prospěch papalášů. Tak to vidí Bašta.
07.02.2021 07:30 |

podobné články

Pokrokáři, podívejte se do šarie, jak trestá sexuální úchylky. Exdisident Bašta o novém světě. Aktivisté se nakonec pobijí mezi sebou

 
CIVILIZACE A MY K Maově kulturní revoluci v Číně přirovnává současné dění kolem genderu, sexuality, upravování historie a rasismu politický analytik Jaroslav Bašta, bývalý poslanec, disident, signatář Charty 77 a diplomat. Revoluce čínského vůdce tehdy skončila smrtí mnoha lidí a rozsáhlou ztrátou kulturního dědictví – před tím nyní Bašta varuje, stejně jako před naplněním myšlenek spisovatele George Orwella v románu „1984“. „Ve Spojených státech dochází situace do takových absurdností, kdy lidé, kteří nikdy nebyli otrokáři, mají platit odškodné lidem, kteří nikdy nebyli otroci,“ říká Bašta. A stejně jako tehdy to může dopadnout tím, že pokrokáři se nakonec obrátí proti sobě, kvůli tomu, který názor je ten správný.
04.04.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: George Orwell (39 článků)

Kdysi přicházely nesmysly z SSSR, dnes z USA. Jaroslav Bašta připomíná pár vtipů, které se dnes mohou opět hodit

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta upozorňuje, že se historie opakuje. Nesmysly, které se v minulosti šířily ze Sovětského svazu, se dnes šíří z USA. Bašta považuje za hrozivé a především nebezpečné, že tyto nesmysly šíří muž, který by se za pár měsíců mohl stát prezidentem Spojených států a tím v podstatě i prezidentem celé planety.
13.09.2020 07:30 |

podobné články

Exministr Bašta se rozepsal o vystoupení z EU. Za určitých okolností to prý pro nás může být jediná možnost záchrany

 
Nad současnou vlnou uprchlíků, která v těchto dnech zaplavuje Evropu desetitisíci lidmi ze severní Afriky a z Blízkého východu, se na serveru Prvnízprávy.cz zamýšlí diplomat a politik Jaroslav Bašta. Podle něj také přispěním předáků EU se v sousedství Evropské unie jako jeden z produktů cílené likvidace sekulárních režimů v severní Africe a na Blízkém Východě objevil děsivý státní útvar nazvaný Islámský stát. „Jeho až teatrální brutalita ochotně předváděná v západních médiích přispěla k tomu, že se zvedla uprchlická vlna Iráčanů a Syřanů,“ píše Bašta.
21.06.2015 09:56 |

podobné články

ŠKODA testuje elektrickou Octavii Green E Line

 
S deseti elektromobily Octavia Green E Line od tohoto okamžiku testuje Škoda elektrický pohon vozů v každodenním provozu. Octavia Green E Line je prvním čistě elektricky poháněným vozem české automobilky. Cílem zkušebního provozu je získání praktických uživatelských zkušeností s elektrickým pohonem v běžném silničním provozu. „Octavia Green E Line dokazuje naši technologickou kompetenci na poli [...]
16.01.2012 09:45 |

podobné články

Hollywoodské studio nechce, abyste viděli na plakátu prsa herečky Evy Green! Přesto se pojďme podívat!

 
"Eva Green":http://www.extra.cz/tema/eva-green (33) hraje v nadcházející adaptaci komiksu Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí, dámu, pro kterou se zabíjí. Hollywoodské studio Dimension, které za filmem stojí, tedy vymyslelo senzační plakáty, které mají nalákat do kin, a na jednom z nich Eva Green stojí v průhledném župánku a skoro tam "můžete vidět její luxusní poprsí":http://www.extra.cz/sexy-pin-up-holky-lascivni-blondynky-a-rajcovni-cernovlaska-vam-nedaji-spat.
30.05.2014 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Eva Green (38 článků)

Vondra (ODS): ČR musí tlačit na to, aby se Green Deal zaměřil na boj se suchem

 
Podle místopředsedy ODS Alexandra Vondry lze suchu předcházet především ohleduplnějším zemědělstvím, vhodnější lesnickou politikou a zadržováním vody v krajině. ČR by podle něj měla v tomto ohledu tlačit na přepracování Green Dealu a změnu jeho priorit.
12.05.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1312 článků)

„Daň z dýchání!“ Hejma pozval na pódium šéfku Trikolóry a přišla smršť. Ránu ODS pak zasadil bývalý straník

 
„Volím osmu,“ podpořil v Českých Budějovicích sdružení Trikolora Svobodní Soukromníci zpěvák Ondřej Hejma. Mluvilo se o normálním světě, Green Dealu a nechyběl ani hraniční sloup z Pyšné princezny. V souvislosti s Green Dealem zmínila Zuzana Majerová „daň za dýchání“. Elektroauta pak označila za „utopistickou myšlenku“. Nakonec si se Žlutým psem zazpívala. Pro ParlamentníListy.cz promluvil i bývalý ředitel Národního parku Šumava Jiří Mánek. Přišel také hudební producent Aleš Trdla.
25.09.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (208 článků)

Green Deal ano, či ne? Na to už je pozdě. Ale pozor, zelení fanatici, varuje Špicar

 
Na levná auta zapomeňte, zdražovalo by se ale i bez tlaku na elektromobilitu, říká viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar v rozhovoru pro Prostor X. Podle něho nyní debata o tzv. Green Dealu není opodstatněná, už je to odsouhlasené. Nyní se musí řešit otázka, jak na to. Nesmí se v tomto kontextu tlačit na pilu, mohlo by to být podle jeho názoru naopak kontraproduktivní. To by si měli zelení fanatici uvědomit. Také vyzdvihl postavení českého premiéra v EU.
25.09.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Al Green (16 článků) , Al Green (16 článků)

Svobodní debatovali po síti: Automobilisty čeká opravdový „prů*er“, Nejen Green Deal

 
„Elektromobily nebudou moct používat všichni, kteří dnes používají klasická auta,“ varoval během debaty Svobodných k unijnímu plánu zakázat prodej spalovacích motorů jejich předseda Libor Vondráček a ukázal, že již nyní bývá u našich sousedů v Německu nedostatek elektrické energie. Do debaty se zapojil také předseda spolku JEDEME AUTEM, z.s., Mojmír Mikuláš. Podle něj tu na automobilisty čeká kromě Green Dealu i další „průser“.
30.09.2021 22:25 |

podobné články

Michalik (STAN): Green Deal? Babiš nevyjednal žádné výjimky

 
Komentář na facebookovém profilu ke Green Dealu.
18.10.2021 21:05 |

podobné články

Zahradil (ODS): Green Deal? Stavíme Rusko do velmi výhodné pozice

 
Komentář na facebookovém profilu ke Green Dealu a Rusku.
02.11.2021 16:10 |

podobné články

„Budete viset na lucernách.“ Zelený plán EU: Ne demonstrace. Mnohem tvrdší scénář

 
O Green Dealu se bude rozhodovat tam, kde jsou peníze. „Dovedu si představit, že uhlobaroni se dohodnou se svými odboráři a na Green Deal odpovědí stávkou energetických dispečerů a celozávodní dovolenou všech uhelných, plynových a jaderných elektráren,“ varuje analytik Štěpán Kotrba před perspektivou „zeleného“ chudnutí obyvatel. „Vládu, která dopustí stávku energetiků ignorováním pravidel sociálního smíru, čeká odměna. Bude viset na lucernách Malé Strany,“ dodal pro ParlamentníListy.cz. Ustavení vlády Petra Fialy nemá v žádném případě za definitivní.
04.11.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2373 článků)

Rozvoral (SPD): Recept na záchranu naší ekonomiky spočívá v odmítnutí Green Dealu EU!

 
Pokud se náš stát bude nadále podřizovat a přijímat nesmyslná opatření v rámci šíleného plánu EU – Zelený úděl (Green Deal), doplatí na to velmi výrazně naše ekonomika a v jejím důsledku upadnou miliony českých domácností do chudoby.
05.11.2021 10:40 |

podobné články