Článek

Barvička Hřiba nevzrušuje. V baru Techtle Mechtle byl v minulosti taky

 
Pražský primátor Hřib ve vysílání rádia Impuls řekl, že ho předpokládaná žlutá barva na korona-semaforu pro Prahu nevzrušuje. „Zase tak moc to neznamená. I když budeme žlutí, tak se nestane vůbec nic. Opatření jsme vydali na začátku tohoto týdne. Šlo o roušky v lékárnách a v čekárnách u lékařů," uvedl ve vysílání rozhasové stanice, kterou v minulosti koupil Andrej Babiš.
01.08.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19002 článků)
Podobné články

V klubu Techtle Mechtle slavila i instruktorka dětského tábora

 
Koronavirem nakažená instruktorka trávila pět dní s asi sto třiceti dětmi na dětském táboře ve Veselí nad Lužnicí v jižních Čechách. Podle serveru Seznam Zprávy se nakazila v pražském baru Techtle Mechtle.
31.07.2020 07:05 |

podobné články

Nakažený mladík popsal, jak to bylo v Techtle Mechtle

 
Mladá žena, která v pražském klubu Techtle Mechtle nakazila koronavirem desítky návštěvníků, přišla 11. července do klubu nachlazená a s bolestmi hlavy. Novinkám to řekl mladík, který v klubu toho večera byl. Podle původních informací přitom neměla mít žádné příznaky. To však mladík, který si přál zůstat v anonymitě, vyvrací.
31.07.2020 06:30 |

podobné články

Fotbalisti se nakazili v Techtle Mechtle, počet pacientů s koronavirem vystoupal nad 5000

 
Česko zaznamenalo v posledních dnech rekordní nárůst počtu osob nakažených koronavirem. Aktuálně se s nemocí covid-19 potýká 5046 lidí, což je nejvíce od vypuknutí epidemie. Čím dál více oblastí tak zpřísňuje nařízení, podobně jako tomu bylo včera v Libereckém kraji. Nemoc se ale šíří i mezi sportovci z pražských klubů. Ti se nakazili na party v oblíbeném podniku Techtle Mechtle.
22.07.2020 13:25 |

podobné články

Vyhrožovali mi násilím. Dívka z Techtle Mechtle popsala nenávistné reakce

 
Dívku, která podle hygieniků v polovině července rozšířila nákazu koronavirem v klubu Techtle Mechtle na pražských Vinohradech, překvapily hanlivé až nenávistné reakce části veřejnosti.
03.08.2020 10:40 |

podobné články

Nakažená dívka z Techtle Mechtle promluvila: Drsné útoky a výhrůžky smrtí!

 
V polovině července snad nebylo v Praze známějšího klubu, než je vinohradský Techtle Mechtle. Právě v něm se totiž rozmohl koronavirus až na neuvěřitelných 165 nakažených. Podle hygieniků nákazu mezi převážně mladé lidi a profesionální sportovce roznesla dívka, která spolu s účastníky večírku pila nápoje ze sdíleného brčka. Ta nyní do médií promluvila, jak ji celá záležitost mrzí.
03.08.2020 10:40 |

podobné články

Dívka z Techtle Mechtle pod palbou: Vyhrožují mi, že mě pobodají a sprostě mě urážejí

 
Červencová party v pražském klubu Techtle Mechtle má v současné době na kontě minimálně 165 nakažených koronavirem. Na taneční zábavě rozšířila virus dívka, která nyní poskytla rozhovor portálu iROZHLAS.cz s tím, že o nákaze nevěděla a cítila se dobře. Z onoho večírku mělo pozitivní testy přibližně 60 lidí, dalších 120 muselo do karantény. Dívka se brání tím, že kdyby věděla, že je pozitivní, nikam by nešla. Přesto si na svou osobu pravidelně musí vyslechnout řadu urážek a výhrůžek.
03.08.2020 16:20 |

podobné články

Káles (Svobodní): Rozlučka se svobodou

 
Ještě před pár lety by to možné nebylo. Nejvyšší ústavní činitel navrhne znárodnit firmu a nikoho to nevzrušuje. Ministr financí obchází zákony a zneužívá veřejné peníze a nikoho to nevzrušuje. Vláda navrhuje omezit naše svobody a nerespektuje soukromé vlastnictví a nikoho to nevzrušuje. Takto vypadá rozlučka se svobodou.
23.04.2016 13:25 |

podobné články

Hanychová: Nejdřív techtle s travestitou, poté mechtle s milencem

 
Modelka Agáta Hanychová (25) opět nevynechala možnost se vyprsit. Na filmové párty ke snímku Kajínek se vyfikla do odvážných modrých minišatů s proklatě hlubokým výstřihem. Tentokrát Hanychová nechala své podprsenkové "airbagy" doma. Koho ale doma nenechala, byl její nový milenec - ragbista. Než se spolu odebrali do intimního zákoutí u baru, užila si Agáta na parketu i s přítomným travestitou.
19.11.2010 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2794 článků)

Piráti v Praze na žádost primátora Hřiba posvětili delší kumulaci funkcí

 
Piráti v Praze na žádost primátora Zdeňka Hřiba změnili podmínky kumulace funkcí. Doteď nesměl jejich uvolněný člen zastupitelstva nebo radní kumulovat funkce déle než půl roku, nově je to až rok a půl. Podle Hřiba šlo o chybný odhad a nedostatek politických zkušeností.
20.05.2020 03:40 |

podobné články

Škola už není hrou, ale rizikem. Šikana nikoho nevzrušuje

 
Kam se poděla školní disciplína? Doby, kdy se žák či student schovával s cigárem před kantorem na záchodě či zdí školního dvora jsou nenávratně pryč stejně, jako obavy z pozdních příchodů do vyučování a následných poznámek v žákovské. Naopak, kantoři se často svým žákům klidí z dohledu, aby je náhodou nevyprovokovali. Mobily natáčená šikana končí na sociálních sítích a nikoho to už ani moc nevzrušuje.
02.12.2011 10:25 |

podobné články

Sandra Bullock sbalila manžela Scarlett Johansson?

 
Ryan Reynolds (34) byl přistižen, jak brzy ráno na motorce odjíždí od domu Sandry Bullock (47). Že by nové techtle mechtle?
03.09.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků) , Scarlett Johansson (307 článků) , Ryan Reynolds (175 článků)

Šéf pražských policistů „naprášil“ hygienu: Takto se snažila ututlat případ s odmítnutým policistou

 
Šéfa pražské městské policie Eduarda Šustera nemile překvapilo jednání pracovníků středočeské hygienické stanice. Poté, co na sociální síti a na webových stránkách zveřejnil v pátek příběh o rodině strážníka, jehož syn se nakazil na večírku v pražském klubu Techtle Mechtle, byl vystaven nátlaku ze strany hygieniků, kteří místo kontaktu na nakažené žádali odstranění textu, informuje server Novinky.cz.
03.08.2020 23:05 |

podobné články

Morávková a Šťastný: Techtle mechtle v Ordinaci?!

 
Herečka Dana Morávková (38) do seriálu Ordinace v růžové zahradě naskočila za jízdy. Její postava doktorky Tiché by klidně mohla zamíchat kartami a zacloumat životem Jana Šťastného coby doktorem Daliborem Fryntou!
12.08.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (617 článků)

Konvičková a Šmajda: Techtle mechtle v šatně! Co spolu mají?

 
Superstáristé Miro Šmajda (22) a Markéta Konvičková (16) se objevili na večírku jedné televize, kde společně vystoupili a zazpívali. Co tomu ale předcházelo? Lidé ze zákulisí tvrdí, že spolu byli zamčení v šatně celou hodinu! Že by byla na obzoru nová láska?
11.10.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (370 článků)

Rok 2012: Konec kin na vesnicích! Zahubí je digitalizace!

 
Techtle mechtle záletného zootechnika Václava Kašpara (Jan Hartl) s milenkou Janou Turkovou (Libuše Šafránková) v komedii Vesničko má středisková se již nikdy nebudou opakovat nejen ve filmu! Inspirovat se jejich příběhem a poslat »nějakého Otíka« do biografu a pak si užívat v jeho ložnici půjde už stěží... Vesnická kina totiž nebudou mít co promítat a budou se rušit!
24.11.2011 12:05 |

podobné články

Nevěrný manžel Partyšové: Nevěřím, že to dítě je moje

 
Josef Kokta (55) se ke svému úletu s mladičkou Ornellou (19) postavil čelem jako férový chlap. Nepopírá, že měl s dívkou techtle mechtle, nemyslí si ovšem, že jí udělal dítě.
11.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (929 článků)

První techtle mechtle v MasterChefovi: Mezi hezounem Markem a zadanou Zuzkou to pořádně jiskří

 
Týdny odloučení od partnerů dělají se soutěžícími kuchařské show MasterChef divy! Sexuální abstinence nikomu nesvědčí a něžnosti se stávají hlavním tématem většiny dní. Někteří se dokonce netají tím, že zřejmě vznikl i první pár – Marek Pavala a Zuzana Podkonická.
24.09.2012 17:00 |

podobné články

Paměti bolševika Štěpána: Jak to bylo s poměrem Vondráčkové a Štrougala?

 
Historku o techtle mechtle radovánkách komunistického předsedy vlády s naší oblíbenou zpěvankou Helenkou Vondráčkovou (93) zná snad každý pamětník. O nekalých orgiích dvojice vzniklo přehršle fórů, které se udržely v paměti národa silněji, než Palackého dílo.
01.10.2013 12:06 |

podobné články

Techtle mechtle: Zeman se sešel s Rusnokem, ale oba mlčí!

 
A už je to tu zase! Miloš Zeman (69) pořádá na svém zámečku v Lánech pro vyvolené jednu tajnou schůzku za druhou. Prezident se zřejmě inspiroval pohádkou Šíleně smutná princezna a dnes odpoledne kul pikle pro změnu s premiérem v demisi Jiřím Rusnokem (53).
15.11.2013 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24064 článků) , Jiří Rusnok (1882 článků)