Článek

Bartoškův festival má průšvih. Pozval herce Deppa, který měl mlátit manželku

 
Organizace Solace Women‘s Aid, která bojuje proti domácímu násilí, kritizuje filmový festival v Karlových Varech kvůli pozvání amerického herce Johnnyho Deppa. Ještě horší je ale podle ní proslulý španělský filmový festival San Sebastian, který hodlá herci dokonce udělit čestnou cenu.
11.08.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (970 článků) , Johnny Johnny (222 článků) , Sebastian Sebastian (117 článků)
Podobné články

Tyran z Jesenicka měl mlátit přítelkyni tyčí i kvůli jedinému smítku: Hrozí mu čtyři roky

 
Až čtyři roky vězení hrozí muži z Jesenicka, který údajně týral svou družku. Žena prý musela čelit neustálým fyzickým a psychickým útokům. Měl ji tahat za vlasy, fackovat a mlátit tyčí a to všechno jen proto, že nestihla včas uvařit či uklidit. Na případ upozornil deník Právo.
06.11.2021 17:50 |

podobné články

Sto třicet pět milionů a Vary pláčou. Kdo platil Bartoškův festival

 
Plný záhad a otazníků je Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který o víkendu skončil. Při pátrání po odpovědi, kdo ho vlastně pořádá a platí, se ParlamentníListy.cz nezřídka setkaly s mlžením nebo přímo mlčením, aby se nakonec dočkaly velkého překvapení.
11.07.2011 17:15 |

podobné články

Kauza Nagyová zřejmě ovlivní Bartoškův filmový festival ve Varech

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech zdaleka není jen prestižní mezinárodní událostí. Současně s hvězdami filmového průmyslu se na něm, byť méně viditelně, setkávají čeští politici a lobbisté. Letos se však kvůli napjaté politické situaci a rozsáhlým policejním vyšetřováním zřejmě mnohé změní.
28.06.2013 15:15 |

podobné články

Šizuňkové a zloději, mezinárodní ostuda. Po kritice od Miloše Zemana má Bartoškův festival ve Varech další velký problém

 
Podle informací jedničky českého bulváru, serveru Blesk.cz, předražená jídla během letošního karlovarského filmového festivalu „vytočily“ známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Ten jim podle Blesku vzkázal, že jsou „zloději“. Festival kvůli příliš vysokým cenám dříve kritizoval i prezident Miloš Zeman.
09.07.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26963 článků)

Hutka, Šiklová. Češi jsou nedospělí, nechápou ČT? Zbořil ukazuje na Bartoškův festival

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nejsem si také jistý, zda ‚dlouhověkost‘ některých českých politiků pomůže straně nespokojených protestujících k větší popularitě.“ Politolog Zdeněk Zbořil komentuje bouřlivou situaci kolem České televize. Vysvětluje, že slovo „rozvracet“ patří do arzenálu politické propagandy a kdo se vypraví do historie až do roku 1989, ví, že jej známe spíše z kontextu „republiku si rozvracet nedáme!“ Reaguje na kritiku, která se valí ze vše stran na Hanu Lipovskou, která odvolání Dozorčí komise ČT navrhla. „Možná by stačilo, kdyby se zajela podívat na Mezinárodní festival v Karlových Varech a podívala se, na co přispívá i ČT z televizní daně, pochopila by, o jaký druh svobody paní Geislerové vlastně jde.“ K reakci starosty Pavla Novotného na hlasování ODS o daňovém balíčku dodává: „Marně hledám v české politické historii něco podobného…“
23.11.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1166 článků)

Festival Sziget dostal prestižní cenu

 
Festival Sziget, který se každý rok v srpnu koná v Budapešti, převzal na vyhlašování UK Festival Awards 2019 v Londýně první cenu v kategorii Nejlepší zahraniční festival. Obhájil tak loňské vítězství, když se prosadil mezi šesticí nominovaných, mezi nimiž byly i Altitude Comedy Festival, Afro Nation, Poland'Rock Festival, Snowbombing a Tomorrowland.
09.12.2019 11:45 |

podobné články

Na náplavce obtěžoval a napadal hosty baru opilec: Pak začal mlátit hlavou o zeď

 
Strážníci v Praze 2 museli zasahovat proti agresivnímu opilci (29), který napadal hosty jednoho z barů a rozbíjel, na co přišel. Když se jej hlídka pokusila uklidnit, naopak začal být agresivní vůči nim a jako vrchol všeho začal svou hlavou mlátit o zeď. Kvůli jeho chování jej proto strážníci raději spoutali a následně převezli na policejní služebnu. Ti se budou případem i nadále zabývat.
02.08.2017 12:10 |

podobné články

Fajn job – nechává se mlátit od ženských

 
Instruktor fitness Xiao Lin se pustil do svérázného podnikání. Ženy, které mají problém se stresem, si ho mohou najmout a mlátit do něj hlava...
12.11.2009 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (61 článků)

Táta Marcel: Mlátit ženský je normální!

 
V reality show Hledá se táta a máma se ukáže tatínek Marcel Tisoň (36), jako pěkný hulvát a floutek. Navíc se přizná, že mlátit ženy je podle něj normální. Dokonce to přirovná k bití dětí! Maminka Barbora Trávníčková (34) je jeho výrokem doslova šokována. "Tak ten u mě skončil," řekne natvrdo dnes od 21:20 na TV Prima.
16.09.2010 05:15 |

podobné články

Muž v převleku pandy pomáhá lidem od stresu, nechává do sebe mlátit

 
Američan Nate Hill se rozhodl pomáhat od stresu svým newyorským spoluobčanům opravdu obětavým způsobem. Minimálně jednou týdně se převlékne do kostýmu pandy a nechá do sebe mlátit hlava nehlava. Sám přitom kolemjdoucí na ulici vyzývá, aby se odreagovali a bušili do něj co hrdlo ráčí.
22.12.2010 15:15 |

podobné články

Pavel Novotný: Mlátit náplavku pendrekem! Jsou to vrazi

 
Téměř letní počasí vylákalo mnoho Pražanů do ulic, parků či na náplavku. Část z nich však porušovala vládní opatření týkající se shlukování, nošení roušek či pití alkoholu na veřejnosti. Primátor Hřib si myslí, že důvodem je zákaz cestování mezi okresy. Starosta Řeporyjí Pavel Novotný má ovšem jiný názor. Policie se prý s lidmi moc maže. „Mlátit celou náplavku pendrekem! Vrazi,“ napsal komunální politik ODS na twitteru.
01.04.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1166 článků)

Matka měla mlátit miminkem o zeď! Chlapeček oslepl a ochrnul, bestii hrozí osm let

 
Takovou krutost si snad ani nelze představit. Matka měla podle obžaloby mlátit ročním synem o zeď! Batoleti způsobila tak těžká zranění, že osleplo a ochrnulo. Bestiální matku čeká v příštích dnech soud. Státní zástupce pro ni požaduje osm let vězení.
07.06.2021 13:40 |

podobné články

To je breku: ČEZ odřízl Bartoškův festival ve Varech od peněz a ozval se Jiří Mádl a jiní. Prý za to může Zeman! Ale mluví se i o opilých umělcích

 
Skupina ČEZ končí po 16 letech jako partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (MFF KV). Tuto zprávu přinesla média před několika dny a Jiřímu Bartoškovi tím zřejmě udělala čáru přes rozpočet. ČEZ dával podle všeho na filmové veselí desítky milionů korun ročně. K celé věci se vyjádřil i Vilém Besser na serveru Forum24.cz i herec Jiří Mádl. ParlamentníListy.cz pak také sehnaly výpověď jednoho ministra, který pohovořil, jak to na festivalu chodí.
21.03.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (545 článků) , Jiří Bartoška (782 článků) , Vilém Besser (32 článků) , Jiří Zeman (1365 článků)

Mlaskejte s umělci. Bartoškův festival dostane dotaci nejmíň 38 milionů. Další peníze jsou na cestě řečištěm

 
Skupina ČEZ končí po 16 letech jako partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (MFF KV). Tuto zprávu přinesla média před několika dny a Jiřímu Bartoškovi tím zřejmě udělala čáru přes rozpočet. ČEZ dával podle všeho na filmové veselí desítky milionů korun ročně. K celé věci se vyjádřil i Vilém Besser na serveru Forum24.cz i herec Jiří Mádl. ParlamentníListy.cz pak také sehnaly výpověď jednoho ministra, který pohovořil, jak to na festivalu chodí.
22.03.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (545 článků) , Jiří Bartoška (782 článků) , Vilém Besser (32 článků)

Karlovy Vary 2011: Žhavá por(n)otkyně, Bartoškův úlet i Klausova milenka!

 
Karlovarský festival by s trochou nadsázky mohl být označený jako slet českých celebrit. V duchu hesla »Kdo není vidět, jako by nebyl« se v době jeho konání snaží ukázat každý, kdo chce ve světě filmu něco dokázat nebo už dokázal a nechce, aby se na něj zapomnělo.
11.07.2011 05:15 |

podobné články

Miloš Zeman rozpoutal peklo: Herman ven z vlády. Možná to navrhnu premiérovi. Sobotka je neúspěšný politik. Babiš? Je to jinak, mluvil jsem s ním. A Bartoškův festival...

 
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Jaká je budoucnost vlády a samotného premiéra? Co si prezident myslí o posledních krocích Andreje Babiše? A jak to bylo s kauzou Brady a tím, co na veřejnost vynesl ministr kultury Daniel Herman? Miloš Zeman na vše razantně odpovídá. A zavzpomínal i na 17. listopad 1989, kterého se účastnil.
06.11.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Miloš Zeman (26963 článků) , Daniel Herman (653 článků) , Daniel Herman (1130 článků)

Bartoškův festival ve Varech prý školí zaprděné Česko. Jde o imigranty

 
V Karlových Varech probíhá 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu. Sledování filmů však není jedinou náplní fanoušků. Už došlo i na politiku. A pěkně zostra.
01.07.2018 19:15 |

podobné články

Brexit: Průšvih, průšvih, průšvih. Takto „cvakají zadnice“ jednotlivým zemím EU

 
Internetový server Politico hodnotí, jaké dopady by měl odchod Velké Británie z EU na jednotlivé členské státy. Například Belgie, Irsko a Řecko by tratily v prvé řadě ekonomicky. Zatímco ve Francii či Nizozemsku by zase brexit způsobil další nárůst euroskepticismu.
22.06.2016 11:05 |

podobné články

Menzel křtil knihu. Pozval si milenku i manželku!

 
Byl za paroháče, teď je na koni! Oscarový režisér Jiří Menzel (73) si na křest své knihy s názvem Tak nevím pozval nejenom manželku Olgu (33) s dcerou Aničkou (3), ale i bývalou milenku, čokoládovou Američanku Juwanu Jenkins (38).
17.12.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (460 článků)