Článek

Barikáda proti drahotě. Přímo poslancům pod okny

 
Pražská organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamury pořádá dnes od 16.30 hodin demonstraci na Malostranském náměstí. Akci s názvem „Barikáda proti drahotě a proti nepřátelům České republiky“ můžete sledovat i na našem webu.
16.09.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2910 článků)
Podobné články

Fialovi jeho deštník proti drahotě omlátil i Kalousek

 
Vládní „Deštník proti drahotě“ už schytává kritiku nejen z řad opozice. K tomu, nakolik vládní „deštník“ skutečně chrání před „drahotou“, se vyjádřil exministr financí Miroslav Kalousek. „Nelze chránit lidi před drahotou roztáčením inflační spirály,“ kritizuje Fialův kabinet za některé představené kroky. Po jednom z představených opatření „proti drahotě“ pak rovnou zanechal vzkaz premiéru Petru Fialovi (ODS). Vzkazuje mu, že tím krokem vláda rozpoutá další zdražování.
14.05.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4288 článků) , Miroslav Kalousek (7629 článků)

Stypka a Mirai zpívali seniorům pod okny

 
Populární čeští zpěváci už týden koncertují po celé České republice pod okny domovů pro seniory. Další iniciativy se chopili frýdecko-místečtí písničkáři David Stypka a Mirai Navrátil. Ti v sobotu odehráli improvizované koncerty pod okny domovů pro seniory v Ostravě. Asistovaly jim u toho členky folklorního souboru Grunik.
18.04.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (37 článků) , Mirai Navrátil (62 článků)

Hampl, Foldyna a spol. Pavlu Novotnému přímo „pod okny“. Na „plné koule“. Schytal to Minář i další

 
REPORTÁŽ Pod svícnem bývá největší tma, rčení, které by se dalo aplikovat na pondělní setkání rebelů pod záštitou Petra Hampla. Odehrálo se totiž takříkajíc v Řeporyjích tamnímu starostovi Pavlovi Novotnému (ODS) „přímo pod okny".
21.01.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1227 článků) , Petr Novotný (396 článků) , Petr Pavel (977 článků)

Hampl, Foldyna a spol. Pavlu Novotnému přímo „pod okny“. Na „plné koule“. Schytal to Minář i další

 
REPORTÁŽ Pod svícnem bývá největší tma, rčení, které by se dalo aplikovat na pondělní setkání rebelů pod záštitou Petra Hampla. Odehrálo se totiž takříkajíc v Řeporyjích tamnímu starostovi Pavlu Novotnému (ODS) „přímo pod okny“.
22.01.2020 03:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (396 článků)

Inflace není pod kontrolou. Fialův „deštník“ nemyslí na nejhorší. Člen NERV v ČT odhalil vše

 
Česká republika čelí bezprecedentní inflaci. Vláda uvádí, že letos na opatření proti drahotě vydá zhruba 100 miliard korun. Podle opozice je to málo a reálně vydá daleko méně. S reformami kabinetu Petra Fialy má pomoci obnovená Národní ekonomická rada vlády (NERV). „Inflace není vůbec pod kontrolou,“ uvedl v pořadu Interview ČT24 ekonom a člen NERV Petr Zahradník s tím, že vládní deštník proti drahotě je nedostatečný. Přednesl možnosti, jak by vláda měla s vysokou inflací bojovat.
23.05.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4288 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Táhne vám domů okny starými okny? Zatočte se zimou jednou provždy

 
Když venkovní teploty klesnou pod nulu, obvykle se v bytě projeví nedostatky, se kterými si nemusíme v létě lámat hlavu. Okna, kterými profukuje, jsou typickým příkladem. Zabránit teplu, aby zbůhdarma unikalo okny ven, se vyplatí. Budete v teple nejenom vy, ale i vaše peněženka. Pokud se rozhodnete, že si na jaře pořídíte nová okna, neotálejte s jejich výběrem, zima bývá i obdobím výhodných sezónních cen.
25.01.2017 00:10 |

podobné články

Děs poslanců. Vidle od Babiše. A ještě hůř. Pandemický zákon trpí

 
Pandemický zákon nedá spát českým poslancům. Doslova. Patrik Nacher (ANO) již zaznamenal 2000 mailů, kterými proti němu občané protestují. Poslankyně Barbora Urbanová (STAN) má dojem, že jí občané dokonce vyhrožují. Z ANO zní, že zákon je nepovedený a ministr Válek „není hvězda“. Zákon potopil prezidentský kandidát Karel Janeček. A během jeho projednávání budou občané křičet poslancům přímo pod okny. Již při vstupu do Sněmovny nalezli poslanci brzy ráno záchodovou mísu s nápisem ,,Zatlačíme na ně".
25.01.2022 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (477 článků)

Vích (SPD): Děravý vládní deštník proti drahotě nic neřeší

 
Vláda Petra Fialy (ODS) už pochopila, že českým občanům brutálně klesá životní úroveň a začínají se ozývat. Proto se snaží zakrýt svou faktickou nečinnost v boji s inflací marketingovým webem Deštník proti drahotě. Ten ale pomoc nepřináší.
24.05.2022 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4288 článků)

ODS: Podporujeme vládu Petra Fialy a veškeré její kroky v boji proti drahotě a rostoucí inflaci

 
Výkonná rada podporuje vládu Petra Fialy a veškeré její kroky v boji proti drahotě, růstu inflace, cen energií, pohonných hmot a dalších komodit, které negativně dopadají na české domácnosti i podnikatele.
26.05.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4288 článků)

Hnutí SPD navrhuje deset konkrétních bodů proti Fialově drahotě. Okamura je představil

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém facebooku představil 10 bodů proti drahotě. „Inflace v České republice dosahuje již 15 %. V důsledku toho klesla v letošním prvním čtvrtletí reálná průměrná mzda (po odečtení inflace) v průměru o 3,7 %. Je to nejvýraznější pokles průměrné reálné mzdy za celou dobu existence České republiky. Na stále více domácností navíc dopadá drahota, zmenšují se jim úspory a rostou jejich základní životní výdaje,“ poznamenal Okamura ve svých denních aktualitách.
07.06.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2910 článků)

800 Kč ušetřeno za 15 minut nákupu. V Polsku. Fialovo výpalné. Dva údery vládě

 
Opatření proti drahotě v podání české vlády nenacházejí u občanů Česka příliš pochopení, protože se některým zdají neúčinná, jiným zbytečná a kladné ohlasy mimo vládní kruhy nevzbudil ani Fialův Deštník proti drahotě. Lidé jsou zklamaní o to více, když vidí, že jinde vlády lidem pomáhají. Nulová daň na potraviny nebo daň z mimořádného zisku? Někde to jde, u nás zatím ne. Ekonom Lukáš Kovanda se podělil o názory na daná témata.
01.08.2022 13:15 |

podobné články

Statistici tvrdí: DPH ceny zboží v Česku šroubuje nahoru. V drahotě doháníme Ř

 
Ceny nejrůznějšího zboží, potravin a služeb v ČR rok od roku stoupají. Podle analýzy Českého statistického úřadu (ČSÚ) jsou příčinou vyšší daně, přesněji obě sazby DPH. V drahotě zboží pak dokonce doháníme i Řecko. V rámci EU jsme totiž – po Řecku – druhou zemí, kde se zvyšování daňových sazeb podílí na růstu spotřebitelských cen.
02.11.2012 16:25 |

podobné články

Mimořádné navýšení důchodů kvůli drahotě už v červnu? Expertka varuje: Rozpočet s tím nepočítá

 
Mimořádné zákonné navýšení důchodů kvůli vysoké inflaci, tedy prakticky drahotě, si v letošním roce vyžádá zřejmě 17 až 17,5 miliardy korun. Navíc pravděpodobně nastane kvůli rychlejšímu růstu cen o měsíc dříve, tedy v červnu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedla předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová. Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) odmítl sdělit, kolik peněz bude jeho ministerstvo požadovat navíc při jednáních o rozpočtu na letošní rok. S výdaji navíc se navíc počítá i kvůli mimořádnému příspěvku na bydlení, které poputuje k lidem postižených eneregetickou krizí. Podle odboráře Josefa Středuly se navíc musí myslet i na další dávky.
09.01.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (988 článků)

Jsme blbečci, debílkové. Zpěvačka, ze které měl srandu Dominik Feri, křičela Sobotkovi pod okny. Zde je VIDEO

 
Česká herečka a zpěvačka Jana Yngland Hrušková byla opět slyšet. Tentokrát přímo pod okny premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), před restaurací u Lidového domu. Video z demonstrace za Českou republiku přinesl server YouTube.cz.
13.04.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků) , Jan Bohuslav (62 článků)

Tragédie v Modřanech: Muž (†51) zemřel pod okny paneláku, nejspíš z něj vypadl

 
Hrůzný pohled se naskytl kolemjdoucím u jednoho z paneláků v ulici Hasova v Praze 12. Přímo pod okny totiž nalezli velmi vážně zraněného muže. Jak se tam dostal a co se mu stalo, v tu chvíli vůbec nebylo zřejmé. Úraz, který utrpěl, byl ale natolik vážný, že ani okamžitá resuscitace nepomohla. 51letý muž na místě zemřel. Policisté případ vyšetřují, podle nich ale muž nejspíš vypadl z okna.
01.11.2018 13:35 |

podobné články

Nemohl manželku doprovodit na chemoterapii. Tak čekal pod okny s obřím vzkazem

 
Američan Albert Conner byl značně zklamán, když se dozvěděl, že nemůže svou manželku Kelly doprovodit na chemoterapii. Omezení způsobené koronavirem ho však nezastavilo od toho, aby své ženě vyjádřil podporu. Zaparkoval přímo pod okny, kde Kelly dostávala léčbu, a na ulici postavil ceduli se srdceryvným vzkazem, píše server Daily Mail.
11.04.2020 11:15 |

podobné články

Bordel pod poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či k sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (1379 článků)

Bordel po poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie Českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (1379 článků)