Článek

Barbra Streisand bude režírovat romantický film s Cate Blanchett a Colinem Firthem

 
Cate Blanchett a Colin Firth přijali nabídku hlavních rolí v romantickém snímku Skinny and Cat, jehož režie se ujala Barbra Streisand. Ta na židli filmové režisérky usedne po šestnácti letech. Snímek bude založen na skutečném příběhu romantické lásky mezi spisovatelem Erskinem Caldwellem a fotografkou Margaret Bourke White.
23.06.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (122 článků) , Colin Firth (98 článků) , Barbra Streisand (63 článků)
Podobné články

Oscarová Králova řeč s Colinem Firthem je filmovou lahůdkou

 
Ověnčen čtyřmi Oscary za nejlepší film, režii, adaptovaný scénář a mužský herecký výkon v hlavní roli vstupuje do českých kin film roku Králova řeč. V režii britského režiséra Toma Hoopera a s brilantními herci Colinem Firthem a Geoffreym Rushem v hlavních rolích je to skutečná filmová lahůdka.
10.03.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (3 články) , Colin Firth (98 článků) , Tom Hooper (16 článků)

Neuvěřitelná podoba: Podívejte se na dvojníka zemřelé české Barbry Streisand! Nemáte šanci poznat, kdo je kdo!

 
Laďka Kozderková byla známá československá zpěvačka, která bohužel odešla v osmdesátých letech na věčnost v mladém věku 37 let. Dlouhá léta se jí od fanoušků přezdívalo česká "Barbra Streisand":http://www.extra.cz/tema/barbra-streisand. Ačkoliv od jejího úmrtí na následky zákeřné nemoci zanedlouho uplyne celých třicet let, má i v současnosti své věrné následovatele.
13.04.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků) , Laďka Kozderková (21 článků)

Barbra Streisand je protivná a otravná i jako babička

 
Nevlastní matkou herce Joshe Brolina je zpěvačka a oscarová herečka Barbra Streisand. A své pověsti protivné a otravné ženy dostává prý i jako babička. Ačkoli se Joshovi dítě teprve narodí, Barbra už je babičkou na plný úvazek. Denně mu posílá emaily a navrhuje jména nebo se dožaduje audience u těhotné Kathryn Boyd.
22.06.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků) , Josh Brolin (25 článků)

"Je tolik důvodů, proč by se to nemělo dít," říká Cate Blanchett o lesbickém vztahu z filmu Carol

 
"Carol už má dítě, má za sebou vztah, rozvádí se. Už se i předtím zamilovala do ženy. Má zkušenosti, které Therese jako mladá dívka nemůže vůbec mít," popisuje ve videorozhovoru hollywoodská herečka Cate Blanchett lásku své hrdinky z filmu Carol. "Carol si podle mě říká, že když do toho spadne po hlavě, bude padat úplně jinak než o mnoho let mladší dívka," pokračuje herečka, která si práci s kolegyní Rooney Marou (představitelka Therese) velmi pochvaluje. "Nic ji nerozhodí. Je tak vyrovnaná, na place byla moc fajn. Je ale také schopná zahrát neobyčejnou škálu emocí, psychických rozpoložení a výrazů," říká Blanchett o filmu, který měl českou premiéru ve čtvrtek 21. dubna.
22.04.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (122 článků) , Rooney Mara (20 článků)

Barbra Streisand pořádá výprodej

 
Herečka, zpěvačka a idol gayů Barbra Streisand uspořádá aukci, na níž se bude dražit na 500 předmětů z její filmové minulosti.
16.08.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand chce být na Oscarech dokonalá: Proměna za 20 milionů!

 
Americká zpěvačka a herečka Barbra Streisand (70) bude letos poprvé od roku 1977 vystupovat během slavnostního předávání Oscarů, a proto nic neponechává náhodě. Najala si tým trenérů, vizážistů a výživových poradců.
23.02.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand chce být na Oscarech dokonalá: Proměna za 20 milionů!

 
Americká zpěvačka a herečka Barbra Streisand (70) bude letos poprvé od roku 1977 vystupovat během slavnostního předávání Oscarů, a proto nic neponechává náhodě. Najala si tým trenérů, vizážistů a výživových poradců.
24.02.2013 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand přemění dům na vodou spořící kvůli katastrofálnímu suchu

 
Zpěvačka Barbra Streisand je jednou z mála kalifornských celebrit a bohatých, která neignoruje katastrofální sucho ve své zemi a nehodlá nadále plýtvat vodou. Zahrady řady slavných a zámožných osobností se zelenají, zatímco okolní příroda v Kalifornii připomíná poušť. Ona se rozhodla svou luxusní rezidenci v Malibu proměnit v ekologické bydlení, které bude hospodařit s vodou.
14.05.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand začala sepisovat memoáry

 
Newyorská rodačka Barbra Streisand zahájila rozsáhlé mapování svého vlastního života, které shrne v knižní podobě. Ta bude na trh uvedena v roce 2017. Slavná zpěvačka a hvězda mnoha hollywoodských filmů shrne ve svých memoárech dětství, dospívání, začátek kariéry i její růst až po současnost.
22.05.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand: Zazpívám, jen když zaplatíte

 
Zpěvačka Barbra Streisand nezpívá nikdy, když jí za to nezaplatí. Dokonce ani doma sama pro sebe. Čtyřiasedmdesátileté hvězdě za to však platí tak výsostně, že si hlasivky šetří právě jen pro tyto příležitosti. Po dvou letech jí teď vyjde nové album, bude už pětatřicátou studiovou nahrávkou.
29.08.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand: Jestli vyhraje Trump, odstěhuju se natrvalo do Austrálie

 
Zpěvačka Barbra Streisand navštívila Austrálii a během rozhovoru v tamní televizi protinožcům slíbila, že pokud vyhraje v amerických prezidentských volbách republikánský kandidát Donald Trump, ona se natrvalo odstěhuje k nim. Čtyřiasedmdesátiletá pěvecká a filmová diva celý život podporuje demokraty a letos bude volit Hillary Clinton.
30.08.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků) , Donald Trump (4185 článků) , Hillary Clinton (91 článků)

Cate Blanchettová: Lituji dívek, které jdou na plastiku

 
Herečka Cate Blanchettová ani po čtyřicítce nehodlá svůj vzhled uměle vylepšovat. Z plastiky má strach, ale ne kvůli bolesti. Děsí ji hlavně to, co s některými ženami plastické operace po čase provedly. Další články k tématu: Elfku Galadriel si i v Hobitovi zahraje osvědčená Cate Blanchettová Proč vzala Blanchettová roli v Hoodovi? Kvůli puse se mnou, tvrdí Crowe Herečka Cate Blanchettová opět porodila, má syna Cate Blanchettová: Pro Alžbětu mě přemluvili
18.03.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (122 článků)

Cate Blanchettová: Moje děti jsou skvělé, má práce je nezajímá

 
Herečka Cate Blanchettová má s divadelním režisérem Andrewem Uptonem tři syny. Australská rodačka si i po 16 letech společného života nemůže vynachválit manželství a rodinu. Další články k tématu: Přirozená kráska Cate Blanchettová odmítá botox a miluje vrásky Cate Blanchettová: Lituji dívky, které jdou na plastiku Elfku Galadriel si i v Hobitovi zahraje osvědčená Cate Blanchettová
15.01.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (122 článků)

Barbra Streisand chystá dražbu svých věcí

 
Americká herečka a zpěvačka Barbra Streisand vydraží o víkendu stovky kusů nábytku, uměleckých děl, oblečení a dalších věcí na charitativní aukci v Beverly Hills.
14.10.2009 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand rozprodává majetek!

 
Zpěvačka Barbra Streisand se zbavuje svých věcí! Více než 400 kusů svého oblečení, knih, nábytku, obrazů a dalších předmětů totiž dala do dražby!
23.10.2009 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

Neuvěříte: Barbra Streisand vypadá téměř v sedmdesáti lépe, než za mlada

 
Zpěvačka a herečka Barbra Streisand (69) v dubnu příštího roku oslaví sedmdesátiny. Nejen, že by jí tento věk nikdo nehádal, ale dokonce v poslední době vypadá lépe, než za mlada. Spolu s manželem Jamesem Brolinem (71) se vydala na večeři s přáteli do restaurace Katsuya v Hollywoodu.
18.10.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků) , James Brolin (4 články)

Streisandová slavila 70 let v taverně s Brosnanem, Travoltou a dalšími

 
Pro oslavu svých sedmdesátých narozenin zvolila herečka a zpěvačka Barbra Streisandová řeckou tavernu v kalifornském Malibu. Na večeři pozvala na 80 hostů. Mezi gratulanty byla řada hollywoodských hvězd. Další články k tématu: Nejdražší zpěvačkou světa je Streisandová Barbra Streisandová odhodila stud i podprsenku Barbra Streisandová je dražší než Madonna Barbra Streisandová spala s princem Charlesem
27.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Barbra Streisand (63 článků)

Barbra Streisand po 36 letech zazpívá na Oscarech

 
Oblíbená americká zpěvačka Barbra Streisand (70) souhlasila s tím, že po šestatřiceti letech vystoupí na předávání cen americké Akademie filmových umění a věd neboli Oscarů, které se uskuteční 24. února v Los Angeles, a na akci zazpívá.
04.02.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků)

V letech, ale pořád šik: Zpěvačka Barbra Streisand (71) a módní guru Donna Karan se předvedly v plavkách

 
Slavná pěvecká hvězda Barbra Streisand, která nedávno obdržela čestný doktorát na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, si nyní užívá zaslouženého odpočinku. Na dovolenou na slunnou Mallorcu si zajela s módní návrhářkou Donnou Karan.
09.07.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (63 článků) , Karan (7 článků)