Článek

Bára Jánová o nejhorších chvílích v Survivoru: Neustálý hlad, boj s rozmazleností a zákeřná Chili s Nikol!

 
Hvězda Slunečné Bára Jánová (32) sice z reality show Survivor 2022 vypadla mezi prvními, stále je ale plná dojmů. Co pro ni bylo na ostrově nejhorší a na co si musela zvyknout? A kdy zjstila, že se ji dívčí aliance Chili, Nikol a Veronika budou chtít zbavit? Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru v talkshow Tomáše Poláčka NE(BLÁZNI). 
08.03.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (120 článků)
Podobné články

5 důvodů proč nás trápí častý hlad

 
Pravděpodobně každá z nás někdy zkusila nějakou tu dietu, detoxikační kůru a pocit hladu. Neustálý boj o udržení štíhlé linie, shazování nadbytečných kil, patří mezi těžké bitvy, které vedeme sami se sebou a vlastním tělem. Nezřídka se stává, že přes veškerou snahu přibíráme nebo vůbec nehubneme. Přiznejme si, že mnohdy za to mohou špatné stravovací návyky. Společně se podíváme na některé body, které nám neustále blokují naší snahu a vyvolávají neutišitelný hlad. Bez snídaně to nepůjde Ráno do sebe nalijeme kávu a potlačíme pocit hladu. Najíst se pak jdeme až někdy kolem poledne. To je první častý problém. Snídaně patří mezi nejzákladnější základ, bez ní nebude mít naše tělo dostatek energie. Ono si o tu energii bude žádat! Potom se stává, že se během dne nacpeme čímkoliv a přepadají nás různé chutě. Každý zdravý člověk dostane po probuzení do zhruba 40 minut hlad – pokud má tedy v pořádku metabolismus. Tvrzení já nemám hlad, neplatí! Než si dáte kávu, zakousněte alespoň něco lehkého. Únava a vyčerpání Spánek v našem životě hraje velmi důležitou roli. A všimněte si, že většinou po probdělé noci na druhý den naše tělo vyžaduje větší příjem. Potřebuje doplnit ztracenou energii, jak jinak než jídlem. Takže pokud jste unavení, vyčerpaní a chybí vám spánek, tělo si bude říkat o značnou porci energie. Pozor na dlouhodobý stres Určitě vám neuniklo, jak mnoho žen, které se rozvádí či ukončili dlouhodobý vztah s partnerem najednou „nakynuly“. Zatímco někdo trpí přesně opakem – nemůže se na jídlo ani podívat, druhý se láduje čímkoliv. Brambůrky, zákusky, kávička se šlehačkou. Čím je to způsobeno? Při akutním stresu produkuje naše tělo adrenalin, který hlad potlačuje. Zatímco dlouhodobý stres uvolňuje kortizol, který naopak chuť k jídlu zvyšuje. Hormony, jako bonbóny Nejčastěji nás návaly hladu a chuti přepadají u PMS (předmenstruační syndrom). Občas tyto chutě hodně připomínají těhotenské. Chvíli máte chuť... Čtěte více Příspěvek 5 důvodů proč nás trápí častý hlad pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
18.09.2015 21:46 |

podobné články

Spory celebrit v Survivoru gradují: Po Pazderkové to schytala i Jánová. Proč se jí snaží zbavit?

 
Napětí v reality show Survivor pomalu, ale jistě vzrůstá a taktizování nabírá na obrátkách. Pozor spoliler. Ve třetím díle, který vyšel v pondělí na Voyo, došlo k několika vyostřeným výměnám názorů ve VIP kmeni mezi Ivou Pazderkovou a Bárou Jánovou, kterým to vře hlavně s Chili a Nikol Čechovou. "Vůbec nezkoušej říkat, jak se cítím," vyjela na Chili Pazderková. Jánové zase dle Nikol chybí sebereflexe. Kdo půjde nakonec z kola ven? To sledujte dnes večer na Nově.
25.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (432 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (83 článků)

Bára Jánová po krachu ve vztahu i Survivoru: Vyfoukla ex Houdové a výsměch Zástěrovi

 
V českém showbyznysu se dost možná formuje nový pár. Herečka ze Slunečné a bývalá účastnice realiy show Survivor Česko Slovensko Bára Jánová (32) byla viděna po boku sympatického muže, kterým by měl být moderátor Tomáš Novotný (36). Ten je shodou okolností moderátorským kolegou Tomáše Zástěry (41). Bára měla v poslední době smůlu nejen v drsné reality show, ale také v lásce. Za krátkou dobu si prošla dvěma rozchody. Teď ji ale čtenáři eXtra.cz přistihli s novým mužem. Že by se na obzoru objevil konečně ten pravý?
19.02.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků) , Tomáš Novotný (98 článků) , Tomáš Novotný (98 článků) , Tomáš Novotný (94 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Nečekaná zrada v Survivoru: Kdo doplatil na své intriky a proč Chili mluví o pomstě?

 
Pozor, spoiler z aktuálního dění v Survivoru. V následujících řádcích se dočtete o událostech, které měli možnost zatím vidět pouze diváci Voyo.cz. Jsou ale tak zásadní a dlouho očekávané, že je řeší už všechny fanouškovské stránky. Vláďovi se totiž konečně podařilo ze hry vyřadit největší intrikánku Nikol Čechovou alias Shopaholic Nicol. A to opravdu famózním tahem. Ta totiž o udržení v show bojovala se svým nejbližším spojencem Chili. Pojďme si popsat, co se stalo!
09.04.2022 13:25 |

podobné články

MasterChef 2020: Krásná Vietnamka Chili přiznala šikanu a plány na vlastní bistro

 
Vietnamská soutěžící Chili Tathuy postoupila ve čtvrtečním díle MasterChefa jenom o fous. Porota ji natahovala do poslední chvíle a bojovná a ambiciózní Chili ze samého napětí málem omdlela. O to větší měla radost, když od poroty získala potřebné dva hlasy. Chili, která vyrůstala na příbramském sídlišti, přiznala, že její dětství nebyla zrovna procházka růžovým sadem...
12.02.2020 07:01 |

podobné články

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou

 
Tomáš Zástěra (42) je jeden z nejsilnějších hráčů reality show Survivor. Vidí to nejen diváci u televizních obrazovek, ale také jeho kmen MAO a druhý tým AZUA. Přestože za svůj kmen bojuje jako kapitán do roztrhání těla, někteří v něm vidí velkou hrozbu, zejména v čele s Chili a Nikol, které ho chtějí z týmu "vyštípat". 
08.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků)

Pazderková si s Pavláskem vystřelili z Chili a Nikol: Zlých intrikářek už se nemusí bát

 
Herečka Iva Pazderková (41) už je ze Survivoru zpět v Česku, kde se pomalu, ale jistě aklimatizuje. Se svým hereckým parťákem Lukášem Pavláskem (43) si vystřelila z Chili a Nikol Čechové, které byly ve hře proti ní a dokonce ji nazvaly psychicky labilním člověkem. Úsměvný příspěvek sdílel Pavlásek na svém Instagramu.
23.02.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (432 článků) , Lukáš Pavlásek (286 článků)

Je Chili zamilovaná? Během natáčení Survivoru poznala někoho výjimečného!

 
Reality show Survivor na televizních obrazovkách se blíží do finále, ovšem účastníci jsou už nějakou dobu v České republice. Účastnice Chili se v rozhovoru pro TN.cz rozpovídala o tom, že během natáčení na ostrově v Dominikánské republice našla někoho, kdo ji zaujal. Dala se snad Chili dohromady s jiným hráčem?
23.04.2022 14:25 |

podobné články

Neuvěříte, co ukrývá pod oblečením: Bára Jánová ze Slunečné ukázala pokreslené tělo

 
Herečka Bára Jánová, která je známá ze seriálu Slunečná, kde hraje mrchu Sylvu, má zálibu v tetování. Ani pozorný divák si toho ale nemá šanci všimnout. Seriálová Sylva na svém těle ukrývá několik módních doplňků. Jánová si před pár dny nechala své tělo ozdobit novým tetováním a rozhodně to nebylo bezmyšlenkovité a unáhlené rozhodnutí. Každý motiv má pro ni speciální význam.
20.05.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (120 článků)

Herci Bára Jánová a Ladislav Ondřej se po půlročním vztahu rozešli

 
Bára Jánová (32) a Ladislav Ondřej (30) se rozešli. Herec známý ze seriálů Ulice či Ordinace v růžové zahradě a herečka ze Slunečné spolu chodili půl roku. Jánová se po vyřazení z reality show Survivor před pár dny vrátila z Dominikánské republiky, kde soutěžila o výhru ve výši dva a půl milionu korun.
03.02.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Ondřej (100 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Chili reaguje na masivní vlnu kritiky: Hejty na rozdíl od Nikoly Čechové nemaže

 
Diváci reality show Survivor se velmi těší z rozpadu dívčího tria Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Důvodem jejich radosti je zákeřná a špinavá hra, kterou lidé zkrátka nemohou vystát, a proto je teď soudí i v reálném životě. S nenávistnými komentáři se setkává hlavně Nikola a Chili. Kuchařka se rozhodla poprvé ke kritice na Instagramu vyjádřit. Jak se staví k hejtům a co obdivuje na své bývalé spoluhráčce? 
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (83 článků)

Hvězda Survivoru Bára Jánová promluvila o šikaně. Těžké dospívání a deprese

 
Herečka Bára Jánová (33) zažila v dospívání těžké chvíle. Posměch kvůli její postavě a takzvaný body shaming se na ní hodně podepsal. O životě plném depresí a pochybností o sobě se hvězda seriálu Slunečná rozpovídala ve 13. komnatě v České televizi.
14.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (120 článků)

GLOSA: Dojedou Chili a Shopaholic Nicol v Survivoru na intriky? Fanoušci jich mají plné zuby!

 
Jako účastnice předposlední řady MasterChef Česko si získala desítky tisíc příznivců. Když kvůli zdravotním komplikacím v rodině odstoupila ze SuperStar, mnozí z nich to oplakali. Do Survivoru už se ale Ta Thuy Dung alias Chili hlásit neměla. Právě na jednom z ostrovů Dominikánské republiky totiž ukázala svou pravou tvář a fanoušci jí doslova nemůžou přijít na jméno! 
29.01.2022 15:55 |

podobné články

Další útok nejen na Ivu Pazderkovou: Nikola a Chili ze Survivoru odepsaly psychicky nemocné

 
Účastnice Survivoru z červeného kmene MAO opět pomlouvaly, a to nejen Ivu Pazderkovou (41), ale všechny psychicky nemocné. Do diskuze se pustily Chili a Nikola Čechová (32), která sama o sobě tvrdila, že má též nějaké problémy. Když se účastníci loučili s Drahokoupilem, tak slzy tekly potokem, avšak když jde o Ivu, tak je ze slov některých soutěžících znát značný osobní odpor. Jaká diskuze na ostrově proběhla tentokrát? 
09.02.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (432 článků) , Nikola Čechová (83 článků)

Nenáviděná Chili ze Survivoru promluvila: Můžu odejít se vztyčenou hlavou

 
Pokud je někdo, komu diváci Survivoru nepřejí vítězství, je to Chili. A vyčítají jí především její chování. Ona sama je ale se svou sebeprezentací v show spokojená. Jak vnímá snad nejméně oblíbená účastnice nejdrsnější reality show na světě své působení na ostrově? O tom se rozpovídala v jednom z posledních dílů. 
18.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (267 článků)

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

 
Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 
20.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (83 článků)

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

 
Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 
24.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (83 článků) , Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)