Článek

Bára (8) má malé ouško a neslyší na něj: Potřebovala by peníze na nákladnou operaci v USA

 
1 200 000 korun. Tolik potřebuje malá Bára (8) na náročnou operaci, při které jí lékaři v USA vymodelují nové ouško. Narodila se totiž s vrozenou vývojovou vadou, kvůli které má menší pravé ucho, na které navíc ani neslyší. Kvůli tomu se například potýká i s tím, že se jí spolužáci ve škole smějí.
22.11.2021 05:35 |

podobné články

Podobné články

Malý Vojtíšek (4) trpí vzácnou nemocí: Díky pomoci dobrých lidí má teď zbrusu nové ouško!

 
Genetické postižení s názvem Goldenharův syndrom zkomplikovalo život čtyřletému Vojtíškovi. Kvůli nemoci mu totiž chybělo pravé ouško a na to levé je nedoslýchavý. Naději na jednodušší život přinesla náročná plastická operace. Jak informovala rodina na facebookových stránkách věnovaných chlapci, začátkem května Vojta získal vysněné ouško.
07.05.2021 17:45 |

podobné články

Malý Vojtíšek (4) trpí vzácnou nemocí a neslyší na jedno ouško: Pomůže mu jen nákladná operace

 
Čtyřletý Vojtíšek se narodil s Goldenharovým syndromem. Na první pohled má jinou tvář, nemá pravé ucho a na to levé je nedoslýchavý. Teď mu ale svitla naděje na nový a pohodovější život. Druhé ouško, a s ním i lepší sluch by mohl získat díky operaci v Americe. Ta je ale nákladná, stejně jako pobyt v zemi za velkou louží. Jeho rodiče pracují jako záchranáři u záchranné služby. Pomáhají těm, co to potřebují. A pomoc teď potřebují i oni.
03.11.2020 06:10 |

podobné články

Vojtíšek (4) s novým ouškem: Komplikace po zázračné operaci v Americe

 
Čtyřletý Vojtíšek trpí genetickým postižením s názvem Goldenharův syndrom. Kvůli němu neměl chlapeček pravé ouško a na levé je nedoslýchavý. Velkou nadějí pro něj byla nákladná operace. V květnu statečný bojovník získal nové ouško, na které dokonce slyšel. Bohužel v říjnu přišly komplikace. Implantát, díky kterému slyšel, musel ven. Nové ucho je však naštěstí v pořádku.
25.10.2021 05:10 |

podobné články

Nejdřív ručička, teď ouško: Simona Krainová se chlubí synem Brunem

 
Tak jsme se dočkali. Tedy skoro. Modelka Simona Krainová (39) asi ráda napíná. Dnes se pochlubila synem Brunem. Rostou mu vlásky a má hezké ouško.
27.10.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2198 článků)

Chlapeček se narodil moc brzy: Šimonek (1) dostane bionické ouško! Jako první dítě v Česku

 
Šimonek (1) už brzy poprvé uslyší hlas své maminky. Jako prvnímu dítěti v Česku mu byl totiž schválen kochleární implantát nové generace, tzv. bionické ouško.
05.10.2015 12:10 |

podobné články

Jak se daří Vojtíškovi s novým ouškem: Konečně uslyší stereo!

 
Život Vojtíškovi (4) nadělil velké životní překážky. Je to ale statečný kluk a se vším se popral, jak jen nejvíc mohl! Vše mu zkomplikoval Goldenharův syndrom, ten mu totiž vzal pravé ouško, na levé je nedoslýchavý. Ale tomu je konec! Ouško má nové, vše se hojí, jak má, a uslyší konečně stereo.
25.05.2021 05:25 |

podobné články

Sousedská výpomoc: Bára Basiková od známé návrhářky nekupuje módu, sama jí oblečení nosí

 
Na prezentaci aktuální kolekce pro podzim a zimu Kateřiny Geislerové nevyrazila Bára Basiková  (56) primárně proto, že by potřebovala něco nového na sebe, ale ze známosti. Je sousedkou a kamarádkou talentované návrhářky. „Bydlíme vedle sebe v ulici. Spojují nás sousedské vztahy,” nechala se slyšet Bára. „Kateřininy věci se mi moc líbí,” dodala zpěvačka.
29.12.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (702 článků)

Herec John Cleese: Je to požehnání, že přicházím o sluch

 
Herec John Cleese přihází o sluch. Osmasedmdesátiletý komik tvrdí, že už neslyší skoro vůbec. Vnímá na tom však také spoustu pozitivních stránek, z nichž nejlepší je ta, že neslyší kraviny a hlouposti, které svět produkuje. Podle něj se tedy jedná o osvobození a nikoli trest.
27.09.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: John Cleese (52 článků)

Jaruška (15) trpí vzácnou nemocí a po operaci ochrnula: „Je to v pohodě," říká. Potřebovala by ale pomoc

 
Je jí patnáct, trpí vzácnou nemocí a po operaci je od pasu dolů nehybná. Pohybovat se může jen na elektrickém vozíčku, po domě ji musí přenášet v náručí rodiče. Jaruška je s osudem srovnaná, bere to dle svých slov v pohodě. Potřebovala by ale pomoct, hlavně s přestavbou domova a s nákupem důležité pomůcky na rehabilitaci.
21.10.2021 05:15 |

podobné články

Šťastná žena? Neslyší mužský hlas

 
Vzácnou poruchou sluchu trpí žena z čínského města Xiamen. Sluchová vada u ní způsobuje, že neslyší nízké frekvence, mimo jiné i mužské hlasy. Vzhledem k tomu, že vada není vrozená, byl pro ženu šok, když se jednoho rána probudila a neslyšela svého přítele, informoval server Daily Mail.
12.01.2019 20:41 |

podobné články

Číňanka má unikátní vadu: NESLYŠÍ CHLAPY!

 
S opačným pohlavím míváme komunikačních šumů opravdu hodně. Často si pak nerozumíme a stěžujeme si, že ten druhý »vůbec neslyší«, co říkáme... V případě paní Čchen z Číny to ale platí doslovně!
18.01.2019 16:20 |

podobné články

Minářův řečník z Václaváku vymyslel, jak restartovat Česko. Šichtařová se jen chytala za hlavu, jaké nesmysly to sepsal

 
Ekonomka Markéta Šichtařová se rozepsala o nápadu marketéra Martina Jaroše na restart Česka. „Uši mě bolí – mějme férovou společnost a totální rovnost. Ach, jak jenom je možné, že to někdo neslyší? Že neslyší, že férovost a spravedlnost je přesným opakem rovnosti! Lidé si nejsou rovní. Lidé jsou různí, mají různé zásluhy – a za ně různé příjmy a různé bohatství,“ kritizovala Jarošův text. Ve svém článku rozebrala jednotlivé body Jaroše, které navrhoval.
02.04.2020 19:46 |

podobné články

VIDEO: Paní Bára si splnila sen o nové kuchyni. Inspirujte se jejím příběhem

 
Přestavba nebo modernizace kuchyně patří k přáním mnoha z nás. Často si nákladnou rekonstrukci ale nemůžeme dovolit.  Jak to ale vyřešit, když nová kuchyň je už opravdu zapotřebí? Své o tom ví i paní Bára, která si novou kuchyni pořídila před necelým půl rokem a financování si zajistila díky finančnímu poradci od Wüstenrotu.
04.09.2018 10:25 |

podobné články

Těžký osud fenečky Bailey: Zotavovala se po náročné operaci, pak najednou přestala chodit

 
Vše začalo, když fenku Bailey srazilo auto. Skončila se zlomenou pánví. Po náročné operaci se nedokázala ani sama vyčůrat. Nicméně se začala zotavovat a zvládala už i procházky. Pak přišla komplikace, psí holčička přestala zničehonic používat zadní tlapku. Aby se zotavila, potřebuje další nákladnou operaci.
09.10.2021 05:25 |

podobné články

Bára Nesvadbová předala šek na 167 318 korun malé Leonce. Lidé pomohli holčičce na cestě ke zdraví

 
Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová (46) Pavlína Saudková (Be Charity) a Andrea Beranová (retail director ALOve) předaly šek z prodeje náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová na 167 318Kč malé Leonce Plintové. Zakoupením tohoto šperku pomohli lidé statečné holčičce na cestě ke zdraví.
10.09.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (218 článků)

Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková

 
Zpěvačka Bára Basiková se na veřejnosti se svým manželem Petrem Polákem moc neukazuje. To je také podle ní důvod, proč jsou neustálou obětí spekulací o nevěře nebo rozchodu. Nezbývá jim prý nic jiného, než se tomu smát. Další články k tématu: Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková Basiková coby zpěvačka v šantánu a operní diva stíhá ještě psát
03.05.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (702 článků) , Petr Polák (142 článků) , Roman Vojtek (654 článků)

Herečka Bára Kodetová oslavila narozeniny coby lesbička

 
Bára Kodetová je po delší mateřské pauze v jednom kole. Opět natáčí a s houslistou Pavlem Šporclem a dcerami Lili, Violetou a Sofií se rozhodli přestěhovat z venkova do Prahy. Narozeniny oslavila během filmování cyklu Nevinné lži, kde si v dílu Chromozom Y střihla poněkud netradiční roli lesbičky. Další články k tématu: Herečka Bára Kodetová změnila účes a není za tím nový chlap Bára Kodetová dostala ke čtyřicátinám strom v izraelské poušti Kodetová vyprovodila dceru Lily do třetí třídy Kodetová se po půlroční pauze vrací do divadla
01.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (190 článků) , Barbora Kodetová (135 článků)

Žhavá Nikol je teď volná: Fňukna z Like House Bára nesahá Datlově ex ani po kotníky

 
Reality show Like House začíná být větší legrace, než si mohl někdo na první pohled myslet. O pořádný rozruch se postaral největší influencerský amatér z vily Marek Valášek a nejufňukanější holka Bára Stříteská, která se ze všech sil snaží pasovat do role ublížené chudinky, ale tuhle trapně sehranou linku jí uvěří maximálně desetileté děti. Bára a Marek svým chováním zapříčinili, že se nebohá Nikol, která chodila s Markem, zhroutila. Není ale důvod k pláči. Nikol je evidentně mnohem inteligentnější než Bára a rozhodně víc hot! 
11.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (17 článků)

Brněnští lékaři demonstrovali schopnosti špuntíku proti mrtvici

 
Zásah přímo v srdci zabrání pohybu krevních sraženin, které způsobují cévní mozkovou příhodu. Tuto unikátní miniinvazivní operaci provedli před deseti dny lékaři ve Fakultní nemocnici Brno jako první v Česku a ve čtvrtek představili také prvního pacienta. Princip vypadá pro laika jednoduše: uzavře se tzv. ouško levé srdeční komory.
26.02.2010 06:30 |

podobné články