Článek

Baník přežil KLINICKOU SMRT, město koupí Bazaly. Klub by měl získat licenci

 
Fotbalový Baník Ostrava přežil klinickou smrt a tisícům jeho fanoušků se ulevilo. Zastupitelstvo města Ostravy na první pokus neschválilo návrh na odkoupení zadluženého stadionu na Bazalech, jenže hlasování se na ostravské radnici o chvíli později opakovalo a na druhý pokus už to pro Baník dopadlo dobře.
20.05.2013 20:30 |

podobné články

Podobné články

Dominika Kadlčková prožila klinickou smrt! Mám doživotní následky

 
Herečka a modelka Dominika Kadlčková (23) před pár lety prodělala klinickou smrt! "Měla jsem zúžený jícen a nemohla jsem jíst. Šla jsem na operaci, která se moc nepovedla, a prožila jsem klinickou smrt. Snažím si to nepřipouštět a žít normální život. Dokonce už nyní mohu chodit cvičit a normálně se stravovat," prozradila Kadlčková během natáčení.
17.04.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Kadlčková (120 článků)

Baník, Dukla a Hradec Králové nedostaly licenci na další sezonu

 
Prvoligové fotbalové týmy Baník Ostrava, Dukla Praha a Hradec Králové nedostaly licenci na příští sezonu fotbalové Gambrinus ligy. Fotbalová asociace neuvedla, proč klubům licenci neudělila.
10.05.2012 11:00 |

podobné články

Politici zachraňují fotbal. Ostrava nechá Baník žít

 
Zastupitelé rozhodli, že město koupí areál Bazaly, Baník získá peníze na záchranu
20.05.2013 11:55 |

podobné články

Baník vyfasoval jen pokutu. Bazaly disciplinárka NEZAVŘELA

 
Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala Baník Ostrava za nezvládnutí pořadatelské služby v sobotním ligovém duelu se Spartou pokutou 300 tisíc korun a podmíněným uzavřením hlediště na stadionu na Bazalech na dva zápasy. Podmínka je do konce kalendářního roku. Baník se proti trestu nebude odvolávat. Potrestána byla i Sparta pokutou 50 tisíc korun.
27.03.2014 18:05 |

podobné články

Hadamczik chce koupit Bazaly a zachovat je pro Baník, Petera připustil jednání

 
Trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik chce odkoupit od Baníku Ostrava a majitele Tomáše Petery fotbalový stadion Bazaly
24.08.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (319 článků)

Fandové Baníku zuří! Fotbalové Bazaly se začaly rozebírat

 
Fotbalové Bazaly se zmenšují. A i když si Baník přeje, aby se na poslední zápas sezony stánek tradičního ostravského klubu zaplnil, je jisté, že zůstanou prázdné sektory. Utkání se Slavií je totiž rizikové.
29.05.2014 17:30 |

podobné články

Baník musí Ostravě vrátit část dotace, nakoupil z ní i příbory či kavkazskou jedli

 
Ostravský fotbalový klub Baník musí městu vrátit část z 20miliónové dotace z loterií, kterou předloni získal na podporu sportovní mládeže do 26 let. Kontrola z magistrátu, která v klubu probíhala od letošního ledna do března, totiž zjistila, že Baník část peněz využil neoprávněně, a porušil tak rozpočtovou kázeň. Do 21. dubna tak musí klub městu zaplatit 355 681 korun.
10.04.2015 04:55 |

podobné články

Antonín (39) přežil výbuch granátu: Měl roztržené břicho, z nohy mu koukaly kosti...

 
Utekl hrobníkovi z lopaty. Dokonce dvakrát přežil klinickou smrt. Zůstanou mu ale trvalé následky. Antonín Skýpala (39) ze Sušice na Klatovsku přežil výbuch dělostřeleckého granátu, který vloni explodoval jen pár metrů od něj. Jeho kamarád už ale štěstí jako on neměl. Výbuch ho roztrhal na kusy.
20.05.2013 12:20 |

podobné články

Baník dostal šanci! Hlasování se opakovalo, město Bazaly KOUPÍ

 
Ostrava možná o prvoligový fotbal nepřijde. Ostravští městští zastupitelé sice na dnešním jednání nepodpořili odkup areálu na Bazalech, kde fotbalisté zadluženého Baníku Ostrava hrají, opakované hlasování však dopadlo opačně a materiál prošel.
20.05.2013 11:30 |

podobné články

Baník chce naplnit ochozy. Fanoušci do 130 centimetrů budou mít vstup zadarmo

 
Baník Ostrava se po nepovedené loňské sezoně snaží přilákat na Bazaly diváky.Na sobotní první zápas nového ročníku Gambrinus ligy proti FK Teplice budou mít děti do 130 centimetrů výšky vstup zdarma.
29.07.2011 12:20 |

podobné články

Kvůli výtržnostem po zápase Baník-Sparta bylo zatčeno 54 fanoušků

 
Kvůli výtržnostem a ničení majetku zajistila policie v sobotu na ostravském stadiónu Bazaly, kde se utkal domácí Baník se Spartou, 54 fotbalových fanoušků. Jednalo se vesměs o příznivce pražského klubu. Novinky o tom informoval velitel opatření Tomáš Rychtar. Do zajištění bezpečnosti proti neukázněným chuligánům byly nasazeny stovky policistů, strážníků a pořadatelů.
28.02.2015 20:31 |

podobné články

Dominika Kadlčková: Zavinila si klinickou smrt sama?

 
Herečka a modelka Dominika Kadlčková (23) před několika lety prodělala klinickou smrt! Proč? „Všichni si mysleli, že mám anorexii a proto jsem tak hubená, ale měla jsem zúžený jícen a nemohla jsem jíst,“ prozradila exkluzivně Blesk.cz pohledná blondýnka.
18.04.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Kadlčková (120 článků)

Dáda Patrasová prožila klinickou smrt: Promluvil ke mně tajemný hlas a řekl...

 
Mezi nebem a zemí se ocitla Dáda Patrasová (57)! Zpěvačka a herečka poprvé promluvila o zážitku, ze kterého naskakuje husí kůže. „Prožila jsem klinickou smrt,“ svěřila se deníku Aha! Patrasová. Ta si z boje o holý život před dvěma lety odnesla i jeden nevysvětlitelný zážitek.
31.05.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1195 článků)

Vrah (66) chtěl pustit z vězení: Doživotní trest si prý už odpykal, protože prodělal klinickou smrt!

 
Americký soud zamítl žádost o propuštění odsouzeného vraha, který tvrdil, že svůj doživotní trest už dokončil, jelikož ve vězení prodělal klinickou smrt. O kuriózním případu informoval zpravodajský web BBC.
09.11.2019 11:00 |

podobné články

V base prodělal klinickou smrt: Chci svobodu, trest jsem dokončil!

 
Originální, ale nepřesvědčivé. Tak označil americký soud žádost na doživotí odsouzeného Benjamina Schreibera (66). Ten poté, co ve vězení prodělal klinickou smrt, chce na svobodu s tím, že svůj doživotní trest vlastně už dokončil.
11.11.2019 12:10 |

podobné články

Duchovní otec Videostopu a Kolotoče: Prožil klinickou smrt!

 
Pětadvacet vteřin byl na onom světě! Dramaturg Václav Čapek (†85), který rozjížděl v televizi pořady jako Hry bez hranic, Videostop i Kolotoč, v mládí hlavou rozbil skleněnou cihlu ve zdi. Zažil klinickou smrt.
08.01.2020 20:40 |

podobné články

Ostravský primátor ani jeho náměstek neodstoupí kvůli koupi předluženého stadionu

 
Ostravský primátor Petr Kajnar (ČSSD) ani jeho náměstek Dalibor Madej (ODS) nehodlají kvůli průběhu hlasování o odkoupení areálu Bazaly, kde hrají fotbalisté prvoligového Baníku, odstoupit ze svých funkcí. Novinářům to řekli na dnešní tiskové konferenci. K odstoupení je v úterý vyzvalo opoziční hnutí Ostravak, které ve svém prohlášení kritizovalo vulgární vyjadřování náměstka i způsob, jakým se oba členové vedení snažili vyvolat opakované hlasování a získat pro koupi nemovitostí dostatečnou podporu zastupitelů. 
29.05.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kajnar (80 článků)

Pochod Baníkovců: Bazaly nedáme!

 
Nechtějí opustit Bazaly a včera se zase ozvali. Zhruba tisícovka příznivců Baníku prošla před včerejším ligovým šlágrem se Spartou městem s jasným protestem. „Baníček patří do Slezska,“ hlásaly transparenty.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

Estakáda Bazaly: 8 měsíců dopravního pekla, 6 opravených mostů a náklady 55 milionů

 
Před Velikonocemi – ve čtvrtek 13. dubna – začne oprava hlavní tepny Ostravy. Estakáda Bazaly spojuje centrum města se Slezskou Ostravou a je hlavní tepnou pro řidiče, kteří míří do Karviné, Bohumína, Havířova nebo Frýdku-Místku. Připravte se, že to bude dopravní peklo, a to nejméně až do prosince!
03.04.2017 10:20 |

podobné články