Článek

Balerínková běžkyně potratila. Sousedé z osady tvrdí, že její matka lže

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přišla podle slovenského webu Pluska.sk o dítě. Podle informací deníku, které získali novináři od matky běžkyně, dívka samovolně potratila. Sousedé z osady, kde rodina žije, tvrdí, že matka Horváthové lže a jde jí hlavně o peníze.
06.10.2021 11:45 |

podobné články

Podobné články

Běžkyně z chatrče potratila: Zázračná Annamária (16) je v nemocnici

 
Zázračná běžkyně ze Slovenska Annamária Horváthová (16) skončila v nemocnici. Miminko, které šestnáctiletá běžkyně v balerínkách čekala a přes nesouhlas rodičů plánovala donosit, měla potratit. O smutné zprávě informoval deník Plus Jeden Deň.
24.09.2021 18:40 |

podobné články

Těhotná balerínková běžkyně sekla se školou. Na potrat nepůjde

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přestala chodit do školy. Podle slovenského webu Pluska.sk už není žákyní Speciální základní školy v Moldavě nad Bodvou, což potvrdila i zástupkyně školy Ildikó Szitás Nagyová.
25.11.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (71 článků) , Martin Scorsese (102 článků)

Zvědavý medvěd šťouchnul do běžkyně

 
Kanadská běžkyně si minulou sobotu prožila dramatické chvilky během svého tréninku v Britské Kolumbii. Běžkyně už sbíhala z populární cesty Coquitlam Crunch, když jí náhle cestu zastoupil zvědavý medvěd. Žena nezpanikařila a v klidu vyčkala, než medvěd ukojí svou zvědavost.
03.09.2020 15:40 |

podobné články

Těhotná běžkyně (16) v balerínkách: Annamária rozhodla o osudu svého dítěte

 
Nadějná mladá běžkyně Annamária Horváthová (16) měla skvěle našlápnutou sportovní kariéru. Jenže nedávno oznámila, že je těhotná, a spousta lidí si myslela, že to znamená konec jejích úspěchů. Běžkyně má ale úplně jiné plány a rozhodla se, že půjde na potrat, aby se mohla běhu i nadále věnovat a vyhrávat závody, jak o tom informoval slovenský web Nový čas.
20.08.2021 12:40 |

podobné články

Trenér těhotné balerínkové běžkyně: Mohla být vzorem pro další Romy

 
Běžkyně v balerínkách, tak zná veřejnost šestnáctiletou Annamáriu Horváthovou. Romka z osady na východním Slovensku měla skvěle nastartovanou sportovní kariéru, nyní je však těhotná. Trenéra Norberta Peczeho svěřenkyně zklamala.
18.08.2021 11:45 |

podobné články

Další petice míří na radnici Prahy 6: Lidé bojují za zachování osady Jenerálka

 
Lidé z Prahy 6 žádají peticí zachování zahrádkové osady Jenerálka. Kolem pěti set lidí skrze ni vyzvalo zastupitelstvo městské části, aby aktivně podpořilo zachování osady a její další rozvoj. Jenerálku ohrožují nevyjasněné majetkové vztahy. Hlavní město se už snaží získat pozemky do svého vlastnictví.
25.03.2018 16:10 |

podobné články

Obyvatelé Bedřišky chtějí do osady přilákat více „bílých“

 
Hřiště nebo nějakou jinou volnočasovou aktivitu pro děti, obchod a integrovat do osady více „bílých“. To jsou největší přání obyvatel ostravské osady Bedřiška.
27.03.2010 18:50 |

podobné články

U Trumpa otočili: Židovské osady jsou legální. Palestina: Nezodpovědné rozhodnutí

 
Židovské osady na okupovaném Západním břehu Jordánu už podle Spojených států neporušují mezinárodní právo. Změnu pohledu Washingtonu dnes oznámil americký ministr zahraničí Mike Pompeo s tím, že postavení Západního břehu Jordánu musí společně vyjednat Izraelci a Palestinci. EU v reakci uvedla, že nadále považuje židovské osady na okupovaném palestinském území za nelegální, napsala agentura Reuters. Krok Washingtonu podle očekávání uvítala izraelská vláda a odsoudili Palestinci.
18.11.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (113 článků)

Blýská se na lepší časy? Běžkyně z chatrče (16) učinila po bolestivém potratu rázný krok!

 
Život Annymárie Horváthové z romské osady na Slovensku připomíná spíše španělskou telenovelu než skutečný život šestnáctileté dívky. Nadějná atletka, která se z chudých poměrů začínala pomalu dostávat až na vrchol, aby následně otěhotněla a posléze i potratila. Nyní se rozhodla pro radikální krok, a to ten, že chce znovu začít tvrdě trénovat, jak informoval slovenský web Pluska. 
13.10.2021 09:40 |

podobné články

Potratila ve vězení: Zástupkyně ombudsmana viní káznici, dala prý pozdě vědět

 
Kvůli nečinnosti ženské věznice v Brně jedna z odsouzených potratila. To tvrdí zástupkyně veřejného ochránce práv Monika Šimůnková. Věznice prý dala pozdě vědět soudu, že je žena těhotná. Soud by ji pak odložil trest o rok. Jenže žena mezitím potratila. Věznice pochybení rezolutně odmítla.
14.05.2021 15:15 |

podobné články

Lily Allen potratila

 
Zpěvačka Lily Allen dnes potvrdila médiím velmi smutnou zprávu. Po šesti měsících těhotenství bohužel potratila… Pětadvacetiletá zpěvačka britského původu Lily Allen dnes, prostřednictvím svého mluvčího, potvrdila, že po šesti měsících těhotenství potratila. Konecm minulého týdne byla převezena do nemocnice s komplikacemi, dítě se však přes veškerou snahu lékařů nepodařilo zachránit. Lily požádala všechny, aby ji [...]
01.11.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (212 článků)

Třináctá oběť šílence z Batmana: Postřelená matka potratila!

 
Při masakru během premiéry nového Batmana jí šílený střelec zabil teprve šestiletou dcerku Veronicu, kterou se snažila bránit vlastním tělem, i když byla těhotná. Vypadalo to, že dítě, které čekala, bude i přes její zranění v pořádku. Doktoři z Denveru však oznámili smutnou z právu: Postřelená matka potratila... A střelba v kině má dodatečně třináctou oběť.
29.07.2012 17:50 |

podobné články

Z osady vysvobodili týranou fenku: Byla celá od krve a prolezlá parazity

 
Jen těžko si lze představit, čím vším si musela projít fenka Patty. Celou zakrvácenou ji zachránili z osady na Slovensku dobrovolníci z Československého kastračního programu. Pravděpodobně od lidí znala jen násilí, protože se jich nejprve velmi bála. Během pobytu v dočasné péči se z Patty stal úplně jiný pes.
14.02.2020 10:40 |

podobné články

Šestnáctiletá běžkyně v balerínkách je těhotná, otec dítěte ji opustil

 
Annamária Horváthová se proslavila jako běžkyně z chudých poměrů, která v roce 2018 jen v balerínkách vyhrála v běžeckém závodě na 750 metrů. Její příběh tehdy zaplnil média i sociální sítě. Nyní je se sportovní kariérou konec. Šestnáctiletá Romka, která žije v osadě na východním Slovensku, je těhotná.
12.08.2021 12:20 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária (16) není jediná: Desítky těhotných 12letých dívek, děsivé detaily přiblížila poslankyně

 
Nadějná slovenská běžkyně v balerínách Annamária má teprve šestnáct a už čeká své první dítě. Její rodina ale chce, aby kvůli sportovní kariéře šla na potrat. Dívčin příběh šokuje veřejnost, slovenská politička Lucia Ď. Nicholsonová upozorňuje na drsnou situaci, ve které se běžně ocitají romské dívky mnohem mladší, než je Annamária.
14.08.2021 05:15 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária o svém těhotenství: Těžké rozhodnutí!

 
Dívka z malé slovenské romské osady Annamária (16) před třemi lety vyvolala nejen ve světě velký rozruch, když porazila v běžeckém závodě starší soupeřky, a k tomu ještě v obyčejných balerínkách bez ponožek. Nyní se její slibně vyvíjející kariéra může zhatit, je těhotná. Půjde kvůli běhání na potrat?
20.08.2021 10:55 |

podobné články

České běžkyně štafetu na olympiádě nepostaví

 
Šest mužů a tři ženy jsou v návrhu nominace běžců na lyžích na olympiádu ve Vancouveru. Ve výběru chybí čtvrtá běžkyně, což znamená, že poprvé od her v Grenoblu 1968 bude chybět česká ženská štafeta.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Běžkyně na lyžích Björgenová dominovala v klasické desítce v Otepää

 
Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová vyhrála suverénně závod Světového poháru na 10 km klasickou technikou v Otepää.
22.01.2011 14:50 |

podobné články

Běžkyně Rosolová oblékla netypický jednodílný dres: Nemůže na záchod!

 
Česká výprava budí na londýnské olympiádě pozornost i na atletickém ovále. Tentokrát sice nikdo nenasadil slavné holínky, ale běžkyně Denisa Rosolová (25) oblékla speciální modrý jednodílný dres. Vypadal originálně, jenže měl jaksi několik výrazných vad...
07.08.2012 12:15 |

podobné články