Článek

Balaštíková (ANO): Vláda

 
Vláda se v posledních pár dnech trochu pochlapila, jako by pochopila, že koudel jí opravdu už hoří velmi blízko.
17.09.2022 07:40 |

podobné články

Podobné články

Babišova zlínská lídryně Balaštíková: Lobbisté mi změny kontrol hospod nediktovali

 
Kontroverzní změnu navrhla loni na podzim v Poslanecké sněmovně Margita Balaštíková (ANO), která se zároveň rozhodla kandidovat na hejtmanku Zlínského kraje. Balaštíková chtěla totiž kontroly restaurací odebrat z kompetencí hygieniků a předat je Státní zemědělské a potravinářské inspekci. To nadzvedlo ze židle tehdejšího hlavního hygienika Vladimíra Valentu.
09.09.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Valenta (70 článků)

Poslankyně Balaštíková: Hrát si u nás na integraci muslimů je hodně naivní a nebezpečné

 
Mám osobní zkušenost s komunitou muslimů v jejich domácím prostředí. Tam mají vše podle svých potřeb, podle své kultury. Tzv. uprchlická krize není dílem náhody, ale má konkrétní příčiny, konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Margita Balaštíková (ANO). S poslankyní a nyní jedničkou na kandidátce ANO ve Zlínském kraji jsme si povídali také o problémech regionu. Jaké řešení nabízí hnutí ANO, které jde do krajských voleb vůbec poprvé?
06.09.2016 13:45 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Na Slovácku mám svůj domov a rodinu, ráda bych mu co nejvíce pomohla

 
Poslankyně Balaštíková aktivně spolupracuje se starosty obcí na Slovácku
12.05.2015 06:31 |

podobné články

Pajonk (SaS): Vyrovnaný rozpočet a bez strašení!

 
Včera jsem si se zájmem přečetl jeden sponzorovaný příspěvek a dostal dokonce na hlavní FB hnutí Ano. Hlavní tvář hnutí ve Zlínském kraji, Margit Balaštíková, v příspěvku tvrdí, že zadlužení kraje vzrostlo za poslední čtyři roky dvojnásobně. Jenže paní Balaštíková se ve svém „výpočtu“ spletla zhruba o 95 %.
29.09.2016 14:45 |

podobné články

Ministr Bendl: Novou ředitelkou Národního zemědělského muzea bude Eva Balaštíková

 
Ministr zemědělství Petr Bendl (ODS) rozhodl, že generální ředitelkou Národního zemědělského muzea bude Eva Balaštíková (1961).
12.02.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (518 článků)

Vláda nic nepokazila. Třicet let tu osekávají stát a dnes od něj chtějí všechno, rozčílila se poslankyně ANO. Lidé vidí, jak i dnes někteří podrývají

 
ROZHOVOR „Vláda nic nepokazila. Bohužel většina těch současných kritiků si tady 30 let libovala v osekávání státu a v privatizaci jeho funkcí. Dnes paradoxně volají stát k zodpovědnosti a chtějí od něj všechno. Ukazuje se, že řada kroků demontujících stát byla špatná,“ myslí si Margit Balaštíková, poslankyně ANO za Zlínský kraj. „K čemu je, že Evropská komise měla již na počátku roku potvrzené informace o vysoké infekčnosti koronaviru, když na ně vůbec nereagovala?! EU nám tak už poněkolikáté v důležitých oblastech úplně vypadla z role a ukázala, že práva, která si osobuje, jí nepřísluší. Myslím si, že se přiblížila doba, kdy bude zapotřebí postavení EU přehodnotit,“ vysvětluje.
02.04.2020 17:25 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Šetření

 
Situace je vážná nová vláda uvádí mezi svými prioritami inflaci, což je v standardní tržní ekonomice trochu úsměvné, protože stabilita měny nepatří ke kolbištím exekutivy, ale budiž - vláda podporuje nezávislou centrální banku a nechce si ji rozhněvat - a růst cen se jí nelíbí.
10.02.2022 13:35 |

podobné články

„Chleba za 65, cibulový za 90? Na to lidi nebudou mít!“ Zástupci vlády i opozice u jednoho stolu. Strhla se rvačka

 
ODS se dovolávala firem, ale pak vymazala pomoc firmám. Já nakupuji chleba už za 65 korun. Cibulový chleba už stojí 90. Toto si lidé nebudou moct dovolit. Poslankyně Margita Balaštíková (ANO) se v Partii Plus na CNN Prima News rozjela. Poslanec Jan Hrnčíř (SPD) vládu také nešetřil. Vláda Petra Fialy (ODS) podle něj lidem ani v této krizi prakticky nepomáhá. „Ta vláda udělala co? Nechala drancovat peněženky lidí vysokými cenami za energie,“ zlobí se. A tady se ozvali dva vládní poslanci.
17.07.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4324 článků) , Jan Fiala (359 článků) , Jan Fiala (359 článků)

Balaštíková (ANO): Vláda

 
Vláda se v posledních pár dnech trochu pochlapila, jako by pochopila, že koudel jí opravdu už hoří velmi blízko.
17.09.2022 13:40 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Když Babiš ve vládě nepřekáží...

 
Vláda se snaží, aby u nás zbohatli hlavně zahraniční podnikatelé, ne ti naši. Právě teď, na konci volebního období, kdy už ve vládě nepřekáží Andrej Babiš (ANO), podepisuje ministr průmyslu miliardový kšeft s lithiem.
06.10.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

České jídlo do prodejen! vyzvali v SPD či ANO. A někdo už nadává. Znáte ho

 
Poslanci Marta Balaštíková (ANO) a Zdeněk Podal (SPD) připravili návrh zákona, podle kterého by v českých obchodech měly převažovat české potraviny. V roce 2027 by mělo být v regálech obchodů 85 procent potravin z České republiky. Pod návrh zákona se podepsal také exministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Naproti tomu prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáš Prouza proti zákonu ostře brojí. „To prostě jasně ukazuje, na koho vláda myslí a kdo je jí úplně ukradený,“ pálí ostrými slovními náboji.
26.05.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (989 článků)

Balaštíková (ANO): Nová vláda ještě nezačala pořádně pracovat a už tu má lidi v ulicích

 
Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny 12. ledna 2022. Žádost vlády České republiky o vyslovení důvěry.
13.01.2022 01:05 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Priority pana Jurečky

 
Výměna vlády proběhla sice koncem loňského roku velmi rychle, ale nastupující vláda – jak se stále víc a víc ukazuje - nebyla na převzetí svých povinností dobře připravena a tak nastalo jisté vakuum.
11.02.2022 15:00 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Zastropování cen elektřiny a plynu

 
Po dlouhých měsících odmítání se nakonec česká vláda rozhoupala k jednání o celoevropském řešení, což je v porovnání s opatřeními v ostatních zemích EU k smíchu.
09.09.2022 04:35 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Státní úředníci

 
Dá se celkem snadno pochopit, proč chtějí státní úředníci zvednout platy. Je však zcela nepochopitelné, že jim tato vláda ustoupila a platy jim zvedá o 10 %.
11.09.2022 09:30 |

podobné články

Balaštíková (ANO): (Ne)komunikace

 
Již téměř rok se učíme sžít s novou vládou v čele s premiérem Petrem Fialou. Jak tomu bývá, každá vláda je postavena před velkou zkoušku odolnosti, a to je řešení krizí.
03.10.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4324 článků)

Balaštíková (ANO): (Ne)komunikace

 
Již téměř rok se učíme sžít s novou vládou v čele s premiérem Petrem Fialou. Jak tomu bývá, každá vláda je postavena před velkou zkoušku odolnosti, a to je řešení krizí.
03.10.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4324 článků)

Balaštíková (ANO): Pane premiére, než skončíte, vysvětlete nám ....

 
jak je to s kauzou Diag Human. Kdo to všechno zavinil, kdo bude potrestán a kdo to zaplatí? Řeknete nám pravdu, ano?
26.05.2017 19:50 |

podobné články

Dříve se více myslelo na spotřebitele, připomněl komunista Kováčik. Dnes se tu nadnárodní firmy chovají, jak by si doma nedovolily, přidala se expertka ANO

 
V Českých Budějovicích byl zahájen tradiční agrosalon Země živitelka. Vystoupili na ní i exprezident Václav Klaus a prezident Miloš Zeman. Současná hlava státu hovořila o špatné úrodě a špatně naplánovaných dotacích EU vydávaných na to, aby zemědělci neprodukovali moc výrobků. Opravdu je to se zemědělstvím v Česku a v celé EU tak zlé? Ve čtvrtečních Událostech, komentářích o tom diskutovali šéf poslaneckého klubu komunistů Pavel Kováčik a Margita Balaštíková z hnutí ANO.
24.08.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10799 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Miloš Zeman (27458 článků)