Článek

Balaštíková (ANO): Nepoctiví se opět zaradovali a poctivým jsme plivli do tváře

 
Projev na 46. schůzi Poslanecké sněmovny 25. listopadu 2022 k vládnímu návrhu zrušení evidence tržeb
25.11.2022 12:00 |

podobné články

Podobné články

Hospodští štamgasti by Kalouskovi do piva i plivli

 
REPORTÁŽ Na západní frontě neklid. Tak by se daly shrnout názory v hospodách na západním okraji metropole na reformní snahy současné vlády a zvyšování daní. V největší nemilosti je u oslovených štamgastů ministr financí Miroslav Kalousek. Někteří by ho nejradši lynčovali, jiní by mu jen plivli do piva. Ale všichni se shodnou na tom, že neustálé nakládání daňové zátěže na bedra chudšího obyvatelstva je neúnosné.
29.06.2011 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7679 článků)

Babišova zlínská lídryně Balaštíková: Lobbisté mi změny kontrol hospod nediktovali

 
Kontroverzní změnu navrhla loni na podzim v Poslanecké sněmovně Margita Balaštíková (ANO), která se zároveň rozhodla kandidovat na hejtmanku Zlínského kraje. Balaštíková chtěla totiž kontroly restaurací odebrat z kompetencí hygieniků a předat je Státní zemědělské a potravinářské inspekci. To nadzvedlo ze židle tehdejšího hlavního hygienika Vladimíra Valentu.
09.09.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Valenta (70 článků)

Poslanci zdraží povinné ručení? Podraz na poctivé řidiče!

 
Poctivým řidičům zdraží povinné ručení a neplatiči se smějí? Ano, řeklo hnutí ANO. Jeho poslankyně Kristýna Zelienková totiž navrhla, aby nepoctiví řidiči už nemuseli platit do garančního fondu České kanceláře pojistitelů.
04.09.2014 06:05 |

podobné články

Nacher (ANO): Potřebujeme pomoct těm poctivým dlužníkům, ale i poctivým exekutorům

 
Projev na 98. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. 4. 2021 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění občanský soudní řád a exekuční řád
14.04.2021 15:45 |

podobné články

Votava (ČSSD): EET a Pandořina skříňka

 
Kolikrát to bude třeba ještě opakovat. Záměrem elektronické evidence tržeb je narovnat podmínky pro podnikání. Aby ti, kteří se doposud placení daní vyhýbali, platit začali. Není přece správné, aby nepoctiví měli vůči těm poctivým konkurenční výhodu. S tímto záměrem dostal ministr financí v koalici za úkol připravit opatření, které podnikatelské prostředí narovná a zároveň sníží daňové úniky. A zajistit tak i dodatečné příjmy pro veřejné rozpočty.
19.12.2016 20:15 |

podobné články

Poslankyně Balaštíková: Hrát si u nás na integraci muslimů je hodně naivní a nebezpečné

 
Mám osobní zkušenost s komunitou muslimů v jejich domácím prostředí. Tam mají vše podle svých potřeb, podle své kultury. Tzv. uprchlická krize není dílem náhody, ale má konkrétní příčiny, konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Margita Balaštíková (ANO). S poslankyní a nyní jedničkou na kandidátce ANO ve Zlínském kraji jsme si povídali také o problémech regionu. Jaké řešení nabízí hnutí ANO, které jde do krajských voleb vůbec poprvé?
06.09.2016 13:45 |

podobné články

Peklo na Staromáku. Bezmozek kopl policistku zbaběle zezadu! Lékaři: Jako byste nám flusli do tváře!

 
Kopli zezadu policistku, rvali se s jejími kolegy, házeli dýmovnice, kameny a odpadky. Česko je stále v šoku z konce nedělního protestu proti vládním opatřením na Staroměstském náměstí v Praze. V tu samou dobu přitom lékaři bojovali na jednotkách intenzivní péče o život 587 lidí. Jako by nám plivli do tváře, říkají.
20.10.2020 05:10 |

podobné články

Balaštíková (ANO): Na Slovácku mám svůj domov a rodinu, ráda bych mu co nejvíce pomohla

 
Poslankyně Balaštíková aktivně spolupracuje se starosty obcí na Slovácku
12.05.2015 06:31 |

podobné články

Pajonk (SaS): Vyrovnaný rozpočet a bez strašení!

 
Včera jsem si se zájmem přečetl jeden sponzorovaný příspěvek a dostal dokonce na hlavní FB hnutí Ano. Hlavní tvář hnutí ve Zlínském kraji, Margit Balaštíková, v příspěvku tvrdí, že zadlužení kraje vzrostlo za poslední čtyři roky dvojnásobně. Jenže paní Balaštíková se ve svém „výpočtu“ spletla zhruba o 95 %.
29.09.2016 14:45 |

podobné články

Fašisté už rozpalují pece. Plivli jsme do tváře našim dědům. Úspěch Kotlebových neonacistů šokoval Slovensko

 
Poslanec Národní rady Slovenské republiky Ľuboš Blaha se vyjádřil k výsledkům parlamentních voleb.
06.03.2016 14:20 |

podobné články

Glosa: The Prodigy v Trutnově plivli do tváře všem kritikům

 
Osmdesátiminutová show The Prodigy plná hutných beatů, ostrých světel i burcování zakončila čtyřdenní festival v Trutnově. Více v glose Petra Adámka.
24.08.2015 10:31 |

podobné články

Výborný (KDU-ČSL): Sociální demokraté plivli do tváře všem rodičům

 
Lidovci na tiskové konferenci ostře vystoupili proti jednání ministryně práce a sociálních věcí Janě Maláčové, která na půdě Poslanecké sněmovny svým dlouhým vystoupením zablokovala schválení navýšení rodičovského příspěvku.
02.11.2019 14:20 |

podobné články

Ministr Bendl: Novou ředitelkou Národního zemědělského muzea bude Eva Balaštíková

 
Ministr zemědělství Petr Bendl (ODS) rozhodl, že generální ředitelkou Národního zemědělského muzea bude Eva Balaštíková (1961).
12.02.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (518 článků)

Plivli na mě v metru, svěřil se Andrej Babiš

 
Den před volbami se v bulvárním deníku Blesk rozpovídal ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Během rozhovoru spočítal, kolik už rozdal koblih, popsal neuvěřitelný zážitek s ministrem Chovancem a také prozradil, co dělal, když na něj nedávno v metru kdosi plivl.
09.10.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25075 článků)

Moderátorka Novy se pochlubila drahým prstenem: Partner a otec její dcery ji ale pořád o ruku nepožádal

 
S partnerem Karlem má sice moderátorka Kristina Kloubková čtyřletou dceru Jasmínku, k žádosti o ruku se ale pořád ještě nerozhoupal. Už jsme se zaradovali, že zásnuby přece jen proběhly, když jsme Kristinu spatřili s novým krásným prstenem. Ale chyba lávky.
08.12.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (519 článků)

To bychom jich vylovili méně, to nepodepíšeme, plivli neziskovkáři do obličeje vládě Itálie. A víte, jaký podíl mají přesně na migraci?

 
Nevládní neziskové organizace odmítly podepsat s italskou vládou dohodu, která by upravovala jejich činnost ve Středozemním moři. Podle neziskovek by souhlas s navrhovanými opatřeními způsobil humanitární katastrofu.
01.08.2017 08:30 |

podobné články

VIDEO „Hamáčkovo gestapo.“ Vylezli z hospody a plivli policii na auto. Slovo dalo slovo

 
Dvojice policistů se stala terčem útoku podnapilých fotbalových fanoušků. Hned šestice z nich hlídku napadla po ukončení fotbalového utkání před restaurací Krček v Uherském Hradišti. „Pi*o, vypadni,“ řval jeden z fanoušků na policisty. Celý incident tak začal plivancem na čelní sklo policejního auta a skončil zadržením pěti fanoušků.
17.05.2021 15:15 |

podobné články

Markéta Šichtařová: Právě jsme si do Česka pozvali imigranty

 
Když tiskem proběhly první titulky, že EU jedná o revizi dublinského systému, mnozí se naivně zaradovali. Vlajkovou lodí dublinského systému se totiž staly povinné kvóty na přijímání imigrantů.
01.12.2017 16:30 |

podobné články

Václav Klaus, Jiří Weigl: Polemika se Salónem Práva - Reálpolitika po česku

 
Salon Práva publikoval na začátku prosince článek ředitele Ústavu mezinárodních vztahů Ondřeje Ditrycha s – na první pohled slibným –názvem „O zahraniční (real)politice“. Mnozí jsme se zaradovali. Zmínit při debatě o české zahraniční politice již v názvu článku slovo „realpolitika“ je neobvyklé.
22.12.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků)