Článek

Bagárová promluvila o estetických zákrocích. Sama se jim brání, přítele si ale vylepšuje. Se šminkami si už hraje i Ruminka

 
Jestli má někdo co říci k přirozené kráse, je to rozhodně zpěvačka Monika Bagárová. Ta se ukázala na festivalu Elleforia, kde dokonce sama měla besedu o kráse. Pro redakci eXtra.cz prozradila, jak se o svou pleť stará a bez čeho by nikdy nevyšla ven. A jak uvedla, i její malá dcera Ruminka už se zajímá o šminky. Na sourozence, se kterými by se mohla navzájem malovat, si však bude muset ještě chvílí počkat. 
10.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků) , Sam Sam (722 článků)
Podobné články

Monika Bagárová se dojímá štěstím: Nového přítele si zamilovala i malá Ruminka. Nedivím se jí, hlásí zpěvačka

 
Monika Bagárová září štěstím. Po boku přítele Lea, se kterým tvoří pár teprve několik měsíců, vypadá šťastnější než kdy dříve. Okouzlující zpěvačka se navíc pochlubila, že Lea si zamilovala i malá Ruminka. “Miluje Lea od prvního setkání a já se jí nedivím,” svěřila se fanouškům na sociálních sítích.
14.03.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová a náhradní tatínek Leo: Ruminka vypadá, jako by byla jeho, píší lidé

 
Monika Bagárová po boku přítele Leonarda doslova září štěstím. O to spíše, že si Lea zamilovala i dcerka Rumia, kterou zpěvačka přivedla na svět s expartnerem Makhmudem Muradovem. A právě s "náhradním" tatínkem a malou Ruminkou nyní zapózovali doslova jako idylická rodina před profesionálním fotografem. "Kdybych nevěděla, jak to je, myslím si, že Ruminka je Leova dcera," píší fanoušci na Instagramu.
27.08.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků) , Leo Leo (102 článků) , Leo Leo (102 článků)

Monika Bagárová potěšila fanoušky i rodinu: Malá Ruminka se dočká sourozence!

 
Sotva přivedla na svět jedno dítě, už přemýšlí o druhém. Zpěvačka Monika Bagárová (26) překypuje láskou a přiznala, že s přítelem plánují rozšířit rodinu o dalšího člena. Za jak dlouho se Ruminka dočká sourozence?
16.07.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Když fotí Ruminka! Monika Bagárová dojímá fanoušky fotkami z dovolené

 
Zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31) aktuálně slepují pošramocený vztah v luxusním hotelu v Dubaji. Při té příležitosti zásobuje zpěvačka sociální sítě roztomilými rodinnými fotkami a odhalila dokonce i jeden unikát: foto, které pořídila Ruminka (1)!
08.03.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků) , Makhmud Muradov (109 článků)

Bagárová po rozchodu s Muradovem šokuje: Co dělá, když Ruminka usne!

 
Rozchod Moniky Bagárové (27) a Makhmuda Muradova (31) přišel krátce po Vánocích. O problémech v jejich vztahu se spekulovalo už delší čas, protože zápasník MMA trávil čím dál více času v rodném Uzbekistánu. Teď krásná zpěvačka prozradila, jak tráví čas, když její dcera Ruminka (1) usne.
15.01.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Kočička Bagárová předvedla líbačku se svým novým klukem! Postěhuje se za ním do Ameriky?

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) konečně "odtajnila identitu svého amerického přítele":http://www.extra.cz/tajemna-kocicka-bagarova-dela-humbuk-kolem-sveho-kamarada-nebo-ma-pritele. Na svůj Instagram přidala fotku, na které se se svým klukem líbá a napsala k tomu hastag "inlove", což znamená, že je zamilovaná.
25.01.2015 16:12 |

podobné články

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

 
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. Mateřství ovšem není pouze jednoduchá činnost a Monika se svěřila, že je Ruminka noční sovička, což se na čerstvé mamince projevilo. Zpěvačka promluvila také o dnech, kdy je bez nálady a o nové tvorbě.
20.02.2021 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová po trpkém rozchodu: Prozradila, co je její hnací motor

 
Zpěvačka Monika Bagárová se nedávno odhodlala k odvážnému kroku a veřejně promluvila o rozchodu se známým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. S uzbeckým bijcem ji nadále pojí malá Ruminka. Své dceři věnovala zpěvačka dojemný vzkaz na svém Instagramu: “Pán Bůh mi ji dal a je ještě úžasnější než v mých představách,” rozepsala se. 
11.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová ukázala nový pokojíček malé Ruminky. Místo jako pro princeznu

 
Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová po rozchodu s uzbeckým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem zůstala na výchovu své malé dcerky Ruminky sama. To, že své milované holčičce nedokázala slavná hudební interpretka zajistit úplnou rodinu, vůbec neznamená, že se neumí postarat o to, aby společně měly krásný život. Pro nový začátek postavila Monika novou střechu nad hlavou a fanouškům na Instagramu se pochlubila, jaký krásný pokojíček bude Ruminka mít. 
08.11.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Slzy i nadšení! Čím Bagárovou překvapila její malá Ruminka (8 měsíců)?

 
Dcera Moniky Bagárové (26) se těší osmému měsíci na tomto světě. Pyšná zpěvačka s ní šťastný moment náležitě oslavila, malá Ruminka si ale pro maminku také připravila jeden zvláštní dáreček – svá první slova.
29.01.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Roztomilá Ruminka Moniky Bagárové: Holčička jako by z oka vypadla uzbeckému tatínkovi

 
Může být něco kouzelnějšího? Ruminka, nedávno narozená dcerka Moniky Bagárové (26) a Makhmuda Muradova (30), je roztomilá tak, že obměkčila i někdy tvrdší srdce obyvatel Česka.
13.11.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Neuvěřitelně roztomilá Ruminka Moniky Bagárové dělá velké pokroky: Povídá už jednu báseň a je strašně chytrá

 
Sedmnáctiměsíční dcerka Moniky Bagárové (27) a Makhmuda Muradova (31) už se má čile k světu. Podle své půvabné maminky je holčička Ruminka velmi šikovná. „Je to největší dar mého života,“ rozplývá se Monika.
22.10.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

SOBOTA Ruminka Moniky Bagárové slaví tři roky: Dojemný dárek od rodiny ji nadchne

 
Dcera Moniky Bagárové (28) a jejího expřítele Makhmuda Muradova (33) Ruminka v sobotu oslaví už tři roky. Podle vyjádření zpěvačky pro eXtra.cz na ni čeká série překvapení, která holčičku naprosto nadchnou.
27.05.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová

 
V Módní masáži tentokrát sama sebe hodnotila Monika Bagárová. Zpěvačka nafotila už několik kosmetických kampaní a nyní je tváří vlasového studia v Brně. Finalistka druhé řady česko-slovenské SuperStar přiznala, že o oblečení se jí starají odborníci. Další články k tématu: Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu OBRAZEM: Rottrová, Ztracený a Bagárová zpívali pro Tříkrálovou sbírku Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně
06.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (332 článků) , Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová o covidu: Nepříjemné příznaky ustupují! Jak je na tom Ruminka?

 
Před několika dny se Monika Bagárová (26) svěřila s pozitivním testem na koronavirus. A nenakazila se nejen ona, ale i její dcera Rumia (5 měsíců) a partner Makhmud Muradov (30), který se v Las Vegas připravoval na očekávaný zápas. Po čtrnácti dnech je na tom zpěvačka líp a ty nejhorší příznaky má téměř za sebou. Vyhráno ale ještě zdaleka nemá.
04.11.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků) , Makhmud Muradov (109 článků)

Monika Bagárová si svého partnera vysnila: Děkuji ti, vzkázala zpěvačka nové lásce

 
Zpěvačka Monika Bagárová momentálně zažívá jedno z nejkrásnějších období života. Radost jí dělá nejen malá dcerka Ruminka, ale také nový partner, kterého si snad vysnila. Lásku již zpěvačka neskrývá a svého fešáka Leonarda dává na odiv statisícům fanoušků. Na Instagramu Monika zveřejnila střípky ze společných chvil a září jako nikdy dříve. 
02.01.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová a její Ruminka: Tatínek Muradov má s dcerou omezený čas, partner nikoli

 
Krásná zpěvačka Monika Bagárová se netají svým novým vztahem s podnikatelem Leonardem Lekajem. Sociální sítě zpěvačky jsou plné fotek spolu s Leem a její dcerou Ruminkou, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Ten ale zatím svou novou přítelkyni s Ruminkou neseznámil. Zdroj pro eXtra.cz prozradil, že zápasník má limitovaný čas s dcerou a u setkáni je vždy maminka. 
15.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)

Monika Bagárová o mateřství: Nejhorší už máme za sebou a Ruminčina první slova

 
Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (26) zažívá společně s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (30) jedno z nejkrásnějších období života. Před sedmi měsíci totiž poprvé na vlastní oči mohli spatřit a konečně pochovat jejich rozkošnou dceru Rumiu, která roste jako z vody. Maminka Monika se na sociálních sítích rozpovídala o mateřství a vypadá to, že Ruminka začne velmi brzy mluvit.
28.12.2020 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (992 článků)