Článek

Bagárová na dně? Problémy s Ruminkou a jedno velké ALE

 
Kráska Monika Bagárová (26) přiznala problémy s milovanou dcerou Ruminkou. Maminkovské povinnosti stojí známou zpěvačku mnoho sil a tak si postěžovala na sociální síti, aby i ostatní věděli, že i u nich doma není vždy posvícení.
22.02.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)
Podobné články

Muradov konečně doma! Shledání s láskou Bagárovou a malou Ruminkou oslavil netradičně

 
Tři týdny byli bez sebe a nebýt onilne spojení, tak by to bez sebe asi těžko vydrželi. Zatímco Monika Bagárová (26) s dcerou Ruminkou zůstaly doma v Česku, Makhmud Muradov (30) uvízl v Americe, kam odletěl na zápas.
19.11.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků) , Makhmud Muradov (34 článků)

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

Obavy a odkládání! Monika Bagárová pak raději »trpěla« spolu s dcerou Ruminkou (9 měsíců)

 
Malý krůček pro lidstvo, ale velký skok pro maličkou Ruminku (9 měsíců): Její maminka, zpěvačka Monika Bagárová (26), se své dcerce rozhodla pořídit náušničky. Jak holčička zvládla nastřelení šperků do oušek? Její reakce byla velmi překvapivá!
18.02.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Fotky plné štěstí a něhy: Bagárová se pochlubila měsíční Ruminkou, vypadá jak taťka

 
Zpěvačka a porotkyně v letošní SuperStar Monika Bagárová (25) se často chlubí svojí rozkošnou dcerkou Rumiou a není se čemu divit. Holčička je opravdu roztomilá, hlavně, když si zakrývá ručkama tvář. Vypadá přitom jako její otec MMA zápasník Makhmud Muradov (30). Monika opět sdílela rozkošné fotky, kde jsou spolu všichni tři.
28.06.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků) , Makhmud Muradov (34 článků)

Dali si šlofíka: Monika Bagárová zveřejnila rozkošný snímek spící dcerky a svého urostlého zápasníka

 
Zpěvačka Monika Bagárová  (25) si užívá radostné chvilky s dcerkou Ruminkou. Z té je celý paf i její tatínek, zápasník MMA Machmud Muradov.
01.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků) , Machmud Machmud (30 článků)

Monika Bagárová otevřeně o porodu císařem: Bolelo to! Bála jsem se podívat dolů

 
Šestinedělí prožila se slzami v očích i s úsměvem na tváři. Monika Bagárová (26) se v květnu stala maminkou a s Ruminkou tráví každou chvilku času. Ostatně, na jejích sociálních sítích je málokterý příspěvek bez malé princezničky v náručí nebo v postýlce. Tam se také fanouškům zpovídá ze svých každodenních trápení a často jim nechá prostor na otázky. Nyní rozebrala jednu z nejtěžších chvilek – porod císařským řezem.
28.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Bagárová je s Ruminkou stále sama. Nakažený Muradov si s dcerkou alespoň povídá na dálku...

 
Už dva týdny je Monika Bagárová (26) s pětiměsíční dcerou Rumií sama. Její přítel, MMA zápasník Makhmud Muradov (30), je stále „uvězněn“ v Las Vegas, kam odletěl zápasit, jenže mu vyšel pozitivní test na covid-19, a tak musel do karantény.
08.11.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků) , Machmud Machmud (30 článků)

Už 6 měsíců plných radosti: Monika Bagárová s dcerou Ruminkou slaví půl roku

 
Svou prvorozenou dceru přivedla Monika Bagárová  (26) na svět letos na jaře. Na konci května spolu s partnerem, zápasníkem MMA Machmudem Muradovem, přivítali Rumiu, která se jmenuje po své uzbecké babičce.
27.11.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků) , Machmud Machmud (30 článků)

Monika Bagárová ukázala tělo půl roku po porodu: Radikální krok!

 
Zpěvačka Monika Bagárová (25) se rozplývá nad svou roztomilou Ruminkou (6 měs.). Těhotenství na ní však zanechalo pro ni neblahé následky v podobě několika kil navíc. A tak se rozhodla s nimi konečně zatočit!
07.12.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

 
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. Mateřství ovšem není pouze jednoduchá činnost a Monika se svěřila, že je Ruminka noční sovička, což se na čerstvé mamince projevilo. Zpěvačka promluvila také o dnech, kdy je bez nálady a o nové tvorbě.
20.02.2021 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Zpěvačka Monika Bagárová: Muži u mě spát nesmí, nespal tu ani Ben

 
Finalistka československé SuperStar Monika Bagárová žije napůl v Brně s rodiči a napůl v Praze. V hlavním městě má svůj byt, kde ráda nechá přespat i své kamarádky. Kamarádi mají ale smůlu. Nespal prý u ní ani její bývalý přítel Ben Cristovao. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu Takhle Bagárovou neznáme: sexy pózy a válení se po chlapech Cristovao mlží o vztahu s Bagárovou, společné bydlení ale nevylučuje Bagárovou ze SuperStar lanaří do modelingu, zatím chce zpívat
28.06.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (503 článků) , Monika Bagárová (729 článků)

MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová

 
V Módní masáži tentokrát sama sebe hodnotila Monika Bagárová. Zpěvačka nafotila už několik kosmetických kampaní a nyní je tváří vlasového studia v Brně. Finalistka druhé řady česko-slovenské SuperStar přiznala, že o oblečení se jí starají odborníci. Další články k tématu: Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu OBRAZEM: Rottrová, Ztracený a Bagárová zpívali pro Tříkrálovou sbírku Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně
06.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (287 článků) , Monika Bagárová (729 článků)

6 fotografií, kterými nejkrásnější zpěvačka Česka Bagárová dráždí na Facebooku

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) jako jedna z mála účastnic SuperStar nezapadla hned poté, co v soutěži skončila. Úspěšně se věnuje hudbě a hlavně je "neuvěřitelně sexy":http://www.extra.cz/klenot-ceskeho-soubyznysu-zpevacka-monika-bagarova-v-bikinach-nema-konkurenci.
15.08.2014 13:11 |

podobné články

Kočička Bagárová předvedla líbačku se svým novým klukem! Postěhuje se za ním do Ameriky?

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) konečně "odtajnila identitu svého amerického přítele":http://www.extra.cz/tajemna-kocicka-bagarova-dela-humbuk-kolem-sveho-kamarada-nebo-ma-pritele. Na svůj Instagram přidala fotku, na které se se svým klukem líbá a napsala k tomu hastag "inlove", což znamená, že je zamilovaná.
25.01.2015 16:12 |

podobné články

Krátce po porodu: Monika Bagárová ukázala rozkošnou Rumii a prvotřídní postavu

 
Od porodu Moniky Bagárové (25) uběhly teprve dva týdny a novopečená maminka se už může chlubit prvotřídními nožkami. Fanouškům předvedla perfektní postavu v krátkém růžovém kabátku. Mimo jiné také ukázala světu další rozkošnou fotku s maličkou Ruminkou.
11.06.2020 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)

Lolitka Bagárová to na Valentýna pěkně rozjela. Na krásku se lepili svalnatí potetovaní krasavci

 
Od rozchodu s Benem Cristovaem  (25) je Monika Bagárová  (18) takzvaně „single“. Nezájmem mužů ale kráska rozhodně netrpí. Hned dvakrát to platí v jejím novém klipu Let Me Love U , kde se na ni lepí skupinka spoře oděných svalovců. Bagárová naplánovala premiéru klipu symbolicky na 14. února na den svátku svatého Valentýna.
14.02.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (503 článků) , Monika Bagárová (729 článků)

Největší kočička české pop music Monika Bagárová je opět k mání: Přiznala rozchod s přítelem a je volná

 
Princezna české pop music Monika Bagárová  (19) přiznala, že je čerstvě po rozchodu. Po Benovi Cristovaovi si našla nového partnera, ale vztah bohužel nevydržel. Bagárová je tak opět sama a novému vztahu se nebrání.
01.09.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (503 článků) , Monika Bagárová (729 článků)

Bene Cristovao, o tohle jsi přišel! Nejkrásnější česká zpěvačka Bagárová oslnila na Elite Model Look

 
Devatenáctiletá "Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova má všechno, co by měla mít správná hvězda. Naše nejkrásnější zpěvačka ale stále nemůže nastartovat pořádnou kariéru a zatím tak jen zůstává v pozici spíše modelky než pěnice.
05.09.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (503 článků) , Monika Bagárová (729 článků)

Monika Bagárová má nebezpečnou konkurenci: Její mladší sestra je neskutečný kusanec

 
Monika Bagárová příliš nemluví o svém soukromí. Málokdo tak ví, že má mladší sestru, která je stejně půvabná jako Monika. Natálie Bagárová nepodědila po sestře jen hezkou tvářičku, ale také nadání.
10.10.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (729 článků)