Článek

Baby boom pokračuje: Rosnička Novy oznámila, že je těhotná, miminko čeká s exmanželem

 
Po moderátorce Martině Gavriely  (41) , muzikálové zpěvačce Pavlíně Ďuriačové nebo modelce Veronice Kašákové  (30) se pochlubila krásnou novinkou i Katka Říhová. Televizní a rozhlasová moderátorka je těhotná. Miminko půvabná blondýnka čeká se svým exmanželem Michalem Říhou, po jehož boku se poslední rok začala opět objevovat.
08.09.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Ďuriačová (20 článků) , Martina Gavriely (43 článků)
Podobné články

Kouzlo železnice: Legendární Rosnička se vrací na Moravu

 
Jednou z nejkrásnějších žab žijících u nás je rosnička Rosnička zelená (též rosnička stromová; Hyla arborea). Když ale uslyšíte pojem Rosnička ve spojení se železnicí, brzy zjistíte, že se jedná o přezdívku parní lokomotivy 464.202, která má se žabkou společnou zelenou barvu.
18.09.2014 12:45 |

podobné články

Baby boom na Nově pokračuje. Tahle krásná moderátorka oznámila, že čeká miminko!

 
S těhotnými moderátorkami a reportérkami se snad na Nově roztrhl pytel. Těhotenství oznámila další krásná moderátorka. Kdo čeká svoje první miminko?
30.03.2017 10:40 |

podobné články

Rosnička Tereza Juščíková ukázala vyžehlenou pleť a sexy pihy

 
Nová tvář Novy Tereza Juščíková ukázala, proč by jí leckterý divák počasí prominul i nepříznivou předpověď. Na nejnovějších fotografiích pózuje téměř bez make-upu. Vynikly tak její pihy, které jinak na obrazovce vidět nejsou. Další články k tématu: Rosnička Petra Svoboda povýšila na zprávařku Nejkrásnější rosnička se vrací. Halle Berry potvrdila účast v X-Menech Rosnička Kocurová: Žiju hlavně v Londýně, abychom se s Tomášem viděli
06.11.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (329 článků) , Petr Svoboda (609 článků) , Petr Svoboda (600 článků) , Petr Svoboda (609 článků) , Tomáš Svoboda (152 článků) , Tomáš Svoboda (198 článků)

Baby boom mezi slavnými Češkami: 10 hvězd, které oznámily těhotenství

 
Jako by se pytel s těhotnými roztrhl. Tak by se dal nazvat baby boom, který mezi českými celebritami panuje. Nejdříve oznámila těhotenství Tereza Vítů, poté se se šťastnou novinkou přidala Marie Doležalová, Aneta Krejčíková i Kristýna Leichtová. Která další celebrita očekává příchod potomka?
09.04.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (287 článků) , Marie Doležalová (281 článků) , Aneta Krejčíková (264 článků) , Tereza Vítů (17 článků)

Rosnička Novy a parťačka Hezuckého je těhotná! Dítě čeká s exmanželem

 
Poslední rok se znovu začala objevovat po boku svého exmanžela Michaela Říhy. A nyní s ním čeká miminko! Televizní a rozhlasová moderátorka Katka Říhová (32) společnou fotkou oznámila, že se stanou rodiči.
08.09.2020 08:25 |

podobné články

Slováci se pokusili natočit letní hit: Je z toho ostuda roku!

 
Když dva dělají totéž, není to totéž. Důkazem je předělávka letního devadesátkového hitu Vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom! Do té se pustili slovenští Ronix a svůj song pojmenovali Bum, bum, borovička rum. A dopadne to tragicky.
16.07.2016 16:40 |

podobné články

Vláda láká rodiče na peníze za „koronavirové“ děti. Baby boom chtějí podpořit v Singapuru

 
Singapur se už několik let potýká s extrémně nízkou porodností, patří dokonce mezi jednu ze zemí, kde se ročně narodí nejméně dětí. Tamní vláda se rozhodla využít dobu pandemie koronaviru a podpořit „koronavirový baby boom“. Párům, kterým se narodí dítě, nabízejí jednorázový finanční bonus, uvedla stanice BBC.
06.10.2020 13:30 |

podobné články

Moderátorka Snídaně s Novou je těhotná! Tajila to 4 měsíce

 
Baby boom tváří televize Nova pokračuje! Zatímco herečka Aneta Krejčíková (27) i rosnička Tereza Jandová už jsou maminky, moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková (34) si musí ještě chvíli počkat. Prozradila ale, že ne zas tak dlouho - už je totiž ve čtvrtém měsíci těhotenství!
22.11.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (264 článků) , Iveta Kořínková (11 článků)

Od Nového Zélandu po Česko: Jak si britský tisk všímal zpráv o narození Baby Cambridge

 
Vlastně teď už se mu nemá říkat "Baby Cambridge":http://www.extra.cz/tema/baby-cambridge, teď je to už "Jeho královská Výsost princ George z Cambridge":http://www.extra.cz/a-je-to-venku-princ-z-cambridge-dostal-jmeno-george-alexander-louis. "Kate":http://www.extra.cz/tema/kate-middleton a "William":http://www.extra.cz/tema/pinc-william včera konečně prozradili jméno, které "již bylo vybráno v porodnici a možná dokonce před porodem":http://www.extra.cz/jak-se-bude-jmenovat-novorozene-baby-cambridge-vime-proc-to-kate-a-william-nechteji-rict, ale věděli o něm jen nejbližší příbuzní královského páru.
25.07.2013 10:35 |

podobné články

Hvězda TV Nova překvapila: Čeká dítě s exmanželem!

 
Babyboom pokračuje. Další moderátorka přivede na svět miminko. Tentokrát radostnou novinku sdělila fanouškům moderátorka Snídaně s Novou. Ta šokovala především tím, že miminko očekává s exmanželem.
15.09.2020 12:05 |

podobné články

Sexy rosnička z Novy je těhotná: Krásná moderátorka je už ve čtvrtém měsíci!

 
Krásná moderátorka Tereza Juščíková Jandová (30) čeká miminko. To, že je v požehnaném stavu, se jí dařilo tajit celé čtyři měsíce. Novácká rosnička se radostnou novinou pochlubila na sociální síti. Potomka čeká se svým manželem Tomášem Jandou (44), kterého si vzala v roce 2016 po desetileté známosti.
26.02.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Janda (33 článků)

Těhotenství oznámila další zpěvačka! Finalistka Tváře Markéta Procházková už sekla s hraním

 
Letošní baby boom pokračuje! Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (32) čeká miminko se svým manželem Davidem. Minulý týden dokonce odehrála své poslední představení.
15.05.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Procházková (91 článků)

Máme potvrzeno: Krásná rosnička Radka Kocurová a Tomáš Rosický čekají miminko

 
Konečně se na ni usmálo štěstí! Sympatická televizní rosnička Radka Kocurová  (31) čeká s fotbalistou Tomášem Rosickým miminko.
08.02.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (583 článků) , Radka Kocurová (95 článků)

Rosnička Katka Němcová čeká miminko!

 
Rosnička TV Nova Katka Němcová (28) je těhotná! S přítelem, fotbalistou Mirkem, čekají narození potomka letos v říjnu.
06.04.2017 05:05 |

podobné články

Rosnička Katka Němcová čeká miminko!

 
Rosnička TV Nova Katka Němcová (28) je těhotná! S přítelem, fotbalistou Mirkem, čekají narození potomka letos v říjnu.
11.04.2017 11:05 |

podobné články

Rosnička Katka Říhová prozradila pohlaví miminka, které čeká s exmanželem

 
Na začátku září moderátorka Katka Říhová (32) společnou fotkou s examanželem Michaelem oznámila, že se stanou rodiči. Měsíc si počkali, než se dozvěděli, jakého pohlaví miminko je.
16.10.2020 13:30 |

podobné články

Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív

 
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová přivedla v květnu na svět svou druhou dceru Elisu. Poporodní kila shodila za pár týdnů, takže mohla nafotit sexy snímky pro charitativní kalendář. Další články k tématu: Manželé Jáklovi mají druhou dceru, jmenuje se Elisa Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost Rosnička Jákl Vítová chce další dítě, návrat do práce neplánuje Rosnička Jákl Vítová se vrátila k modelingu Jákl Vítová po dítěti omládla a váží jako ve dvaceti Jákl dostal díky Kajínkovi nabídku natočit americký thriller
23.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Coviďátka, pandemimina a koroniálové: Rodí se první děti karantény. Přijde baby boom?

 
Jak v březnu v jednotlivých městech či státech USA začínaly lockdowny, hned se začalo spekulovat o baby boomu, který lze čekat o devět měsíců později. Spousta volného času párů zavřených doma jistě v prosinci zahltí porodnice, popisuje tehdejší úvahy Washington Post. Jiní naopak věštili, že kdo děti plánuje, kvůli hrozícím dopadům pandemie plození potomstva spíš odloží. Jak to tedy teď, po devíti měsících vypadá?
30.12.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (79 článků) , Washington Washington (79 článků)

Baby boom pokračuje. Tahle krásná moderátorka je ve čtvrtém měsíci těhotenství

 
Za dva měsíce tomu bude rok, co se Andrea Antony vdala . Od chvíle, kdy moderátorka změnila jméno z Košťálové za exoticky znějící Antony, začala opakovaně dostávat otázku, kdy si s manželem Martinem pořídí miminko. Nyní bude mít konečně odpověď.
27.04.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Martin (48 článků)