Článek

Babišovi na hlavě udělal vaječnou omeletu: Kdo je zbabělec z davu?

 
Investoval tři koruny do nákupu vajíčka, pak ho dlouho žmoulal v kapse, aby ho ve vhodnou chvíli „neohroženě“ vrhl z bezpečí davu na premiéra a pak se dal na útěk. „Statečný“ vaječný Herkules se neposadí na zadek ani z těžkooděnců, natožpak z Andreje Babiše. Na jeho vlastenecký počin a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
11.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků)
Podobné články

Rekordní více než čtyřtunovou omeletu vytvořili v Turecku

 
Na osmdesát tureckých kuchařů v hlavním městě Ankaře vytvořilo největší omeletu na světě, která měřila deset metrů. V pátek během oslav Světového dne vajec kuchaři na obří pánvi míchali omeletu, která se díky svým rozměrům a především hmotnosti šesti tun dostane i do Guinnessovy knihy rekordů.
12.10.2010 08:05 |

podobné články

Nevíte co s houbami? Udělejte si omeletu s mozzarellou

 
Víkend byl krásný a tak se spousta z nás vydala do lesa. Houby ještě rostou. Pokud už máte smaženice plné zuby, zkuste si udělat skvělou omeletu.
20.10.2014 06:05 |

podobné články

Pane ministře Pelikáne, budete tady sedět jako zbabělec? Kalousek se po obědě rozparádil a sněmovna ožila

 
Horké chvíle si dnes užil ve Sněmovně kvůli premiérovi Andreji Babišovi ministr spravedlnosti Robert Pelikán (oba ANO). Pustil se totiž do něj hned několikrát za sebou šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Chtěl, aby Pelikán slova Andreje Babiše o „objednaném stíhání“ své osoby dementoval, anebo okamžitě opustil svůj úřad. „To tady budete sedět jako zbabělec a oportunista a myslíte si, že se promlčíte?“ atakoval na Pelikána Kalousek. Ten se totiž slovům Babiše nijak nepostavil čelem.
19.01.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Miroslav Kalousek (7478 článků) , Robert Pelikán (437 článků)

Pitt je sprostý zbabělec, vzkazuje milenec Aniston

 
Hájil svou lásku! Herec Justin Theroux (40) se pustil do Brada Pitta (47) poté, co prohlásil o Jennifer Aniston (42), že s ní byla nuda a proto ji opustil. Současný partner herečky Pittovi vzkázal, že je pouhý zbabělec a měl by raději držet hubu. Kdo ví, možná se časem dočkáme i rvačky.  
03.10.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1924 článků) , Jennifer Aniston (842 článků) , Justin Theroux (178 článků)

Nečasi, nebuď zbabělec a odstup, přejí si čtenáři Blesk.cz

 
Nečasi, jsi zbabělec a strašně jsi nás zklamal. Takové poselství vyslali čtenáři Blesk.cz směrem k premiérovi Petru Nečasovi. Po skandální aféře, kdy se ukazuje, že po dva měsíce kryl korupční jednání svého bývalého ministra a stranického kolegy Pavla Drobila, se ho ze čtenářů nezastal nikdo! Fasáda boje proti korupci půl roku po volbách spadla a pan "Čistý" čelí drtivé kritice.
17.12.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9376 článků) , Pavel Drobil (384 článků) , Pavel Nečas (456 článků)

Havárie výletního praníku Costa Concordia: »Kapitán Zbabělec« pláchl mezi prvními!

 
Další nalezená oběť ztroskotaného parníku Costa Concordia, zachráněný člen posádky a všeobecná vlna hněvu, která se valí na kapitána Franceska Schettiniho (52) za jeho neschopnost. Muž, kterému svět přezdívá  »Kapitán Zbabělec« prý totiž plul v nebezpečných vodách, aby zatroubil na pozdrav sestře vrchního číšníka! A navíc utekl z lodi dřív než většina cestujících...
17.01.2012 12:10 |

podobné články

Bývalý policejní vyšetřovatel: Nečas je zbabělec

 
Pan premiér je zbabělec a tato vláda odolná jako potkan, ale Nečasovo rozhodnutí zůstat ve funkci, děj se co děj, může být tím impulzem, který konečně zvedne lidi a místo nečasu zavládne nad Českou republikou slunečno. ParlamentnímListům.cz to řekl právník a bývalý vyšetřovatel Policie ČR Jan Rytíř v reakci na policejní razii na politiky a špičky státní správy.
14.06.2013 17:25 |

podobné články

Zbabělec zaútočil na ženu v obchodním domě: Skopl ji k zemi, dopadla na obličej

 
Další zbabělec, který brutálně zaútočil na nicnetušící ženu zezadu! Na internetu se objevilo šokující video zachycující mladého výtržníka, který kopl nakupující ženu do zad a shodil ji tak na zem. Útočník po činu utekl.
23.12.2016 11:15 |

podobné články

Zemanovi soupeři odložili zábrany a Moravec se s chutí přidal. Zbabělec, monarcha, stydím se za něj, linulo se z obrazovky ČT půl hodiny

 
Zeman se zachoval jako zbabělec. Stydím se za to, co předváděl. Zeman se za řadu věcí neomluvil. Neúspěšní prezidentští kandidáti se sešli ve studiu u Václava Moravce a pořádně se obuli do Miloše Zemana, kterého označili za „pana X“. Spustili kanonádu. Jen Jiří Hynek a Petr Hannig Miloše Zemana hájili. Došlo i na debatu o EU. Tady Jiří Hynek varoval, že evropský úředník je velmi lstivý.
13.01.2018 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26963 článků) , Jiří Hynek (45 článků) , Petr Hannig (44 článků) , Václav Moravec (683 článků)

Rod Stewart: Rozcházel jsem se s ženami jako zbabělec

 
Zpěvák Rod Stewart tvrdí, že své druhé manželce Rachel Hunter vděčí za mnohé. Minimálně za výraznou změnu osobnosti, která z něj učinila lepšího člověka. Třiasedmdesátiletý britský rocker totiž nebyl v každé situaci takový gentleman. K mnohým ženám se v minulosti zachoval lidově řečeno jako zbabělec.
25.09.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Rod Stewart (106 článků) , Rachel Hunter (3 články) , Rod Stewart (62 článků)

Vejce každý den: Zdravá a levná pochoutka v našem jídelníčku, kterou zvládne připravit i dítě

 
Kdo si někdy neužil nadýchanou omeletu z vajec, vejce sázená s opečeným toustem nebo ztracená, se zeleninovým salátem. Většina lidí nepřemýšlí nad jídlem, jak je zdravé a co tělu přináší. Vejce jsou v jídelníčku velmi často, a proto je dobré vědět, jaké vlastnosti vajec našemu organismu prospívají.
08.07.2021 08:10 |

podobné články

Udělal mezinárodní ostudu, a teď tohle: Trávníček utekl před dotazy na jeho hamižnost jako zbabělec

 
Redaktorovi Super.cz asi v ruce nešustily bankovky s dostatečně vysokou nominální hodnotou, jinak si nelze vysvětlit, co na nedávné akci provedl Pavel Trávníček  (63) . Princ z legendární Popelky si nedávno udělal ostudu, když vyšlo najevo, že prostřednictvím své partnerky a zároveň manažerky požadoval v zahraničí rekordní honorář za rozhovor , což není v našich končinách zvykem a leckdo by to mohl považovat za jistou „nenajedenost“ umělce. Když se ho naše redakce zeptala na reakci, beze slova uprchl jak zbabělý či stydlivý hošík!
16.01.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (479 článků)

Když šílí dav, jde rozum stranou. Dá se vůbec čelit skupinové panice?

 
Teroristé z Paříže si záměrně vybrali místa a akce, na kterých byla vysoká koncentrace lidí. Vyvolání paniky v davu je velmi účinnou zbraní, kdy jedinec reaguje tak jako většina davu – bez přemýšlení. Lidé přitom mohou ohrozit sami sebe navzájem. Blesk.cz zjišťoval, zda se vůbec dá chovat během ohrožení a paniky v davu rozumně.
17.11.2015 06:15 |

podobné články

„Bylo to děsivé. Vzal to středem davu.“ Svědci popsali teror v Barceloně

 
Při teroristickém útoku v Barceloně si lidé zažili děs, strach i úprk davu. Dodávka tu na rušné třídě Las Ramblas najela do davu a podle policie si útok vyžádal 13 mrtvých a na 50 zraněných. Očitá svědectví ukazují hrůzu těch, co byli na místě.
17.08.2017 21:05 |

podobné články

Velikonoční pondělí je čas pomlázky

 
Mrskut, mrskačka, pomlázka je znamením Velikonočního pondělí. Pomlázka jako taková je symbolem svátků jara, protože je splétána z mladých vrbových proutků. Tento den je také svátkem koledování a soutěžení, kdo vykoleduje nejvíce vajíček. Co ale pak s nimi? Vyzkoušejte naši vaječnou pomazánku, ke které se báječně hodí moravský nebo český sekt.
02.04.2018 08:15 |

podobné články

Labužnické Velikonoce: Bramborová omeleta s pancettou a sušenými rajčaty

 
Pro naše předky byl Velký pátek dnem přísného postu. Dovoleno bylo sníst pouze jedno velké bezmasé jídlo. My trochu zamhouříme oči nad italskou slaninou a připravíme si tradiční italské velikonoční jídlo - frittatu. Vynikající bramborovou omeletu.
03.04.2010 12:05 |

podobné články

Zrušit eurozónu? Snazší je dekódovat omeletu

 
Dá se vzít omeleta a její ingredience dát zpět do původního stavu? Zhruba takový problém by museli řešit lídři eurozóny a zástupci globálních finančních institucí, pokud by chtěli schůdným způsobem eurozónu předělat. Ať už by to bylo formou vyloučení Řecka, nebo vytvořením takzvaného tvrdého jádra, kolem něhož by bylo volnější seskupení ostatních zemí.
16.11.2011 16:00 |

podobné články

Pravděpodobnost jedna k triliónu: 12 vajec obsahovalo 24 žloutků

 
Katie Haycocková z Londýna chtěla udělat velkou omeletu. Proto si koupila balení dvanácti vajec. Netušila však, že pokoří pravděpodobnost jedna k triliónu a bude mít v misce čtyřiadvacet žloutků. Všech dvanáct skořápek totiž obsahovalo dva žloutky.
09.03.2013 11:25 |

podobné články

Vůně Francie: Omeleta se žampiony

 
Kruší vám v břiše a chcete se rychle a dobře najíst? Vykouzlete si výtečnou omeletu se žampiony. Se sklenkou vína z ní bude delikatesa.
30.05.2014 05:05 |

podobné články