Článek

Babišova vláda má v plánu poslední setkání a závěrečnou tiskovou konferenci

 
Ministři končící menšinové vlády ANO a ČSSD dnes absolvují poslední setkání ve Strakově akademii. Premiér Andrej Babiš (ANO) po jeho skončení plánuje závěrečnou tiskovou konferenci s vicepremiéry za jeho hnutí Karlem Havlíčkem a Alenou Schillerovou a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO).
17.12.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků) , Vojtěch Adam (1787 článků) , Adam Vojtěch (1381 článků)
Podobné články

Někteří novináři se nedostali na tiskovou konferenci Babiše s Orbánem

 
Na tiskovou konferenci českého premiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho maďarského protějšku Viktora Orbána se ve středu v Ústí nad Labem nedostali někteří novináři, kteří požádali o akreditaci. Šlo o zástupce západoevropských médií, Hospodářských novin nebo serveru Investigace. Mluvčí vlády to zdůvodnil nedostatečnou kapacitou sálu, podle Magdaleny Sodomkové z deníku Le Monde byli ale na tiskovou konferenci vpuštěni i novináři, kteří se předem neakreditovali. O vstupu do sálu podle ní rozhodoval člen marketingového týmu hnutí ANO.
29.09.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků)

Andreji, buď hodný! Paní Monika okřikla Babiše a ukradla si tiskovku pro sebe

 
Ti, kteří umí čist mezi řádky a sledovali pozorně tiskovou konferenci Andreje Babiše, si jistě všimli, že Monika Babišová v ní hrála mnohem větší roli, než by se na první pohled mohlo zdát. Jakou to má souvislost s minulou tiskovou konferencí, kde měl podle některých zdrojů Babiš Moniku ošklivě okřiknout, se můžeme jen dohadovat.
28.01.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků)

Pavel: Neřeknu, že jdu vládě po krku

 
Generál Petr Pavel odstartoval svou dnešní druhou tiskovou konferenci. A hned vyvolal smích v sále. Poté se jak voličům vysvětlovat, že Babišova věta „Ano, bude líp“ nestačí. Pavel prý lidem nabídne vlastní recept, jak jim pomoci. Zdá se, že důležitou roli v tomto plánu má sehrát i vláda Petra Fialy (ODS).
14.01.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5073 článků) , Petr Pavel (2019 článků) , Pavel Fiala (275 článků)

Babiš vypadl na tiskovce z role: Vláďa řekl, ať sem jdu. Teď už musím jít, volá mi prezident

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve středu odpoledne svolal tiskovou konferenci k rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana obnovit trestní stíhání předsedy vlády v kauze Čapí hnízdo. Místo věcných odpovědí na dotazy novinářů ale sklouzl k žoviálnímu až zábavnému projevu a tiskovou konferenci končil s tím, že tu být nechtěl a že už musí jít, protože mu volá prezident.
04.12.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků)

MŠMT: Konference pro mládež? Jako bychom stavěli babylonskou věž

 
Už za týden, přesně na Mikuláše, se uskuteční jedna z největších konferencí českého předsednictví, a to závěrečná konference k Evropskému roku mládeže „Claim the Future“. V Evropském parlamentu v Bruselu se setká na 750 lidí, kteří budou diskutovat o budoucnosti, o svých prioritách i vizích, přičemž mladí lidé budou poprvé zapojeni i přímo do organizace této unikátní akce. Jak toto setkání dopadne a jaké budou výsledky diskuse samotné mládeže, budou moci zájemci sledovat i prostřednictvím streamu. A to, proč závěrečnou konferenci mládeže sledovat, vám v dnešním rozhovoru sdělí Nguyen Van Anh z programového a koordinačního oddělení pod Odborem Evropské unie MŠMT, která je hlavní koordinátorkou konference „Claim the Future“ za MŠMT.
03.12.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Van Nguyen (8 článků)

Šebrle je před závěrečnou disciplínou sedmiboje druhý

 
Roman Šebrle je před závěrečnou disciplínou sedmiboje na halovém mistrovství Evropy v Paříži druhý.
06.03.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (440 článků)

Sáblíková je na ME před závěrečnou disciplínou třetí!

 
Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na mistrovství Evropy ve víceboji třetí místo v závodě na 1500 metrů a před závěrečnou pětkou je průběžně druhá. Vede Nizozemka Ireen Wüstová.
11.01.2015 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (471 článků)

Sáblíková je na ME před závěrečnou disciplínou třetí!

 
Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na mistrovství Evropy ve víceboji třetí místo v závodě na 1500 metrů a před závěrečnou pětkou je průběžně druhá. Vede Nizozemka Ireen Wüstová.
11.01.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (471 článků)

Poslanci vzali na vědomí závěrečnou zprávu vyšetřovací komise k Opencard

 
Poslanecká sněmovna hlasy 137 poslanců kývla na závěrečnou zprávu vyšetřovací komise k Opencard. Se zprávou dolní komoru v pátek seznámil místopředseda komise Daniel Korte (TOP 09), samotný předseda komise Bronislav Schwarz (ANO) a člen komise Ivan Gabal (KDU-ČSL). Podle Schwarze komise pro Opencard již podala trestní oznámení na policii a státní zástupkyni Dagmar Máchovou. Komise se měla zaměřit na postup vyšetřování počátků projektu Opencard.
23.01.2015 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků) , Dagmar Schwarz (5 článků) , Daniel Schwarz (2 články)

Nesl jsem víno, o milionech jsem nevěděl, trvá si na svém Rath

 
Exhejtman David Rath začal svou několikahodinovou závěrečnou řeč, v jejímž úvodu obžalobu z korupce odmítl. Podle něj neexistuje jediný přímý důkaz a za procesem podle něj stojí politické zájmy. Prohlásil zároveň, že o milionech v krabici vína nevěděl, měl za to, že nese víno. Dopoledne přednesla závěrečnou řeč i Rathova advokátka Marcela Ondřejová, žádala v ní zproštění viny. V případě odsouzení hrozí exposlanci až 12 let vězení.
13.07.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4627 článků)

Ministerstvo financí zveřejňuje závěrečnou zprávu z mise MMF

 
Ministerstvo financí zveřejňuje závěrečnou zprávu z mise Mezinárodního měnového fondu (MMF), která proběhla ve dnech 11. – 20. května 2015.
26.07.2015 20:21 |

podobné články

Rath začal u soudu svou závěrečnou řeč. Možná budu mluvit dva dny, odhadl

 
Bývalý středočeský hejtman David Rath v pondělí před Krajským soudem v Praze začal svoji závěrečnou řeč v korupční kauze, která se týká ovlivňování krajských zakázek. Zkritizoval, že soud podle něj nehodnotí důkazy, které předložili obžalovaní. Uvedl také, že nikomu nevznikla žádná škoda. Rath odhaduje, že by před soudem mohl mluvit jeden až dva dny.
26.03.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4627 článků)

Piráti: Sněmovna projednala závěrečnou zprávu ke kauze OKD, trestní oznámení už prošetřuje NCOZ

 
Poslanecká sněmovna včera naposledy projednala a vzala na vědomí závěrečnou zprávu vyšetřovací komise k OKD. Šéf vyšetřovací komise Pirát Lukáš Černohorský už také podal všechna trestní oznámení, která vyplynula ze závěrečné zprávy.
31.01.2020 07:41 |

podobné články

KDU-ČSL odstartovala závěrečnou fázi volební kampaně s heslem „Máme klíčová řešení“

 
Lidovci v pátek ve velkém sále Paláce Charitas zahájili závěrečnou část kampaně před krajskými a senátními volbami.
13.09.2020 14:30 |

podobné články

Sněmovní komise k otravě Bečvy končí. Vydá závěrečnou zprávu

 
Sněmovní komise, kterou koncem dubna ustavili poslanci k posouzení vyšetřování loňské otravy řeky Bečvy, dnes bude schvalovat závěrečnou zprávu. Plénu dolní komory ji představí příští týden, přesně rok od ekologické katastrofy, která poškodila řeku na 40 kilometrech toku. Závěry by nicméně podle zpravodaje zprávy Petra Gazdíka (STAN) chtěli členové komise zveřejnit již dnes.
16.09.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1211 článků) , Petr Gazdík (1200 článků)

Komise k Bečvě schválila závěrečnou zprávu, uveřejní ji v pondělí

 
Sněmovní komise k vyšetřování otravy řeky Bečvy schválila dnes ráno téměř jednomyslně závěrečnou zprávu a požádala předsedu Sněmovny Radka Vondráčka o svolání mimořádné schůze.
17.09.2021 10:50 |

podobné články

Babiš před soudem v kauze Čapí hnízdo přednese závěrečnou řeč

 
Bývalý premiér a kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) dnes u soudu přednese závěrečnou řeč v kauze Čapí hnízdo.
06.01.2023 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků)

Zemanova ostropalba do médií neustává. „MF Dnes je soubor pitomých domovnic,“ zkritizoval po ČT i Babišovy noviny

 
Závěrečnou tiskovou konferencí v Podbořanech se rozloučil prezident Miloš Zeman s Ústeckým krajem, kde strávil tři dny. Provázel jej staronový hejtman Oldřich Bubeníček (KSČM).
25.11.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků)

Maskovaného disidenta Kalouska si nikdo nevšiml. A v Brně mají v kavárně blázna, co se jezdí bičovat na Ukrajinu. Prezident Zeman ve formě vtipkoval i o tom, jaký je narcis

 
Závěrečnou tiskovou konferencí ve Kdyni se prezident Miloš Zeman rozloučil s Plzeňským krajem, kde trávil svůj čas od úterý. Doprovázel jej hejtman kraje Josef Bernard (ČSSD).
26.01.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků)