Článek

Babišova poslance „složila“ vosa. Na fotce z nemocnice ho nepoznáte

 
Další výrazný politik skončil v nemocnici. Po nehodě ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), kterému lékaři po návratu z vinobraní šili hlavu, je na přístrojích napojený Babišův poslanec Martin Komárek (ANO). Je z něj pořádně „přifouknutý“ kus chlapa, kterého na fotce jen tak nepoznáte. Prý za to může vosa, která ho bodla v německém lese.
02.10.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2428 článků)
Podobné články

Nedívejte se mi do ksichtu: Babišova poslance pobodala vosa a pěkně napuchl

 
Poslanec za hnutí ANO Martin Komárek skončil v nemocnici. Pobodala ho totiž vosa a on musel vyhledat okamžitou lékařskou pomoc. Na fotce, kterou zveřejnil na sociální síti, vypadá vskutku komicky, i když si umíme představit, jak ho útok vosy musel bolet.
02.10.2017 21:35 |

podobné články

Tenisová válka pokračuje. Když Složila nepozve svaz, pozvu ho sám, říká Štěpánek

 
Tenisová válka a zároveň velký trapas pokračuje. Neúčast člena vítězného týmu z roku 1980 Pavla Složila na letošním finále Davis Cupu mezi Českem a Španělskem má dohru. S ignorací legendy se nehodlá smířit Radek Štěpánek, který prohlásil, že pokud Složila nepozve český tenisový svaz v čele s Ivo Kaderkou, pozve ho sám.
26.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (852 článků) , Pavel Složil (8 článků) , Pavel Složil (8 článků)

Zeptali jsme se za vás: Co dělat, když vás píchne vosa?

 
„Jak by tady bylo krásně, kdyby nebyly ty děsný vosy,“ říká Rudolf Hrušínský alias Franc v kultovním filmu Slavnosti sněženek. Ta samá věta by se dala použít i na letošní léto. Vosy číhají všude. Na koupalištích, na loukách, u stánků s občerstvením. Co dělat, když vám dá vosa žihadlo?
02.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (213 článků)

Ženu bodla VOSA DO JAZYKA! Málem ZEMŘELA! Zachránil ji vrtulník!

 
K prudké alergické reakci ženy, kterou bodla vosa, vzlétl ve čtvrtek odpoledne vrtulník záchranné služby na Semilsko. Na místě neměl kde přistát a záchranáři k ní ani nemohli slanit, řekla agentuře Mediafax mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Lenka Markovičová.
25.08.2011 17:25 |

podobné články

Neuvěřitelná tragédie: Ženu v Brně píchla vosa a... Umřela před dcerkou!

 
Nepopsatelnou hrůzu zažila holčička (10) z Brna-Maloměřic. Její maminku (†39) píchla vosa a udělalo se jí zle. Plačící dcerka vyběhla před dům, kde ji našel strážník. Ihned s dívenkou vběhl do domu, její mámu už ale našel mrtvou!
06.10.2011 12:10 |

podobné články

Víme první: Hana Maciuchová byla v nebezpečí. Píchla ji vosa a prodělala silnou alergickou reakci

 
Herečka Hana Maciuchová  (66) se dostala do hodně nebezpečné situace. Poté, co ji štípla vosa, dostala silnou alergickou reakci a musela přerušit natáčení populárního seriálu Ulice.
17.08.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (310 článků)

Azalky v Česku jsou v ohrožení: Žere je »rostlinná vosa«!

 
Zahrádkáři v Česku jsou zoufalí, azalky jim okusuje nový nepřítel – pilatka. Keře, které právě teď nádherně kvetou, pak umírají. Kvůli příbuznosti s vosou se pilatce říká »rostlinná vosa«.
24.05.2013 12:10 |

podobné články

První píchání ve vile! Na Thomase zaútočila vosa! Zachraňovala ho „matka“ Romana

 
Hvězdný reportér Thomas Kruchina (26) se dnes proměnil v Šípkovou Růženku. Pořádné píchnutí ho překvapivě neuspalo ale probudilo z ranní letargie! Svým žihadlem na něj přes všechna očekávání nezaútočil Vladko (35), ale rozlícená vosa. Bolestivou ránu mu musela vysát "máma" Romana!
21.09.2013 22:00 |

podobné články

Řidič se bál, aby ho nepíchla vosa. Zdemoloval dvě auta

 
Do auta alergika vletěla vosa. Bál se, aby ho nepíchla a sledoval ji. Jeho nepozornost však měla fatální následky.
28.04.2015 18:36 |

podobné články

Vosa způsobila nehodu! Alergický řidič (21) autem prorazil sloupek a udělal salto

 
Žlutočerný bodavý hmyz, který vlétnul do kabiny osobního auta, pořádně vyděsil mladého řidiče (21). Muž, který je alergik, zazmatkoval, trefil elektrický ohradník a s vozem udělal kotrmelec. On i jeho spolujezdkyně (64) se zranili a skončili v nemocnici. Vosa uletěla.
17.05.2017 16:45 |

podobné články

Plavkyni (18) při závodech bodla vosa: Zkolabovala a sjela pod hladinu!

 
Sobotní plavecké závody na Těrlické přehradě na Karvinsku se změnily v boj o holý život. Jednu ze závodnic bodla vosa, krátce na to přímo ve vodě zkolabovala. Podařilo se ji včas vytáhnout z vody, nicméně stále se nachází ve vážném zdravotním stavu v nemocnici.
30.07.2017 10:00 |

podobné články

Opuchlý Komárek: Přifoukla ho vosa!

 
Ve jménu má krev sající bodavý hmyz. Den mu ale znepříjemnila vosa! Poslanec Martin Komárek (56, ANO) se na sociální síti Facebook pochlubil fotkou, na níž je přifouknutý jako panička, která to přehnala s botoxem!
02.10.2017 19:05 |

podobné články

Vojta Dyk jel do práce: Jako vosa na bonbonu!

 
Se svou výškou se poskládal na skútr. Vojta Dyk (32) měří bez čtyř centimetrů dva metry, a tak na titěrné motorce vypadá jako vosa na bonbonu!
04.05.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (706 článků)

Rodící žena složila řidičskou zkoušku a sama se odvezla do nemocnice

 
Dvacetiletou Emmu Frenchovou ze skotského Livingstonu zrovna v době, kdy skládala zkoušku v autoškole, trápily porodní bolesti. Nejenže zkoušku úspěšně složila, ale ještě se sama odvezla do porodnice.
02.11.2011 08:25 |

podobné články

Tady to někdo přehnal s retuší! Porovnáváme titulní fotografie celebrit s jejich skutečnými podobami a je to pořádná soda!

 
"Slavné ženy":http://www.extra.cz/tema/slavne-zeny chtějí být na fotkách vždy krásné a štíhlé, což se ovšem někdy neslučuje se skutečností. Proto si na pomoc povolávají grafiky, kteří upraví jejich proporce přesně podle jejich představ. Co na tom, že ve výsledku ani nepoznáte, o koho jde, hlavně že budou hezké. Když ale upravené fotografie porovnáte s reálnými, výsledný efekt je přinejmenším komický. Stejně jako u "Mariah Carey":http://www.extra.cz/tema/mariah-carey, která vypadá na svém CD spíš jako "animovaná postavička":http://www.extra.cz/podvodnice-mariah-carey-si-na-obalu-noveho-cd-ubrala-15-kilo-ani-ji-nepoznate.
14.05.2014 14:06 |

podobné články

Z vašeho miláčka Codyho ze seriálu Krok za krokem se stala steroidová mlátička, kterou nepoznáte, nebo jo?

 
Americký herec Sasha Mitchell byl modelem, mistrem kickboxu a taekwonda a zahrál si v Dallasu a coby nástupce Jean Claude van Damma. Pro vás ale bude vždy Cody ze seriálu Krok za krokem. Táhne mu na padesát a potkat ho dnes na chodníku, asi ho nepoznáte.
08.04.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Sasha Mitchell (2 články) , Sasha Mitchell (2 články)

VIDEO Manželka slovenské fotbalové hvězdy Patrícia Vitteková: Manželovi složila za odměnu píseň, on jí teď koupí byt za 15 milionů!

 
Slovenská zpěvačka Patrícia Vitteková (30) se po dobu Mistrovství světa ve fotbale proměnila v prvotřídní fanynku a manželovi slibovala všechno možné, jen když pomůže Slovenku získat co nejlepší skóre. A Robert Vittek opravdu zazářil, stal se jedním z nejlepších střelců šampionátu. Ona mu za skvělou reprezentaci složila píseň, on jí teď koupí luxusní byt!
27.08.2010 07:20 |

podobné články

Královny popu v opeře: Osvaldová složila Šoralové píseň! Komu to slušelo nejvíce?

 
Přítelkyně skladatele Ondřeje Soukupa (60) Lucia Šoralová (34) předvedla své těhotenské bříško! Zpěvačka se totiž ani v jiném stavu nešetří a vystoupila ve Státní opeře Praha na koncertu Královny popu. A dokonce zazpívala píseň, kterou pro ni složila Soukupova žena Gábina Osvaldová (58).
12.10.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (308 článků) , Lucia Šoralová (130 článků)

Nová řecká vláda složila přísahu, čekají ji velké tlaky a těžké období

 
AKTUALIZOVÁNO. Nová řecká vláda pod vedením ekonoma Lukase Papadimose dnes složila přísahu v přítomnosti prezidenta Karolose Papuliase a popů řecké ortodoxní církve. Kabinet bude mít za úkol zajistit zemi další zahraniční finanční pomoc a pokračovat v tvrdých úsporných ekonomických opatřeních, a to do předčasných parlamentních voleb patrně v únoru.
11.11.2011 16:50 |

podobné články