Článek

Babišová na jachtě: Premiér čelí koronaviru, jeho žena se v Chorvatsku loučila s létem

 
Západ slunce, moře, jachta a parta přátel. Manželka Andreje Babiše (ANO) Monika se loučila s létem ve velkém stylu. Zatímco premiér se jen tak tak vyhnul karanténě a Česko „dostává zabrat“ nárůsty počtů nakažených koronavirem, jeho žena si užívala poslední horké dny na souostroví Kornati. A zdá se, že když teď nemůže vyrazit do oblíbených luxusních exotických destinací, tak si Jadran celkem oblíbila. Kromě rodinné dovolené na Krétě je letos Monika Babišová v Chorvatsku podruhé. Poprvé sem manželovi odjela se synem Frederikem.
08.09.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20987 článků)
Podobné články

Babišová chytá bronz na jachtě v Chorvatsku. Babiš čeká peklo kvůli dovolené v Řecku

 
V Chorvatsku museli lidé v obchodech nasadit kvůli koronaviru opět roušky. Manželce premiéra Monice Babišové to ale nevadí a prodloužila si u Jadranu dovolenou. Společně se synem Frederikem se plaví na jachtě své kamarádky. Jestli i s manželem odletí v létě na plánovanou dovolenou v Řecku, prý neví. O tom má rozhodnout sám Andrej Babiš. Ten pro Rádio Impuls v pátek uvedl, že na Krétu s rodinou vyrazí.
24.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20987 článků)

Mladý Čech plující na jachtě se utopil v Chorvatsku. Pitva utonutí potvrdila

 
Pitva jednadvacetiletého českého turisty v Chorvatsku nalezeného v pondělí u ostrova Biševo potvrdila, že zemřel utonutím. Patřil ke skupině, která se plavila po Jadranu na pronajaté jachtě, řekl představitel českého konzulátu ve Splitu Pavel Bednář.
12.07.2011 16:15 |

podobné články

V Chorvatsku na jachtě

 
Nestihli jste dovolenou u moře? A zjistili jste, že ji opravdu potřebujete? Máme pro vás návrh. Zkuste dobrodružství na jachtě v Chorvatsku. Zažijete neopakovatelné chvíle svobody a ještě si užijete i poslední horké dny letní sezony. Společně s vámi mohou vyrazit samozřejmě i děti a při plné kapacitě lodi nezaplatíte více než v apartmánu.
14.09.2011 07:00 |

podobné články

Takhle se s tropickým létem loučila vnadná Csáková: Ve vlastním bazénu skotačila se syny

 
Zpěvačka Ilona Csáková  (44) se s létem rozloučila stylově. Poslední parný den totiž trávila se svými nejmilejšími v klidu domova a chladila se ve vlastním bazénu. „Zvláště letos při těch rekordních teplotách jsem koupání v klidu domova opravdu ocenila,“ svěřila Super.cz Ilona, která během prázdnin absolvovala hned několik ryze rodinných dovolených.
04.09.2015 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (545 článků)

Herečka Vacvalová se loučila s létem, svůdně vystrkovala zadek!

 
V Česku už kraluje podzim, s nímž kromě pestrobarevných listů na stromech přišlo i pořádné ochlazení. Některé známé tváře na to ale nedbají a klidně si ještě teď užívají slunečních paprsků a koupání v moři. S létem se nyní rozloučila také půvabná slovenská zrzka Lenka Vacvalová (28). Pochlubila se pěkným zadečkem v plavkách!
09.10.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Vacvalová (43 článků)

Boušková a Vydra se plavili na jachtě, létali a jezdili na koních

 
Jana Boušková a Václav Vydra jsou známi svou láskou ke koním i k dobrodružnějšímu způsobu trávení dovolené. Během té letošní se stihli prohánět na jachtě po Jadranu v Chorvatsku, proletět se malým soukromým letadlem, uspořádat pravidelnou Jízdu generála Custera, kterou pořádají na Hněvšíně nebo navštívit postižené děti v letním táboře.
23.08.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (256 článků) , Jana Boušková (104 článků) , Václav Vydra (256 článků) , Václav Vydra (256 článků)

Nová Česká Miss si užívá s přítelem na jachtě: Není divu, že si tohle tělíčko fotbalista hlídá!

 
Česká Miss Nikol Švantnerová  (22) dostala nabídku si užít týden společně se svými kolegyněmi Andreou Kalousovou a Karolínou Mališovou na jachtě v Chorvatsku. Jako jediná si ale dala podmínku: bez přítele nejede.
11.06.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (402 článků) , Andrea Kalousová (93 článků) , Karolína Mališová (89 článků)

Online PŘENOS: Pohřeb Stanislava Grosse: Rodina se s ním loučila jen 15 minut. Přišel i jeho nemocný otec

 
Bývalý premiér Stanislav Gross (†45) před týdnem podlehl neléčitelné chorobě ALS. V posledních chvílích už nebyl schopen téměř ničeho. Jeho žena ho musela krmit sondou přímo do žaludku, opatrovatelka s ním byla 24 hodin denně. Boj s těžkou nemocí prohrál minulý čtvrtek, ve středu se s ním loučila nejen rodina, ale také přátelé, politici i veřejnost.
22.04.2015 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (755 článků)

Dovolená Moniky Babišové: Koronaviru se nebojí, v Chorvatsku si užívá u moře

 
Monika Babišová (47) tráví dovolenou bez manžela v Chorvatsku. Přestože v zemi za poslední dobu přibylo nakažených koronavirem, žena premiéra Andreje Babiše se ničeho nebojí. Na svém instagramovém profilu se naopak pochlubila, jak si užívá sluníčka u moře.
17.07.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20987 článků)

Trávníček touží po domě v Chorvatsku

 
Milionář Pavel Trávníček (61), který získal peníze díky dědictví, si chce splnit svůj další sen. Láká ho bydlení u moře, a tak se na dovolené v Chorvatsku rozhlíží po domečku na prodej. V budoucnu by tady chtěl dokonce hrát divadlo. Teď si ale s přítelkyní jen užívá radovánky v moři a na jachtě.  
06.08.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (355 článků)

Žena britského miliardáře si stěžuje, že jí teroristický útok překazil výlet na jachtě. Místo piety mluví o diamantech

 
Žena britského miliardáře Christina Sysoeva (35) snad v sobě nemá ani kouska citu. Po teroristických útocích v Nice, kde zemřelo 84 lidí a tragédie otřásla snad každým, se najde i někdo, kdo myslí jenom na sebe. Ruska si stěžuje, že jí útok překazil její nákupy a výlet na jachtě.
15.07.2016 21:15 |

podobné články

Babišová v Chorvatsku? Je zle. Chvilkaři to koušou těžce

 
V časech koronaviru vláda Andreje Babiše (ANO) apeluje na občany, aby trávili své dovolené v Česku, aby jeli do českých lázní, aby objevovali poklady české krajiny. A ve stejné době jede sám předseda vlády na dovolenou do Řecka a manželka Monika Babišová vyrazila do Chorvatska. Toto chování, při němž premiérova rodina radí občanům něco zcela jiného, než sama dělá, zvedlo ze žide příznivce spolku Milion chvilek pro demokracii.
17.07.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20987 článků)

Sexy dědička Victoria Swarovski se drhne na luxusní jachtě: Čistota, půl zdraví!

 
Že je v době pandemie koronaviru setsakramentsky důležitá hygiena, to asi není potřebné dvakrát opakovat. Moc dobře to ví i rakouská popová zpěvačka Victoria Swarovski (26), která se na luxusní jachtě na Ibize, kde tráví dovolenou, drhla opravdu důkladně.
02.07.2020 11:20 |

podobné články

Že se nezlomí: Tuhle krkolomnou pózu v bikinách předvedla na jachtě Aleca Baldwina jeho žena Hilaria

 
Jogínka Hilaria Baldwin své už tak pružné tělo trénuje téměř bez ustání. Problémy jí nečiní ani hodně netradiční místa plná lidí. Třicetiletá manželka herce Aleca Baldwina a maminka jejich desetiměsíční dcery Carmen strávila den na jachtě svého muže, a tak se dalo čekat, že své následovatele na sociální síti obšťastní další ukázkou své ohebnosti.
27.06.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (198 článků)

Sebevražda českého rappera Jackpota: Takhle divoce se ním loučila jeho kapela

 
Byl mladý, živil se muzikou, která ho baví, přesto si rapper Jackpot (†30) sáhnul před více než týdnem na život. Jeho kapela YZO se s ním loučila v klubu s fanoušky.
23.01.2017 23:15 |

podobné články

Jiří Menzel v Chorvatsku: 5 minut před tím, než ho zbili!

 
V Chorvatsku napadli oscarového režiséra Jiřího Menzela (71)! Podle listu Svobodna Dalmacia Menzela udeřil několikrát do obličeje majitel restaurace, před kterou český režisér natáčel svůj dokument o Chorvatsku.
08.08.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (452 článků)

V Chorvatsku se utopil další Čech!

 
Další český turista přišel o život na dovolené v Chorvatsku, když se utopil v moři nedaleko Splitu. Tento rok je to již čtvrtý český občan, který v Chorvatsku utonul.
17.08.2010 17:35 |

podobné články

Nudapláže v Chorvatsku: Poradíme, kam jet »na Adama«!

 
Koupání »na Adama« má v Chorvatsku letitou tradici. První nudapláž tu vznikla ve 30. letech minulého století v Dalmácii. Nyní je v Chorvatsku ve zhruba 30 místech ke stovce pláží pro naháče. Poradíme vám, kde jsou ty nejkrásnější.
26.06.2013 07:00 |

podobné články

Nudipláže v Chorvatsku: Poradíme, kde jsou plavky zbytečné!

 
Koupání »na Adama« má v Chorvatsku letitou tradici. První nudapláž tu vznikla ve 30. letech minulého století v Dalmácii. Nyní je v Chorvatsku ve zhruba 30 místech ke stovce pláží pro naháče. Poradíme vám, kde jsou ty nejkrásnější.
08.07.2013 14:50 |

podobné články