Článek

Babišova fanynka číslo jedna: Shopaholicadel prozradila, čím ji zaujal

 
První kolo voleb hlavy našeho státu bylo nervydrásající, napínavou událostí, která nechala jen málokoho chladného. K tomu, kdo by měl být příštím prezidentem České republiky, se na svém TikToku vyjádřila i influencerka Shopaholicadel, která prozradila, komu z kandidátů dá svůj hlas ve druhém kole. 
17.01.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (28 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (243 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25684 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Lidičky a zlatíčka rozzlobili Shopaholicadel: Nejdřív výhrůžky vězením, teď hněv a zákaz

 
Influencerka Shopaholicadel, která je v posledních týdnech tématem číslo jedna na českých sociálních sítích, opravdu příliš dobře nezvládá komunikaci s lidmi, kteří úplně neumí pochopit její čisté úmysly a láskyplnou povahu. A že jich je. Teď se se spravedlivým hněvem obořila na ty, kteří se na ni dovolují dívat a nepřijímají přitom dobrotu srdce, kterou se jim snaží předat.
13.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel neodpouští. Zeman ji zklamal, začala volit Babiše. Místo seniora jí učaroval junior

 
Volba prezidenta je u nás právě nyní tématem číslo jedna. Předvolební kampaně a debaty hýbou celým Českem a vyjadřují se k nim i mnohé známé tváře. Nevynechala ani tiktokerka Shopaholicadel. Ta se politice věnovala už před takřka 10 lety, kdy stála v první řadě na mítinku Miloše Zemana. Archivní záběr z akce nyní koluje sociálními sítěmi. A komu dá hlas letos? 
22.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27738 článků)

Shopaholicadel skončila s autem ve škarpě: Měla letní gumy, seřvala ale autoservis

 
Shopaholicadel a její snoubenec měli dopravní nehodu. David neovládl řízení na zasněžené silnici a dvojice skončila ve škarpě, záběry z incidentu nyní kolují internetem. Influencerka z havárie obvinila autosalon Nissan. “Mám číslo na šéfa, ten to schytá,” prohlásila. “Můžete mi vysvětlit, co jste mi to dali k tomu autu za gumy? To chcete mít na svědomí bouračku, nebo co?” vytkla prodejci v telefonátu. Nic se nemuselo stát, pokud by v lednu nejezdili na letních pneu. 
25.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1503 článků) , David David (1126 článků)

Shopaholicadel se zase pustila do Davida: Pak promluvila o své svatbě, kde bude za princeznu

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se brzy stane vdanou paní. Za manžela si chce vzít svého Davida, kterého sice často veřejně komanduje, ale i tak je to její životní partner. Ukázku z jejich života sdílela na svém Instagramu, kde si na něj vulgárně postěžovala, a o pět minut později začala mluvit o lásce a detailech jejich svatby. Kontroverzní influencerka prozradila, jaké bude mít šaty, a svěřila se i s cenou zásnubního prstenu.
27.11.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1503 článků)

Shopaholicadel dál překvapuje: Na streamu jí uniklo prso, TikTok jí přesto dává zelenou

 
Na kontroverzní influencerku Shopaholicadel (28) se v poslední době sypou plody její práce, které nejsou nic, čím by se ostatní influenceři chtěli chlubit. Bojuje s neutuchající kritikou, kvůli které si vymyslela paragraf, jímž své fanoušky varovala před vězením. Pak sledující překvapilo, že svým partnerům zakazuje chodit na WC, a nedávno na jednom ze svých streamů dokonce odhalila, zřejmě nechtíc, své prso. Lidé se diví faktu, že je video stále přístupné, a také mají spousty otázek kvůli podlitinám, které jsou více než zřejmé.
18.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel je nový Babica: Když nemáte aviváž, použijte čistič na záchod

 
Shopaholicadel je už pojem sám o sobě. Na livestreamu na TikToku opět popsala netradiční věc, kterou dělá při praní prádla. Influencerka už neví, čím by zaujala. Na sociálních sítích se jí stávají samé bizarní příhody. Po nedávné situaci, kdy jí omylem vypadlo prso při streamování, po zákazu chození na WC a stěhování partnerových věcí do sklepa přichází s čističem do záchodu.
25.08.2022 05:10 |

podobné články

Zkolabovala další fanynka! Kvůli klukům ze SuperStar

 
Neuvěřitelné! Další fanynka na Česko Slovenské SuperStar zkolabovala. Když dozpívala trojice zpěváků Martin Kurc, Martin Harich a Petr Ševčík, fanynka během hodnocení poroty omdlela. Na pomoc jí přišla ochranka a v zákulisí pak doktoři.
08.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (45 článků) , Martin Kurc (22 článků) , Martin Harich (65 článků)

Nemocnice Na Bulovce má čtyřnohého »doktora« Fanynka léčí láskou, srstí a svým teplem!

 
„Naše Fanynka!“ Tohle nadšené zvolání zní z pokojů i sesterny na oddělení následné péče II. interny v pražské Nemocnici Na Bulovce. Po chodbě se radostně žene půlroční fenka zlatého retrívra a nakukuje za otevřené dveře. Všichni ji vítají, hladí, mazlí se s ní a přemýšlejí, co dobrého by jí dali. Jenže mlsat nesmí, piškotky jsou jen za odměnu. Fanynka tu není na rozmazlování. Její budoucí úkol, na který se tu připravuje, bude hodně důležitý!
27.01.2013 05:20 |

podobné články

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

 
Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?
15.06.2022 14:55 |

podobné články

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Shopaholicadel ve válce s celou tiktokerskou scénou: Vymyslela si zákon a za odsledování vyhrožuje vězením

 
Asi nejdiskutovanější hvězdičkou českých sociálních sítí je v posledních dnech Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel. Ta se stala původně populární kvůli bizáru, který svou tvorbou představuje. Hlavně šíleli z její panenky Markétky, o kterou se stará jako o skutečné dítě. Jenže když už jí lidé začali mít plné zuby a dokonce vznikla výzva na odstranění sledování jejích profilů na TikToku i jinde, začala divákům naprosto neuvěřitelně vyhrožovat. Ozývají se hlasy, že se tím dokonce mohla dopustit trestného činu.
26.07.2022 08:55 |

podobné články

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články

Agraelus odmítl ponižovat Shopaholicadel za vyhrožování sledujícím: Ta borka si něco udělá, varuje

 
Tiktokerka a instagamerka Shopaholicadel (28) baví české sociální sítě svým chováním, kdy nejprve předváděla bizarní show s umělým miminkem, aby pak s hrůzou zjistila, že ji ve velkém opouštějí sledující. Absolutní hejt vůči ní se spustil ve chvíli, kdy odcházejícím divákům vyhrožovala vězením na základě vymyšleného paragrafu zákona. Úspěšný herní influencer Agraelus se ale nepostavil na stranu posměváčků a upozornil, že tahle vlna nemusí dopadnout dobře.
27.07.2022 16:00 |

podobné články