Článek

Babišova fanynka číslo jedna: Shopaholicadel prozradila, čím ji zaujal

 
První kolo voleb hlavy našeho státu bylo nervydrásající, napínavou událostí, která nechala jen málokoho chladného. K tomu, kdo by měl být příštím prezidentem České republiky, se na svém TikToku vyjádřila i influencerka Shopaholicadel, která prozradila, komu z kandidátů dá svůj hlas ve druhém kole. 
17.01.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (37 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (282 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26148 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození. 
10.02.2023 07:10 |

podobné články

Zemětřesení ve vztahu Shopaholicadel: Nejdřív dvě žádosti o ruku, teď s Davidem řeší rozchod

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel to se svým přítelem Davidem nemá tak růžové, jak se v poslední době prezentuje. Ačkoliv ji David ještě nedávno požádal o ruku přímo ve vysílání pořadu Drbny na TV Barrandov, tak dnes to vypadá, že slavná dvojice půjde od sebe. Influencer FatDad, který se začal specializovat přímo jen na Shopaholicadel, na svém YouTube kanálu zachytil, jak si Adéla vylévá srdíčko a potvrzuje, že s Davidem je nejspíš konec.
22.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Drsný rozchod Shopaholicadel: Nevrátíme se k sobě, jsem rád, že jsem odešel, říká David

 
Dlouho se spekulovalo o rozchodu influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího přítele Davida. Nyní zřejmě u Adély přetekl pohár trpělivosti a svého snoubence vyhodila v jednu ráno z domu. Ten odjel ke svým kamarádkám a ihned udělal livestream s tím, že prozradil drsné detaily rozchodu. K Adéle se prý už nevrátí. Shopaholicadel mezitím na svých sociálních sítích ukázala nového neznámého muže.
11.03.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Zničená Shopaholicadel v slzách: David se sebral a odešel z domu, následoval hysterák

 
Ještě nedávno byl vztah mezi Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím přítelem Davidem zalitý sluncem. Nyní je ale všemu konec, protože často bulvárem probíraný pár se právě rozpadl. Další kapka se stala v livestreamu na TikToku, kde přímo během natáčení se David sebral a odešel. Shopaholicadel poté propukla v obrovský pláč, a to jen potvrdilo, že idylce je nadobro konec. 
12.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Odporná slova Shopaholicadel: Davidově přítelkyni přeje potrat

 
Shopaholicadel zase jednou předvedla, že nepatří mezi zrovna přející osoby. Není to tak dlouho, co její expřítel David Pražák prozradil, že jeho nová partnerka čeká dítě. Shopaholicadel se následně k těhotenství vyjádřila na TikToku. A servítky si rozhodně nebrala. Své sledující šokovala tím, že Davidově přítelkyni přeje potrat. 
29.04.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Shopaholicadel přiznává barvu: Ano, Honzu jsem skopla ze schodů a lžu, kudy chodím, říká

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel si během svého živého vysílání definitivně zničila vztah a možná i kariéru kontroverzní "tiktokerky". Byla totiž konfrontována svou kamarádkou, u které strávila i Štědrý večer. Ten však skončil hádkou a rozchodem s jejím partnerem Honzou Kulasem. Při streamu, kde se poté Shopaholicadel domáhala svého přítele zpět, přiznala, že skoro ve všem lže. Nemá ani vážné alergie, ani panické záchvaty. Kulas dokonce jako třešničku na dortu potvrdil, že ho Adéla měla shodit ze schodů. 
28.12.2023 07:10 |

podobné články

Shopaholicadel už není sama: Ukázala svého fešáka a už zase mluví o věčné lásce až za hrob

 
Bizarní tiktokerka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, single příliš dlouho nezůstala. Krátce po dramatickém rozchodu se svým snoubencem Janem Kulasem totiž na sociálních sítích pyšně hlásí, že je ve vztahu. Shopaholicadel zveřejnila snímek nového přítele a vyznala mu lásku srdceryvným textem. Nejenže je přesvědčená, že tentokrát to už bude navždy, ale ostatní dívky dokonce varuje, aby od jejího dalšího vyvoleného daly ruce pryč.
12.02.2024 15:35 |

podobné články

Shopaholicadel prozradila pikantnosti z ložnice: David je v posteli fakt dobrej, říká a odhalila, jak se seznámili

 
Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel ovládla TV Barrandov. Poté, co v pořadu VIP svět speciál potrápila moderátora a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, dorazila i se svým přítelem Davidem do další z barrandovských relací s názvem Drbny a prozradila pikantní detaily jejich seznámení.
14.02.2023 09:50 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (8 článků) , David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Lidičky a zlatíčka rozzlobili Shopaholicadel: Nejdřív výhrůžky vězením, teď hněv a zákaz

 
Influencerka Shopaholicadel, která je v posledních týdnech tématem číslo jedna na českých sociálních sítích, opravdu příliš dobře nezvládá komunikaci s lidmi, kteří úplně neumí pochopit její čisté úmysly a láskyplnou povahu. A že jich je. Teď se se spravedlivým hněvem obořila na ty, kteří se na ni dovolují dívat a nepřijímají přitom dobrotu srdce, kterou se jim snaží předat.
13.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel neodpouští. Zeman ji zklamal, začala volit Babiše. Místo seniora jí učaroval junior

 
Volba prezidenta je u nás právě nyní tématem číslo jedna. Předvolební kampaně a debaty hýbou celým Českem a vyjadřují se k nim i mnohé známé tváře. Nevynechala ani tiktokerka Shopaholicadel. Ta se politice věnovala už před takřka 10 lety, kdy stála v první řadě na mítinku Miloše Zemana. Archivní záběr z akce nyní koluje sociálními sítěmi. A komu dá hlas letos? 
22.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28025 článků)

Zkolabovala další fanynka! Kvůli klukům ze SuperStar

 
Neuvěřitelné! Další fanynka na Česko Slovenské SuperStar zkolabovala. Když dozpívala trojice zpěváků Martin Kurc, Martin Harich a Petr Ševčík, fanynka během hodnocení poroty omdlela. Na pomoc jí přišla ochranka a v zákulisí pak doktoři.
08.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (51 článků) , Martin Kurc (22 článků) , Martin Harich (65 článků)

Nemocnice Na Bulovce má čtyřnohého »doktora« Fanynka léčí láskou, srstí a svým teplem!

 
„Naše Fanynka!“ Tohle nadšené zvolání zní z pokojů i sesterny na oddělení následné péče II. interny v pražské Nemocnici Na Bulovce. Po chodbě se radostně žene půlroční fenka zlatého retrívra a nakukuje za otevřené dveře. Všichni ji vítají, hladí, mazlí se s ní a přemýšlejí, co dobrého by jí dali. Jenže mlsat nesmí, piškotky jsou jen za odměnu. Fanynka tu není na rozmazlování. Její budoucí úkol, na který se tu připravuje, bude hodně důležitý!
27.01.2013 05:20 |

podobné články

Nemravná Shopaholicadel: Svému novému příteli slíbila pořádnou postelovou divočinu

 
Jedna z nejbizarnějších postaviček českého internernetu Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se nedávno rozešla se svým snoubencem Davidem. Jeho místo ale rychlostí blesku nahradil Honza, kterého youtuberka už oficiálně nazývá svým přítelem. Nyní se na Twitteru objevilo video jejich online rozhovoru, ve kterém influencerka prozradila detaily jejich plánů na večer. 
18.03.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků)