Článek

Babiš žehlí svoje výroky o Rakušanech: Na výletě k sousedům se vyfotil i se Schwarzeneggerem

 
Andrej Babiš byl o víkendu v Rakousku. Zřejmě tak žehlil své výroky ve Sněmovně, kde o našich jihozápadních sousedech mluvil velmi nelichotivě, když je označil nevybíravými výrazy. Předseda hnutí ANO se tak vydal na neplánovanou cestu právě do země, do které se strefoval. Potkal tu i jednoho z nejznámějších rakouských rodáků na světě, herce a politika Arnolda Schwarzeneggera, jak je vidět z fotek na sociálních sítích.
22.01.2024 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (684 článků) , Andrej Babiš (26153 článků)
Podobné články

Medveděv zahájil návštěvu USA, povečeřel se Schwarzeneggerem

 
Ruský prezident Dmitrij Medveděv zahájil pětidenní návštěvu Spojených států večeří s kalifornským guvernérem Arnoldem Schwarzeneggerem v San Francisku.
23.06.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (684 článků) , Dmitrij Medveděv (379 článků)

Shriverová podala žádost o rozvod se Schwarzeneggerem

 
Maria Shriverová podala podle serveru TMZ žádost o rozvod s Arnoldem Schwarzeneggerem. Chce tak ukončit 25leté manželství s hvězdou akčních filmů a bývalým kalifornským guvernérem poté, co vyšlo najevo, že má desetiletého syna s bývalou zaměstnankyní jejich domácnosti.
02.07.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (684 článků)

Na indexu je už i Policajt ze školky s Arnoldem Schwarzeneggerem

 
Organizátoři filmového festivalu v Portlandu odstranili z letošního programu promítání filmu Policajt ze školky s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Reagovali tím na kritiku lidí, podle kterých snímek z 90. let podporuje tzv. school-to-prison pipeline. Tento termín znamená, že policejní zasahování ve školách způsobuje, že mnoho školáků, kteří se dopustí i menších přestupků, nakonec skončí ve vězení.
05.08.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (684 článků)

Lucinka je v nemocnici, tvrdili rodiče sousedům: Miminko našli zakopané u domu

 
Slovenská policie učinila v pátek hrůzný nález v obci Nové Zámky. Na zahradě rodinného domku našli zakopané tělíčko teprve zhruba osmiměsíční holčičky. Její rodiče údajně tvrdili sousedům, že holčička má špatné zdraví a je v nemocnici, sousedům se však situace nezdála a raději upozornili sociálku.
30.05.2020 09:55 |

podobné články

Brutální africký rituál místo antikoncepce: Dívkám žehlí prsa

 
Aby jejich dcery neznásilnili ani sexuálně neobtěžovali, uchylují se některé africké kmeny k brutálnímu opatření – dívkám žehlí prsa horkými kameny! Podle OSN je takto postiženo 3,8 milionu žen!
18.10.2015 17:05 |

podobné články

Prdelí tam žehlí židli kdekdo! Ať ČT vyhodí 1000 lidí, řekl starý Klaus a začalo něco neskutečného

 
ANKETA „Prdelí tam žehlí židli prostě kdekdo!“ „Trochu mi to připomíná padesátá léta, kdy intelektuálové měli jít do dolů.“ Ostrá slova padala v souvislosti s vyjádřením bývalého prezidenta Václava Klause, který v Partii na Primě nepřímo doporučil nejen snížení počtu pracovníků ČT, ale hned jim nastínil i možnost slibné kariéry třeba v automobilovém průmyslu. „Nevím, jestli by německé automobilky zrovna zajásaly, kdyby auta opravovali lidé z této profese,“ poznamenal spisovatel Hynek Klimek. „Poslala bych je někam, kde by pochopili, co je to pokora vůči divákovi, který si je jen tak mimochodem platí z vlastní kapsy,“ uvedla bývalá poslankyně a známá novinářka Jana Lorencová. ParlamentníListy.cz požádaly o názor osobnosti, které s ČT spolupracují nebo spolupracovaly, herce, politiky i firemního sociologa.
11.06.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11072 článků) , Jan Hynek (36 článků)

Do Tuniska není zákaz, jen důrazné doporučení nejezdit. Ministerstvo žehlí sporné rozhodnutí

 
Ministr zahraničí Adam Vojtěch (za ANO) žehlí zmatky, které vyvolal svým úterním prohlášením, ve kterém se zakazovalo vycestování do několika zemí včetně v létě turisticky exponovaného Tuniska. Ačkoliv se v prohlášení ministerstva objevilo spojení zákaz vstupu, podle Vojtěcha se jedná jen o důrazné doporučení. Zákaz by podle některých ústavních právníků stejně byl protiústavní.
02.07.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1792 článků) , Adam Vojtěch (1385 článků)

Karlos Vémola žehlí na plné obrátky: Lelu by mi mohl závidět opravdu každý, kaje se

 
Zápasník Karlos Vémola (37) to v posledních dnech nemá zrovna nejjednodušší a poté, co vyplula na povrch jeho nevěra s mladičkou herečkou z filmů pro dospělé Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane (18), musí sekat latinu. I když by nejeden vztah skončil po prozrazení milostné aférky rozchodem, tak alespoň na sociálních sítích to vypadá, že ve Vémolandu je vše zalité sluncem. Terminátor si svůj prohřešek žehlí i přes Instagram, kde své manželce Lele (33) vyznává lásku prostřednictvím Instastories.
31.10.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Billa a opilí vojáci USA: Žehlí se to, ale svědci hovoří

 
Expresivnější výměna názorů mezi zákazníky. Tak popsala slovenská Billa incident, do něhož byli ve slovenském Zvolenu zapojeni tři opilí vojáci USA. A státní orgány už to žehlí. Slovenské ministerstvo obrany tvrdí, že incident je zveličován. Americká ambasáda si stěžuje, že se někdo snaží událost zneužít k tomu, aby „očernil“ americké vojáky. Svědci nicméně hovoří: Američtí vojáci měli být „opití ako dogy“ a v Bille se měli i poprat.
25.05.2023 10:35 |

podobné články

Vdaná učitelka (37) svedla svého žáka (15) na školním výletě. Vyzkoušela si na něm 5 sexuálních praktik!

 
Pomocná učitelka Jill Meldrum-Jones (37) z anglické školy ve Warwickshiru neudržela na školním výletě svoje choutky na uzdě. Zachtělo se jí kolouška z řad žáků, a tak neváhala a chlapce svedla. Dokonce si na něm vyzkoušela i několik sexuálních praktik!
03.11.2016 17:25 |

podobné články

Dva mladí Rakušané zmizeli před 10 měsíci: Stopa končí v Česku

 
Už deset měsíců policisté v Rakousku i v Česku bezvýsledně pátrají po dvou mladých Rakušanech, kteří vyrazili autem neznámo přesně kam a od té doby se po nich slehla zem. Podle některých poznatků zřejmě jeli do Česka.
08.07.2016 15:35 |

podobné články

Češi už si plánují léto na jachtě. Nejvíc zarezervovaných lodí mají v Chorvatsku

 
Češi podle vyhledávače Boataround.com hojně objednávají jachty na léto. V počtu rezervací jsou momentálně čtvrtí po Němcích, Polácích a Rakušanech. Nejvíce českých turistů se chystá na jachtu do Chorvatska. Zájem mají hlavně o výhodné lodě, kde souzní cena a výkon. Přesto oproti loňsku rezervují dražší jachty. Za týdenní pronájem zaplatí v průměru 3000 eur (asi 78 000 Kč), tedy o 500 eur (asi 13 000 Kč) více. Na loď vyrážejí především rodiny a skupiny přátel, nejčastěji osmičlenné. ČTK to řekl spoluzakladatel Boataround.com Pavel Přibiš.
20.03.2021 22:55 |

podobné články

Několik rakouských zpravodajských webů zaznamenalo Babišův výrok o „magorech“

 
Dnešní výrok českého opozičního lídra Andreje Babiše o Rakušanech jako „magorech“ zaznamenalo několik rakouských zpravodajských webů. Převzaly zprávu rakouské tiskové agentury APA, která přinesla citace z kontroverzního Babišova vyjádření v Poslanecké sněmovně. APA však také připomíná, že označení „magoři“ použil v roce 2007 i bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, když hovořil o rakouských protestujících proti českým jaderným elektrárnám.
17.01.2024 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26153 článků) , Karel Schwarzenberg (4144 článků)

Andrej Babiš se synem objíždí školy v Kanadě: Setkání se Schwarzeneggerem a expremiérovo poprvé

 
Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) je nyní v Kanadě, kam odjel se svým synem Frederikem, který si tam vybírá univerzitu. Babiš se na sociálních sítích pochlubil fotografiemi ze svého "výletu" a přidal i podrobnosti z celé cesty.  "Byli jsme na University of Toronto, kde mají 70 000 studentů a nádherný kampus s obřími bazény. Pak se divíme, že nemáme olympijské medaile z plavání!“ komentoval například vybavení tamních vysokých škol.
18.07.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26153 článků)

Odborářský boss vyvolal skandál výroky o homosexuálech

 
Odborářský předák Jaromír Dušek vyvolal skandál ostrými výroky o homosexuálech. Tvrdí, že ovládají České dráhy. Prohlásil dokonce, že se kvůli tomu bojí ohnout pro tužku na chodbě. Dušek se za slovní ataky dočkal ostré kritiky. Ministr dopravy Gustav Slamečka označil výroky za nacistickou rétoriku. Výroky tvrdě odsoudil i premiér Jan Fischer.
06.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1771 článků)

Učitel se na školním výletě zabil při zorbingu!

 
Při adrenalinovém sportu zvaném zorbing se u Třince zabil učitel. Na školním výletě se žáky údajně nepřežil náraz do stromu.
04.06.2009 16:55 |

podobné články

Student se utopil na školním výletě

 
Tragicky skončil výlet pro studenta na školním výletě. Mladík (17) se utopil v neděli kolem 17. hodiny se v kempu Třeboňský ráj u Opatovického rybníka. Přivolaný lékař mu už nemohl pomoci.
14.06.2009 22:00 |

podobné články

Na školním výletě se utopily tři děti!

 
Tři školáci ve věku 10 až 15 let se utopili v řece Mureš na západě Rumunska. Napsal to dnes list Romanian Times. Neštěstí se stalo ve středu v župě Arad. Děti byly na výletě společně s učiteli.
09.07.2009 14:05 |

podobné články

Studentky se opily na školním výletě. Naměřili jim promile alkoholu

 
Tři sedmnáctileté dívky z Břeclavska se opily na školním výletě k Vranovské přehradě.
23.06.2010 12:25 |

podobné články