Článek

Babiš za projev o koronaviru sklidil chválu od opozice. Premiér prosil i o odpuštění

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělí pronesl projev k národu. Z čtecího zařízení přečetl řadu poděkování. Děkoval zdravotníkům hygienikům, policistům, hasičům, vojákům a epidemiologům, ale i novinářům a umělcům. Na jeho projev okamžitě zareagovali i jeho političtí protivníci. Ti tentokrát premiéra chválili.
23.03.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků)
Podobné články

Opilý řidič zabil nastávající nevěstu (†19). Na pohřbu lezl po čtyřech a prosil rodinu o odpuštění

 
Takovéto chování se jen tak nevidí. Opilý řidič Cheng (26), který v Tchaj-wanu srazil na motorce nastávající nevěstu Lin (†19) a zabil ji, se ukázal na jejím pohřbu. Lezl po čtyřech a její rodinu prosil o odpuštění.
12.11.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (57 článků)

Falešné představy o odpuštění

 
Odpuštění je často obtížné z toho důvodu, že mezi lidmi existuje o něm řada falešných představ. Uveďme si zde některé představy o tom, co odpuštění není a vyjasněme si, co odpuštění je....
21.12.2010 05:30 |

podobné články

Zloděj v obchodě odcizil alkohol, na útěku se pořezal o rozbité dveře, vrátil se a prodavačky prosil o pomoc

 
V prodejně ukradl láhve alkoholu, ale závěrem prosil o pomoc. V pondělí ráno, v jednom karvinském marketu, 23letý mladík odcizil čtyři láhve alkoholu. S odcizeným zboží prošel pokladnami a utíkal. Asi po 30 metrech se zastavil, láhve upustil a vrátil se. Prodavačky prosil o zavolání rychlé záchranné služby, protože krvácel. Zlodějíček při útěku poškodil skleněné vstupní dveře a o ty se zranil. Sklem si proťal šlachy na pravém zápěstí a musel být hospitalizován. Podle lékaře, doba léčení není zatím jasná.
29.07.2014 15:50 |

podobné články

Lucie Bílá se sešla s Michalem Novotným, který ji kritizoval za Jiráskovou. Na kolenou ji prosil o odpuštění

 
Tohle moc lidí nečekalo! Po skonu Jiřiny Jiráskové  (✝81) se herec Divadla na Vinohradech Michal Novotný nechal slyšet, že se Lucie Bílá  (46) má zviditelňovat na smrti jeho velké kamarádky . A i když prosákly informace, že ho snad zpěvačka za jeho slova požene k soudu, došlo k usmíření. Sympaťák ze seriálu Kriminálka Anděl nebo Redakce si kvůli odpuštění před Luckou dokonce klekl!
06.02.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2448 článků) , Michal Novotný (63 článků) , Jiřina Jirásková (429 článků) , Michal Novotný (60 článků) , Jiřina Bílá (38 článků)

Lidská zrůda znásilnila a zabila tříletou holčičku: Při popravě plakal a modlil se za odpuštění

 
Ronald Phillips (43) byl ve středu popraven ve státě Ohio za znásilnění a zabití tříleté holčičky. Těsně před smrtí prosil rodinu za odpuštění a modlil se k bohu.
30.07.2017 21:55 |

podobné články

Opozice chválí vládu a kvituje zákaz akcí nad 100 lidí. Sněmovna ale jedná dál

 
Nestává se často, že by si vláda za něco vyslechla chválu opozice. Výjimkou jsou opatření kvůli koronaviru - zákaz akcí nad 100 lidí a uzavření škol. Opozice kroky vlády kvituje a uznává, že se vláda snaží zabránit rozšíření nákazy. Sami poslanci, kterých je 200, se v úterý sejdou na schůzi Sněmovny.
10.03.2020 11:41 |

podobné články

Opozice chválí vládu a kvituje zákaz akcí nad 100 lidí. Sněmovna ale jedná dál

 
Nestává se často, že by si vláda za něco vyslechla chválu opozice. Výjimkou jsou opatření kvůli koronaviru - zákaz akcí nad 100 lidí a uzavření škol. Opozice kroky vlády kvituje a uznává, že se vláda snaží zabránit rozšíření nákazy. Sami poslanci, kterých je 200, se v úterý sejdou na schůzi Sněmovny.
11.03.2020 13:05 |

podobné články

Musíme být na jedné lodi. Babiš chce proti koronaviru ladit noty i s opozicí

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) svolal spolu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO) a jeho náměstkem Romanem Prymulou kvůli koronaviru schůzku se zástupci opozice. Podle Babiše je důležité, aby strany bojovaly proti rozšíření nákazy společně a staraly se o zdraví českých občanů. Opozice již v úterý pochválila vládu za opatření, kterými kabinet zakázal akce nad sto osob a uzavřel školy.
10.03.2020 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků) , Vojtěch Adam (506 článků) , Adam Vojtěch (404 článků)

„Přijedu i za sto let.“ Zeman popřál Slovákům lásku a štěstí, sklidil mohutný potlesk

 
Prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazili na Slovensko oslavit tamní výročí vzniku Československa. Slováci ho slaví o dva dny později po Češích u příležitosti podpisu Martinské deklarace. Zatímco Babiš odletěl v úterý ráno, Zeman už v pondělí večer. Sešli se při slavnostním ceremoniálu a položili věnec k pamětní desce na místě, kde byla deklarace schválena. Zeman v projevu popřál Slovákům lásku, štěstí a šťastnou budoucnost. Opakovaně sklidil mohutný potlesk a avizoval, že dorazí i za sto let.
30.10.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků) , Miloš Zeman (23647 článků)

Praha řeší podporu podnikatelů: V úvahu připadá odpuštění nájemného i jednorázový příspěvek

 
Vedení Prahy bude v rámci podpory podnikatelům zasažených opatřeními proti koronaviru jednat o odpuštění nájemného v městských prostorech. Zda bude pomoc poskytnuta, její podoba a komu bude určena, zatím není jasné, uvedl v úterý radní Jan Chabr (TOP 09). Magistrát již rozhodl, že nájemcům odloží splátky nájemného a nebude po nich chtít úroky ze zpožděné platby. V Praze je registrováno asi 500 000 podnikatelů. Vládním nařízením z poloviny března jsou mimo jiné zavřeny restaurace a s výjimkou například potravin či drogerie také obchody.
24.03.2020 12:35 |

podobné články

Tyra Banksová je pod palbou kritiky za chválu příliš hubené dívky

 
Bývalá supermodelka Tyra Banksová, která je známá obhajobou "realistického zobrazování" ženského těla v médiích, se dostala pod palbu kritiky za chválu nesmírně hubené dívky v upoutávce na další sérii své reality show America's Next Top Model. Informoval o tom internetový server FOXNews.com.
14.08.2010 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Tyra Banks (58 článků)

Sestry Krainovy pod tlakem: Sprostá slova a urážky

 
Chválu a jenom chválu. To by chtěla číst u svých příspěvků na sociální síti Simona Krainová. Kvůli tomu, že používá aplikaci FaceApp, která z pěkné dívky umí vykouzlit sexbombu, dostává modelka palbu od fanoušků. Těm používání tohoto »vylepšováku« přijde trapné. Místo toho, aby se nad komentáři Simona povznesla, rozjela se sestrou útok.
31.05.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2035 článků)

Virus? Babiš prosil národ. Důrazně. Jde o nepříjemné dopady

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) znovu předstoupil před novináře a snažil se občany uklidnit, že není sebemenší důvod ke skupování potravin a k panice kvůli koronaviru. Premiér důrazně lidi žádal, aby neskupovali trvanlivé potraviny do zásoby.
28.02.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků)

Virus? Babiš prosil národ. Důrazně. A pak šokoval slovy o Zdechovském a Peksovi, bude to ostré

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) znovu předstoupil před novináře a snažil se občany uklidnit, že není sebemenší důvod ke skupování potravin a k panice kvůli koronaviru. Premiér důrazně lidi žádal, aby neskupovali trvanlivé potraviny do zásoby. Obvinil média, že novináři mají rádi krev a hledají konflikt. Nakonec udeřil na české europoslance Tomáše Zdechovského a Mikuláše Peksu (Piráti, které označil za vlastizrádce.
28.02.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků)

Babiš o přešlapu s ruskou trikolórou na kravatě: „Já to nepoznal.“ A projev prý psal sám

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) sklidil při oslavách 30 let výročí pádu komunistického režimu kritiku za svou kravatu. K památníku 17. listopadu 1989 na Národní třídě totiž přišel s kravatou, na které byla místo české trikolóry ruská. Rozdíl je v pořadí barev. I když předsedu vlády doprovázeli na Národní i další ministři a členové poradního týmu, nikdo si „přešlapu“ nevšiml. Babiš si vázanku vyměnil v tichosti před příchodem do Národního muzea.
18.11.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků)

Lupič z Jablonného zbabral loupež a nakonec prosil o půjčku

 
Blesková policejní akce na Letohradsku skončila ve středu večer zatčením třicetiletého lupiče z Jablonného nad Orlicí. Ozbrojený a maskovaný muž přišel na poštu a s nožem v ruce požadoval vydání peněz. Žena za přepážkou však muže poznala. Ten si ze zoufalství strhl kuklu z hlavy a prosil alespoň o třicetitisícovou půjčku.
18.06.2009 12:50 |

podobné články

Hlavně to neříkejte mamince, prosil mladý lupič

 
Mladík, který se neúspěšně pokusil vyloupit v americkém salt Lake City obchod, prosil prodavače, ať hlavně o celém incidentu neříká jeho mamince. Policie potvrdila, že mladý muž zašel do obchodu s potravinami minulou sobotu ráno a pokusil se ho vykrást.
29.03.2010 11:55 |

podobné články

Anton (9): Umírající chlapec prosil papeže o požehnání

 
Malý Anton McManus z Anglie, který se už pár let snaží porazit zákeřnou rakovinu, prosil v dopise papeže, aby mu požehnal a tím v zápasu s nemocí pomohl. A odvaha se mu vyplatila – Svatý muž Benedikt XVI. (83) tak v pátek v rámci své státní návštěvy Velké Británie učinil.
20.09.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)

Když ve válce přišel o nohy a ruku, prosil kamaráda o kulku z milosti: Teď se těší na miminko!

 
Britský voják Mark Ormrod (27) v roce 2006 ve válce v Afghánistánu přišel o obě nohy a jednu ruku. Zažíval takovou bolest, že prosil svého parťáka, aby ho zastřelil. Kamarád to ale nedokázal a dnes je mu za to vděčný nejen Mark, ale i jeho těhotná žena Becky (25)!
20.08.2011 12:10 |

podobné články