Článek

Babiš vyzývá k dovolené v tuzemsku, ale... Monika si užívá v Chorvatsku!

 
Nikdo prý není doma prorokem, což zjevně platí i pro premiéra Andreje Babiše (65, ANO). Ten sice lidi vyzývá, aby dovolenou strávili u českých rybníků, jeho žena Monika (46) si ale nedá na dovolenou u moře sáhnout. Nyní zveřejnila fotky, na nichž si se synem Frederikem (16) užívá v Chorvatsku.
17.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)
Podobné články

Monika Marešová se pochlubila sexy postavou v Miami a Chorvatsku

 
Manželka moderátora Leoše Mareše Monika Marešová (35) si po dvou dětech stále udržuje skvělou postavu. To dokazují fotky v plavkách, které pořídila na dovolené v Miami a Chorvatsku. "Nejprve jsem vzala maminku do Ameriky a pak jsme si vyrazili s kamarády na jachtu, krásně jsem si odpočinula," řekla Blesk.cz Monika, kterou nyní zlobí operované koleno.
03.09.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3258 článků)

Babiš se potí v Bruselu, Monika si užívá v Chorvatsku. A řekla, proč se nebojí nákazy

 
Manželka českého premiéra Monika Babišová je pověstná svými dovolenými. Nejdříve byla s dcerou Vivien v únoru na Zanzibaru, teď si užívá sluníčka, pláží a moře v oblíbené dovolenkové destinaci Čechů. Na jachtu a skútr do Chorvatska ale nevyrazila sama. Společnost jí dělá syn Frederik. Andrej Babiš (ANO) mezitím odletěl na mimořádný summit Evropské unie do Bruselu.
17.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Monika Marešová na dovolené: Střídá bikiny jako ponožky a pobuřuje i baví Čechy

 
Monika Marešová (39) si užívá s Leošem Marešem (44) a jeho dvěma kluky letní dovolenou v Chorvatsku. Sympatická Monika má těsně před čtyřicítkou postavičku jako lusk a na sociálních sítích předvedla fanouškům hned několik variací bikin. Lidé se okamžitě pasovali do role plavkových poradců a zasypali Moniku desítkami komentářů, ze kterých by si dle nich měla vzít příklad.
08.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3258 článků)

V Chorvatsku podnikatelů nijak neubylo, přestaňte lhát, tvrdí Babiš. Oficiální čísla ale prý mluví jinak

 
Ministr financí Andrej Babiš ohledně dopadu zavedení elektronické evidence tržeb v Chorvatsku nemluví pravdu, naznačuje server Echo24.cz. Podle něj Babiš tvrdí, že se po zavedení on-line pokladen v Chorvatsku zvýšily příjmy z daní i počet podnikatelů. Jenže z tabulek Eurostatu prý vyplývá pravý opak.
07.06.2015 07:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Dovolená Moniky Babišové: Koronaviru se nebojí, v Chorvatsku si užívá u moře

 
Monika Babišová (47) tráví dovolenou bez manžela v Chorvatsku. Přestože v zemi za poslední dobu přibylo nakažených koronavirem, žena premiéra Andreje Babiše se ničeho nebojí. Na svém instagramovém profilu se naopak pochlubila, jak si užívá sluníčka u moře.
17.07.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Babišová na jachtě: Premiér čelí koronaviru, jeho žena se v Chorvatsku loučila s létem

 
Západ slunce, moře, jachta a parta přátel. Manželka Andreje Babiše (ANO) Monika se loučila s létem ve velkém stylu. Zatímco premiér se jen tak tak vyhnul karanténě a Česko „dostává zabrat“ nárůsty počtů nakažených koronavirem, jeho žena si užívala poslední horké dny na souostroví Kornati. A zdá se, že když teď nemůže vyrazit do oblíbených luxusních exotických destinací, tak si Jadran celkem oblíbila. Kromě rodinné dovolené na Krétě je letos Monika Babišová v Chorvatsku podruhé. Poprvé sem manželovi odjela se synem Frederikem.
08.09.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Manželé Marešovi - Monika si užívá v Miami

 
Už žijí každý svým životem! Monika Marešová (34) už přestala řešit zálety svého muže Leoše (34). A tak zatímco on se svou přítelkyní Gabrielou Dvořákovou (22) slavil v pondělí ráno vítězství našich hokejistů v centru Prahy, Monika si užívala na druhé části zeměkoule! „Jsem na dovolené na Miami,“ přiznala deníku Aha! Monika, která zřejmě nadobro vypustila manžela ze své hlavy.
28.05.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3258 článků)

V Chorvatsku se utopil další Čech!

 
Další český turista přišel o život na dovolené v Chorvatsku, když se utopil v moři nedaleko Splitu. Tento rok je to již čtvrtý český občan, který v Chorvatsku utonul.
17.08.2010 17:35 |

podobné články

Do roku 2100 mohou v Africe žít čtyři miliardy lidí, napsal Babiš. A prozradil, co mu dělá žena

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) je na dovolené v Řecku. Je mu tam prý teplo. A zdá se, že i na dovolené mu chybí politika. I na dovolené totiž komentuje politiku, uprchlickou krizi nevyjímaje. Stihl sepsat obsáhlé prohlášení, ve kterém mimo jiné varoval před nárůstem počtu obyvatel Afriky. A prozradil, že mu jeho choť Monika Babišová vyčítá závislost na mobilu. Nelíbí se jí, že ho nedokáže odložit ani na dovolené.
05.08.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Jak nepřibrat na dovolené?

 
Dovolené – to jsou nekonečně dlouho očekávané chvíle slibující odpočinek, relax, klid a nějaká ta kila navíc. Přesně tak, tyto okamžiky – ať už se za nimi vydáte kamkoli – mohou vaše doposud pečlivě hlídané postavičky pěkně potrápit. Během dovolené nabývá drtivá většina žen mylného dojmu, že pokud půlku dne proplavou, prošmejdí po památkách, stráví šplháním po horách nebo horečnými nákupy nejrůznějších suvenýrů, tak že se jich – byť sebemenší – přibývání na váze absolutně netýká. Omyl. Skutečnost je totiž úplně jiná. Během dovolené odpadá nutnost tolik se hlídat, možná i vy si říkáte, že když jste se celý rok omezovali, proč byste si teď jeden týden nemohli dopřávat a věty typu „když už jsem tu, tak musím ochutnat místní speciality“ jsou jen dobré výmluvy pro zhřešení. Chcete-li vědět, jak na dovolené nepřibrat, držte se těchto pravidel: Udělejte si menší „osobní“ průzkum Dnešní doba je moderní a do puntíku online. Což znamená, že ještě před tím, než si sbalíte kufry a zabouchnete za sebou dveře vašeho bytu, si můžete udělat osobní průzkum oblasti, do které máte namířeno. Nemáme však na mysli přehled všech památek či míst, kam byste měli vyrazit, nýbrž takový menší rozhled o tom, kde je která restaurace, co tam vaří, jaké mají stravovací možnosti, jestli si to můžete dovolit a podobně. Víte jak se říká: Být připraven, neuškodí! Odpusťte si všechno jídlo na letišti, nádraží a benzinkách Podcenit přípravu jídla na cestu je to nejhorší, co pro svá hlídaná kila, která během celého roku držíte pevně na uzdě, můžete udělat. Je totiž známo, že pokud někde delší dobu čekáte – na opožděný spoj, na přílet letadla, na taxik – máte nekontrolovatelné tendence zahánět nudu jídlem. Zpravidla se proto vydáte na průzkum nabídek benzínových pump, nádraží či letištních obchůdků a co si budeme nalhávat – tak moc zdravá jídla v... Čtěte více Příspěvek Jak nepřibrat na dovolené? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

Vzdělávejte se i na mateřské dovolené!

 
Mateřská dovolená je podle zaměstnavatelů oříškem ve firemní praxi. Ženy či muži stráví na mateřské a následně rodičovské dovolené 3 a více let. O to větší může nastat překvapení při návratu do práce, kdy jejich kvalifikace zastará, a tím tak ztrácí svoji konkurence schopnost. A hladký návrat do zaměstnání je častým důvodem, proč ženy chtějí skloubit studium s péčí o rodinu, a tím získávat či prohlubovat svoje dosavadní znalosti. Aby mateřská dovolená neznamenala konec kariérního růstu, nabízí Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze další pokračování internetových kurzů EVYNA pro maminky na mateřské dovolené. Vzdělávací kurzy EVYNA nabízí maminkám na mateřské dovolené možnost sebevzdělávání přes internet. Jedná se o  eLearningové multimediální kurzy bez nutnosti kamkoliv docházet. Studium si lze načasovat beze stresu. Všechny činnosti (od registrace až po závěrečný test) je možné vykonat z domácího počítače nebo z chytrého telefonu či tabletu. V čem je možné se vzdělávat? S nástupem akademického roku 2016/2017 jsou dostupné kurzy z oblasti: Pracovního práva. Účetnictví a daní. Podnikání. Informatiky. Sebeprezentace. Pokročilého využití MS Excel a MS Word. Pro studentky na mateřské dovolené je největším pomocníkem ve studiu vlastní počítač, tablet či chytrý telefon s internetem. Průchod lekcí lze kdykoliv přerušit, vrátit se a pokračovat od toho samého místa.  Studovat lze například večer a bez nutnosti zajišťování hlídání dětí na dobu věnovanou studiu. Systém a organizaci vzdělávání zajišťuje Katedra informačních technologií Provozně ekonomické fakulty, odbornými garanty jsou pracovníci specializovaných kateder PEF. Další informace jsou dostupné na https://www.evyna.cz/ Příspěvek Vzdělávejte se i na mateřské dovolené! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Trávníček touží po domě v Chorvatsku

 
Milionář Pavel Trávníček (61), který získal peníze díky dědictví, si chce splnit svůj další sen. Láká ho bydlení u moře, a tak se na dovolené v Chorvatsku rozhlíží po domečku na prodej. V budoucnu by tady chtěl dokonce hrát divadlo. Teď si ale s přítelkyní jen užívá radovánky v moři a na jachtě.  
06.08.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (380 článků)

Kromě expřítelkyně Prachaře v Chorvatsku vystavuje tělo také modelka Kociánová. Které to sluší víc?

 
Modelka Michaela Kociánová  (31) si užívá na dovolené v Chorvatsku s kamarádkou, modelkou Denisou Dvořákovou  (29) . A dámskou jízdu si náležitě užívají. Denisa, jež je expřítelkyní Jakuba Prachaře , se již pochlubila na sociální síti pořádně sexy fotkami a je jasné, že Michaela nemohla zůstat pozadu.
29.06.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1158 článků) , Denisa Dvořáková (88 článků) , Michaela Kociánová (135 článků)

Na fotkách se sice usmívá, modelka se ale na dovolené v Chorvatsku potýká s nepříjemným zraněním

 
Sportem ku zdraví, nebo také k trvalé invaliditě. To už jistě napadlo nespočet příznivců pohybu, kteří si při pravidelném tréninku přivodili zranění. Své o tom ví i Romana Pavelková  (36) , tu ale bolavé lýtko neodradilo ani od dovolené v Chorvatsku. „Jela jsem sem s natrženým lýtkovým svalem,“ svěřila Super.cz.
25.07.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Romana Pavelková (190 článků)

Babišová chytá bronz na jachtě v Chorvatsku. Babiš čeká peklo kvůli dovolené v Řecku

 
V Chorvatsku museli lidé v obchodech nasadit kvůli koronaviru opět roušky. Manželce premiéra Monice Babišové to ale nevadí a prodloužila si u Jadranu dovolenou. Společně se synem Frederikem se plaví na jachtě své kamarádky. Jestli i s manželem odletí v létě na plánovanou dovolenou v Řecku, prý neví. O tom má rozhodnout sám Andrej Babiš. Ten pro Rádio Impuls v pátek uvedl, že na Krétu s rodinou vyrazí.
24.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

Marešová s milencem v Chorvatsku

 
Monika Marešová (35) září štěstím. Blesk přistihl manželku nejlépe placeného moderátora na romantické dovolené s jejím novým přítelem, libereckým podnikatelem Martinem Řezáčem (35) na lodi v Chorvatsku.
21.06.2010 05:10 |

podobné články

5 týdnů dovolené pro všechny Čechy? Ministryně se přely a Babiš se divil

 
Povinností zaměstnavatele jsou 4 týdny dovolené, komunisté navrhli 5. Podporuje to i ministryně Jana Maláčová (ČSSD), jenže vláda se na tom dnes neshodla. Šéfka resortu práce a sociálních věcí však věří, že jsme přesto pěti týdnům dovolené pro všechny blíže. 25 dní dovolené mají již dnes např. v Rakousku, ale také Skandinávii. O počet týdnů dovolené se na vládě strhl dle premiéra Andreje Babiše (ANO) „klasický souboj pravicových Nováková–Schillerová vs. levicová Maláčová“.
03.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)

V Česku bude v týdnu teplo, ale mokro. V Chorvatsku tropy. Kde přesně?

 
Pokud jste si nahlásili dovolenou na tento týden, nebyla to úplně nejlepší volba, tedy pokud nejste vášniví houbaři… Pro ty bude doma ideálně. Celý týden teplo, ale deštivo. Vybrali jsme pro vás proto i tipy na místa v Chorvatsku, kde bude jasno a vedro. Počasí v Česku bude ovlivňovat tlaková výše, po její zadní straně k nám bude proudit teplejší vzduch od jihozápadu, ale od středy dál jí bude konkurovat studená fronta. Tak trochu mokré léto, podívejte se, jak bude od pondělí do víkendu, den po dni, u nás a v Chorvatsku:
18.07.2016 05:45 |

podobné články

Nepříjemný závěr dovolené v Chorvatsku: Autobus plný Čechů drželi na hranicích!

 
Dvoupatrový autobus plný českých turistů, kteří se vraceli z dovolené v Chorvatsku, strážník na slovinských hranicích odmítl pustit dál. Údajně totiž nedodržovali bezpečnostní opatření. Po dlouhých peripetiích byl nakonec řidič autobusu nucen vrátit se s dovolenkáři do Čech přes Maďarsko.
22.06.2020 10:25 |

podobné články