Článek

Babiš vyděsil vládu. Orbán a další. Fiala chystá podraz, myslí si Holec

 
Výsměch Andreji Babišovi za novou frakci vystřídaly výkřiky o radosti v Moskvě, které jsou ale podle komentátora Petra Holce tradiční poslední fází jakékoliv akce vládní petikoalice. Fakt, že se ve frakci Patrioti pro Evropu koncentrují vítězné strany členských států EU podle něj ukazuje, že Babiš se rozhodně nepaktuje s jakýmsi politickým okrajem, jak se snaží oponenti tvrdit.
04.07.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)
Podobné články

Podraz, podraz, podraz. Valachová zuří na ANO kvůli platům učitelů

 
„Podraz, podraz, podraz,“ volá z plných plic někdejší ministryně školství Kateřina Valachová a dští oheň a síru na hnutí ANO. Kvůli platům učitelů.
28.12.2020 10:40 |

podobné články

Tohle viděli na ministerstvu. Občan zíral a fotil. Petr Holec ví víc

 
KONTEXT PETRA HOLCE Nejezděte výtahem, snižte teplotu v místnosti, nenechávejte nabíječku na mobil po dobití v zásuvce. Takové rady dává Ministerstvo průmyslu a obchodu ke zvýšení energetické nezávislosti Česka, uvádí komentátor Petr Holec. Návštěva na ministerstvu, se kterou měl možnost hovořit, prý však viděla něco jiného. Holec se v pravidelném komentáři věnuje i propadu preferencí vládní koalice a evropskému zákazu spalovacích motorů. Ten nyní dostanou na stůl evropští premiéři a prezidenti. „Jsem proto zvědavý, jak se ke svému slibu Fiala postaví, když má ve vládě strany, které si zákaz spalovacích motorů evidentně přejí, protože jsou pokrokové," sdělil ParlamentnímListům.cz Holec.
14.06.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Lži. Ale Fiala už si to moc neužije. Holec vyložil zlé věci

 
Komentátor Petr Holec to na streamu opět pořádně rozjel. Konstatoval, že na podzim možná čeká vládu Petra Fialy (ODS) úplný konec a Fiala si tak podle Holce to premiérování moc neužije. Alespoň ne premiérování v Česku, protože prozatím podle komentátora vystupoval jako premiér Ukrajiny. Ale Holec toho po dovolené řekl ještě mnohem víc. Vzal si na paškál i předsedu STAN Víta Rakušana, europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09) i Evropskou unii a Německo.
21.07.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků) , Jiří Pospíšil (2235 článků) , Jiří Pospíšil (2235 článků) , Jiří Fiala (403 článků) , Jiří Fiala (403 článků)

Celý rok s pětikoalicí. „Fiala trpí.“ Petr Holec řekl proč

 
KONTEXT PETRA HOLCE V posledním letošním vydání svých kontextů si Petr Holec vzal na paškál rok vládnutí Petra Fialy a pětikoalice. A vzpomínal. Jak Fiala nechal „demokraticky“ zakázat weby. Jak do srpna neřešil nic jiného než Ukrajinu, aby pak udělal to, co chtěla opozice, ale pozdě a draze. A hodnoty? „Po roce premiérování je z Fialy velmi slušný hodnotový lhář,“ myslí si Holec a dodává, že ani pořádně lhát premiér neumí.
27.12.2022 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Hoax Václava Moravce? Holec se vysmál Pirátům. Stačily dva týdny a vše je jinak...

 
Komentátor Petr Holec ve svém youtubovém pořadu „Petr Holec Živě“ komentoval mimo jiné koalice SPOLU a „PirátoSTAN“. „Piráti rozpouštějí Česko a SPOLU veze Českou sodu,“ komentoval Holec, jenž měl dva týdny dovolenou.
18.07.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (1051 článků)

Kdo diktuje, koho se vláda bojí. Jména. Holec a temné kořeny

 
KONTEXT PETRA HOLCE Jsme ČEZko, ne Česko, a na Slovensku to mají jinak, vysvětlil Petr Holec, proč kupujeme elektřinu přes Německo. „Čtu mezi slovy premiéra Petra Fialy (ODS), že ČEZ nemůže odejít z lipské energetické burzy, kde si kupujeme zbytečně drahou elektřinu, i zájmy byznysu blízkého ODS,” sdělil Holec a přidal jména. Zamířil i do minulosti Stanislava Polčáka. „Ten vše pevnou rukou řídil zezadu, zatímco se Gazdík rád občerstvil skleničkou,” říká Holec ParlamentnímListům.cz.
12.07.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků) , Stanislav Polčák (341 článků)

Rakušan zešílel. „Osamocený útočník“ je on, obává se Holec. A nepěkné věci o lidovcích

 
U vlády Petra Fialy už se nedá věřit vůbec ničemu. Takto jasně to vidí Petr Holec. Největším lhářem je podle něj premiér Petr Fiala. „To je lhář, jakýho jsme tady ještě neměli,“ vyjádřil své mínění o Fialovi Holec. „On je Petr Fiala zdatný lhář a téměř všechno balí do ukrajinské vlajky,“ přisadil si ještě. Nešetřil ani „vládního cenzora“ Michala Klímu. A o ministrovi vnitra Vítu Rakušanovi řekl, že „zešílel“.
09.02.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Jakeš aspoň věděl, kolik bere Zagorová. Fiala? Holec se rozjel

 
Komentátor Petr Holec a politolog Jan Kubáček se sešli v pořadu Na férovku. „I Milouš Jakeš byl blíž realitě než Petr Fiala, protože třeba věděl, kolik bere Hana Zagorová,“ poznamenal mimo jiné komentátor Petr Holec na adresu premiéra Petra Fialy (ODS), který podle politologa Jana Kubáčka poslední dobou volá o pomoc.
17.02.2024 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (752 článků) , Petr Fiala (6554 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Fiala (525 článků)

Mrtvoly. Tady to začalo. Než si lidi všimnou... Petr Holec o STAN a Fialovi

 
KONTEXT PETRA HOLCE „I většina těch nejhorších někdejších kmotrů ODS má čistší reputaci. Kolem Krejčíře je totiž na rozdíl od nich nemálo mrtvol!“ uvádí ke skandálu hnutí STAN komentátor Petr Holec s ohledem na zvěsti kolem vazebně stíhaného Michala Redla. Holec pro ParlamentníListy.cz shrnuje indicie kolem Petra Gazdíka s tím, že „právě pod ním se i na Ministerstvu školství začalo mluvit o nápadně podobném systému ‚těžby‘ veřejných peněz jako v pražském dopravním podniku“. A dodává další jména. Premiér Fiala prý dobře ví, že „kauzy jako Hlubuček můžou ukončit jeho vládnutí, ještě než si lidi vůbec všimnou, že byl i jejich premiérem, protože až doteď řešil skoro jen Ukrajinu“.
21.06.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků) , Michal Gazdík (27 článků)

Až Rus stopne plyn. Co Fiala neříká. Petr Holec odhalil

 
KONTEXT PETRA HOLCE „Francie, Nizozemsko, Španělsko nebo Belgie, které mají dost neruského plynu, se zatím jakéhokoli ‚solidárního‘ schématu EU odmítají účastnit. Řekněme, že jsou tradičně solidární samy se sebou,“ uvádí komentátor Petr Holec. A Německo jiný než ruský plyn nezajistí, takže se s námi nerozdělí, dodal Holec pro ParlamentníListy.cz. A navíc se na nás řítí další pohroma.
19.07.2022 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Komentátor Holec bez obalu: Signál pro Fialu. A pravda, ne úplně ten nejlepší

 
Publicista Petr Holec má za to, že premiér Petr Fiala (ODS) už si Čechy nezíská jen vyprávěním, kolik pomoci poskytl Ukrajině. Teď podle Holce s konečnou platností nastává čas pomoci Čechům. Vládní pětikoalice ODS, lidovců, TOP 09, Pirátů a STAN se o jakousi pomoc snaží, ale Holec má za to, že to dělá až obdivuhodně špatně.
28.05.2022 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Nebezpečná fáze, požerou se navzájem, půjde o přežití. Petr Holec tuší malér

 
KONTEXT PETRA HOLCE Nic neřekl, a stejně přitom lhal, míní komentátor Petr Holec o Fialově projevu k národu. Premiérova slova o Babišově vině za konec dodávek norského plynu totiž vyvrátili experti. „Není lež jako lež,“ dodává Holec a soudí, že se Fiala hezky naučil lhát, ale k jeho řečem o slušnosti to příliš nesedí. Nenechal ležet ani kauzu STAN. „Tyhle fáze politických kauz bývají nejnebezpečnější,“ varoval s tím, že by mohli podezřelí začít zpívat. Bez ohledu na kolegy.
28.06.2022 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Zvrat ve vládě už brzy. Holec slyšel věci z ODS. Vše najednou jinak

 
KONTEXT PETRA HOLCE Na STAN už jsou v ODS tak naštvaní, že se v soukromí začíná přetřásat možnost vlády občanských demokratů s ANO, říká komentátor Petr Holec. Dané úvahy dle něj zesílí po komunálních a prezidentských volbách. ParlamentnímListům.cz Holec též sdělil, že v reakci na úvahy o „válečné dani“ dostal Fiala vážný dopis od vlastních straníků.
16.08.2022 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

To Fiala neví. Pravda o Václaváku. Holec uzavřel akci: Vláda nerada slyší

 
Pro některé účastníky demonstrace na Václavském náměstí bylo poslední kapkou, která je přiměla se zúčastnit, chování odpůrců Andreje Babiše na jeho „obytňákových“ mítincích, sdělil komentátor Petr Holec ve svém pravidelném streamu. Připomněl také, že německý kancléř Scholz podobné akce objíždí a s lidmi na nich diskutuje. Holec sice kritizoval výběr řečníků na demonstraci, zároveň ovšem označil novináře Pavla Šafra za „všehoschopného“. Věnoval se též generálu Pavlovi a předsedkyni Sněmovny Pekarové Adamové.
08.09.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26374 článků) , Petr Fiala (6554 článků) , Petr Pavel (2948 článků)

Takhle nám nelhal ještě nikdo. Holec o Fialovi a novém zdražení

 
KONTEXT PETRA HOLCE Premiér Petr Fiala vstoupí do dějin jako premiér, který dokáže ohlásit zároveň zvýšení i nezvýšení daní. Tak reaguje komentátor Petr Holec na oznámení vlády o plánovém zvýšení daní u „vybraného zboží a služeb“. Třeba uvažovaný svoz odpadu. Proč? ptá se Holec s tím, že stále více lidí padá do chudoby a vláda jim na cestě dolů ještě zdraží život. Přitom Češi vidí, jak v sousedních zemích vlády DPH naopak snižují.
06.12.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Nový standard: Lže jako Fiala, vymezil Holec. Klauni chtějí dávat Česko dohromady

 
Komentátor Petr Holec si ve svém youtubovém vysílání vzal na paškál konsolidační balíček, který minulý týden představila vláda Petra Fialy (ODS). „Žádné reformy to nejsou. Navíc vláda neměla odvahu přiznat, že porušuje vlastní sliby,“ poznamenal mimo jiné Holec.
18.05.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

„Vysmívají se nám. Dělají z nás idioty.“ Holec to vzal od podlahy. Nešetřil nikoho

 
Vysmívají se nám a dělají z nás idioty. Moderátor Petr Holec zúčtoval ve svém pravidelném pořadu Živě vysílaném na youtubovém kanále Xaver Live s ministrem vnitra Vítem Rakušanem, který podle něj zešílel, a jeho krimi bandou z hnutí STAN, kterou kryje milovník premiérské funkce Petr Fiala (ODS). „To, co předvádějí, je arogance moci,“ uvedl Holec, který se zasmál tomu, že všechny průšvihy vlády a jejích představitelů se opět házejí na Babiše nebo na Putina. Věnoval se také „protažené ruce“ vlády Petra Fialy, šéfovi BIS, nebo dvojímu metru používanému moderátory České televize.
29.09.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6554 článků)

Babiš a Orbán by chtěli schůzku V4 ještě před summitem EU

 
Český premiér Andrej Babiš a jeho maďarský protějšek Viktor Orbán by se rádi setkali s představiteli dalších států visegrádské skupiny (V4) ještě před zářijovým neformálním summitem Evropské unie. Oba premiéři se na tom shodli při včerejší schůzce v Maďarsku. Babiš ČTK po jednání řekl, že Orbán přijal pozvání do České republiky, návštěva by se měla uskutečnit koncem října. Včera Babiš s Orbánem mluvili o ekonomické spolupráci obou zemí, o migraci a o rozpočtu Evropské unie.
01.09.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26374 článků)

„Smrt. Už dost.“ Holec vytáhl na vládu, co ani sám nechtěl

 
Ve svém pravidelném vysílání se komentátor Petr Holec trefoval jednak do toho, jakou botu udělala Jana Černochová s americkou základnou, ale také do snahy kontrolovat marže. „Já myslím, že ruka trhu zůstala někde v kapse. Já se tomu také nestačím divit,“ řekl a dodal, že podnikatelé už toho začínají mít dost. Pozornost věnoval i tažení proti dezinformacím a používání písmene Z, které používá i Znojemský pivovar. „Já být jimi, tak to zetko přemaluju. Rakušan se topí v průserech a když se tohle politikovi přihodí, tak není nic lepšího, než zabásnout někoho za zetko,“ varoval. Jsme stále demokratická země? Prý ano. „Pokud samozřejmě nechtějí někoho zabíjet a podobně,“ dodal Holec.
14.04.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1001 článků) , Jan Rakušan (89 článků)