Článek

Babiš viní z výroku o Polsku moderátora: Martin Řezníček nenechal jeho slova bez odezvy

 
Výrok Andreje Babiše o tom, že by nepomohl napadenému Polsku, stále rezonuje veřejným prostorem. Během akce v Brně se k němu sám expremiér znovu vyjádřil a označil to za provokaci ze strany moderátora ČT Martina Řezníčka. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. 
24.01.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Martin Řezníček (37 článků)
Podobné články

Reakce na moderátora Superdebaty: Martin Řezníček rozdělil diváky na dva tábory

 
Máme za sebou další střet kandidátů na prezidenta. Lidé na sociálních sítích hojně komentují nejen výkon osmi účastníků, ale i moderátora, kterým byl ostřílený Martin Řezníček z České televize. Reakce na jeho způsob vedení debaty se liší, některým se zamlouval, jiní ho považovali za ovlivněného svými vlastními politickými preferencemi.
09.01.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (37 článků)

Kandidát Řezníček! ČT a 3. světová. Babiš cestou do auta bořil TV

 
Prezidentský kandidát a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) ČTK řekl, že kolektivní obranu Severoatlantické aliance (NATO) nikdy nezpochybnil. Jen si nechtěl představit, že by mohla vypuknout třetí světová válka. Politici musejí usilovat o mír a zabránit válce, uvedl. Sdělil také, že odmítá snahu překrucovat jeho výroky. Na expremiéra se strhla kritika po jeho výroku v nedělní debatě v České televizi, že by v případě útoku na Polsko nebo pobaltské státy neposlal do těchto zemí české vojáky na pomoc. Babiš pro změnu dodal, že moderátor Řezníček je „prezidentský kandidát“ a ČT připouští 3. světovou válku.
23.01.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků)

Prezidentská Superdebata: Lži! sepsuli lidé Babiše. Petr Pavel i moderátor Řezníček zabodovali

 
Prezidentský duel odvysílaný v neděli večer v České televizi přinesl zajímavý zvrat. Superdebaty se totiž zúčastnili oba prezidentští kandidáti. Přišel jak generál Petr Pavel, tak k překvapení všech i protikandidát Andrej Babiš. Moderace se chopil Martin Řezníček. Diskuze vyvolala řadu reakcí. Jak lidé na sociálních sítích zhodnotili výkon moderátora? 
23.01.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Martin Řezníček (37 článků) , Petr Pavel (1630 článků) , Pavel Řezníček (57 článků) , Pavel Řezníček (82 článků)

Od Zemana: Bohatý Schwarzenbergu, neumíte se vžít do role chudých. Nemají co do pusy, nemají co dát dětem

 
Na hlavu exministra Karla Schwarzenberga se snesla další kritika za to, že se pustil do prezidenta Miloše Zemana kvůli výroku o roli lidských práv v zahraniční politice. Slova předsedy TOP 09 nenechal bez odezvy hradní kancléř Vratislav Mynář. Schwarzenberg se kvůli svým majetkům prý nedovede vžít do role chudých lidí.
07.03.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4068 článků) , Miloš Zeman (27733 článků) , Vratislav Mynář (1417 článků)

Demagog.cz: Zeman pronesl v duelu v ČT více faktických výroků, ale i více nepravd než Drahoš

 
Ve čtvrteční debatě prezidentských kandidátů v České televizi pronesl více nepravdivých výroků současný prezident Miloš Zeman. Vyplývá to z analýzy serveru Demagog.cz. Zeman řekl 52 faktických výroků, z toho jich 14 server vyhodnotil jako nepravdu. Druhý kandidát Jiří Drahoš měl 38 faktických výroků, z toho tři nepravdivé.
26.01.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27733 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků)

Harryho útok na otce nezůstal bez odezvy: Charlesova reakce? Opovržení!

 
Poslední otevřený rozhovor prince Harryho (36), v němž pošpinil výchovu svého otce a dědečka, nezůstal bez odezvy. Média si koncem týdne odchytila prince Charlese (72) při pracovních obchůzkách a dožadovala se prohlášení. Jak reagoval na synova slova o „genetické bolesti“, která koluje v jejich žilách?
17.05.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1694 článků)

Redaktor ČT Řezníček: Velký konflikt nikdo nechce. Pentagon je z Trumpova siláckého tweetování zděšen

 
Washington připravuje odvetu za údajný chemický útok na syrské město Dúma. Americký prezident Donald Trump na Twitteru vyzval Rusko, aby se na americké rakety připravilo. Ještě předtím označil americko-ruské vztahy za vůbec nejhorší i ve srovnání se studenou válkou. Bývalý zpravodaj České televize ve Spojených státech Martin Řezníček proto v Interview na ČT24 promluvil o tom, jak vážně je podle něj nutné brát varování amerického prezidenta.
11.04.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5933 článků) , Martin Řezníček (37 článků)

Redaktor Řezníček: Doufal jsem, že volba do Rady ČT bude normální. Nebyla

 
Bývalý zpravodaj České televize v USA a dnes jeden z moderátorů Událostí Martin Řezníček popsal, jak moc jsou rozděleny Spojené státy. Prozradil, že jsou rozděleny opravdu hodně. Progresivní sever chce progresivně posunout společnost dál, zatímco konzervativnější jih se tomu brání. Odpověděl také na otázku, jak je to s tlakem na Českou televizi a s tlaky v České televizi...
22.07.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (37 článků)

Začaly předvolební debaty ČT: Komunista sáhl na EU, moderátor Řezníček se posmíval a pak zvyšoval hlas

 
Lídři Karlovarského kraje, sedmi kandidátek na základě průzkumu volebního potenciálu pro ČT, se zúčastnili předvolební debaty veřejnoprávní České televize. Moderátor Martin Řezníček předložil účastníkům témata jako pandemie covidu-19, očkování či efektivní fungování státu.
13.09.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (37 článků)

Připomínají komunistické soudruhy, zaútočil Bém na Pospíšila a Udženiju

 
Bývalý pražský primátor Pavel Bém (ODS) nenechal bez odezvy kritická slova, která na jeho adresu zazněla z úst místopředsedy občanských demokratů Jiřího Pospíšila a bývalé radní hlavního města Aleksandry Udženije. Podle Béma reakce obou politiků na jeho kritická slova na adresu ODS připomínají tradiční demagogii někdejších komunistických soudruhů.
30.08.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2193 článků) , Pavel Bém (861 článků) , Jiří Pospíšil (2193 článků)

Řezníček ze seriálu Cirkus Bukowsky: Sex s manželkou zvukaře!

 
Jako dar z nebes musela být pro Pavla Řezníčka (47) hlavní role v novém seriálu ČT Cirkus Bukowsky. Jeho postelí projde v každém díle minimálně jedna kráska. A to, panečku, zalichotí! Teď ale Řezníček zalovil v zakázaných vodách...
27.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (82 článků)

Řezníček ze seriálu Cirkus Bukowsky: Sex s manželkou zvukaře!

 
Jako dar z nebes musela být pro Pavla Řezníčka (47) hlavní role v novém seriálu ČT Cirkus Bukowsky. Jeho postelí projde v každém díle minimálně jedna kráska. A to, panečku, zalichotí! Teď ale Řezníček zalovil v zakázaných vodách...
27.11.2013 17:42 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (82 článků)

Přiznání Igora Bareše: Řezníček šel kvůli mně na operaci!

 
Setkali se po 30 letech. Igor Bareš (52) a Pavel Řezníček (52) spolu byli v roce 1989 v Divadle bratří Mrštíků v Brně. Nyní se znovu sešli. V seriálu Profesor T. má Pavel titulní roli a Igor hraje jeho nadřízeného na fakultě.
10.12.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Pavel Řezníček (57 článků) , Pavel Řezníček (82 článků)

Legendární bitva v Lucerně se blíží: Nejlepší boxeři se představili jako Peaky Blinders

 
Vasil Ducár alias Thomas Shelby nebo Vladimír Řezníček v roli jeho největšího nepřítele z jiného gangu? Tradiční galavečer profesionálního boxu a K1, událost Boxing Lucerna, která letos oslaví již svůj čtrnáctý ročník, si pro fanoušky připravily neskutečnou upoutávku! Ti nejlepší čeští boxeři se představili jako herci oblíbeného seriálu Peaky Blinders a již 29.12. nastoupí do ringu v pražské Lucerně. Nejen titulový souboj Ducár vs. Řezníček - letošní ročník nabídne mnohem víc!
10.11.2022 21:20 |

podobné články

Ricky Martin začíná nový rok sám, rozešel se s přítelem

 
Zpěvák Ricky Martin je znovu single. Po třech letech soužití se rozešel s přítelem Carlosem Gonzalezem Abellou, o němž v minulosti hovořil jako o lásce svého života a chtěl si ho vzít. V Portoriku ale svatby homosexuálů nejsou povoleny. Další články k tématu: Ricky Martin: Za matku svých dvojčat bych dal život Ricky Martin: Ke klukům dvojčatům bych chtěl letos holčičku Zpěvák Ricky Martin si převezme cenu amerických gayů a leseb Ricky Martin si chce vzít svého přítele, v rodném Portoriku to ale nejde Ricky Martin si poprvé vyrazil jako gay, podpořila ho Kylie Minogue Idol dívek Ricky Martin se veřejně přiznal, že je gay Ricky Martin ukázal dvojčata, která porodila náhradní matka
03.01.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (381 článků) , Ricky Martin (111 článků) , Carlos Gonzalez (7 článků)

Petr Pavel reaguje na Babišova slova o Polsku. Expremiér prosí Zemana o pomoc

 
Na Babišovy výroky o tom, že by v případě útoku na Polsko nebo pobaltské země české vojáky na pomoc určitě neposlal, reagoval jeho protikandidát Petr Pavel. "Rozhodl jsem se, že pokud se stanu prezidentem, povede moje druhá cesta do Polska, abych našeho dobrého souseda a přátele z Pobaltí ujistil, že ctíme dohody a Andrej Babiš nemluví za nás," uvedl na svém Twitteru. Babiš se brání, že článek 5 nezpochybnil, a mluví o "překrucování výroků". Jeho slova v debatě České televize jsou však jasná.
23.01.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Půjde fotbalista Řezníček do vězení? Hrozí mu až osm let

 
Příbramský soud začal ve středu projednávat brutální napadení, kterého se měl dopustit fotbalista Mladé Boleslavi Jakub Řezníček. Soud nakonec jednání odročil na červenec.
10.06.2009 09:15 |

podobné články

Útočník Řezníček bude hrát na jaře v Českých Budějovicích

 
Fotbalový útočník Jakub Řezníček z Mladé Boleslavi bude na jaře hostovat v jiném prvoligovém týmu SK Dynamo České Budějovice.
02.02.2012 16:25 |

podobné články

Hokejovou extraligu bude řídit od června svaz, ředitelem se stal Řezníček

 
Český svaz ledního hokeje (ČSLH) nepodepíše novou smlouvu s Asociací profesionálních klubů (APK) a od 1. června 2012 bude Tipsport extraligu řídit sám svaz, jejím novým ředitelem byl jmenován Josef Řezníček.
29.03.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řezníček (6 článků)