Článek

Babiš u silnic slibuje: Nezavleču Česko do války. Na internetu křik o lháři a úplném dnu

 
Babiš hrozí, že Pavel zatáhne Česko do války. Volební výsledky z prvního kola prezidentské volby ještě nejsou známy ani 24 hodin a už naplno běží kolo druhé. Andrej Babiš vyrazil na zteč s billboardy, v nichž hrozí, že jeho protikandidát v přímé volbě prezidenta Petr Pavel zatáhne Česko do války. A na sociálních sítích už se ozývají reakce...
15.01.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků) , Petr Pavel (1742 článků)
Podobné články

Senátní právník Kysela proti Babišovu billboardu: Pavel nás do žádné války zatáhnout nemůže

 
Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat, ne voják. Prezident Babiš. Tento billboard prezidentského kandidáta Andreje Babiše okomentoval ústavní právník Jan Kysela, tajemník komise Senátu pro ústavu. „Náš ústavní pořádek ani právní řád jako takový nesvěřuje prezidentu republiky žádné kompetence, jimiž by mohl ‚zatáhnout‘ Českou republiku do války, i kdyby si to nakrásně přál,“ poznamenal Kysela.
15.01.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

„Stojíme u začátku konce Andreje Babiše!“ Tisíce lidí vyslechly na akci generála Pavla

 
„Bude to o tom, jaký styl života si do budoucna vybereme, jaký svět si vybereme. Bude to doslova souboj světů,“ uvedl k prezidentské volbě generál Petr Pavel na setkání s občany v Brně, kde se sešly tisíce lidí. Za bouřlivých ovací provolávali: „Pavel na Hrad!“ Generál reagoval i na poslední výstupy protikandidáta Andreje Babiše, které považuje za „hanebné“. „Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat. Ne voják. Prezident Babiš,“ stojí billboardech, které nechal Babiš instalovat v posledních dnech.
21.01.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků) , Petr Pavel (1742 článků)

Černochová (ODS): Pane Andreji Babiši, svět se na nás dívá

 
Poslanec Andrej Babiš svými billboardy se sloganem „Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat, ne voják“ parazituje na strachu lidí a navazuje na tradici propagandy sovětského bloku, kdy zároveň útočí na podporu Ukrajiny.
16.01.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

„Ne, to prezident nemůže.“ Šándor vstoupil do kampaně

 
Nezavleču Česko do války. Jsem diplomat, ne voják. Prezident Babiš. Tento billboard prezidentského kandidáta Andreje Babiše okomentoval bezpečnostní poradce Andor Šándor. „Chtěl bych jen říct, že prezident nemá žádnou pravomoc, pokud jde o vstup země do válečného konfliktu. To je věcí Parlamentu, který jako jediný může odsouhlasit vyhlášení válečného stavu, či schválit vyslání vojsk do zahraničí,“ poznamenal. Obdobně hovořil i ústavní právník Jan Kysela.
16.01.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

Jak zvládnout nákup oblečení na internetu

 
Nákup oblečení na internetu je stále oblíbenějším trendem a to hned z několika důvodů. Nejenže je to oproti kamenným obchodům v mnoha případech levnější, ale zároveň je to pohodlnější, protože nemusíte nikam chodit a navíc máte daleko větší výběr, nežli v klasických obchodech. Jestliže i vás nákup oblečení na internetu láká, pak jste na správném místě. I když se na první pohled zdá, že na tom vlastně vůbec nic není, měli byste znát pár základních tipů, triků a fíglů, díky kterým vše zvládnete na jedničku. A klidně i s hvězdičkou! Zvládněte nákup na internetu i vy! Nákup oblečení na internetu je hitem, který láká stále více lidí. Je to levnější, pohodlnější, rychlejší a zkrátka lákavější. Ovšem pouze v případě, kdy to umíte. I když si možná myslíte, že na tom nic není, pravda je kolikrát úplně jiná. Proto jsme pro vás napsali dnešní článek, ve kterém jsme pro vás připravili několik tipů, s nimiž budou nákupy na internetu hračka. Recenze prozradí mnohé Na samotném začátku určitě uděláte dobře, pokud si o daném obchodě, ve kterém se chystáte nakupovat, přečtete nějaké recenze. Je-li to známý obchod, určitě najdete nespočet recenzí, které vám o daném e-shopu prozradí mnohé. Podle recenzí od reálných zákazníků se dozvíte, zda konkrétní shop vůbec stojí za to, dozvíte se o jejich zkušenostech a přesvědčíte se, zda je dobrý nápad nakupovat právě zde. Zjistěte si, jestli se vám vyplatí poštovné Jediným úskalím nákupů na internetu může být poštovné. Ne všechny e-shopy nabízí poštovné zdarma, zpravidla je proto potřeba objednat za určitou částku. Ještě než se vrhnete do nakupování, zjistěte si, jak to daný e-shop s poštovným má a podle toho usuďte, jestli se vám vyplatí v obchodě nakupovat. Kámen úrazu jsou velikosti Nejedna žena by nám jistě potvrdila, že nejčastějším kamenem úrazu jsou velikosti. Často se stává, že... Čtěte více Příspěvek Jak zvládnout nákup oblečení na internetu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2017 20:50 |

podobné články

Babiše v Kopřivnici seřvala maminka s dítětem: Lháři, zloději, estébáku, vmetla mu

 
Andrej Babiš na své tour po Čechách v obytňáku zavítal do Moravskoslezského kraje, kde na něj kromě podporovatelů čekala i řada odpůrců. Nejvýrazněji o sobě dali protestující lidé vědět v Kopřivnici, kde matka s malým dítětem expremiérovi do tváře křičela "lháři, estébáku". V Novém Jičíně pak měli Babišovi odpůrci vyhrazený koridor, v němž s transparenty postávali i v deštivém počasí.
22.08.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

Letos až 100 km nových silnic: Babiš slibuje velkou výstavbu, z pomalých oprav viní aktivisty

 
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) bude letos stavět nebo opravovat 230 kilometrů dálnic a silnic. Z toho 100 kilometrů bude tvořit nová výstavba a zbytek opravy, včetně D1. Ekologičtí a jiní aktivisté teď v Česku blokují zhruba tři desítky důležitých dopravních staveb. Premiér Andrej Babiš (ANO) bude s ekology jednat. Premiér spolu s generálním ředitelem ŘSD Radkem Mátlem to uvedli na dnešní tiskové konferenci.
06.03.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

Lež nejlépe odhalí lháři

 
Lháři mají velmi dobře vyvinuté smysly pro odhalování lží.
03.08.2012 10:45 |

podobné články

Úlet, prolhaní lháři! Drsný vzkaz komunistů americkému senátorovi kvůli radaru

 
ANKETA Nápad amerických republikánských senátorů Johna McCaina a Lindsey Grahama reagovat na ruské obsazení Krymu oživením plánu na umístění raket nebo radaru v České republice tvrdě odsoudili politici KSČM. V jejich odsudcích na konto Američanů pak nechybí slova jako „prolhaní lháři“, „lumpové a podvodníci“. Naopak pravici, jak se zdá, návrh senátorů vůbec nevadí.
12.03.2014 22:00 |

podobné články

Když věříte lháři Zemanovi, jste sami lháři. Ostrý vzkaz národu od publicisty

 
Dnešní rozhodnutí soudu, podle kterého se Hrad musí omluvit za některé Zemanovy výroky o Ferdinandu Peroutkovi, vedly publicistu Vladimíra Kučeru na jeho blogu na serveru Aktuálně.cz k obsáhlejšímu zamyšlení nad českým prezidentem i nad českým národem.
01.09.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (234 článků)

Babišovi zatarasila mikrofon žena s dítětem: Zloději, lháři, estébáku

 
Zloději, lháři, estébáku! Až tak se rozhorlila žena s dítětem, jež přišla na mítink expremiéra Andreje Babiše (ANO) v Kopřivnici. Nechtěla ho dokonce pustit ani k mikrofonu, pomoci mu musela najatá ochranka. Píše to server Novinky.cz.
22.08.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků)

Toužíte po seznamování na internetu? Pak čtěte!

 
Seznamování na internetu je stále větším hitem. Možná je to dáno stylem dnešní doby, možná za to může lenost současných lidí – ať tak či onak, už se zkrátka neseznamujeme tak, jako dříve. Možná jste ještě nenašla toho pravého, byť jste hledala skoro všude, a proto chcete vyzkoušet seznamování na internetu. Což o to, je to moderní, šetří to čas a dělá to spousta lidí. Ovšem ještě než se pustíte do virtuálního světa a začnete o sobě šířit informace neznámým lidem, nenechte si ujít následující řádky. Prozradíme vám základní pravidla seznamování na internetu, které byste rozhodně měla znát. Nejde jen o úspěšné najití toho pravého, ale především o vaší bezpečnost! Nehrajte si na něco, co ve skutečnosti nejste Při seznamování na internetu o sobě vyplňujete určité údaje. Lidé o sobě v online světě vyplňují profily, prostřednictvím kterých pak komunikují s potencionálními zájemci, ale zároveň i odpovídají na inzeráty, když se jim někdo zalíbí. Ať tak či onak, v každém případě nelžete – a to v ničem. Pravdivě popište nejen sama sebe, ale nehrajte si na něco, co ve skutečnosti nejste. Uvidíte, že to budoucí partner ocení.  Nehleďte jen na vzhled O lidech je známo, že si své protějšky vybírají především podle vzhledu. Ačkoli spousta z nich tvrdí, že jim nejde o vizáž, ale o to, co má dotyčný uvnitř, není to pravda a u seznamování na internetu už obzvlášť ne. Nenechte se proto strhnout a až budete prohlížet jednotlivé profily, nezavrhujete potencionální partnery jen podle toho, jak vypadají. Udělejte si čas a přečtěte si i informace, které mají vypsané na svém profilu – přeci jen právě kvůli tomu jej vyplňují. Nebuďte pokrytec! Když dojde na první schůzku… Pravidlo první schůzky – o tom alespoň jednou slyšel snad úplně každý. I přesto vám tuto skutečnost pro jistotu připomeneme, přeci jen člověk... Čtěte více Příspěvek Toužíte po seznamování na internetu? Pak čtěte! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.12.2015 22:05 |

podobné články

To byl pech! Plzni srazil vaz gól v úplném závěru. Bolí to, smutní hráči

 
Jen pár vteřin dělilo fotbalisty Plzně od překvapivého výsledku v Evropské lize. Přes devadesát minut drželi bezbrankovou remízu na půdě Atlética Madrid. V úplném závěru nastaveného času ale přišla střela Cristiana Rodrígueze.
05.10.2012 12:40 |

podobné články

Déšť opět komplikuje dopravu. Je uzavřeno 17 silnic

 
V souvislosti s vytrvalými dešti, které Česko trápí už druhý den, byla zaplaveno několik silnic. Dnes kolem 18:00 bylo neprůjezdných 17 komunikací, zejména silnic druhé a třetí třídy. ČTK o tom informovali pracovníci Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Nejvíce uzavřených úseků je na východě Čech, kde řidiči neprojedou čtyři silnice v Pardubickém a dvě v Královéhradeckém kraji. Problémy jsou i na železnici, na Vysočině najel vlak do stromu, který zřejmě kvůli podmáčené půdě spadl na trať. 
25.06.2013 20:00 |

podobné články

Ministr Ťok: Majitelé reklamních zařízení mají pět pracovních dnů na odstranění

 
Po pětiletém přechodném období mají majitelé billboardů zákonem danou povinnost do pěti pracovních dnů odstranit svoje reklamní poutače z ochranného pásma dálnic a silnic I. tříd. Následně začne Ředitelství silnic a dálnic monitorovat, kde se nacházejí nelegální billboardy, které už nemají v ochranném pásmu dálnic a silnic co dělat.
01.09.2017 14:35 |

podobné články

Poslední peníze do dopravy: 55 km nových silnic a dálnic! Víme, kde!

 
Pro rok 2013 počítá Ředitelství silnic a dálnic s 55 novými kilometry dálnic a silnic první třídy. Půjde na dlouhou dobu o poslední peníze investované do silnic. Nejvýznamnější projektem příštího roku bude prodloužení dálnice D3 a rychlostní silnice R7.
07.11.2012 13:45 |

podobné články

České silnice by letos potřebovaly opravy za více než osm miliard

 
Na opravu silnic v České republice by letos mělo jít více než osm miliard korun. Částka se může ještě zvýšit. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje na opravy dálnic, rychlostních silnic a silnic první třídy vynaložit 4,6 miliardy korun. Zbylé peníze chtějí na komunikace druhých a třetích tříd investovat kraje a jednotlivá města. Podle ŘSD i krajů by ale byla potřeba částka mnohem vyšší, zjistila ČTK.
17.02.2013 16:55 |

podobné články

Počet neprůjezdných silnic kvůli povodním se snížil pod stovku

 
Kvůli záplavám bylo v Česku dnes ráno neprůjezdných 99 úseků silnic, většinou jsou zaplavené. Za poslední den tak počet uzavírek klesl skoro o 40 úseků. Nejvíce neprůjezdných silnic je ve středních Čechách, Ústeckém kraji a Praze. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic k 6:00. U velké části plánují správci zprovoznění dnes nebo ve čtvrtek po opadnutí vody. 
05.06.2013 07:40 |

podobné články

Počet úseků silnic uzavřených kvůli záplavám klesl pod stovku

 
Kvůli záplavám bylo v Česku dnes ráno neprůjezdných 99 úseků silnic, většinou jsou zaplavené. Za poslední den tak počet uzavírek klesl skoro o 40 úseků. Nejvíce neprůjezdných silnic je ve středních Čechách, Ústeckém kraji a Praze. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic k 6:00. U velké části plánují správci zprovoznění dnes nebo ve čtvrtek po opadnutí vody.
05.06.2013 07:45 |

podobné články