Článek

Babiš toho hodně namluví, ale nezvládá. Gulášový socialismus. Karviná to jasně ukázala, píše Martin Schmarcz

 
Výskyt lokálního ohniska koronaviru v Karviné podle konzervativního publicisty a někdejšího autora projevů Mirka Topolánka Martina Schmarcze jasně ukazuje, že Babiš situaci nezvládá. Ve skutečnosti toho prý český premiér jen hodně namluví a vede Českou republiku po cestách gulášového socialismu, jaký zažili Maďaři před rokem 1989 a částečně i Češi, Moravané a Slezané v době normalizace.
10.07.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků)
Podobné články

Hejtujete Pavla Novotného? A jste na to dost chytří? Víte, jaké má IQ? Schmarcz se rozparádil

 
Politický komentátor Martin Schmarcz reagoval na svém facebooku na nedávné drsné prohlášení starosty Řeporyj Pavla Novotného (ODS), podle kterého by smrt prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše Česku prospěla. Schmarcz tvrdí, že jde o jednoznačnou politickou satiru, kterou hloupí nedovedou ocenit. Samotný Novotný má podle něj IQ vyšší než 150.
10.09.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků) , Pavel Novotný (1116 článků) , Miloš Zeman (25463 článků)

Kecy o CO2, zelený socialismus! Stejné kecy jako kdysi, varuje Markéta Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Socialismus v Československu před listopadem 1989 byl něco absurdního, ale zrovna tak absurdní je, jakým způsobem se dnes vrací. Rudý socialismus už netáhne, táhne socialismus zelený. Podle Markéty Šichtařové jsou Středoevropané vůči němu relativně nedůvěřiví, protože víc než západ a sever Evropy si uvědomují, která bije. Ale Evropa jako celek to dosud v plné míře nepochopila. Za aktuálně nejabsurdnější považuje to, kolik lidí pořád nechápe, že kecy o CO2 a spol. jsou zrovna takovými kecy, jako byly v roce 1948 ty o vykořisťování dělníků zlými kapitalisty. Až to pochopí, může být pozdě.
18.11.2019 20:15 |

podobné články

Kdo toho namluví víc? Muži, nebo ženy? Budete v šoku!

 
Muži toho namluví víc než ženy. Sdělí však méně informací.
19.11.2011 11:25 |

podobné články

OKD: Ministryně práce sfárala mezi horníky Dolu Karviná

 
Do vysokého porubu v lokalitě Lazy Dolu Karviná sfárali v úterý 8. dubna ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová-Tominová, ale také zmocněnec pro Ústecký a Moravskoslezský kraj Jiří Cienciala nebo šéf hornických odborů Jan Sábel, aby se seznámili s pracovními podmínkami horníků v OKD. Doprovod jim zajistilo vedení OKD v čele s výkonným ředitelem Dalem Ekmarkem a Závodu Důl Karviná.
11.04.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (463 článků) , Jan Cienciala (5 článků)

Do místa tragického otřesu v Dole Karviná sfárali vyšetřovatelé

 
Poprvé od tragédie, při které minulý pátek zemřeli na Dole Karviná tři horníci, sfárali do postižené oblasti členové vyšetřovací komise. Nyní budou zjišťovat, co se v pátek 14. listopadu v podzemí opravdu stalo. „Odborná komise v lokalitě ČSA Závodu Důl Karviná pořídila fotodokumentaci a provedla nezbytná měření k vyhodnocení celé události.
19.11.2014 15:46 |

podobné články

Pospíšil, katastrofa ODS a ,,panáček" Babiš. Hovoří zkušený znalec českého politického zákulisí

 
ROZHOVOR Někdejší blízký spolupracovník Mirka Topolánka, který je dnes ve službách vicepremiéra Pavla Bělobrádka, Martin Schmarcz, vysvětluje, proč lidé ignorovali volby do europarlamentu a proč poslední šanci na odvrácení katastrofy měla ODS před dvěma lety. Schmarcz také komentuje úspěch Jiřího Pospíšila v dresu TOP 09 a analyzuje výrazné výsledky euroskeptických hnutí v Evropě.
28.05.2014 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků) , Jiří Pospíšil (2130 článků) , Jiří Pospíšil (2130 článků) , Pavel Bělobrádek (1628 článků)

Hloupí babišovci, nenávidí Němce. Za to může komunismus. Kolem Blatného v Chebu je rušno

 
Komentátor Martin Schmarcz se podivuje nad jednáním ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), který opakovaně zamítá možnost přetížené nemocnice v Chebu posílat pacienty přes blízké hranice do Německa. „Prý proto, aby lidé viděli, že se o ně postará český stát… Takže covidový nacionalismus?“ ptá se Schmarcz. Blatný místo toho nemocnici přislíbil tři lékaře na interní oddělení a posílení převozů pacientů do jiných nemocnic.
04.02.2021 14:50 |

podobné články

Patrick Stewart namluví hovínko ve filmu plném emotikonů

 
Sir Patrick Stewart má pověst váženého herce, který sklízí úspěch třeba ve Star Treku nebo X-Menech. Jako pravý Brit si ale ze sebe umí udělat legraci, a tak v právě připravovaném animovaném snímku Emoji ve filmu namluví „hovínko“. Britský tisk si ho kvůli tomu začal už dobírat – nejčastěji o zprávě informuje s titulkem „Patrick Stewart: Od Shakespeara ke sr*čkám“.
24.01.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Stewart (11 článků)

Oscarový Whitaker namluví postavičku medvídka z české animované pohádky

 
Oscarový herec Forest Whitaker namluví postavičku medvídka Muchy z animované pohádky Jiřího Barty Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?. Po uvedení ve Francii, Rumunsku, Maďarsku nebo Japonsku se nyní film o zapomenutých hračkách na staré půdě chystá do amerických kin. Informovala o tom Mária Dufková z producentské společnosti Bio Illusion.
03.11.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Forest Whitaker (23 článků) , Jiří Mucha (33 článků)

Forest Whitaker namluví postavičku z animované pohádky Jiřího Barty

 
Oscarový herec Forest Whitaker namluví postavičku medvídka Muchy z animované pohádky Jiřího Barty Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?. Po uvedení ve Francii, Rumunsku, Maďarsku nebo Japonsku se nyní film o zapomenutých hračkách na staré půdě chystá do amerických kin, informovala Mária Dufková z producentské společnosti Bio Illusion.
03.11.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Forest Whitaker (23 článků) , Jiří Mucha (33 článků)

Hodí se na to? Hlavní hvězdy 50 odstínů šedi namluví hezoun Brzobohatý a odvážná princeznička Šoposká

 
Film Padesát odstínů šedi , příběh uťápnuté studentky literatury Anastasie, kterou si vezme do parády boháč Christian Grey, míří už na dévédéčka a Blu-Ray disky, a tak není divu, že už se chystá i český dabing. A zdá se, že minimálně hlavní dva hrdiny namluví výborně vybrané celebrity!
05.04.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ray Grey (1 článek)

Orlando Bloom namluví prince Harryho v novém seriálu o královské rodině

 
Britský princ George bude hlavním hrdinou animovaného seriálu stanice HBO Max. V parodii se objeví i ostatní členové královském rodiny včetně prince Harryho, jehož namluví Orlando Bloom. Autorem je scenárista a producent Gary Janetti, který stojí za seriály Griffinovi nebo Will a Grace.
24.01.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (343 článků) , Gary Janetti (1 článek) , Grace George (1 článek) , Max George (5 článků) , Gary Griffin (1 článek) , Gary Griffin (1 článek) , George George (765 článků) , Max Griffin (1 článek) , Max Max (76 článků) , Max Max (108 článků) , Gary George (1 článek) , Will Will (27 článků) , Max Max (76 článků) , Will Will (25 článků) , Harry Harry (1215 článků)

Autor projevů Mirka Topolánka vyděsí voliče Babiše i Pirátů. Jsou si prý podobní více, než si kdokoliv myslí

 
Politický komentátor a mediální poradce, někdejší autor projevů premiéra Mirka Topolánka, Martin Schmarcz se rozepsal o tom, že končí podivný politický rok. „Žádné změny nepřinesl, ale možná na ně zadělal,“ poznamenal Schmarcz pro Info.cz.
29.12.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků)

Topolánkův exspolupracovník Schmarcz o silném Putinovi, chybách Západu a o tom, o čem jsme mlčeli

 
ROZHOVOR Bývalý spolupracovník Mirka Topolánka, někdejší novinář a komentátor Martin Schmarcz, který byl expremiérovi nablízku mimo jiné i během tzv. ukrajinské plynové krize, pro ParlamentníListy.cz analyzuje její jednotlivé aspekty. Zmiňuje důvody, proč nemůže Západ uznat legitimitu krymského referenda a mluví o západní nebezpečné kombinaci slabosti a siláctví.
19.03.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků)

Topolánkův exspolupracovník Schmarcz o silném Putinovi, chybách Západu a o tom, k čemu jsme mlčeli

 
ROZHOVOR Bývalý spolupracovník Mirka Topolánka, někdejší novinář a komentátor Martin Schmarcz, který byl expremiérovi nablízku mimo jiné i během tzv. ukrajinské plynové krize, pro ParlamentníListy.cz analyzuje jednotlivé aspekty současného dění kolem Ukrajiny, Ruska a Krymu. Zmiňuje důvody, proč nemůže Západ uznat legitimitu krymského referenda a mluví o západní nebezpečné kombinaci slabosti a siláctví.
19.03.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků)

Běženci k nám podnikají invazi. Je to válka, která nás může rozvrátit, říká zkušený pozorovatel a poradce z Úřadu vlády

 
CIVILIZACE A MY Pokud by mělo dojít k nasazení armády, bude to na našich hranicích kvůli „invazi muslimských imigrantů“. Je to forma hybridní války, říká pro ParlamentníListy.cz Martin Schmarcz, někdejší blízký spolupracovník a speechwriter expremiéra Mirka Topolánka, který nyní pracuje pro vicepremiéra Pavla Bělobrádka na Úřadu vlády a v Poslanecké sněmovně. Schmarcz byl svému exšéfovi Topolánkovi nablízku třeba i v době tzv. ukrajinské plynové krize v době českého předsednictví EU.
10.08.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků) , Pavel Bělobrádek (1628 článků)

Forejt se rozhodl zničit prezidenta Zemana, zní z okolí vlády

 
Spolupracovník lidoveckého místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka a někdejší spolupracovník premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz se včera vyjádřil k rozhovoru šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta na serveru DVTV.cz. Mimo jiné uvedl, že se nehodlá nechat vtáhnout do politických her. Dnes pak Schmarcz své vyjádření ještě doplnil, a to poté, co viděl tiskovou konferenci.
25.10.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2335 článků) , Pavel Bělobrádek (1628 článků) , Martin Zeman (351 článků)

Black Lives Metter? Snad skončí jako Hitler, doufá publicista Schmarcz

 
Konzervativní publicista Martin Schmarcz vidí jistou paralelu mezi hnutím Black Lives Metter nebo Rebelií proti vyhynutí – Extinction Rebellion – a Adolfem Hitlerem.
21.06.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (762 článků)

Black Lives Matter? Snad skončí jako Hitler, doufá publicista Schmarcz

 
Konzervativní publicista Martin Schmarcz vidí jistou paralelu mezi hnutím Black Lives Matter nebo Rebelií proti vyhynutí – Extinction Rebellion – a Adolfem Hitlerem.
21.06.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (762 článků) , Matter Matter (125 článků)