Článek

Babiš spílá Pavlovi: Přitom se tajně schází s Foldynou, největší Putinovou loutkou v Česku

 
Po prvním kole prezidentských voleb v Česku se odehrálo mnoho schůzek, na kterých se formovala spojenectví do druhého kola. Jednou z nich bylo i setkání Andreje Babiše s Jaroslavem Foldynou z SPD. Zatímco tedy v projevu srovnával svého oponenta s Putinem, už před ním se setkal z jedním z jeho největších obhájců.
15.01.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků)
Podobné články

Protiruský aktivista Uhlíř, kterého včera odvedla policie, promluvil: Nejhorší nebylo setkání s Foldynou, ale to, co jsem se dozvěděl v policejním antonu...

 
Aktivista Martin Uhlíř se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke včerejší cestě Nočních vlků a k setkání s místopředsedou ČSSD Jaroslavem Foldynou.
08.05.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (740 článků) , Jaroslav Uhlíř (131 článků)

Brutální Štěpán Kotrba: Co chce ten americkej slouha Hamáček s Foldynou řešit? Zato Lukáš Jelínek předsedu hájil

 
Zatěžkávací zkouška pro sociální demokracii, nakolik dokáže unést tak výrazný názorový rozptyl dvou čelních představitelů. Tak hodnotí politický analytik Lukáš Jelínek střet předsedy ČSSD Jana Hamáčka, který vyzývá místopředsedu Jaroslava Foldynu, aby se omluvil za incident, jehož byl v souvislosti s příjezdem Nočních vlků účastníkem. Štěpán Kotrba je zvědav, zda si druhý ze jmenovaných zachová pevné nervy a vydrží stát za svým názorem. Foldynou následně natočené video považuje Jelínek za ukázku originálního politického marketingu, ale obává se, že sociální demokracii tím voliče spíše odradí.
09.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků)

FOTO Sebrali ho těžkooděnci za střet s Foldynou. Teď agresivní aktivista „úřadoval“ znovu. Napadl stánek s knihami o Miloši Zemanovi. Zasahovala ochranka

 
FOTOGALERIE UVNITŘ Aktivista Martin Uhlíř, známý po úterní jízdě Nočních vlků z konfliktu s místopředsedou ČSSD Jaroslavem Foldynou, vyvolal další rozruch a z akce Svět knihy ho musela vyvést ochranka. U stánku nakladatelství Olympia se Uhlíř nechtěl smířit s tím, že knihy prezidenta Miloše Zemana leží vedle těch od Jaroslava Foglara. Nejdříve je otáčel, aby nebyl vidět obličej hlavy státu a nakonec musel být vyveden.
12.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foglar (65 článků) , Miloš Zeman (27726 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků) , Jaroslav Uhlíř (131 článků)

„Koště! Bulíku! Ránu!“ Boj Novotného s Foldynou u Soukupa rozdráždil i jeho ex Brožovou

 
Vyhrožování a slova o kolaboranství doprovázela středeční vysílání TV Barrandov. Ostrý spor se rozhořel mezi poslancem Jaroslavem Foldynou (za SPD) a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným (ODS). Do už tak rozjitřené debaty, která se odehrávala nejen v televizi, ale i na sociálních sítích, se pak vložila i bývalá partnerka Jaromíra Soukupa Kateřina Brožová. Zkritizovala řeporyjského starostu, kterého už dlouhé roky nemůže vystát, a vyhrožování ze strany Jaroslava Foldyny podpořila.
07.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (574 článků) , Pavel Novotný (1242 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků) , Jaroslav Soukup (147 článků) , Pavel Soukup (178 článků) , Jaroslav Soukup (147 článků)

„Trefit ho hned, sestřelit ho a jít domů“. Bude bitka Novotného s Foldynou?

 
Nechybělo moc a mezi poslancem Jaroslavem Foldynou (zvolen za ČSSD, nyní za SPD) a řeporyjským starostou Pavlem Novotným (ODS) před nedávnem v Soukupově show téměř došlo na pěsti. A to byl podnět pro nejúspěšnějšího českého boxera Lukáše Konečného – uspořádat mezi pány skutečný boxerský zápas. Ti v rozhovoru pro Expres.cz účast nezavrhli, zato jejich náročné podmínky jsou podle pořadatele nerealizovatelné. Porážka od Foldyny ale není to, co by mohlo Novotného nejvíc strašit ve snech – poštou mu dnes přišla podezřelá obálka.
29.05.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1242 článků) , Lukáš Konečný (110 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků)

Konec V4, komentuje Orbánův triumf Kalousek, Fiala stále doufá v jednotu. Zeman: Jsi mým přítelem

 
Viktor Orbán znovu obhájil post premiéra Maďarska. A k vítězství přichází různorodé a mnohdy opatrné reakce. S gratulací přišel premiér Petr Fiala (ODS), který Blesk Zprávám napsal, že doufá v jednotný postoj proti Rusku, prezident Miloš Zeman stejně tak doufá v pokračující spolupráci v rámci V4. Visegrádská skupina je ale naopak podle expremiéra Miroslava Kalouska mrtvá. Kritikou pak nešetří Piráti, kteří nazvali Orbána Putinovou loutkou.
04.04.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4895 článků) , Miroslav Kalousek (7705 článků) , Miloš Zeman (27726 článků) , Viktor Viktor (87 článků)

Janukovyč: Nejsem chráněncem ani loutkou Kremlu

 
Vítěz nedělních prezidentských voleb na Ukrajině Viktor Janukovyč ujistil Západ, že není loutkou ani chráněncem Kremlu a že ve funkci prezidenta bude hájit jen zájmy své země.
10.02.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (387 článků)

Svědectví o tom, že Bartošová byla loutkou: Určovali jí i to, s kým bude mít sex!

 
Naivní, labilní a tudíž lehce ovladatelná. Iveta Bartošová (†48) byla podle řady svědectví ve světě showbyznysu jen křehounkou loutkou, o kterou zápasili manipulátoři. Každému totiž dokázala vydělat nějaké peníze. Aby sama nic svého nevymýšlela, měli jí dokonce do postele dohazovat i chlapy.
31.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6976 článků)

Sobotka definitivně ukázal, čí je loutkou. Petr Hájek odhaluje vazby, které vedly k nejnovějšímu útoku na prezidenta. V hlavní roli Zdeněk Bakala

 
Petr Hájek na svém serveru Protiproud nešetřil premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD). Proč? Protože premiér kritizoval prezidenta Zemana, čímž se zařadil po bok Pražské kavárny a údajně definitivně ukázal, že je jen loutkou v rukách Bruselu. Občané ale naštěstí mají volební právo, takže mu to v příštích volbách mohou spočítat. V tuto chvíli prý Sobotka hraje užitečného idiota Pražské kavárně.
20.11.2015 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (328 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Zdeněk Petr (189 článků) , Petr Zeman (372 článků)

Stanjura (ODS): Paní Schillerová by byla pouhou loutkou Andreje Babiše

 
Paní Schillerová by byla pouhou loutkou Andreje Babiše. Její nominace na ministryni financí je nepřípustná.
12.05.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Babiš uznal porážku ve volbách, Pavlovi popřál, aby byl prezidentem všech

 
Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) uznal porážku v prezidentských volbách, poblahopřál vítězi Petru Pavlovi. Na tiskové konferenci ve štábu na pražském Chodově mu popřál, aby byl prezidentem všech občanů, vnímal jejich problémy a bojoval za české zájmy.
28.01.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků) , Petr Pavel (1592 článků)

Tajné rande! Kokta se schází s Ornellou manželce za zády

 
Tak tohle Gábinu opravdu nepotěší. Ornella Štiková, která je těhotná, přiznala, že se stále tajně schází s Gábininým manželem Koktou.
16.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1118 článků)

Němci našli Putinovu průkazku Stasi. Agent KGB díky ní mohl nabírat špiony v NDR

 
V archivu někdejší východoněmecké tajné policie Stasi našli identifikační průkaz této nechvalně známé organizace na jméno nynějšího ruského prezidenta Vladimira Putina. V úterý o tom informoval deník Bild, který snímek průkazky s Putinovou fotografií zveřejnil. Snímek průkazky následně médiím zpřístupnil německý úřad, který má na starosti archiválie z bývalé NDR. Putin v Německé demokratické republice (NDR) v 80. letech působil jako agent sovětské tajné služby KGB.
11.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4829 článků)

Už jen dva kroky zbývají Pavlovi Novotnému, aby dotáhl, o čem se mluví v nejvyšších patrech politiky. Nečekaná hra o Fialu se štemplem slabosti a výsměchu

 
„Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě a starosta městské části“ – to je claim, který už řadu let používá Pavel Novotný (ODS) na svém profilu na ParlamentníchListech.cz. Původně zábavná hra, nadsázka a ostré direkty na všechny strany ovšem přešly do zcela jiné roviny. Teď už se nehovoří o Pavlovi Novotném bez souvislostí. Rovnítko se dává především mezi jeho chování a budoucnost ODS. V rámci aktuálního dění zaznamenala naše redakce hned několik postřehů, které prstem ukazují i na předsedu ODS Patra Fialu. Ne příliš lichotivě.
15.05.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1242 článků) , Pavel Fiala (245 článků)

Dal 300 tisíc Petru Pavlovi, 600 tisíc straně odsouzeného. Chce monarchii

 
Generál Pavel má zajímavého sponzora. Svou podporu mu vyjádřil JUDr. Zdeněk Prázdný, developer a monarchista, zakladatel Českého královského institutu. Tento muž, který finančně podpořil i monarchistickou stranu Korunu českou vedenou pravomocně odsouzeným RNDr. Radimem Špačkem, poslal jedenáctého ledna Petru Pavlovi na transparentní účet tři sta tisíc korun. Přitom ještě nedávno prohlašoval, že prezidentský úřad je drahý a nefunkční a volby společnost polarizují.
12.01.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Špaček (57 článků) , Petr Pavel (1592 článků)

„Ani záchod bez venkova nepravíte.“ Odradí Pavlovi voliče. Padlo jasně

 
Petr Holec a Jan Kubáček v internetovém projektu Na férovku rozebrali první kolo prezidentských voleb i jeho tradičně kýčovitou dohrávku ze strany „pražské kavárny“. Ta se od Andreje Babiše překlopila i na jeho voliče, takže tu sítí létají nápady jako „spálit venkov“. Podle komentátorů tak prohrál Schwarzenberg i Drahoš a uškodit to může i Pavlovi, který přitom taky nemá nic jistého.
18.01.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků) , Petr Pavel (1592 článků)

„Ani záchod bez venkova neopravíte.“ Odradí Pavlovi voliče. Padlo jasně

 
Petr Holec a Jan Kubáček v internetovém projektu Na férovku rozebrali první kolo prezidentských voleb i jeho tradičně kýčovitou dohrávku ze strany „pražské kavárny“. Ta se od Andreje Babiše překlopila i na jeho voliče, takže tu sítí létají nápady jako „spálit venkov“. Podle komentátorů tak prohrál Schwarzenberg i Drahoš a uškodit to může i Pavlovi, který přitom taky nemá nic jistého.
18.01.2023 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků) , Petr Pavel (1592 článků)

Babiš je zlo, které musíme porazit, řekla Nerudová: Pogratulovala Pavlovi

 
Danuše Nerudová, která skončila v prvním kole voleb jako třetí, uznala svou porážku a pogratulovala k vítězství Petru Pavlovi. Zároveň připustila, že večer ji čeká jednání právě s Pavlem o dalším postupu v druhém kole. Vyslovila se také proti Andreji Babišovi, který je podle ní zlem, jež je třeba porazit. Nerudová to řekla na tiskové konferenci ve svém volebním štábu.
14.01.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1592 článků)

Václavák: Milion chvilek? Šimon Pánek překvapil. Babiš, Letná, vše jinak. Ale kolega, ten řádil

 
Na Koncertu pro budoucnost na Václavském náměstí v Praze vystoupil bývalý senátor a studentský vůdce z roku 1989 Martin Mejstřík. Ve svém projevu podpořil studenty stávkující na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a ostře zaútočil na rektora univerzity Tomáše Zimu – označil jej za „komunistického kádra“. A v kritice pokračoval. „Na Hradě sedí Zeman zvolený Putinovou Moskvou a ve Strakově akademii Babiš, podezřelý ze spolupráce s komunistickou StB,“ pronesl Mejstřík, načež před dav přišel další ze studentských vůdců z roku 1989, a to dnešní ředitel humanitární organizace Člověka v tísni Šimon Pánek, a šokoval přítomné. „To, že premiér Andrej Babiš okamžitě neodchází, je výraz fungující demokracie,“ pronesl. A obořil se na přítomné: „Hlasy těch, kteří zde nejsou a věci cítí jinak, nejsou míň než naše hlasy, myslet si to je naše velká chyba.“
17.11.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků) , Martin Mejstřík (11 článků)