Článek

Babiš se ženou si udělali výlet na inauguraci: Vypadali šťastně, Monika zářila v luxusu

 
V sobotu v poledních hodinách složila slib nová hlava slovenského státu Peter Pellegrini, který se stal v pořadí šestým prezidentem od vzniku samostatného Slovenska. Na jeho slavnostní inauguraci dorazila řada poslanců, členů vlády, bývalých slovenských prezidentů a dalších pozvaných hostů. Redakci eXtra.cz neuniklo, že mezi nimi byl i bývalý český prezident Miloš Zeman a český expremiér Andrej Babiš, který dorazil s Monikou. 
15.06.2024 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Miloš Zeman (28099 článků) , Peter Peter (300 článků)
Podobné články

Poslanci si do luxusu netroufli! Blesk překazil nadlidem výlet

 
V době, kdy každý šetří, poslanci nevědí, za co by utráceli. Po neúspěšné žádosti o 650 tisíc korun na fotbal si teď naplánovali výlet do čtyřhvězdičkového hotelu spojovaného s kmotry. Poté, co se o výlet začal zajímat Blesk, nadlidi si do luxusu netroufli. A skončili na statku.
25.04.2013 05:55 |

podobné články

Na inauguraci přijede v autobusech 900 zemanovců, topkaři obléknou motýlky

 
Na páteční inauguraci nastupujícího prezidenta Miloše Zemana přijede speciálními autobusy z regionů do Prahy zhruba 800 až 900 členů Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) a sympatizantů. Někteří poslanci TOP 09 zase zvažují, že si na inauguraci vezmou motýlka, kterým je znám Zemanův sok z druhého kola prezidentské volby Karel Schwarzenberg.
05.03.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků) , Miloš Zeman (28099 článků)

Na inauguraci Zemana pojedou i štamgasti z "jeho" hospody. Vypraví prý celý autobus

 
Na zítřejší inauguraci se chystají lidé z celé republiky. Chybět mezi nimi nebudou ani obyvatelé Nového Veselí na Žďársku, kde má Miloš Zeman chalupu. Do Prahy pojede i Pavel Sýkora, kuchař z restaurace, kam budoucí prezident občas zajde. Zemanova restaurace kvůli inauguraci i zavře.
07.03.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků) , Pavel Nový (562 článků) , Pavel Nový (404 článků)

A teď ještě Jiří Ovčáček: píchnul do toho, na co celý den nadávají všechna světová média

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček podpořil svého kolegu v Bílém domě – Seana Spicera, jenž je kritizován za svá slova po inauguraci Donalda Trumpa. Tehdy tvrdil, že účast veřejnosti na inauguraci byla vůbec nejvyšší. Fotografie pak však ukázaly, že na inauguraci Baracka Obamy přišlo mnohem víc lidí.
23.01.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6263 článků) , Barack Obama (2520 článků)

Poražený prezidentský kandidát měl svou inauguraci. „Velezrada,“ hrozí prokurátor

 
Tisíce lidí se v úterý sešly v keňské metropoli Nairobi při neoficiální inauguraci neúspěšného prezidentského kandidáta Raily Odingy. Ceremoniál mu uspořádala opozice. Úřady ale znemožnily třem televizím, aby samozvanou inauguraci Odingy živě přenášely. Odinga neuznává vítězství Uhurua Kenyatty v loňských prezidentských volbách.
31.01.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Raila Odinga (3 články)

Sobotka na inauguraci jako kůl v plotě. Seděl vzadu a nikdo se k němu nehlásil

 
Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) inauguraci prezidenta Miloše Zemana doslova přetrpěl. Na Pražském hradě se k němu neměli ani jeho straničtí kolegové. Když odcházel z Vladislavského sálu, stál ve frontě opuštěný a nikdo se s ním nebavil. Při inauguraci mu navíc hradní protokol jako bývalému premiérovi nezajistil zrovna lukrativní místo.
09.03.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9583 článků) , Miloš Zeman (28099 článků)

Inaugurace podle Dagmar Havlové: U Zemana usínala, u Pavla rozdávala úsměvy

 
Dagmar Havlová se jakožto bývalá první dáma účastní všech inaugurací dalších prezidentů. Ve čtvrtek 9. března se objevila na inauguraci Petra Pavla, kde doslova zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Kdežto o pět let dříve, během ceremoniálu, při němž se stal podruhé prezidentem Miloš Zeman, vypadala po celou dobu otráveně, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.
10.03.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1524 článků) , Miloš Zeman (28099 článků) , Petr Pavel (2943 článků)

Buldočci zpěvačky Lady Gaga jsou zpátky doma. Měl únos vazbu na inauguraci Bidena?

 
Případu únosu francouzských buldočků americké zpěvačky Lady Gagy končí šťastně, pejsci jsou zpátky doma. Případu se však ujala dokonce FBI, jejíž agenti se pustili do vyšetřování, zda loupežné přepadení, při kterém byl postřelen venčitel psů, nemělo politický podtext. Pátrají po tom, zda se zpěvaččini mazlíčci nestali terčem útoku, protože v lednu vystoupila na inauguraci nového prezidenta Spojených států, demokrata Joea Bidena, uvedl list Daily Mail.
26.02.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1495 článků) , Joe Biden (1229 článků)

Hoštice chystají zájezd na inauguraci: Předsedo, jedeme za Milošem!

 
 Sváteční oblek na sebe, do kabely náhradní ponožky, pár lahvových piv, řízek mezi dva chleby a hurá do Prahy! Tak by možná výlet obyvatel Hoštic na páteční prezidentskou inauguraci pojal v komedii Slunce, seno… režisér Zdeněk Troška (59). Cesta tamních družstevníků však bude pochopitelně vypadat jinak.
07.03.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (558 článků)

Hoštice chystají zájezd na inauguraci: Předsedo, jedeme za Milošem!

 
 Sváteční oblek na sebe, do kabely náhradní ponožky, pár lahvových piv, řízek mezi dva chleby a hurá do Prahy! Tak by možná výlet obyvatel Hoštic na páteční prezidentskou inauguraci pojal v komedii Slunce, seno… režisér Zdeněk Troška (59). Cesta tamních družstevníků však bude pochopitelně vypadat jinak.
08.03.2013 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (558 článků)

Lidovečtí europoslanci zešíleli: Udělali si luxusní výlet za 10 milionů!

 
Lidovečtí europoslanci včetně těch českých, Jana Březiny (56) a Zuzany Roithové (56), se snad pomátli! Jejich rozmařilost v době, kdy všichni musí šetřit, nezná mezí. V minulých dnech se spolu s početnou suitou asistentů vydali na výlet na Madeiru. Tři dny v luxusu přišly Evropany na 10 milionů korun. A proč tam jeli? Dumat nad úsporami v rozpočtu EU!
22.10.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Roithová (153 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1712 článků) , Michal Hrdlička (709 článků)

Těhotné Vendule Pizingerové (48) už roste bříško: S manželem vyrazila na výlet do přírody

 
Opatření proti koronaviru už jsou volnější a využila toho i těhotná Vendula Pizingerová (48). S manželem Josefem (32) si udělali výlet do Bohdanče, udělali si procházku kolem místního rybníka a došlo i na opékání buřtů. Už je v pátém měsíci a požehnaný stav je na ní každým dnem znát čím dál víc.
23.05.2020 13:55 |

podobné články

Monika Bagárová o špatných dnech s Ruminkou: Vypadáš hrozně, směje se jí sestra

 
Monika Bagárová (26), jedna z nejkrásnějších zpěvaček, prožívá s partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (36), šťastné životní období. Jejich dceruška Rumia zanedlouho oslaví devět měsíců, a tak je Monika naplno ponořená do role mateřství. Mateřství ovšem není pouze jednoduchá činnost a Monika se svěřila, že je Ruminka noční sovička, což se na čerstvé mamince projevilo. Zpěvačka promluvila také o dnech, kdy je bez nálady a o nové tvorbě.
20.02.2021 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (1010 článků)

„Únos“ Babiše juniora na Krym: Byl to jen výlet na ryby, tvrdí exkolega Protopopova

 
Byl to únos, nebo ne? Svou údajnou cestu na Krym takto označil v reportáži Seznam Zpráv Andrej Babiš mladší, prý dostal na výběr – být zavřený v ústavu, nebo vyrazit na „prázdniny“ s Petrem Protopopovem, řidičem zaměstnaným v Agrofertu a manželem psychiatričky z ANO Dity Protopopové, kterého se dle svých slov bál. Bývalý obchodní partner Protopopova však tvrdí, že si jen udělali normálně výlet na ryby. A premiér Andrej Babiš mluví o tom, že jeho syn z ČR vycestoval dobrovolně.
14.11.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků)

Stylový pár: Martin Dejdar proplouval festivalem s krásnou manželkou

 
Na festivalu v Karlových Varech nemohli chybět herec Martin Dejdar (57) se ženou Danielou (51). Společně vypadali naprosto krásně a zvlášť Daniela jen zářila.
10.07.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (552 článků)

Tip na výlet: Inaugurace prezidenta s gulášem a párky!

 
Nemáte ještě plán na 8. března a chtěli byste si udělat zdarma výlet do Prahy? Pak se nahlaste do některého z autobusů, které budou svážet příznivce Miloše Zemana (68, SPOZ) na inauguraci prezidenta. A pokud budete hezky tleskat a skandovat, dostanete i guláš, párky a horký čaj. Hlava státu přece své věrné fanoušky nenechá hladovět a mrznout.
23.02.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Tip na výlet: Inaugurace prezidenta s gulášem a párky!

 
Nemáte ještě plán na 8. března a chtěli byste si udělat zdarma výlet do Prahy? Pak se nahlaste do některého z autobusů, které budou svážet příznivce Miloše Zemana (68, SPOZ) na inauguraci prezidenta. A pokud budete hezky tleskat a skandovat, dostanete i guláš, párky a horký čaj. Hlava státu přece své věrné fanoušky nenechá hladovět a mrznout.
24.02.2013 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Monika Marešová a Leoš: Jak je to DOOPRAVDY?

 
Před dvěma měsíci plnili tihle dva, moderátor Leoš Mareš a jeho žena Monika, spolehlivě titulní strany bulvárních médií i kapsy vydavatelů, jejichž noviny šly na dračku. Jejich rozchod, způsobený údajně Leošovou milenkou Gábinou, vyvolal doslova mediální smršť. Vyjadřoval se k tomu kdekdo, pomalu i paní z trafiky na rohu. Jen samotný Leoš vydal stručné prohlášení, že se svou ženou budou teď žít každý zvlášť, a odmlčel se. Monika, ta se nevyjadřovala vůbec, míněno tedy do novin. Pak byl chvilku klid a najednou to tu máme zas. AHA! píše: Monika Marešová: Rozvod jsme zrušili! A jak si umíte představit, ani ostatní bulváry nezůstávají pozadu, rojí se všelijaké divoké spekulace o návratu Leoše do rodného hnízda. Pátrali jsme, kde mají všechny tyhle „zaručené“ zprávy svůj počátek. A ukázalo se, že u zdroje je Halina Pawlowská!
11.04.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Halina Pawlowská (564 článků)