Článek

Babiš se svou krásnou zrzkou křepčil už před rokem. Jako zamilovaní puberťáci se ukázali všem na očích

 
Expremiér Andrej Babiš nedávno potvrdil odloučení od své dlouholeté manželky Moniky. Vzápětí se vyrojily informace, že politik už nějaký čas udržuje vztah se svou marketérkou Anetou Zicklerovou. Jak přitom vyplývá z fotografií, které pořídila redakce eXtra.cz na loňském Oktagonu na pražské Štvanici, Babiš vzal Zicklerovou už na tuto událost. Půvabná zrzka seděla hned za ním a oba se spolu neustále vesele bavili.
06.05.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)
Podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1710 článků) , Michal Hrdlička (708 článků)

Jakub Štáfek poprvé se svou láskou na veřejnosti: Něžnosti s krásnou zrzkou nebraly konce

 
Herec Jakub Štáfek (29) dlouho před veřejností tajil identitu své nové přítelkyně. Teď ale zřejmě uznal za vhodné, že už je ten správný čas ji vyvést do společnosti. Pro tento moment si vybral premiéru nového filmu Případ mrtvého nebožtíka. Herec si poté zašel s krásnou zrzkou na pivo a něžnosti nebraly konce.
15.01.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (240 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Tom Cruise (58) a jeho nová láska: Jako puberťáci!

 
Hollywoodský fešák Tom Cruise (58) se vrátil do mládí. S novou přítelkyní Hayley Atwellovou (39) na place nového Mission: Impossible laškovali jako zamilovaní puberťáci.
22.04.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1047 článků)

Hanychová s Dopitou řádili na Kordulině plese jako zamilovaní puberťáci. Zasáhnout musel Agátin bratr

 
Agáta Hanychová je štěstím bez sebe. Takhle spokojeně, jak vypadá po boku Miroslava Dopity, se kterým se k sobě vrátili po 12 letech, dlouho nevypadala. Společně vyrazili na maturitní ples Agátiny mladší sestry Korduly Stropnické a s Mirkem dováděli na parketu jako dva puberťáci, jak se pochlubila na sociálních sítích.  
03.02.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků) , Kordula Stropnická (102 článků)

Vojta a Táňa Dykovi jsou zamilovaní až po uši: Laškovali spolu jako dva puberťáci

 
Láska herecké dvojice Vojtěcha Dyka (36) a Tatiany Vilhemové (43) jen kvete. I po více než deseti letech jsou stále zamilovaní až po uši. Na křest knihy Jiřího Mádla (35) přišli ruku v ruce a nemohli ze sebe spustit oči. Cukrování završili jako ve filmu Prázdniny v Římě! Táňa nasedla za svého milého na skútr jako Audrey Hepburn a společně z místa odjeli, jako by jim patřil celý svět.
27.05.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (583 článků) , Audrey Hepburn (66 článků) , Vojtěch Dyk (952 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Honza Dědek vyvedl krásnou partnerku: Jejich seznámení připomíná telenovelu

 
Moderátor Honza Dědek (50) ve svém pořadu poodhaluje soukromí známých osobností, to své si ale spíše střeží, ač by se jím mohl doslova chlubit. Dědek tvoří více než rok pár s krásnou bankéřkou Terezou (42), se kterou vyrazil na divadelní premiéru do Studia DVA. Bylo znát, že jiskra páru rozhodně nechybí, naopak se k sobě měli jako zamilovaní puberťáci.
20.03.2022 16:50 |

podobné články

Martucci s vyvinutou zrzkou v Itálii: Ukázal jí všechno, co Ivetě Bartošové

 
Domenico Martucci  (35) nejen, že nazpíval se zrzkou Štěpánkou Decastelo stejný duet jako s Ivetou Bartošovou  (46) , ale vzal ji stejně jako psychicky nevyrovnanou blondýnu k sobě domů, do italského Peschici.
23.04.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Domenico Martucci (390 článků)

Ženatý Matásek randí už půl roku se zrzkou: Schyluje se ke třetímu rozvodu?

 
Má za sebou dva rozvody, ale ani jeho třetí manželka Kateřina (34) mu zřejmě nevyhovuje. Herec David Matásek (51) se už půl roku vodí za ruku s mladičkou zrzkou, kterou před pár dny vyvezl na skútru. Schyluje se snad k třetímu rozvodu?
25.11.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (173 článků)

Ženatý Básník Kendy Matásek: Rande s mladou zrzkou?!

 
Dva rozvody už má za sebou, neusadil se ani vedle třetí manželky. Ženatý představitel Kendyho z Básníků David Matásek (51) vyrazil na rande s mladičkou zrzkou. Na romantické procházce spolu cukrovali jako zamilované hrdličky.
17.06.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (173 článků)

Zaláskovaná Monika Absolonová: S ženáčem ve společnosti! Poprvé!

 
Konec skrývání! Monika Absolonová (38) a Tomáš Horna (33) se poprvé ukázali jako pár ve společnosti. Stále ještě ženatý hokejista přišel zpěvačku podpořit na Královny popu, kde si od sebe udržovali odstup. Ale jakmile koncert skončil, zašli za divadlo a tam se líbali jako zamilovaní puberťáci.
16.10.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1244 článků) , Tomáš Horna (202 článků)

Pavlína Pořízková a oscarový scenárista: ROZCHOD PO PŮL ROCE!

 
Poprvé se spolu ukázali na předávání Oscarů. Ostatně i jejich vztah připomínal romantický biják. Nejdřív si měsíc psali, další měsíc tajně randili, jako zamilovaní puberťáci se líbali na parkovišti... Jenže happy end se nekoná...
22.07.2021 05:20 |

podobné články

Svátek zamilovaných prožívají stylově: Víme, kam Adamovská se Štěpánkem odletěli prohlubovat svou lásku!

 
Jsou opravdu pořád zamilovaní jako puberťáci! Hvězda Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská s manželem Petrem Štěpánkem se už dávno za svou lásku, která vznikla a prohloubila se při natáčení nováckého doktorského seriálu, nestydí a i na veřejnosti dávají jasně najevo, že k sobě patří. Tahle dvojice se rozhodla oslavit prodloužený víkend, který patří všem zamilovaným, romanticky v zahraničí.
01.05.2015 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Petr Štěpánek (998 článků) , Petr Štěpánek (998 článků)

Zdeněk Pohlreich křepčil v zástěře na plese: Šéfkuchař ukázal krásnou manželku, společně to rozjeli na parketu

 
V kuchyni umí být pořádný ras, na Plese jako Brno ale známý šéfkuchař roztál a rozdával úsměvy na všechny strany. Řeč je o Zdeňku Pohlreichovi, který si společně s krásnou manželkou Zdeňkou Pohlreich Gruberovou vyrazil užít večer plný kultury. Během něj si udělal čas i na rozhovor pro redakci eXtra.cz, kde se rozpovídal jak o zdraví své lásky, která se v minulosti prala s rakovinou, tak i o společných plánech. Tušili jste, jakou mají společnou vášeň?
01.02.2024 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (647 článků)

3 podoby a ve všech jí to sekne: Líbí se vám Anna Fialová víc jako blondýna, zrzka, nebo bruneta?

 
V muzikálu Holmes po konci v seriálu První republika, kde ji nahradili Slovenkou Katarínou Šafaříkovou, dostala herečka Anna Fialová další velkou příležitost v podobě hlavní ženské role. Premiéroví diváci její zpěv sice zrovna nesrovnávali s domácí Lucií Bílou, každopádně to ale Anně opravdu sluší. Pro Fialovou to byl její první muzikál, ale nebála se, že bude srovnávána s ostřílenými muzikálovými bardy. „Od začátku jsem věděla, jaký je text, hudba i libreto, takže jsem se toho v tomhle případě neobávala. Strach ze zkušenějších jsem neměla, všichni jsme se tady hezky přijali a je to super. Neváhala jsem ani vteřinu, když jsem nabídku dostala,“ řekla Super.cz. V muzikálu vystřídá tři podoby, je něžnou blondýnkou, ohnivou zrzkou i tajemnou brunetou, a všechny jí sednou. „Ve všem máme všichni kousek charakterů. Našla jsme se ve všem, ve všem je kousek mě,“ uzavřela a vy můžete srovnat, v kterém převleku se vám herečka nejvíc líbí. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
24.10.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2719 článků) , Anna Fialová (129 článků)

Jako dva puberťáci! Borhyová a Hrdlička poskytli extrémně zamilovaný rozhovor!

 
Tolik srdíček a pusinek snad ještě z žádného rozhovoru v minulosti netryskalo. Moderátoři televize Nova, milenci Lucie Borhyová (34) a Michal Hrdlička (24), se pro Magazín Práva rozpovídali o svém vztahu. V řadě odpovědí působili jako dva puberťáci, kterým je patnáct a prožívají první vztah. Kéž by jim to vydrželo…
03.06.2013 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1710 článků) , Michal Hrdlička (708 článků)

Beckham má nahého Davida stále na očích!

 
Manželé Beckhamovi spolu sice letos oslaví již dvanácté výročí svatby, ale to jim nebrání v tom, aby do sebe byli stále neuvěřitelně zamilovaní. Victoria svou lásku dokazuje i tím, že má svého polosvlečeného manžela na ploše telefonu. Má ho tak stále na očích.
10.02.2011 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (911 článků) , David Beckham (1141 článků)

Přihlouplí puberťáci: Na Silvestra odpálili petardu v autobusu!

 
Silvestr plný ohňostrojů jako by vyzýval náctileté k vylomeninám a zlobení. Jenže tady šlo už o život. Puberťáci z Prahy odpálili na výletu petardu v odstaveném autobusu a poté se z výbuchu radovali.
01.01.2015 18:41 |

podobné články

Pánové z poroty SuperStar naštvali divačky! Zastydlí puberťáci, zlobí se

 
Tři muži a jedna krásná žena. Tak vypadá porota pěvecké soutěže SuperStar 2018 ve složení Pavol Habera, Matěj Ruppert, Ben Cristovao a slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. Jenže právě na pány si diváci hned od premiérového dílu stěžují. Podle nich se chovají jako zastydlí puberťáci.
26.02.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (178 článků) , Pavol Habera (325 článků) , Katarína Knechtová (132 článků) , Ben Cristovao (563 článků)