Článek

Babiš se omluvil za slova o útoku na zboží

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v úterý omluvil za to, že v pondělí po jednání vlády označil zásah ruské tajné služby GRU ve Vrběticích v roce 2014 za „útok na zboží”. Vysvětloval tím to, že se ze strany Ruska nejednalo o státní terorismus.
20.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)
Podobné články

Babiš se omluvil za „útok na zboží“: Média to vytrhla, já to tak nemyslel

 
Premiér Andrej Babiš se omluvil za hojně kritizovaný výrok o útoku na zboží v kauze Vrbětice. „Omlouvám se, vyznělo to strašně a šlo o výrok, který hned média vytrhla a byla to hlavní zpráva. Mrzí mě to, nemyslel jsem to tak,“ kál se Babiš před poslanci při jednání Sněmovny. Ministr zahraničí Jan Hamáček si mezitím na středu předvolal ruského velvyslance v Česku Alexandra Zmejevského.
20.04.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků) , Jan Hamáček (3087 článků)

Mládek se omluvil za slova o parazitujících živnostnících, sám je živnostník

 
Stínový ministr financí Jan Mládek (ČSSD) se omluvil za své přirovnání živnostníků k parazitům. Slova, která pronesl v sobotu na sjezdu ČSSD v Ostravě, prý byla vytržena z kontextu. Podle informací z živnostenského rejstříku je přitom sám živnostníkem. Za Mládka už se v neděli omluvil také jeho stranický šéf Bohuslav Sobotka.
17.03.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Jan Mládek (673 článků)

Babiš „ujel“. Omluvil se za útok na rodinu novinářky

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se dnes omluvil redaktorce internetové televize DVTV Emmě Smetana za slovní útok na její rodinu během sobotní tiskové konference k výsledku prezidentských voleb. Na Twitteru dnes napsal, že se jí za to omluvil hned v SMS a teď to dělá veřejně. Zprávu přinesla ČTK.
29.01.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků) , Emma Smetana (576 článků)

Babiš se ve svých novinách omluvil za výroky o serveru

 
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se prostřednictvím svého deníku MF Dnes omluvil za své výroky na pondělní vládní tiskové konferenci, kterými kritizoval práci internetového serveru Echo24. V omluvě, kterou dnes MF Dnes otiskla, Babiš uvedl, že nikdy neměl a nadále nemá v úmyslu nikoho umlčovat. Babišova pondělní slova vyzněla tak, že investor serveru by se mohl stát cílem finanční kontroly.
27.03.2014 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Asi jsem to přehnal, řekl Babiš a omluvil se europoslancům za výrok o vlastizrádcích

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) nechodí pro ostrá slova daleko. V poslední době ale rétoriku přitvrzuje i veřejně. Po výrocích o zkorumpované organizaci Transparency International označil europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL) a Mikuláše Peksu (Piráti) za vlastizrádce, poslankyni STAN Věru Kovářovou zase počastoval slovem bestie. Babiš se následně europoslancům omluvil, Kovářové zatím ne.
03.03.2020 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Babiš se omluvil za výroky o serveru Echo24. Nechtěl prý nikoho umlčovat

 
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se dnes prostřednictvím svého deníku Mladá fronta Dnes omluvil za výroky na pondělní vládní tiskové konferenci, kde kritizoval práci internetového serveru Echo24. V omluvě uvedl, že nikdy neměl a nemá v úmyslu nikoho umlčovat. Babišova pondělní slova vyzněla tak, že investor serveru, bývalý ředitel Patria Finance Jan Klenor by se mohl stát cílem finanční kontroly. Vydavatel Dalibor Balšínek ale považuje omluvu jen za další urážku. 
27.03.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Nevyjádřil jsem se úplně akurátně, omluvil se Babiš za slova o nechutné Pirátce

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se omluvil poslankyni a místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové za to, že ji před necelými dvěma týdny označil při interpelacích ve Sněmovně za nechutnou. Novinářům po pondělním zasedání kabinetu řekl, že ho to mrzí a příště chce reagovat líp.
23.11.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Baldwin se také omluvil za sexistické chování, zatím ho nikdo neobvinil

 
Po sexuálních skandálech Harveyho Weinsteina (65) či Kevina Spaceyho (58) se omluvil i herec Alec Baldwin (59). Jeho sice zatím žádná žena ze sexuálního obtěžování neobvinila, ale on se podle svých slov choval v minulosti nevhodně a rád by se za to omluvil s předstihem.
04.11.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (202 článků) , Kevin Spacey (119 článků) , Harvey Weinstein (141 článků)

Nečas se omluvil Klausovi za slova o ekonomické debilitě

 
Petr Nečas se dopisem omluvil Václavu Klausovi za svá slova o tom, že by nepřijetí stabilizačního balíčku znamenalo krok za hranicí "politické a ekonomické debility". Potvrdil to v České televizi.
09.09.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10374 článků) , Petr Nečas (9353 článků)

Předseda ČSSD Sobotka se omluvil za výrok o parazitujících živnostnících

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se distancoval od výroků stínového ministra financí ČSSD Jana Mládka o živnostnících. Mládek v sobotním projevu na ostravském sjezdu nejsilnější levicové strany řekl, že živnostníci nepřispívají do systému sociálního pojištění a parazitují tak na zaměstnancích. Jeho slova odsoudili premiér Petr Nečas i Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Mládek se dnes za svá slova omluvil. Výrok prý myslel jinak.
17.03.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Petr Nečas (9353 článků)

Jan Hrušínský se omluvil za své výbuchy vzteku. Přesto něco chystá...

 
Jan Hrušínský, kterého nedávno za jeho slova o premiéru Babišovi zkritizoval i starosta Řeporyjí Pavel Novotný, se na Facebooku za svou „přehnanou starost o divadlo“ omluvil. „Vážnost situace si pochopitelně uvědomuji, jen jsem nešťastný, protože nevím, zda dlouhodobě dokážu uživit lidi, kterým dávám práci, a za které tak nesu odpovědnost,“ sdělil. Sdělil i to, že chystá něco s Karlem Čapkem. Zveřejnil i jeho slova o chřipce. Je tam paralela k současné situaci?
12.03.2020 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (225 článků) , Pavel Novotný (1116 článků) , Jan Novotný (92 článků) , Jan Novotný (92 článků) , Pavel Čapek (54 článků) , Jan Novotný (44 článků)

Jan Hrušínský se omluvil za nesprávná slova

 
Herec a principál soukromého pražského Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se omluvil za slova, jimiž 10. března reagoval na facebookovém profilu divadla na rozhodnutí vlády zrušit dočasně všechny společenské akce v souvislosti s šířící se nákazou koronavirem.
19.03.2020 11:55 |

podobné články

Jan Hrušínský se omluvil za nesprávná slova

 
Herec a principál soukromého pražského Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se omluvil za slova, jimiž 10. března reagoval na facebookovém profilu divadla na rozhodnutí vlády zrušit dočasně všechny společenské akce v souvislosti s šířící se nákazou koronavirem.
19.03.2020 14:35 |

podobné články

Za slova o Vietnamcích by se měl Babiš omluvit, žádá společnost

 
Česko-vietnamská společnost žádá, aby se ministr financí Andrej Babiš (ANO) omluvil za slova, která pronesl minulý týden ve čtvrtek v rámci pravidelných sněmovních interpelací. Babiš obhajoval plánovaný systém evidence tržeb i slovy, že není namířen proti živnostníkům, ale proti Vietnamcům, kteří, „jak známo, neplatí daně”.
16.03.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Rusové ze hry o Dukovany. Babiš mluvil o „zpackaném“ útoku na zboží a schytal to

 
Vláda v pondělí jednala také o kauze Vrbětice - a vládní tiskovka se točila z velké části kolem ní. Se zpožděním na ní dorazil i premiér Andrej Babiš (ANO). A to až poté, co vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) potvrdil, že bezpečnostní dotazník k dostavbě Dukovan nebude zaslán Rusům. Babiš uvedl, že dle něj nešlo o akt státního terorismu a útok Ruska na Česko - i když řada expertů míní opak. Premiér uvedl, že šlo o zpackanou operaci dvou agentů a útok na zboží bulharského obchodníka s municí. Od opozice to za své vyjádření schytal.
19.04.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Nebudeme si nic nalhávat, není nic příjemnějšího, než nákup luxusního zboží

 
Značkové zboží je pro většinu lidí jako magnet. Pokud si můžete vybrat mezi originální kabelkou GUESS či kabelkou z tržnice, kterou si vyberete? Značkové zboží není žádané jen kvůli exkluzivní značce, ale především díky vysoké kvalitě. Pořiďte si luxusní zboží z pohodlí vašeho domova. Nyní můžete ušetřit a vyhrát exkluzivní produkty na internetové aukci.
02.11.2011 15:50 |

podobné články

Češi si často z dovolené vozí zakázané zboží. Co nesmíte?

 
S probíhající letní sezónou stoupá počet případů nedovoleného dovozu zboží českými turisty při návratu z dovolené ze zahraničí. Na základě aktuálního šetření celního úřadu by Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) ráda upozornila všechny turisty, neboť se šíří negativní jev v podobě případů nedovoleného dovozu zboží českými cestujícími při jejich návratu ze zahraničí (nejčastěji Egypt, Spojené Arabské Emiráty, Turecko). Velmi častými případy je také neproclení dováženého zboží ze zemí mimo EU.
16.07.2012 09:15 |

podobné články

Zboží od Slevomatu si teď můžete osobně vyzvednout na 116 místech po celé ČR

 
Podle průzkumů preferují zákazníci při nákupu zboží na internetu osobní odběr. Největší slevový portál Slevomat na tento trend reaguje postupným rozšiřováním možností osobního vyzvednutí zboží. Po úspěšné spolupráci se sítí Zásilkoven, se kterými Slevomat spolupracuje od letošního února, začíná Slevomat spolupracovat také se sítí 15 Uloženek v 11 městech. Zboží zakoupené na Slevomatu je od poloviny července možné osobně vyzvednout celkem na 116 místech v 60 městech po celé ČR.
17.07.2014 19:10 |

podobné články

Sobotka: Podíl českých potravin na pultech může zvýšit kontrola

 
Navýšení podílu tuzemských potravin na pultech českých obchodů může zajistit přísnější kontrola zboží. Na agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích to dnes řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Dodal, že kontrola kvality zboží zajistí, aby se na pultech neobjevovalo zboží s nevyhovujícími parametry. Prezident Agrární komory ČR Miroslav Toman ve čtvrtek na Země živitelce uvedl, že potravináři by byli rádi, kdyby až 80 procent zboží v českých obchodech tvořily tuzemské výrobky.
28.08.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Miroslav Toman (200 článků)