Článek

Babiš se k lidem chová jako prase, napsal marketér po posledním dopise Blatnému. I holubi prý už vědí, kdo ho vystřídá

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) poslal ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému (za ANO) již několikátý vytýkací dopis. Podle marketéra Jakuba Horáka jde o další tah předsedy vlády, který poslouží jako další pádný argument pro personální změny v čele resortu zdravotnictví, které jsou už na spadnutí. „Babiš se k lidem chová jako prase,“ konstatuje marketér.
03.04.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků) , Jakub Horák (99 článků) , Jan Horák (13 článků) , Jan Horák (13 článků)
Podobné články

Babiš poslal Blatnému již několikátý vytýkací dopis. Nelíbí se mu přísné podmínky pro podání bamlanivimabu

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) poslal ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému (za ANO) koncem března již nejméně čtvrtý vytýkací dopis za zhruba dva týdny. Ministrovi tentokrát opět vytkl přísné podmínky pro podávání experimentálního léku na nemoc covid-19 bamlanivimab, uvedl dnes serverDeník N. Předtím ve druhé polovině března Babiš vytýkal podle médií Blatnému prostřednictvím dopisů už jednou údajně malou podporu nových léků na covid-19 a také postup při tendru na testy na covid-19 pro školy nebo strategii boje proti rakovině. Ministerstvo zdravotnictví podle serveru nechtělo poslední dopis komentovat.
03.04.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků)

Babiš poslal Blatnému již několikátý vytýkací dopis: Očekávám odpověď hodnou ministra, ne další slohové cvičení, proč to nejde

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) poslal ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému (za ANO) koncem března již nejméně čtvrtý vytýkací dopis za zhruba dva týdny. Ministrovi tentokrát opět vytkl přísné podmínky pro podávání experimentálního léku na nemoc covid-19 bamlanivimab, uvedl dnes serverDeník N. Předtím ve druhé polovině března Babiš vytýkal podle médií Blatnému prostřednictvím dopisů už jednou údajně malou podporu nových léků na covid-19 a také postup při tendru na testy na covid-19 pro školy nebo strategii boje proti rakovině. Ministerstvo zdravotnictví podle serveru nechtělo poslední dopis komentovat.
03.04.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků)

Odstartoval sedmý ročník soutěže Marketér roku

 
Česká marketingová společnost začala přijímat přihlášky do 7. ročníku soutěže Marketér roku. Kandidáty, kteří vynikají v oboru inovativního marketingu, je možné přihlašovat do 10. dubna. Marketér roku 2011 bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 16. května v pražském klubu Lávka.
16.02.2012 06:40 |

podobné články

Holubi? Pošťáci i špióni!

 
Holubi se nepoužívali jen jako pošťáci, ale i doručovatelé šifrovaných zpráv či špioni s fotoaparátem! Ukazuje to výstava o holubí poště v litoměřickém muzeu.
16.01.2016 05:10 |

podobné články

Eva Petrová (74) ze Zubrnic na Ústecku: Ve společné domácnosti s opeřencem!

 
Jako holubí dáma ze známého amerického filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku si nyní připadá Eva Petrová (74) ze Zubrnic na Ústecku. Poté, co zachránila opuštěné holubí mládě, s ním navázala přátelský vztah a sdílí s ním společnou domácnost. Ba co víc, teď zvažuje, že mu pořídí další holubí kamarády.
26.07.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (40 článků)

Babiš se zlobí, Blatnému napsal kvůli testům do škol vytýkací dopis. Výhrady mají i hygieny

 
Druhý pokus má Česko na centrální nákup antigenních testů pro školáky. První nákup, který zajišťovalo ministerstvo vnitra, skončil tvrdou kritikou. Na resort Jana Hamáčka (ČSSD) se snesla poté, co zakázku za 3,6 milionů korun vysoutěžila pochybná společnost, která navíc nesplnila podmínky zadání. Ale neodneslo to jen vnitro, ministru zdravotnictví Janu Blatnému (za ANO) podle zjištění Seznam Zpráv napsal vytýkací dopis premiér Andrej Babiš (ANO). Druhý nákup testů, které jsou podmínkou pro návrat dětí do škol, zajišťuje Státní správa hmotných rezerv (SSHR).
19.03.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků) , Jan Hamáček (2794 článků)

Babiš poslal Blatnému několik vytýkacích dopisů

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) poslal ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému (za ANO) koncem března již nejméně čtvrtý vytýkací dopis za zhruba dva týdny. Ministrovi tentokrát opět vytkl přísné podmínky pro podávání experimentálního léku na nemoc covid-19 bamlanivimab, napsal v pátek Deník N. Předtím Babiš vytýkal ministrovi prostřednictvím dopisů malou podporu nových léků na covid-19 a také postup při tendru na testy na covid-19 pro školy nebo strategii boje proti rakovině.
02.04.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků)

Zeman je prase, opakoval novinář. V cizině se nám kvůli němu smějí, přidal Schwarzenberg. A my máme stanovisko Hradu

 
Titulování prezidenta republiky „prase, prase, prase“, které na sociální síti učinil novinář Petr Kamberský, prý národu jasně ukazuje, co je ona „noblesa“, kterou podle pražských kavárníků postrádá prezident Zeman. ParlamentnímListům.cz to sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, kterého rovněž zaujalo, že Karel Schwarzenberg si troufá říci, že snaha o upozornění na problém imigrace, trápící celou Evropu, je „k smíchu“.
30.07.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3983 článků) , Petr Zeman (345 článků) , Jiří Zeman (1289 článků)

Zdravotně postižení píší Blatnému. V plánu očkování se na ně vláda vykašlala

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) plánuje v úterý představit podrobnosti k centrálnímu rezervačnímu systému na očkování, který má podle Národní rady osob se zdravotním postižením (NRZP) znepokojující mezery. V otevřeném dopise Blatnému upozorňuje, že systém nemyslí na hendikepované, a žádá jej, aby je spolu s jejich pečovateli ministerstvo zařadilo mezi přednostní skupiny očkovaných. Podle odhadu by se problém mohl týkat asi sta tisíc lidí, informuje iDNES.cz.
04.01.2021 22:10 |

podobné články

Kdo to spapal mou polívčičku? Na Vondráčkovou, Issu a Hanychovou zaútočila holubí letka

 
Asi všichni, kdo se sem tam dostanou na jednu z mediálně prezentovaných akcí, mají už své nedobré zkušenosti s takzvanou holubí letkou. Snad nikdy ještě ale tahle sebranka rádoby novinářů (většinou penzistů, kteří se vydávají za žurnalisty a pod záminkou psaní článků se vetřou na různé párty, aby se najedli a napili zadarmo) neměla celonárodní slet jako na párty filmu Zdeňka Trošky Babovřesky, kde se vmísila mezi hvězdy, jako jsou Lucie Vondráčková  (32) , Sámer Issa  (27) nebo Agáta Hanychová  (27) .
17.02.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (663 článků) , Lucie Vondráčková (1795 článků) , Agáta Hanychová (2905 článků)

Vymažte mě! spílá ,,dezinformátor" Klaus Blatnému. Jeden detail vás zaujme

 
Druhý prezident České republiky Václav Klaus napsal dopis ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému. V něm se ohrazuje proti tomu, že jej oficiální web ministerstva zdravotnictví haní jako konspirátora a dezinformátora. Jde o tvrzení, které ministerstvu dodali nejznámější čeští experti na dezinformace a hybridní hrozby- firma Semantic Visions a také ,,proslavené" Centrum proti terorismu pod Ministerstvem vnitra.
02.12.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10330 článků)

Zvláštní cena soutěže Marketér roku 2017 patří Národnímu památkovému ústavu

 
V prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka se odehrálo vyhlášení výsledků soutěže 13. ročníku Marketér roku 2017. Zvláštní cenu – Zeleného delfína za dlouhodobě úspěšný marketingový projekt v oblasti kultury získal ředitel Národního památkového ústavu, územní památkové správy v Kroměříži Ing. Jan Slezák.
19.05.2018 21:55 |

podobné články

No to je úlet: Podezírali holuby ze špionáže

 
Obyvatele vietnamského pobřežního města Da Nang od listopadu loňského roku děsí holubi se záhadnými značkami na křídlech, kteří neustále přistávají na střechách jejich domů. Od loňského roku už jich proto nejméně 16 odchytili a odnesli na policii s podezřením, že holubi jsou čínskými špehy, napsal zpravodajský server BBC News.
18.01.2015 12:16 |

podobné články

Mirka Němcová žádá: Ne vytýkací dopis Blatnému, ale zatýkací dopis Babišovi

 
Vytýkací dopis, který zaslal premiér Andrej Babiš ministru zdravotnictví Janu Blatnému, inspiroval senátorku za ODS Miroslavu Němcovou. Dáma, která nedávno prohlásila prezidenta Zemana za zrádce země, by nyní zaslala Andreji Babišovi psaní zcela jiné povahy…
21.03.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků) , Miroslava Němcová (1621 článků) , Jan Zeman (436 článků) , Jana Němcová (102 článků)

Svoboda z ODS vyjádřil hluboký obdiv Blatnému, jak čelil Babišovi. Hlavně se Sputnikem

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes nechal odvolat ministra zdravotnictví Jana Blatného. Do úřadu místo něj uvedl nového, šéfem resortu se stal ředitel pražské vinohradské nemocnice Petr Arenberger. Nový ministr slíbil otevřenou komunikaci a denně 140 tisíc lidí naočkovaných proti nemoci covid-19. Blatný si ale konec nezasloužil, zalitoval v pořadu Interview ČT24 poslanec Bohuslav Svoboda (ODS). „Hluboký obdiv Blatnému, nechtěl experimentovat na lidech, vzdoroval jen nápadům premiéra,“ uvedl. Důrazně varoval před nápady Arenbergera, a sice aby se stát o Sputnik zajímal v rámci studie. „Posíláme tak lidi nuceně do rizika,“ dodal s tím, že nový ministr bude dobrou volbou, pokud však nepodlehne tlaku Hradu. „Věřím, že na svou kvalitu neplivne tím, že by schválil něco, na co tlačí prezident,“ doufá poslanec.
07.04.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků) , Bohuslav Svoboda (736 článků) , Petr Svoboda (613 článků) , Petr Svoboda (604 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Petr Svoboda (613 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Petr Svoboda (19 článků)

Diag Human v Rakousku: Zabijeme Tě, ty prase, napsal Snipper právníkovi

 
VÍME PRVNÍ Vypadá to, jako by se do kauzy Diag Human vložili mafiáni. Salzburský právník Eugen Salpius, jehož si před časem najala firma Diag Human, aby ji zastupoval kvůli exekucím proti českému státu u rakouských soudů, dostal před pár dny poštou obálku, v níž byly nábojnice z pušky a výhružný dopis. V dopise stálo „Zabijeme Tě, ty prase“. Odesílatel se přitom podepsal jako Snipper. Celou věc nyní řeší rakouská policie.
30.09.2011 15:35 |

podobné články

Prase, prase, prase, napsal nedávno Babišův novinář o Zemanovi. Dnes to schytal Hašek

 
Jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se snaží zachránit svůj politický vliv tím, že podněcuje nenávist a vzbuzuje strach. K takovému závěru dospěl komentátor Petr Kamberský, který se v dnešních Lidových novinách zamýšlí nad tím, proč Hašek svolává kvůli imigrantům bezpečnostní radu Jihomoravského kraje.
14.08.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2423 článků) , Petr Zeman (345 článků)

Prase, prase, prase, napsal o Zemanovi. A teď pokračuje

 
Petr Kamberský se na stránkách Lidových novin zase jednou pustil do prezidenta Miloše Zemana. Bezzubý neúspěšný revolucionář, populista, nad jehož provokacemi se nemá smysl pozastavovat. Dští síru, sám však podle něj snídá „číši bolehlavu“.
01.09.2015 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25162 článků)

Lovec dezinformátorů Vrabel se smál Blatnému: Mají nápady jako z roku raz dva

 
František Vrabel, analytik bojující proti dezinformacím, se v rozhovoru pro MF Dnes smál ministrovi zdravotnictví za hnutí ANO Janovi Blatnému. „Pardon, že se směju, ale to je jako z roku raz dva,“ prohlásil, když si vzpomněl, co od ministerstva slyšel o kampani na podporu očkování. Pak upozornil, že vláda musí především získat důvěru lidí; tady prohrává na celé čáře. Nakonec prozradil, proč EU nezachrání ruská vakcína Sputnik V, jak to hlásají dezinformátoři.
27.02.2021 07:50 |

podobné články