Článek

Babiš prozradil, jak to bylo s pandemickým zákonem, co na něj nová vláda nadává

 
Vláda v pátek přijme další opatření proti šíření epidemie covidu. Rádiu Impuls to řekl premiér Babiš. Naposledy Babišův kabinet v demisi zpravil o opatření v pondělí. Babiš následně hovořil i pro ČT24.
24.11.2021 15:40 |

podobné články

Podobné články

S nouzovým stavem opatření neskončí, pokuty budou vyšší. Právník popsal pandemický zákon

 
Česko se příští týden po mnoha měsících dočká ukončení nouzového stavu a přejde do režimu, kdy se protiepidemická opatření budou řídit pandemickým zákonem. Vláda také rozhodla od příštího pondělí otevřít některé obchody a farmářské trhy. Jak se změní život v Česku? Co může letos přijatý zákon omezit a co naopak nikoli, popsal Blesk Zprávám ústavní právník Jan Kysela.
07.04.2021 05:35 |

podobné články

Epicentrum: Exnáměstek Šedo o Blatném, rozvolňování a plných nemocnicích

 
Vláda se pomalu snaží plnit požadavky hejtmanů - přichází s plánem postupného rozvolňování, ale i s pandemickým zákonem - byť jen oprášeným. Proč téměř rok nebyl čas na vytvoření pandemické normy, a který ministr zdravotnictví si v boji s koronavirem počínal nejlépe? Tomu se věnovalo Epicentrum Blesku s lékařem a bývalým náměstkem ministra zdravotnictví Aleksi Šedem.
17.02.2021 15:05 |

podobné články

Nouzový stav bude nahrazen pandemickým zákonem, už jej schválili poslanci

 
Vláda se konečně na něčem shodla s opozicí. Poslanci přijali pandemický zákon, který nahradí nouzový stav. Zákon poukazuje hlavně na kompenzační systém pro osoby jejíchž činnost byla postižena opatřeními proti šíření covidu-19.
24.02.2021 14:05 |

podobné články

Opravdu šílené číslo! Tereza Hyťhová v XTV vytáhla data. Tolik lidí už padlo kvůli restrikcím vlády

 
Poslankyně Tereza Hyťhová (hnutí Trikolóra) byla hostem v internetové televizi XTV.cz. Varovala před novodobou totalitou, která jde ruku v ruce s novým tzv. pandemickým zákonem. „Je mi líto, že lidé umírají, ale nemůžeme obětovat celou společnost tím, že zavřeme všechny podniky na několik let,“ říká politička. Zároveň prozradila, že by ji potěšilo, pokud by Trikolóra úzce spolupracovala s exprezidentem Václavem Klausem: „Hodně lidí ho má rádo, byla bych za to ráda.“
27.02.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10627 článků)

O půlnoci skončí nouzový stav se zákazem cestování mezi okresy

 
O půlnoci na pondělí v Česku po půl roce končí nouzový stav. Opatření proti šíření koronaviru se nově budou řídit pandemickým zákonem. Změna s sebou přináší konec zákazu cestování mezi okresy nebo nočního vycházení. Zároveň se do škol vracejí žáci prvního stupně základních škol a do školek předškoláci. Řada opatření ale zůstává i nadále kvůli stále vážné epidemické situaci platná včetně uzavřených restaurací a většiny obchodů nebo nošení ochrany dýchacích cest.
11.04.2021 07:30 |

podobné články

Skončil nouzový stav se zákazem cestování mezi okresy

 
Ode dneška končí zákaz cestování mezi okresy nebo noční vycházení. O půlnoci vypršel po půl roce nouzový stav a opatření proti šíření koronaviru se nově budou řídit pandemickým zákonem. Zároveň se do škol vrací žáci prvního stupně a do školek předškoláci.
12.04.2021 06:40 |

podobné články

Skončil nouzový stav se zákazem cestování mezi okresy

 
Ode dneška končí zákaz cestování mezi okresy nebo noční vycházení. O půlnoci vypršel po půl roce nouzový stav a opatření proti šíření koronaviru se nově budou řídit pandemickým zákonem. Zároveň se do škol vrací žáci prvního stupně a do školek předškoláci.
12.04.2021 11:40 |

podobné články

Komunisté otočili. Sněmovna tak jedná o otevření obchodů

 
Poslanci v pátek na návrh Pirátů mimořádně diskutují o otevření obchodů, které jsou uzavřené kvůli koronavirovým restrikcím. Podle Mikuláše Ferjenčíka (Piráti) není opatření vydané ministerstvem zdravotnictví v souladu s takzvaným pandemickým zákonem. Zařazení bodu na schůzi podpořili i komunisté, kteří to ještě ve čtvrtek odmítli.
23.04.2021 10:45 |

podobné články

Co dál s pandemickým zákonem? Vojtěch jedná s Válkovým týmem, dotknou se i nemocnic

 
O dalším osudu pandemického zákona dnes jedná ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) s Anticovid týmem budoucí vlády. Bavit se mají rovněž o naplněnosti nemocnic a omezování plánované a zbytné zdravotní péče. Ministr Vojtěch je kvůli nákaze koronavirem v izolaci, s politiky a odborníky nominovanými koalicemi Spolu (ODS, TOP 09 a ČSSD) a PirSTAN proto jedná přes videohovor.
03.12.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1738 článků) , Adam Vojtěch (1348 článků)

Trápení Dominika Haška. Pořád nadává. Myslí už jen na jedno

 
Tyto volby budou mít celou řadu témat. Pro bývalého hokejového brankáře Dominika Haška je však důležité jen jedno. Babiš, Babiš, Babiš. Aby Andrej Babiš již nebyl premiérem. Je mu jedno, zda bude ČR platit eurem a co se zemí udělá Green Deal z pera EU. Hlavně když nebude Babiš. A pokud někdo Babiše volí, Hašek má pro něj nebo pro ni otázku: „Nestydíte se před svými dětmi?“
13.09.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (448 článků) , Andrej Babiš (23853 článků)

Pirát Šmída pro PL: Komunista a estébák nám nadává do svazáků. Srandovní. Migranty naváží on do drůběžáren

 
„Premiér, který kvůli vlastní předvolební kampani způsobí nekontrolovaný rozjezd smrtící vlny epidemie, si zaslouží jen pohrdání. Vláda obětovala lidské životy vlastních občanů, obětovala vzdělání našich dětí a obětovala živobytí mnoha lidí, zatímco rozhazovala miliony svým přátelům,“ myslí si Martin Šmída, radní Olomouckého kraje za Pirátskou stranu. „Je to vlastně srandovní, když komunista a estébák nadává Pirátům do svazáků či marxistů, nebo když sám migrant a někdo, kdo do naší republiky aktivně přiváží ekonomické migranty do svých drůbežáren a dalších podniků, zkouší skrze kritiku migrace získat nějaké politické body. Od Pirátů a Starostů žádný fanatismus nehrozí,“ doplňuje.
12.06.2021 20:15 |

podobné články

Šílený taxikář zaútočil na strážníka: Ty socko, já to platit nebudu!

 
Tak s tímhle člověkem by opravdu neměl nikdo sedat do auta! Člen »rodiny« devadesátikorunových taxikářů Aleš R. je vážně postrach! Blesk objevil na internetu další z videí, ve kterém nadává strážníkovi. „Socko... Jdu se z vás poblejt!“ křičel na něj na celé Staroměstské náměstí. Nejhorší je, že obrana proti taxikáři, který slovně i pěstmi napadá klienty a nadává policistům, je jen jediná: Nesedat k němu do auta. Licenci mu totiž vzít nikdo nemůže!
13.06.2011 00:00 |

podobné články

Politikům bych naplácal na holou, nadává pracující důchodce

 
PŘÍBĚH Důchodce Milan Slepička (72) nadává na poměry, a to hodně šťavnatě. Měl dvě manželky, má dvě dcery, na které je pyšný, a tři vnoučata. Celý život se živil kulturou, ale jak říká, stále brigádničil.
29.03.2011 05:35 |

podobné články

V Prostřenu řádí nervově labilní Alena: Hostům nadává, komanduje je a servíruje blafy!

 
Mezi pěticí soutěžících v kulinářském pořadu Prostřeno se tentokrát objeví jeden vetřelec. Nezaměstnaná Alena (50) nejprve svým hostům naservíruje sardinky s taveňákem, poté na ně slovně útočí. Sekýruje je, nadává jim, ponižuje a zostra řekne, že boduje podle toho, jak se zrovna vyspí.
10.10.2014 05:10 |

podobné články

Kurňa. V ČSSD nastalo po výprasku ve volbách totální peklo. Ten nadává, ta nadává...

 
ANKETA „Naše chyba, naše ostuda.“ „Začali jsme podporovat menšiny, inkluze, homosexuály, tohleto a támhleto…“ „Řekli jsme, že podpoříme matky samoživitelky. Kurňa, ale tři roky a nic není!“ Sociální demokraté střílí ostrými a zcela neúprosně do vlastních řad za debakl v krajských volbách. Padá množství návrhů, jak stranu zachránit, když už „to projeli“. Poslanec Jaroslav Foldyna se rozjel tak, že navrhl návrat zpět „od oranžové k červené“. A i když měl na mysli hlavně programovou změnu, nakonec rázně zkritizoval i logo: „Máme oranžovou růži, která vypadá, jako že jsme svaz zahrádkářů Evropy.“
10.10.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (704 článků)

Zbiju tě, naval prachy! Rom, co kradl na „Floyda“: To až někdo uvidí, děsí se Banga

 
Mezi Romy nejen v Teplicicíh se šíří dezinformace o smrti Stanislava Tomáše a také podvodné sbírky na pozůstalé. Kdo za nimi stojí? Podle romského novináře z iDNES.cz, Patrika Bangy je to David Mezei. Na facebooku natáčí videa, kde sprostě nadává a říká si o peníze na podporu. „Nadává dalšímu člověku, že vybírá peníze a u toho mu vyhrožuje zbitím na všechny způsoby, prohlašuje se katem a nakonec si veřejně brousí nože a mluví o tom, jak svého oponenta rozřeže,“ popisuje videa Patrik Banga. A hrozí se toho, že někdo z Mezeie udělá mluvčího Romů.
20.07.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: David Roma (2 články) , David Rom (2 články) , Patrik David (3 články) , David David (1080 článků) , David David (810 článků)

Hvězda seriálu Ulice Ondřej Volejník: Problémy se zákonem, dokonce byl vykázán z města!

 
Ondřeje Volejníka (41) znají diváci z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Tonyho Bendu. Jeho postava zde měla problém se zákonem, dokonce si musel nějaký čas odsedět i ve vězení. Jak sám herec přiznal, se zákonem měl problém i mimo televizní obrazovky…
08.03.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Volejník (5 článků) , Tony Benda (4 články)

Zpackaná ochrana před záplavami! Kapitán lodi zná pravdu a nadává vládě

 
JINÝMA OČIMA Česko nebylo na záplavy už zase vůbec připraveno. Jsou vyplaveny stejné vesnice, stejná města a političtí představitelé navíc odmítají pomoc ze zahraničí. Jen se hádají a honí si na neštěstí body do voleb. Takhle nadává kapitán lodi Vera Zdeněk Koula. Řeky má přečtené, vždyť na nich strávil většinu dospělého života.
08.06.2013 07:25 |

podobné články

Zpackaná ochrana před záplavami! Kapitán lodi zná pravdu a nadává vládě

 
Česko nebylo na záplavy už zase vůbec připraveno. Jsou vyplaveny stejné vesnice, stejná města a političtí představitelé navíc odmítají pomoc ze zahraničí. Jen se hádají a honí si na neštěstí body do voleb. Takhle nadává kapitán lodi Vera Zdeněk Koula. Řeky má přečtené, vždyť na nich strávil většinu dospělého života.
10.06.2013 20:05 |

podobné články