Článek

Babiš přišel s dalšími výhrůžkami: Před jeho restaurací na parkovišti prý našli nábojnici

 
Andrej Babiš to se svým plánem stát se prezidentem, který spojuje, nemá jednoduché. Podle jeho vyjádření mu dorazil další anonym, který mu vyhrožuje smrtí v případě, že zvítězí v prezidentských volbách. Podle jeho vyjádření se také našla vystřelená nábojnice před jeho restaurací v Průhonicích. Jedna nábojnice už předtím dorazila jeho ženě Monice.
24.01.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)
Podobné články

"Spasitel" Ivety Bartošové se chová jako mafián. Do redakce Super.cz poslal nábojnici

 
„Spasitel“ Ivety Bartošové  (45) Josef Rychtář má opravdu velmi zvláštní chování. Nejenže se o něm mluví v souvislosti se zastrašováním Ivety , po kterém se psychicky zhroutila, navíc nyní poslal redaktorovi Super.cz Davidu Zápalovi nábojnici. Tuto praktiku používají mafie, když chtějí někoho zastrašit a naznačit mu, že ho čeká kulka. Redakce již podniká patřičné právní kroky. Nábojnici Rychtář poslal Davidu Zápalovi po kolegovi, který přijel do Uhříněvsi vyfotografovat Ivetu Bartošovou. Rychtář na něj ale okamžitě vystartoval: „Co tady děláte? Říkal jsem vám, že jestli vás tu ještě jednou uvidím, špatně to s vámi dopadne.“ Pak ale vběhl do Ivetina domu a do dlaně strčil našemu reportérovi kulku se slovy: „Mám dárek pro Zápala. Aby věděl, co ho čeká. Klidně si to napište.“ Rychtářovi zřejmě ruply nervy poté, co se náš redaktor rozhodl informovat o něm jinak, než si majitel firmy se zabezpečovací technikou naplánoval. Nejvíce ho pravděpodobně roztrpčilo uveřejnění rozhovoru, který s reportérem vedl. V tom zaznělo, že Bartošové zakázal alkohol a nechce ji pustit k psychiatrům . Jak se později ukázalo, také Rychtářova manželka nesouhlasila s jeho přístupem k Bartošové pití a léčbě. Proto nakonec docílila toho, že se zpěvačka musela z vily manželů v Říčanech vystěhovat .
22.09.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6977 článků)

Dopisy pro Babiše prochází přísnou kontrolou: O nábojnici v obálce se dozvěděl o dva dny později

 
Expremiér a kandidát na prezidenta Andrej Babiš uvedl, že mu o dopisu s nábojnicí, který byl adresován jeho ženě, řekla ochranka až o dva dny později. Zároveň vysvětlil, jakým kontrolním procesem jeho pošta prochází. "Někdo hodil do schránky v Brně tu obálku, kde byl ostrý náboj. Policie to šetří," uvedl v pondělí v rozhovoru pro TV Nova.
24.01.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

V břiše aligátora nalezli pět psích známek, nábojnici a zapalovací svíčku

 
Minulý týden přivezli Kennethu Cordrayovi, který v Jižní Karolíně provozuje řeznictví a věnuje se rovněž taxidermii (preparaci a vycpávání zvířat), výstavní kousek – více než dvousetkilového aligátora. Cordray v jeho žaludku ke svému překvapení nalezl pět psích známek, rovněž i nábojnici a zapalovací svíčku.
13.04.2021 10:10 |

podobné články

Slovenská premiérka Radičová dostala poštou nábojnici

 
Slovenská premiérka Iveta Radičová dostala obálku s nábojnicí, politička je proto nyní pod zvýšenou ochranou. Napsal to slovenský deník Nový čas.
06.10.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Radičová (126 článků)

Soudce v Sarkozyho případu dostal poštou prázdnou nábojnici

 
Bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy je obviněn kvůli nelegálnímu financování své strany. Údajně zneužil nesvéprávnosti dědičky kosmetického gigantu L'Oreal. Soudci, který má případ na starosti, přišla obálka s prázdnou nábojnicí a výhružným dopisem.
29.03.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (315 článků)

Babiš kvůli výhrůžkám zrušil kontaktní kampaň a požádal policii o ochranu

 
Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) zrušil dnešní výjezd do Hradce Králové a oznámil, že do druhého kola volby už kvůli výhrůžkám nepovede kontaktní kampaň. Další výjezd po dnešku zatím expremiér v plánu neměl. Na tiskové konferenci v Praze dnes Babiš řekl, že obdržel anonymní dopis, v němž mu někdo vyhrožuje smrtí v případě, že ve volbách vyhraje. Věc nahlásil policii, která potvrdila, že se případem zabývá.   Odpoledne Babiš prohlásil , že požádal policii o dočasnou ochranu kvůli vystřelené nábojnici na parkovišti u Sokolovny v Průhonicích, kde pobývá.
24.01.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Smrt na parkovišti! Řidič zabil při couvání důchodce

 
AKTUALIZOVÁNO. Osobní automobil srazil dnes ráno na parkovišti v Uherském Brodě osmašedesátiletého muže, ten na místě zemřel. Nehoda se stala při couvání na parkovišti před plaveckým areálem
12.01.2012 08:55 |

podobné články

Znásilnil seniorku na parkovišti! Policisté pátrají po tomto muži, poznáváte ho?

 
Další nechutný případ prošetřují pražští kriminalisté. Hned zkraje června došlo na parkovišti v ulici K Jezeru ke znásilnění postarší paní, která na parkovišti uklízela. Policisté po muži pátrají a prostřednictvím jeho pravděpodobné podoby, kterou udala poškozená, se obrací na veřejnost, zda by jim v pátrání nepomohla.
04.08.2018 13:05 |

podobné články

Nestává se to jen obyčejným smrtelníkům! Takhle dlouho slavná herečka hledala své auto na jednopodlažním parkovišti

 
Neříkejte, že se vám nikdy nestalo, že jste nemohli najít auto na parkovišti v obchodním centru. Kde jen jsem ho nechal/a? Tuhle větu pak člověk opakuje, když chodí křížem krážem po celém parkovišti. Nedej bože, když je ještě vícepatrové...
25.11.2019 15:15 |

podobné články

Čínskými výhrůžkami Kuberovi se zabývala ochranka Senátu. Obrátila se na ni vdova Věra

 
Jen pár dní po smrti svého manžela se Věra Kuberová, žena bývalého šéfa Senátu Jaroslava Kubery (ODS), obrátila na ochranku horní komory parlamentu. Předala jí dopis s vyhrůžkami s razítkem Pražského hradu a čínské ambasády. Kubera těsně před svou smrtí čelil nátlaku kvůli chystané cestě na Tchaj-wan. Informaci přinesl Deník N.
15.04.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1149 článků)

Vyhrožoval Babišové smrtí, pak si sám vzal život. Totožnost tajemného muže z Brna odhalena

 
Slepou nábojnici Monice Babišové (48) poslal umírající biochemik (†49) z Brna. Jeho osud se naplnil v den, kdy se Andrej Babiš se svou ženou zdravili s příznivci na předvolebním mítinku v Brně. S informací přišel portál Blesk. Muž, jenž expremiérově manželce zaslal výhrůžný vzkaz, si podřezal žíly.
03.02.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Rakušan odsoudil útok na Moniku a rýpl si do Babiše: Takhle to dopadá, když se rozděluje veřejnost, říká

 
Kdo seje vítr, sklízí bouři. Alespoň tak by se dala interpretovat slova Víta Rakušana na oznámení Andreje Babiše, že jeho ženě někdo poslal nábojnici. Ministr vnitra tento čin okamžitě odsoudil na Twitteru, zároveň si ale neodpustil reakci na expremiérův komentář, že za podobné výlevy může do jisté míry i vláda. Právě tím prý Babiš rozděluje společnost, z níž se někteří jedinci dopouštějí tak odborných činů, jako je vyhrožování smrtí. Ostatně to zná i sám Rakušan. Jak uvedl, někdo před 14 dny vyhrožoval jeho dětem. 
21.01.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Slavného zpěváka našli bez známek života ležet na parkovišti!

 
Drsný americký rapper DMX (45) si sáhl na dno. Policisté ho v pondělí večer našli bez známek života na parkovišti vedle jeho auta. Podle informací serveru TMZ se možná předávkoval, rapperův manažer ale tvrdí, že dostal astmatický záchvat.
10.02.2016 11:15 |

podobné články

VANDALISMUS! Naštvaní majitelé aut našli na parkovišti poškrábaná auta

 
Celkem 22 automobilů různých značek poškodil neznámý vandal na ostravském parkovišti. Rýhy různých délek našli majitelé aut na dveřích, střechách, blatnících nebo kapotách, informovala v pátek ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
24.06.2011 10:00 |

podobné články

V Lounech našli MRTVÉHO MUŽE! Ležel na parkovišti...

 
Mrtvý muž byl objeven kolem čtvrté hodiny ranní v úterý na parkovišti v Lounech. Policejní mluvčí Tomáš Krupička agentuře Mediafax řekl, že policie jeho smrt vyšetřuje.
13.09.2011 08:30 |

podobné články

V Praze na parkovišti našli zastřeleného strážníka: Zemřel během služby

 
Ve středu dopoledne byl v pražských Holešovicích nalezen mrtvý strážník. Zatím není jisté, jestli jde o sebevraždu, nebo ho zabil někdo jiný. Stalo se to však v rámci jeho služby na parkovišti. Na místo dorazila kriminálka i koroner. Událost zatím pouze Městská policie Praha potvrdila, dále se k věci zatím vyjadřovat nebude. Muže nalezli na místě řidiče služebního automobilu.
19.04.2017 10:20 |

podobné články

Opilec naboural na prázdném parkovišti a usnul

 
Neobvyklou dopravní nehodu vyšetřují policisté z Polné na Jihlavsku. V úterý ráno našli na prázdném parkovišti u obchodního domu nabourané auto, ve kterém spal opilý řidič, potvrdila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
06.12.2011 17:15 |

podobné články

Střelba v Praze! Na parkovišti ležel mrtvý člověk

 
Zastřeleného člověka našli policisté v úterý večer na parkovišti v pražských Stodůkách.
24.04.2012 20:15 |

podobné články

Záhadná smrt v Ostravě: Mrtvola na odstavném parkovišti

 
Záhadný případ úmrtí řeší kriminalisté v Ostravě. Svědci tu na odstavném parkovišti našli ve voze mrtvolu muže.
02.06.2017 08:45 |

podobné články