Článek

Babiš přišel k urnám s Monikou, Petr Pavel s první dámou a Bartoš dorazil i s malým Bertíkem. Politici volili v eurovolbách

 
V Česku začaly volby do Evropského parlamentu. Ve volbách na nové pětileté období si občané zvolí 21 poslanců z celkových 720. Odvoleno má už i řada politiků, jak se pochlubili na sociálních sítích. Do volební místnosti stihl dorazit například Petr Pavel, mezi prvními byl i Andrej Babiš, kterého doprovodila Monika. 
07.06.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Petr Pavel (2943 článků) , Pavel Bartoš (63 článků)
Podobné články

Ivan Bartoš se znovu pochlubil synem Bertíkem: Jako kdyby mu z oka vypadl!

 
Politik Ivan Bartoš (41, Piráti) zveřejnil na svých sociálních sítích novou fotku se synem Bertíkem. Lidé v komentářích píší, jak je syn roztomilý a že se velmi podobá na svého otce. Ten snímek přidal, protože se včera 19. června slavil Den otců. 
20.06.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2966 článků)

Ivan Bartoš o Bertíkovi: Nezavře pusu a pořád někam leze! 10 fotek neposedy s tátou

 
Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš (41) si naplno užívá pocitu a role být tatínkem. Ačkoli má známý politik plné ruce práce ve Sněmovně, snaží si vždy najít volný čas, který věnuje svému synovi Bertramovi. Toho má sice většinu času na starost především manželka Lydie (38), Bartoš se jí ale snaží pomáhat, jak může. "Snažím se s Bertíkem chodit ven, aby si žena odpočinula, ale té se stejně po dvou hodinách stýská," říká známý politik v rozhovoru pro eXtra.cz.
14.04.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2966 článků)

Politici se chlubí svými potomky: Ivan Bartoš ukázal malého Bertíka, Schillerová krásnou dceru s vnukem

 
Řada českých politiků strávila uplynulé slunečné dny s rodinami. Ministryně financí Alena Schillerová například vyrazila do společnosti se svou pohlednou dcerou Petrou Rusňákovou a vnukem Františkem. Předseda pirátů Ivan Bartoš vzal na výlet ženu Lydii se synkem Bertíkem, šéf lidovců Marian Jurečka se pak pochlubil svými kluky.
27.07.2021 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1181 článků) , František Bartoš (21 článků) , Ivan Ivan (2966 článků)

Malé štábní pirátství: Bartoš se synem, Ferjenčík nacpal dvě děti do jednoho kočárku

 
Do volebních štábů politických stran dorážejí politici i se svými rodinami. U Pirátů navíc nechyběly ani jejich děti. Šéf Pirátů Ivan Bartoš přijel se ženou Lydií a jejich synem Bertíkem, zatímco Mikuláš Ferjenčík pouze s dětmi. Zato se mu povedlo nacpat je obě do jednoho kočárku. Redakce eXtra.cz je na místě.  
24.09.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2966 článků) , Ivan Ivan (544 článků)

Byli jste volit? Ne?? Tohle je 8 důvodů, proč je letošní účast Čechů na eurovolbách rekordně nízká!

 
Češi dnes druhým dnem volili své "zástupce do Evropského parlamentu":http://www.extra.cz/trendu-selfie-podlehli-uz-i-nasi-politici-u-voleb-babisova-sice-spuli-skvele-ale-vhodit-listek-do-urny-neumi. Vybírat mohli z 38 stran a hnutí, ze kterých následně vzejde 21 nových europoslanců. Volební místnosti se ve 14 hodin uzavřely, ale statistika mluví jasně, že naše účast u letošních voleb byla rekordně nízká, dostavilo se nás pouhých 5 %. A tohle je 10 důvodů, proč většina Čechů k urnám prostě nedošla.
24.05.2014 16:25 |

podobné články

Melania Trump: Od kariéristky a úspěšné modelky k nevýrazné první dámě

 
Melania (46) je jedinou první dámou, která nafotila nahé snímky, a podle průzkumů je nejméně oblíbenou od dob, kdy byla první dámou Hillary Clinton. Počínaje lednem 2017 se stala Melania Trump první dámou USA, a přestože média se k rodině Trumpů upínají snad ze všech úhlů, Melania zůstává tak trochu v pozadí. Kdo je vlastně Melania Trump?
31.01.2017 12:05 |

podobné články

Pavel Novotný pro PL: Le Penová žene Francii do prdele. Stejní kreténi volili Hitlera. Čecháček je pěkný zmrd, kéž by se tu prohnala válka. Radši budu volit vraha dětí, než Zemana. Voliče KSČM řezat pendreky. Kdo nevěří ČT, je idiot

 
ROZHOVOR Stejní lidé, jako volili Marine Le Penovou, volili i Adolfa Hitlera. O tom je přesvědčen publicista, někdejší bulvární novinář a nyní podnikatel a profesionální hráč pokeru Pavel Novotný. Ten v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz vyjádřil názor, že zaměstnanci v produktivním věku v Česku nestrádají, protože „hlady se tu umřít nedá a práce tu je“. Lituje jen samoživitelek a opuštěných důchodců. Coby předseda místního sdružení ODS v Praze se těší, až zase budeme mít pravicovou vládu.
02.05.2017 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (829 článků) , Pavel Novotný (1358 článků)

Japonci lákají mladé voliče k urnám. Přes komiksy!

 
V Japonsku chystají na červenec parlamentní volby. A k urnám zamíří především starší osoby, kterých je početně výrazně víc než ročníků mladých. Jenže japonští politikové stojí také o názory nové voličské generace, kterou však většinou věci veřejné moc nezajímají. Naopak kreslené komiksy manga a anime interesují téměř každého teenagera. A tak právě oblíbené postavičky mají k urnám přilákat čerstvé voliče, kterým je osmnáct a devatenáct.
01.07.2016 10:05 |

podobné články

Bezdomovci se voleb nemohli dočkat: V Ostravě volili jako první

 
Mezi prvními voliči, kteří dnes mířili k volebním urnám v Ostravě, byli také klienti Domova Přístav. K urnám je hned po začátku voleb doprovodili pracovníci zařízení.
20.10.2017 15:45 |

podobné články

Telička v ČT naznačil, proč ve skutečnosti kandidoval v eurovolbách

 
O nízké volební účasti v eurovolbách a o tom, jaký rezort by měl získat nový český eurokomisař, se mluvilo v první části dnešních Otázek Václava Moravce. Jejími hosty byli kandidáti na člena Evropské komise Pavel Mertlík (ČSSD) a Pavel Telička (ANO). Václav Moravec během diskuze zveřejnil výsledky průzkumu, jenž zjišťoval, kterého z nich by čeští občané viděli v Bruselu na postu eurokomisaře raději.
25.05.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (765 článků) , Pavel Mertlík (32 článků)

V eurovolbách ANO porazíme, říká šéf Pirátů

 
Piráti získají v květnových eurovolbách 20 procent hlasů a porazí hnutí ANO, řekl v rozhovoru pro Právo předseda strany Ivan Bartoš.
19.01.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2966 článků)

České celebrity vyrazily k urnám: Žilková s celou rodinou, Janda volil z Ameriky!

 
Od 14 hodin se v celé České republice dveře volebních místností netrhnou. K urnám poctivě chodí nejen „obyčejní“ občané, ale i české celebrity, kterým není budoucnost našeho státu lhostejná. Podívejte se, jak a s kým slavní volili.
20.10.2017 19:20 |

podobné články

Bartoš o obvinění kvůli HHC: Ten blábolil Babiš mě už štve

 
Ministr pro místní rozvoj a vicepremiér Ivan Bartoš (Piráti) je přesvědčen, že Česká republika by mohla do tří let přijmout euro. Velkou zásluhu na tom prý má zejména Jakub Michálek, jehož návrh našel podporu na koaličním dohodovacím jednání. Bartoš reagoval také na slova předsedy ANO Andreje Babiše, že Piráti mohou za mladistvé, kteří skončili v nemocnici po otravě bonbony s HHC. „Mě ten blábolil Babiš už štve s tím, jakým způsobem věci překrucuje a nálepkuje,“ prohlásil Bartoš.
09.02.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Ivan Ivan (2966 článků) , Ivan Ivan (544 článků)

Babiš vzal manželku na lyže, Bartoš na brusle. Vojtěch vítal miminko Šlechtovou

 
Na sklonku roku minulého a začátku nového roku 2018 se řada politiků na sociálních sítích uvolnila. Andreji Babišovi (ANO) k tomu dopomohl rodinný výlet na lyže, odkud poslal pozdrav i s manželkou Monikou. To Ivan Bartoš (Pirát) zůstal v Praze a se svou ženou Lydií zašli na brusle, přičemž Bartoš prozradil i novoroční předsevzetí – pořídit si novou harmoniku. Zato Tomio Okamura (SPD) opět usedl před kameru a na svůj profil vyvěsil video, kde mluví o boji, válce či hrozící katastrofě.
01.01.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3164 článků) , Ivan Ivan (2966 článků)

Andrej Babiš šokoval s Monikou na hokeji. Takhle to má po rozchodu vypadat, chválí ho lidé

 
Bývalý premiér České republiky Andrej Babiš se i po rozpadu manželství snaží udržovat dobré vztahy s dlouholetou manželkou Monikou Babišovou. Svým tvrzením, že i po rozchodu chtějí zachovat rodinnou harmonii, dostál a na sociálních sítích sdílel  fotografii s Monikou a synem Frederikem z pátečního hokejového zápasu. A fanoušci jsou z něj nadšení.
11.05.2024 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků)

Silvestr: Babiš vytáhl fotku s Monikou, dětmi a „motýle“. Bartoš dováděl s „kněžkou chaosu“

 
Silvestrovské oslavy jsou za námi, jejich program si čeští politici připravili různý. Premiér Andrej Babiš (ANO) dopředu avizoval, že nebude v Česku - odjel s manželkou do rakouských Alp a v podvečer zveřejnil fotku se svou ženou i dětmi Frederikem a Vivien. To šéf opozičních Pirátů Ivan Bartoš vyvezl přes den svou ženu Lydii Franku do Plzně, kde si zadováděli i s dcerou v Techmanii. Co další šéfové sněmovních stran? Svému manželovi emotivně děkovala za podporu nová předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.
31.12.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Ivan Frank (15 článků) , Ivan Ivan (2966 článků)

Au. To si Bartoš odnese: Pláč a ztracené hlasy, ač to myslel dobře

 
Slova předsedy Pirátů Ivana Bartoše o muslimské Evropě se stala terčem posměšků. Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď Bartoš zní jako Okamura a politici a komentátoři na internetu se shodovali, že u voličů Pirátů tyto výroky nebudou přijaty s povděkem. „Tohle je větší salto mortale, než Jurečkova omluva. Jestli on to Bartoš s tou středovostí už kapku nepřehnal?“ trefoval se do Bartoše publicista David Petrla. Youtuber Bratříček se přidal, že Bartoš teď používá termíny, které on raději nevyslovoval. A dle arabisty Singera bylo přistoupit na termín „muslimská Evropa“ Bartošovou chybou.
23.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (38 článků) , Ivana Bartošová (54 článků) , David Daniel (17 článků) , David Singer (1 článek) , Daniel David (7 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , David David (1922 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , David David (1439 článků) , Daniel Daniel (679 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , Daniel Daniel (1139 článků) , David Daniel (7 článků)

Bartoš byl už podruhé u Pavla. Oceňuje prezidentův zájem o regiony

 
Vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) na schůzce s prezidentem Petrem Pavlem mluvil o problematice regionálních nerovností v Česku. Bartoš ocenil, že se Hrad o tyto otázky intenzivně zajímá a spolupracuje s jeho ministerstvem, které je má v gesci. Oba politici spolu mluvili také o dostupném bydlení, zrychlení stavebního řízení, podpoře regionů, dotačních programech či digitalizaci, řekl Bartoš novinářům po schůzce na Pražském hradě.
14.07.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2943 článků) , Ivan Ivan (2966 článků) , Pavel Bartoš (63 článků) , Ivan Ivan (544 článků)

Kalousek nás dovezl na pitevnu. Babiš tam veze ČSSD. My i oni jsme zradili voliče, říká exposlanec ODS

 
ROZHOVOR Podle bývalého europoslance ODS Ivo Strejčka je výsledek jeho strany v eurovolbách zklamáním a strana je nevýrazná. Miroslav Kalousek dovezl ODS na politickou pitevnu. A je naprosto zřetelné, že sociální demokraté jsou již také na vozíku, který do té pitevny tlačí Andrej Babiš. V eurovolbách byla tak nízká účast, protože Evropský parlament je voličům ukradený a zajímá je, co se děje doma. Velké strany mohou skončit na tom, že zrazují své voliče, a proto mohou uspět alternativní projekty typu UKIP, Národní fronta či Svobodní.
30.05.2014 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Miroslav Kalousek (7861 článků) , Ivo Strejček (302 článků)