Článek

Babiš opět rovnal před kamerami Vojtěcha: Nemluvte tu o počasí. A přišla další podstatná opatření

 
Ve 12 hodin začala další mimořádná tisková konference po jednání vlády. Podle předsedy kabinetu Andreje Babiše (ANO) přijala vláda další důležitá opatření. Vyhlásil další zákazy. Od pondělí se cizinci nedostanou do Česka a naši občané z Česka. Ale z tohoto nařízení existují výjimky. Vláda také označila úmyslné šíření koronaviru za trestný čin. Babiš také lidi požádal, aby neskupovali potraviny ve velkém. A vyčinil ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi.
13.03.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků) , Adam Vojtěch (409 článků)
Podobné články

K Soukupovi dorazil ministr Vojtěch. Na tabuli rovnal poslankyně podle sexuální přitažlivosti a radil lidem, jak se stravovat o Vánocích

 
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup v pořadu Duel Jaromíra Soukupa přivítal nového ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha. Divákům vysvětloval, proč si ho do vlády vybral premiér Andrej Babiš (ANO). Pochlubil se také, co říkají jeho rodiče na to, že se relativně krátce po třicítce stal ministrem. Došlo i na slavnou tabuli Jaromíra Soukupa. Moderátor žádal po ministrovi, aby rozřadil poslankyně podle jejich sex-appealu.
21.12.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků) , Vojtěch Adam (516 článků)

VIDEO „Řekněte jméno!“ Babiš před kamerou vykoupal Vojtěcha. A ten poslechl... krve by se v něm nedořezal

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) před kamerami takřka týral ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha. Člen vlády premiérovu tlaku chvíli odolával, ale nakonec to vzdal. Slovní výměna mezi nimi vzbudila značnou pozornost na sociálních sítích. Komentátor serveru Seznam Zprávy Jindřich Šídlo poznamenal, že už dlouho neviděl něco tak ponižujícího. A nebyl sám...
07.03.2020 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků) , Vojtěch Adam (516 článků)

Komentář Ivana Bartoše: Vláda se vyžívá v tanečcích před kamerami, opatření proti koronaviru jsou chaotická

 
Měsíc od prvního prokázaného nakažení koronavirem v Česku země stále bojuje s pandemií. K dnešnímu dni evidujeme přes 3300 infikovaných včetně těch nejzranitelnějších, seniorů, a přes tři desítky mrtvých. Češi žijí svázaní přísnými opatřeními, ekonomika se potácí v obrovských problémech. "Vláda se vyžívá v tanečcích před kamerami, ale ze dne na den mění svá chaotická opatření," říká v komentáři pro eXtra.cz šéf Pirátů Ivan Bartoš.
01.04.2020 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1392 článků)

Žvýkačka vs. Andrej: Lidé na Facebooku sbírají „lajky“ na protest proti Babišovi

 
Andrej Babiš se nedávno holedbal, že počet lidí na středečních demonstracích proti jeho osobě se rovnal počtu „lajků“ pod jedním jeho facebookovým příspěvkem. Martin Koudelka se rozhodl poukázat na „aroganci“ tohoto výroku tím, že na Facebook vyvěsil fotku rozšlápnuté žvýkačky na chodníku. Za pár hodin ji na protest proti Babišovi „olajkovaly“ desetitísíce lidí.
13.05.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků)

Kynologové ozbrojených složek se utkali na Memoriálu Vojtěcha Plačka

 
Ve dnech 28. až 30. června se v Mladkově v Orlických horách konal obranářský závod hlídkových psů. Memoriál Vojtěcha Plačka je vzpomínkou na kynologa Vojenské policie nadpraporčíka Vojtěcha Plačka, který v roce 2008 zahynul při plnění služebních povinností.
03.07.2016 20:35 |

podobné články

Unikátní sousoší svatého Vojtěcha, Radima a Radly dorazilo na Hrad: V katedrále ho odhalí ve čtvrtek

 
Do katedrály svatého Víta na Pražském hradě instalovali během úterního dopoledne novou sochu svatého Vojtěcha. Slavnostně bude celé sousoší svatého Vojtěcha, Radima a Radly odhaleno ve čtvrtek odpoledne. Socha českého patrona obklopená dalšími světci má úzkou spojitost s kardinálem Josefem Beranem.
17.04.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beran (34 článků)

Nemluvte mi do výběru ministra, vzkázal Babiš Sobotkovi

 
S hledáním nového ministra či ministryně pro místní rozvoj si vicepremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš (ANO) dává načas. Zatímco předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) ještě minulý týden tvrdil, že jméno oznámí do konce září, teď už rozhlašuje, že to bude až v říjnu. Sobotka se obává, že stav může ohrozit čerpání eurodotací.
24.09.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků) , Bohuslav Sobotka (9546 článků)

O vysněných dárcích raději nemluvte před hodně lidmi: Janek Ledecký byl jednou hodně překvapený

 
Muzikant Janek Ledecký  (51) se stal díky svým písničkám vlastně vánoční tradicí. Skladby Sliby se maj plnit o Vánocích nebo Ryba rybě se pravidelně hrávají v éteru před každými svátky. Navíc napsal i muzikál Vánoční zázrak, který se v Divadle Broadway opět před Vánocemi začíná hrát.
21.12.2013 10:07 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (296 článků)

Moderátorka netušila, že je ve vysílání. Předvedla před kamerami taneček

 
Předpověď počasí srbské televize RTS z minulého týdne byla poněkud kratší než obvykle. Její moderátorka totiž nevěděla, že je v živém vysílání, a před kamerami si upravovala vlasy. Než režie vrátila záběr zpět na moderátorku hlavních zpráv, stihla ještě předvést krátký taneček.
03.09.2013 15:55 |

podobné články

Fotbalová hvězda Ševčenko už ví, co bude dál. Na golfu se rovnal profíkům

 
Andrej Ševčenko má za sebou premiéru na profesionálních greenech. A nebyla ledajaká. Turnaj Evropské golfové tour zvládl se ctí.
19.09.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Ševčenko (11 článků)

Kauza Petr Kramný: Vyrazil do Egypta s předem promyšleným plánem?

 
Sobotní příjezd kriminálního týmu z egyptské Hurghady do Prahy se rovnal odpálení časované bomby - kriminalisté pro FTV Prima prozradili, že dvojice Češek nebyla otrávena! Jak ale tedy zemřely Monika a Klárka? A jakou roli sehrál Petr Kramný, který momentálně sedí ve vazbě? Podle zdrojů Primy měl Kramný předem promyšlený plán. A právě Egypt jako cíl rodinné dovolené nemusel zvolit vůbec náhodně!
09.03.2014 20:25 |

podobné články

Recenze: Jak nacista bránil Čechy aneb historie Bati za války

 
Baťa. Jméno, na kterém stojí moderní historie Zlína. Osud rodiny a její továrny se rovnal osudu města, obzvlášť za 2. světové války. A o tom pojednává kniha Herr Direktor a ti druzí Huberta Valáška a Jaroslava a Hany Pospíšilových.
27.04.2016 11:55 |

podobné články

Česko a Velká Británie ve statistickém vyjádření

 
Dovoz Velké Británie do České republiky vloni dosáhl hodnoty 68,0 miliardy korun. Tuzemský vývoz do Spojeného království se rovnal 166,3 miliardy. Míra nezaměstnanosti je v obou zemích v porovnání s průměrem EU nízká. Vloni v Česku žilo 5 966 Britů.
24.06.2016 13:40 |

podobné články

„Co to mele za hovna, poslat ho k nim.“ Obrovské selhání Českého rozhlasu. Co z toho bude?

 
Pět set tisíc nebo pět set, tisíc. Jedna čárka, a jak je důležitá. Ani Martin Rozumek nakonec nechce přijmout počet uprchlíků, který by se rovnal 5 procentům české populace.
01.07.2018 21:50 |

podobné články

Kniha o muži, kterému se jako jedinému podařilo uniknout z brutálního tábora Mao Ce-tunga

 
Napínavý thriller nakladatelství CPRESS, kterým měly ParlamentníListy.cz možnost listovat, vypráví o jediném člověku, jemuž se podařilo uniknout z pracovního tábora čínského diktátora Mao Ce-tunga. Ty byly známé jako laogai a vyznačovaly se obrovskou brutalitou. Stavěly se podle modelu sovětských gulagů a útěk z nich se prakticky rovnal smrti. I proto byl Mao Ce-tung spolu s Josifem Stalinem a Adolfem Hitlerem řazen ke třem nejkrutějším diktátorům 20. století. Připisuje se mu několik desítek milionů obětí.
01.10.2018 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (717 článků) , Mao Mao (61 článků)

Lupič udeřil prodavače pěstí, pak ho chtěl ošetřit

 
Anucha Pasaen ve čtvrtek 5. prosince vstoupil do pobočky řetězce 7-Eleven v Roi-Etu v severním Thajsku s úmyslem loupit. 22letý mladík přišel zezadu k zaměstnanci obchodu, který zrovna něco rovnal v regálech a když se tento muž otočil, lupič mu rovnou napálil pěstí do obličeje.
11.12.2019 15:10 |

podobné články

Autobusák si za jízdy povídal s cestujícími, pak přišla rána

 
Upozornění „nemluvte za jízdy s řidičem“ znají snad všichni, kdo cestují v hromadné dopravě. A platit by mělo nejen pro pasažéry, ale i pro šoféry. Záběry z paluby čínského autobusu ukázaly, co se může stát, když se řidič nevěnuje šoférování a místo toho se za volantem vybavuje.
24.03.2015 16:46 |

podobné články

Pražská policie připravuje v souvislosti s fotbalovým utkáním ve Vršovicích bezpečnostní opatření

 
Pražská policie chystá v souvislosti s pátečním fotbalovým utkáním SYNOT ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava bezpečnostní opatření. Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i 40 strážníků Městské policie hlavního města Prahy. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne.
31.07.2014 19:45 |

podobné články

Jméno? Řekněte to! Babiš vyslýchal Vojtěcha při tiskové konferenci

 
Ke kuriozní situaci došlo při sobotní tiskové konferenci k šíření koronaviru. Premiér Andrej Babiš se po dotazu novinářky vložil do odpovědí ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) a donutil ho říci, od koho dostal chybné informace v případě lékařky, jež se po odběru vzorků pacientovi měla ocitnout v karanténě. Lékařce se Vojtěch již předtím omluvil.
07.03.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18036 článků) , Vojtěch Adam (516 článků)