Článek

Babiš odsoudil bezohlednost demonstrantů v centru Prahy, Zeman pochválil zásah

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) je podle svých slov v šoku z toho, jak bezohlední a sobečtí jsou někteří občané, kteří nedodržují opatření vlády proti šíření covidu-19 a ohrožují sebe i ostatní. Těmito slovy komentoval demonstraci sportovních fanoušků na Staroměstském náměstí. Ministr vnitra Jan Hamáček uvedl, že se potvrdily obavy, že část radikálních fanoušků zneužije protestu k bitce s policisty. Polcii ocenil i Zeman.
18.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Jan Hamáček (2238 článků)
Podobné články

„Násilí není odpověď.“ Evropa odsoudila zásah v Bělorusku. Přidal se i Babiš, Polsko chce summit

 
Předseda Evropské rady Charles Michel dnes ostře odsoudil agresivní postup bezpečnostních sil proti demonstrantům v Bělorusku protestujícím proti oznámeným výsledkům prezidentských voleb. Polský premiér Mateusz Morawiecki podle agentury PAP kvůli těmto událostem vyzval k mimořádnému summitu EU. Násilí odsoudil i český premiér Andrej Babiš (ANO). Na twitteru uvedl, že Bělorusové mají právo na svobodu slova a demokracii. Zásah běloruské policie kritizuje i česká opozice.
10.08.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Michel Michel (27 článků) , Michel Michel (27 článků) , Michel Michel (27 článků) , Mateusz Mateusz (14 článků)

Pomsta nebo bezohlednost? Muž nemocný AIDS měl nechráněný sex s 300 lidmi!

 
To je opravdu neuvěřitelná bezohlednost! Nebo to dělal z pomsty? Šestatřicetiletý muž, ačkoliv věděl, že je nakažený virem HIV, měl nechráněný sex s 300 lidmi. Policisté jsou navíc bezradní, všechny mužovi sexuální partnery totiž nemůže najít.
07.09.2013 10:55 |

podobné články

Řidiči zneužili záchrannou uličku! Totální bezohlednost, míní dopravní expert

 
Dopravní nehoda dvou nákladních aut na dálnici D8 způsobila v sobotu pořádnou paseku. Dlouhé kolony zbrzdily řidiče na několik hodin. Ti ale tentokrát alespoň vytvořili doslova ukázkovou záchrannou uličku. Jenže mnozí další toho zneužili. „Naprostá bezohlednost," míní dopravní expert Roman Budský.
20.01.2020 17:50 |

podobné články

Opatření Britům nic neříkají: Snímky z narvané hromadné dopravy ukazují bezohlednost

 
Není žádným tajemstvím, že v Británii chtěla vláda po opatřeních sáhnout až ve chvíli, kdy to bude opravdu nutné. Jakmile ale opatření v platnost vešla, lidé ukázali svou bezohlednost a fakt, že zákazy jim nic neříkají. Snímky z narvaných souprav hromadné dopravy ukazují, že koronavirus je zřejmě neděsí.
24.03.2020 15:31 |

podobné články

Andrej Babiš promluvil k občanům: Přeje si normální Vánoce a odsoudil chuligány

 
Nedělní demonstraci v centru Prahy odsoudily také politické špičky. Přísné potrestání agresivních demonstrantů žádají ministr vnitra Jan Hamáček i premiér České republiky Andrej Babiš. Ten fanouškům věnoval část svého tradičního nedělního proslovu. Premiér nechápe, o co demonstrantům jde. V další části projevu Babiš hovořil o tom, že si přeje normální Vánoce.
18.10.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Jan Hamáček (2238 článků)

Zeman pozval na Hrad Nečase, pochválil ho za Čínu

 
Prezident Miloš Zeman se ve středu sešel s Petrem Nečasem. Zeman bývalého předsedu vlády pochválil za příspěvek k rozvoji česko-čínských vztahů. Prezident přitom ještě nedávno v čínské televizi CCTV kritizoval bývalou vládu ČR za to, že podléhala tlaku USA a Evropské unie.
06.04.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků) , Miloš Zeman (24498 článků)

Do Prahy se chystá 80 tisíc demonstrantů, policie varuje před kolapsem dopravy

 
Pražská policie se připravuje na zajištění sobotní demonstrace odborů v centru města. Podle posledních informací se do metropole chystají desítky tisíc demonstrantů, což způsobí nemalé komplikace zejména v dopravě.
18.04.2012 12:25 |

podobné články

Babiš: Akorát jste kradli, říkal Kalouskovi! Pak ho ale pochválil

 
Andrej Babiš (ANO) se dnes pustil do další ostré slovní přestřelky ve Sněmovně s Miroslavem Kalouskem (TOP 09). Vyčetl mu, že předchozí vládní koalice namísto snižování státního dluhu kradla! Nakonec ale na chodbě před Sněmovnou svého předchůdce v úřadu údajně pochválil. Za co?
29.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Miroslav Kalousek (7181 článků)

Babiš tvrdě: Maláčová zklamala. Konkrétní situace. Přehnala to, sólo akce. A vzkaz pro příště

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro deník Právo pochválil své spoluobčany za to, jak dobře zvládli první vlnu pandemie. Obává se však příchodu vlny druhé. Speciálně pochválil ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) a ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha. Naproti tomu na ministryni práce a sociálních věcí Janě Maláčové (ČSSD) nenechal nit suchou.
16.05.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Jan Hamáček (2238 článků) , Vojtěch Adam (1159 článků)

Projev byl objektivní, pochválil prezidenta Babiš

 
Dnešní vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana bylo podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nekonfrontační a objektivní. Předseda vlády ČTK napsal, že se mu projev líbil. Babiše potěšilo například to, že Zeman pochválil lídry ANO, ČSSD a KSČM za sestavení a podporu současné vlády, nebo slova prezidenta na adresu vládního národního investičního plánu.
26.12.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Miloš Zeman (24498 článků)

Zeman do předávání metálů zapojí i Hradní stráž. Oddělí vyznamenané od lidí

 
Hradní stráž vytvoří příští rok před udílením státních vyznamenání u Pražského hradu špalír, kterým ocenění projdou. Prezident Miloš Zeman je tak chce oddělit od demonstrantů. Řekl to ve čtvrtek v televizi Barrandov. Letos udělalo 28. října zhruba 30 lidí před Hradem uličku a na přicházející na slavnostní udílení vyznamenání křičeli „hanba“. Zeman odsoudil také aktivisty, kteří vyhodili do odpadkového koše kytici 17. listopadu.
23.11.2018 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24498 článků)

Zeman pochválil Babišovu vládu, varoval před zpomalením ekonomického růstu

 
Prezident Miloše Zeman ve vánočním poselství pochválil současnou vládu premiéra Andreje Babiše (ANO). Současně ocenil odvahu předsedů ČSSD Jana Hamáčka a KSČM Vojtěcha Filipa, že se nelekli a do vytvoření, respektive podpory této vlády šli. Varoval před zpomalením ekonomického růstu kvůli celním válkám a kritizoval "špionmánii" v souvislosti se společností Huawei.
26.12.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19820 článků) , Jan Hamáček (2238 článků) , Vojtěch Filip (1402 článků) , Miloš Zeman (24498 článků)

Třikrát a dost? Zeman už potřetí pochválil Maláčovou za tutéž věc

 
Prezident Miloš Zeman ve středu seznámil poslance se svým pohledem na návrh rozpočtu na rok 2020. V projevu mimo jiné pochválil ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) za zrušení Fondu dalšího vzdělávání. Na tom by nebylo nic divného, kdyby prezident téměř identickými slovy nechválil Maláčovou za stejný krok už loni, když tehdy přišel do Sněmovny lobbovat za návrh letošního rozpočtu.
24.10.2019 10:33 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24498 článků)

Policie prověřuje zásah na demonstraci v centru Prahy

 
Policejní zásah při středeční demonstraci v centru Prahy řeší odbor vnitřní kontroly, který prověřuje postup policistů a dokumentační materiály. Z dosavadních informací nevyplývá, že by kterýkoliv ze zasahujících policistů pochybil. ČTK to dnes oznámil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Policie podle něj zatím nepřijala žádnou stížnost, která by se zásahu týkala.
02.07.2015 15:11 |

podobné články

Zeman začal úřadovat, před diplomaty odsoudil terorismus

 
Miloš Zeman zahájil svou prezidentskou éru setkáním se zahraničními diplomaty. Dorazilo jich téměř 150. Zeman s nimi probíral zahraniční politiku a mezinárodní obchod. Také odsoudil terorismus.
11.03.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24498 článků)

Zeman ostře odsoudil sobotní útok v bruselském židovském muzeu

 
Prezident Miloš Zeman ostře odsoudil sobotní útok v bruselském židovském muzeu. Podle něj za podobně motivovanými násilnými akty stojí islámská ideologie, nikoli pouze jednotlivé skupiny náboženských fundamentalistů. Zeman to řekl v pondělním projevu při oslavě izraelského dne nezávislosti na pražské ambasádě židovského státu. Text dnes zveřejnil Hrad na svém webu. Při sobotním atentátu v belgickém hlavním městě zemřeli čtyři lidé.
27.05.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24498 článků)

Íránská policie prý odmítla střílet do demonstrantů

 
Íránští policisté odmítli uposlechnout rozkaz ke střelbě do demonstrantů v centru Teheránu. Informuje o tom server íránské opozice.
27.12.2009 14:40 |

podobné články

Ukrajinská policie tvrdě zakročila proti tisícovce demonstrantů

 
Ukrajinská policie dnes nad ránem tvrdě zakročila v centru Kyjeva proti zhruba tisícovce pokojných demonstrantů. Ti požadovali odstoupení prezidenta Viktora Janukovyče za to, že odmítl podepsat dohodu o přidružení k Evropské unii. Pořádkové síly rozehnaly dav slzným plynem i údery obušků a zranily přitom desítky lidí. Uvedly to zahraniční agentury s odvoláním na očité svědky a opoziční weby. 
30.11.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (384 článků)

V Kyjevě je méně demonstrantů než dříve, opozice vyzývá vytrvat

 
V centru Kyjeva se dnes sešla další proevropská demonstrace organizovaná opozicí. Účastní se jí podle agentury AFP asi 40.000 lidí, podle ukrajinských médií či agentury AP okolo 100.000 demonstrantů, každopádně méně než o předchozích nedělích, kdy v metropoli proti vládě protestovaly statisíce lidí. Zpravodaj BBC dnes odhadl zástupy na náměstí Nezávislosti na několik desítek tisíc lidí. 
22.12.2013 17:42 |

podobné články