Článek

Babiš našel náhradu za Kasla. Jedná prý s Eliškou Kaplicky

 
Kandidátku hnutí ANO v Praze by mohla vést Eliška Kaplicky, vdova po architektu Janu Kaplickém. Informoval o tom server Echo24.cz. Oficiální stanovisko hodlá oznámit za týden.
16.06.2014 20:10 |

podobné články

Podobné články

Eliška Kaplický poprvé otevřeně: Jsem zamilovaná. Našel si mě sám

 
Pětatřicetiletá Eliška Kaplický, vdova po zesnulém architektovi Janu Kaplickém, je opět zamilovaná. Po čtyřech letech od smrti manžela jí vstoupil do života nový muž. Exkluzivně to přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. "Jsem zamilovaná," říká filmová producentka a ředitelka Nadačního fondu Kaplicky Centre. Další články k tématu: Jarní trendy představila Eliška Kaplický a její bratr Kryštof Závěr Varů: Kalousek vyvedl těhotnou manželku, Kaplicky ospalou dceru Tuším, že i u nás na Kaplického stavbu dojde, říká Eliška Kaplický MÓDNÍ POLICIE: Překvapila hippie Seidlová, bodovala sexy lady Kaplický Architekt Kaplický byl hračička. Celý život si potajmu lepil modely letadel Eliška Kaplický: Jsem ráda, že máme film, který by se Johanovi líbil
15.07.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků)

Babiš odmítl, že Elišce Kaplicky nabídl křeslo ministryně kultury

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš odmítl informace, že nabízel funkci ministryně kultury filmové producentce a pražské zastupitelce za ANO Elišce Kaplicky Fuchsové. Informaci dnes přinesl server Aktuálně.cz. Kaplicky médiím řekla, že zvažuje, zda nabídku přijme, ovšem Babiš tvrdí, že s Kaplicky už dlouho nemluvil a místo ve vládě jí nemá v úmyslu nabídnout.
08.11.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

„Je to kachna.“ Babiš odmítl, že by řízení kultury nabídl vdově po Kaplickém

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš odmítl informace, že nabízel funkci ministryně kultury filmové producentce a pražské zastupitelce za ANO Elišce Kaplicky Fuchsové. Informaci ve středu přinesl server Aktuálně.cz. Kaplicky médiím řekla, že zvažuje, zda nabídku přijme, ovšem Babiš tvrdí, že s Kaplicky už dlouho nemluvil a místo ve vládě jí nemá v úmyslu nabídnout.
08.11.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Babiš bude řešit spory na spravedlnosti i kandidaturu Kasla

 
Vedení hnutí ANO bude o víkendu řešit dva zásadní spory, které v poslední době hnutí rozdělují. V sobotu by mělo předsednictvo, které se sejde s krajskými lídry, diskutovat o tom, zda lídrem kandidátky pro pražské komunální volby zůstane exprimátor Jan Kasl. ČTK to napsal šéf hnutí Andrej Babiš, který Kasla navrhl. Kasl se totiž neshodne s šéfkou pražské organizace ANO Radmilou Kleslovou. V neděli se pak Babiš sejde s ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou a její náměstkyní Hanou Marvanovou, které se mezi sebou také přou.
30.05.2014 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Radmila Kleslová (194 článků)

Babiš hledá náhradu za Kasla. Mluví se o těchto jménech...

 
Bývalý pražský primátor již není lídrem kandidátky hnutí ANO v Praze a předseda Andrej Babiš intenzivně hledá náhradu. Server Týden.cz tvrdí, že oslovil dva pány - bývalého ředitele Českého rozhlasu, Národní knihovny a stávajícího šéfa Obecního domu Vlastimila Ježka a ředitele pražské zoo Miroslava Bobka. Jeden z nich má k pozici budoucího lídra blíže, ale prý by mohli i spolupracovat.
08.06.2014 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Krásná Eliška Kaplicky je dva a půl roku po manželově smrti stále sama

 
Je mladá a krásná. Přesto žije sama s dcerou Johankou. Řeč je o Elišce Kaplicky. Vdova po architektu Janu Kaplickém si dva a půl roku od manželovy smrti stále nenašla nového partnera. "Dcera je můj partner," řekla Super.cz Eliška Kaplicky. S dcerou pendluje mezi Prahou a Londýnem, kde stále není dořešena Kaplického pozůstalost. Na skok se zastavila na karlovarském filmovém festivalu.
09.07.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků)

Eliška Kaplicky stráví Vánoce se synem zesnulého Jana, odstřižená od světa

 
Manželka zesnulého architekta Jana Kaplického a pražská zastupitelka Eliška Kaplicky (37, ANO) stráví letos Vánoce v Praze. Vypne telefon a bude čekat, až Ježíšek přinese stromeček i dárky. Kaplicky zároveň ráda zajde na trhy, nejvíce se jí líbí ty na Staroměstském náměstí. „Zejména když vyjdete na věž, je to nádhera. Ale vadí mi tu moc trdel,“ říká ve vánočním rozhovoru pro Blesk.cz.
24.12.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků)

Petice na podporu umístění kapličky Všech svatých na důstojném místě v blízkosti Veselské brány

 
Petice na podporu umístění kapličky Všech svatých na důstojném místě v blízkosti Veselské brány a tak, aby neutrpěl její historický a duchovní význam ani její vizuální kontinuita s Veselskou bránou stejně, jak je tomu v případě kapličky u Skalické brány na druhém konci Strážnice.
02.09.2017 21:00 |

podobné články

Elišku Kaplicky namíchla Krnáčová: Vyžvanila její tajemství!

 
Politička Eliška Kaplicky (40) dlouhá léta žila sama a veškerý čas věnovala dceři Johance (9), která se narodila v den, kdy její otec Jan Kaplický (†71) zemřel na náhlé selhání srdce jen pár hodin po jejím příchodu na svět. Teď má ale Eliška zase důvod se radovat. Porodila v tajnosti dceru Miu Stellu (4 týdny).
03.12.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků)

Eliška Kaplický Fuchsová: Jdu dál a věřím

 
Řadu měsíců s médii příliš nekomunikovala. Z důvodů, které netřeba rozebírat. S filmovou producentkou Eliškou Kaplický Fuchsovou (31) jsme se sešly po tiskové konferenci k nové finanční rozvaze projektu Národní knihovny. Oblečená byla v černé, s výraznou stříbrnou broží a rudou růží na rtech. Byla vstřícná a milá. „Doufám, že nebudu brečet!“ upozornila mě. A nebrečela.
10.07.2009 11:00 |

podobné články

Kaplicky ve společnosti po boku tajemného muže. Vyvedla konečně svou novou lásku?

 
Když jsme si s Eliškou Kaplicky Fuchsovou povídali naposled, tak byla čerstvě zamilovaná . Během našeho posledního setkání na Plese v Opeře jí ale kupodivu nedělal společnost partner, jak by se dalo předpokládat, ale kamarád. Podle všeho je totiž lásce konec.
17.02.2015 16:55 |

podobné články

VIDEO U blobu z Lega mi chybí Klaus s bagrem, říká Kaplicky

 
Rozhovor s Eliškou Kaplicky nejen o slavném blobu, ale i o roztříštěnosti uměleckých sbírek v Praze a o nejasné kulturní tváři metropole.
26.05.2015 17:00 |

podobné články

Babiš ukázal náhradu za Kasla. Za neznámou podnikatelkou bude stát bojovnice za transparentnost nebo vdova po architektovi

 
Ministr financí Andrej Babiš po dlouhém hledání konečně našel pro svoje hnutí kandidáta na pražského primátora. V podzimních komunálních volbách povede kandidátku ANO podnikatelka Martina Schopperová. Jasno je i o trutnovském kandidátovi do Senátu.
23.07.2014 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Kasl znovu hrozí odchodem z kandidátky ANO

 
Babišovo hnutí ANO podle informací Práva zvažuje, že vymění kandidáta na pražského primátora Jana Kasla. Ten totiž znovu pohrozil, že sbalí kufry. Přitom ještě před pár týdny se zdálo, že mezi Kaslem a členy ANO zavládl klid zbraní. O budoucnosti Kasla v čele kandidátky bude v sobotu jednat předsednictvo strany.
30.05.2014 13:01 |

podobné články

Kasl po rozchodu s ANO oživuje Demokraty Jana Kasla

 
Bývalý primátor hlavního města Jan Kasl se hodlá vrátit do pražské politiky. Ne však v barvách hnutí ANO, s nímž se rozešel kvůli nesouhlasu s pražským vedením reprezentovaným Radmilou Kleslovou. Oživuje projekt Demokraté Jana Kasla (DJK), mají v něm být odborníci a nezávislí, s nimiž chystal kandidátku ANO.
26.06.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (194 článků)

Exministr dopravy Dobeš bude kandidovat za Demokraty Jana Kasla

 
VÍME PRVNÍ Exministr dopravy Pavel Dobeš bude kandidovat v pražských komunálních volbách za Demokraty Jana Kasla. ParlamentnímListům.cz to potvrdil Jan Kasl. Dobeš svou kandidaturu nechtěl komentovat.
15.07.2014 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Jan Dobeš (72 článků)

Kasl (65 Demokratů Jana Kasla): Ano, máme TOP řešení pro Prahu

 
Volební sdružení 65 Demokratů Jana Kasla postupně zveřejní 65 konkrétních řešení pro lepší život v Praze.
31.07.2014 13:30 |

podobné články

65 demokratů Jana Kasla: 365 olympiád namísto jedné a Park & Ride pro Středočechy

 
Volební kandidátka 65 demokratů Jana Kasla přináší dalších pět konkrétních řešení, která zvýší kvalitu života v Praze.
04.08.2014 22:10 |

podobné články

65 demokratů Jana Kasla: Netřeba kvóty, polovinu tvoří přirozeně ženy

 
65 Demokratů Jana Kasla podalo kandidátku do ZHMP.
06.08.2014 10:25 |

podobné články