Článek

Babiš kvůli výhrůžkám zrušil kontaktní kampaň a požádal policii o ochranu

 
Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) zrušil dnešní výjezd do Hradce Králové a oznámil, že do druhého kola volby už kvůli výhrůžkám nepovede kontaktní kampaň. Další výjezd po dnešku zatím expremiér v plánu neměl. Na tiskové konferenci v Praze dnes Babiš řekl, že obdržel anonymní dopis, v němž mu někdo vyhrožuje smrtí v případě, že ve volbách vyhraje. Věc nahlásil policii, která potvrdila, že se případem zabývá.   Odpoledne Babiš prohlásil , že požádal policii o dočasnou ochranu kvůli vystřelené nábojnici na parkovišti u Sokolovny v Průhonicích, kde pobývá.
24.01.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)
Podobné články

Přerušená kontaktní kampaň, výhrůžky smrtí. Politologové prohlíží Babišovu strategii

 
Ukončení kontaktní kampaně, které dnes oznámil prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO), výsledek voleb prakticky neovlivní, domnívají se politologové, které ČTK oslovila. Zveřejněním dalších výhrůžek se Babiš podle nich ještě snaží změnit náladu ve společnosti a využít dojem o ohrožení rodiny. Bývalý premiér dnes na tiskové konferenci oznámil, že obdržel anonymní dopis, v němž mu někdo vyhrožuje smrtí v případě, že ve volbách vyhraje. Kvůli výhrůžkám proto zrušil dnešní výjezd do Hradce Králové a oznámil, že do druhého kola volby, které se uskuteční v pátek a sobotu, už kvůli výhrůžkám kontaktní kampaň nepovede.
24.01.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Jde do tuhého. Teď už vystřelená nábojnice. Babiš požádal o policejní ochranu

 
Kandidát na prezidenta a šéf hnutí ANO požádal policii o dočasnou ochranku, oznámil to na sociální síti Twitter poté, co na parkovišti v jeho bydlišti v Průhonicích byla nalezena vystřelená nábojnice. O víkendu Babiš oznámil, že jeho žena obdržela výhrůžný dopis s kulkou. Spolu s tím uvedl, že do druhého kola prezidentských voleb ruší kontaktní kampaň.
24.01.2023 18:45 |

podobné články

Fiala a bizon. FOTO z kontaktní kampaně ODS. Začala řežba: Honzejk obrátil oči v sloup. Jurečka prohlásil cosi o pražských redakcích...

 
Lídr ODS Petr Fiala se vyfotil s bizonem. Podle Bakalova novináře je to špatně. „Takhle si představujete kontaktní kampaň?“ A vzápětí se strhla ostrá řežba v komentářích. Prý jestli byl Feri dost kontaktní. Lidovec Jurečka si také přisadil. I v zemědělství prý pracují lidé! Padlo také obvinění ze spolupráce s Andrejem Babišem. Tohle Bakalův novinář Honzejk asi nerozdýchá.
05.06.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Petr Fiala (4927 článků)

Jednodenní kontaktní čočky pro letní období

 
Kontaktní čočky se díky strmému propadu cen v posledních několika letech staly velmi populární pomůckou korekce zraku. V letním období to platí dvojnásob, obzvláště pro sportovní i jiné letní aktivity. Odborníci doporučují jako nejzdravější typ jednodenní kontaktní čočky, protože se na jejich povrchu nestihnou vytvořit žádné usazeniny, které se stávají podhoubím pro bakterie. Každý pár jednodenních čoček se na konci dne jednoduše vyhodí. O čočky není potřeba se jakkoli starat.
10.06.2013 09:00 |

podobné články

Monika Bagárová čelí po Slavících výhrůžkám: Záležitost předávám policii, svěřila se

 
Rapper Řezník (35), který zvítězil v kategorii Hip hop & rap v anketě Český slavík, si během přebírání své ceny nebral žádné servítky. Zkritizoval nejen Slavíky samotné, ale také českou pop music. Svým výrokem rozhořčil mnoho lidí v publiku včetně zpěvačky Moniky Bagárové (27), která v přímém přenosu prohlásila, že je Řezník shnilá, plesnivá osoba. Moničina reakce nabrala na obrátkách, nyní musí čelit výhrůžkám rapperových fanoušků. Celou záležitost Monika předává policii.
20.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (963 článků)

Babiš zahájil kampaň a řekl, kterak „utřel" vlastní poslance

 
Kampaň hnutí ANO pro volby do Evropského parlamentu s názvem „Listen Tour“ má být kontaktní podobně jako kampaň před předčasnými sněmovními volbami. Babišovo hnutí na ni vyčlenilo 18,5 milionu korun. V jejím rámci mají kandidáti opakovaně navštívit všechny regiony. Do kampaně se zapojí i lídr ANO Andrej Babiš. Hnutí to oznámilo dnes dopoledne na setkání se zástupci médií.
01.04.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

„Vítači uprchlíků“ čelí výhrůžkám. A šijí do policie za zacházení s migranty

 
Česko uprchlíky dvakrát neoplývá, zato dohadů kolem nich je nadále bohatě. Ovšem nejen kvůli islamofobním rétorům. Do sporu se nyní dostala Organizace pro pomoc uprchlíků s cizineckou policií. OPU pod vedením ředitele a „hrdého sluníčkáře“ Martina Rozumka tvrdí, že cizinecká policie na pražském letišti brání lidem ve vstupu do azylového řízení. Mluvčí policie to odmítá. Vedle toho však čelí Rozumkova organizace i výhrůžkám.
27.01.2017 06:40 |

podobné články

Peake a její rodina čelí výhrůžkám, v e-mailu jí slibují smrt

 
Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) čelí výhrůžkám. Někdo jí hrozí zabitím a jejím dětem únosem a mučením. I když Peake tvrdí, že strach nemá, raději situaci nechce podceňovat, a proto se obrátila na policii.
20.07.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků)

Učitelka kárala Zemana za „sprosťárny“, čelí výhrůžkám. Žákům se nabídl Ovčáček

 
Lucie Tykalová učí základy společenských věd. Když se s žáky dostali k tématu prezident, skončila v úzkých. Ptali se jí prý, proč je lhát, neuznat svou chybu a neomluvit se, mluvit sprostě či kouřit v nekuřáckém hotelu pro současnou hlavu státu normální. Podle iDNES.cz nyní čelí dokonce výhrůžkám smrtí. Radu jí však adresoval Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Obrátit se na policii. Jejím studentům pak nabídl, aby dotazy pro prezidenta zaslali jemu.
04.04.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1386 článků)

Svobodní: Střípky z kontaktní kampaně - týden druhý

 
Druhý týden pokračuje naše kontaktní kampaň v České republice. Zatím jsme objeli více než 30 měst, což přesahuje i plány některých velkých stran.
12.09.2013 13:10 |

podobné články

Jahoda (Svobodní): Kontaktní kampaň - očima člena týmu

 
Uběhl první z pěti týdnů, během nichž Svobodní opět po čase objíždějí kraje s kontaktní kampaní.
04.05.2014 14:15 |

podobné články

ODS sází na kontaktní kampaň, voliče láká na filmy

 
Občanští demokraté budou v srpnu objíždět česká města s letním kinem. Novou formu kontaktní kampaně dnes na tiskové konferenci představil místopředseda strany Zbyněk Stanjura. Dodal, že přímá komunikace s lidmi je pro ODS nejsilnější zbraní pro podzimní parlamentní volby, píše ČTK.
10.08.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (451 článků)

Drahoš dnes ukončil kontaktní kampaň, přesvědčovat nerozhodnuté voliče budou dále jeho bývalí protikandidáti

 
Finalista prezidentských voleb Jiří Drahoš dnes v pražské Lucerně ukončil kontaktní část kampaně. Nyní se soustředí na televizní debaty či rozhovory s médii. V přesvědčování nerozhodnutých voličů budou v příštích dnech za něj pokračovat jeho bývalí protikandidáti Michal Horáček, Marek Hilšer a Pavel Fischer. Na jeho podporu uspořádají v českých městech koncerty. Trojice bývalých konkurentů ho podpořila i dnes v kině pražské Lucerny na setkání s jeho podporovateli, podporu mu vyslovila také autorská dvojice Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř.
22.01.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (377 článků) , Michal Horáček (852 článků) , Jaroslav Uhlíř (131 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků) , Marek Hilšer (249 článků) , Pavel Fischer (316 článků) , Jiří Marek (462 článků) , Pavel Marek (343 článků) , Jiří Marek (462 článků) , Pavel Marek (359 článků)

V Číně nouzově přistálo letadlo kvůli výhrůžkám bombou

 
V Číně dnes kvůli výhrůžkám, že je na palubě bomba, nouzově přistálo letadlo se 111 lidmi. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura Nová Čína.
15.07.2010 07:20 |

podobné články

Výstavu svatých Barbie umělci zrušili kvůli výhružkám

 
Panenka Barbie a její přítel Ken vystupují v mnoha rolích, ale coby světce je lidé neuvidí. V argentinském Buenos Aires byla kvůli protestům a výhrůžkám zrušena výstava, na níž se tyto plastové hračky měly představit jako osobnosti uctívané v různých náboženstvích.
11.10.2014 11:56 |

podobné články

Prymulovi končí ochranka, měl ji kvůli výhrůžkám. Kubek varoval před tlakem na rozvolňování

 
Exministr zdravotnictví Roman Prymula řekl, že v mu neděli končí ochranka. Že ji má, vyšlo najevo při schůzce na Vyšehradě v uzavřené restauraci, před kterou ho vyfotili fotografové Blesku. Na CNN Prima News přiblížil, že ji měl kvůli výhrůžkám. Rozvolňování vnímá jako liché rozhodnutí. Podpořil jej i šéf České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. Podle expertů je na něj ještě příliš brzy. Za unáhlené pak považují především otevírání škol pro první stupeň. Šéf ČLK dokonce označil děti za superpřenašeče.
15.11.2020 12:50 |

podobné články

Kobylí hlavo. Hejtmani čelí kvůli nouzovému stavu výhrůžkám

 
Kvůli vyhlášení nového nouzového stavu na žádost hejtmanů čelí nyní šéfové krajů výhrůžkám. Na sociálních sítích si na to postěžovala hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková (za STAN) nebo šéf Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD).
15.02.2021 13:25 |

podobné články

Při natáčení o starostovi jsme čelili vydírání a výhrůžkám, tvrdí reportéři TV Prima

 
Reportéři TV Prima Bohumil Roub a Roman Svoboda čelili při natáčení pořadu o kontroverzním starostovi třetího pardubického městského obvodu Jánu Kasičovi (ČSSD) nejen uplácení, ale i výhrůžkám fyzickou likvidací. Právě kvůli tomu se spojili s bývalým reportérem pořadu Na vlastní oči Jankem Kroupou. Pomohla i policie, která ukryla jejich rodiny na bezpečná místa. Pořad se bude vysílat dnes ve 20:50 na TV Prima.
02.12.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Janek Kroupa (220 článků)

Pražský primátor Svoboda v OHROŽENÍ? Kvůli VÝHRŮŽKÁM ho hlídá policie!

 
Pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) čelí nebezpečným výhrůžkám. Situace se natolik vyhrotila, že si ho pod křídla vzala policie.
05.04.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (759 článků)