Článek

Babiš: „Konečná a ten Turek.“ „Máme plán. Ukážeme ho.“

 
Konečná a Filip Turek, s nimi se dá alespoň bavit, řekl na předvolební akci lídr ANO Andrej Babiš. Hnutí prý má přesný volební program, ale odhalí ho až před volbami příští rok. Babiš ostře kritizoval Fialu a řekl, že v debatě na ČT možná za ANO bude prázdná židle.
28.05.2024 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků)
Podobné články

Danuše Nerudová obvinila Filipa Turka ze lži: Ezoterickou knihu prý vydal ještě před smrtí své matky, v debatě tvrdil opak

 
Pondělní debata dvou kandidátů do Evropského parlamentu se v jednu chvíli zvrhla v hádku ohledně knihy "Paraziti v nás“, kterou vydal Filip Turek. Danuše Nerudová mu vyčítala, že kniha propaguje nebezpečné a neověřené postupy vůči nemocem, jako je třeba pití Sava. Turek tehdy odpověděl, že knihu vydal po své matce, která již zemřela. Jenže Nerudová nyní na sociální sítí X napsala, že Turek lže, protože kniha byla vydána ještě před smrtí jeho matky. "Turek se tak neštítí opravdu ničeho, ani lhát o své rodině. Tohle je opravdu něco, co lidsky nedokážu pochopit," napsala Nerudová.
06.06.2024 10:55 |

podobné články

Babiš táhne ANO k vítězství v eurovolbách. Turek i Konečná také do Bruselu

 
Podle předvolebního průzkumu agentury STEM/MARK pro Institut H21 by do europarlamentu v roce 2024 postoupilo celkem sedm politických uskupení. Hnutí ANO by se stalo nejsilnější silou s 26,1 % hlasů a 6 mandáty, následováno koalicí SPOLU se ziskem 22,3 % a 5 mandáty. Uspěl by i Filip Turek nebo Kateřina Konečná s koalicí STAČILO!.
31.05.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (548 článků)

Vydírání? Někdo drží Fialu za… To není normální. Lídr eurokandidátky Turek tuší

 
Vůči zastáncům Green Dealu je to otevřený boj a rozhoduje se to teď, říká pro Rádio Universum Filip Turek, lídr eurokandidátky Přísahy a Motoristů sobě. A jednou budeme tuto éru posuzovat jako éru bizáru a zeleného fanatismu, který se neuchytil. „Ale myslím, že máme hodně namále a že máme hodně nakročeno. Bohužel musí přijít veliká krize a veliká rána, aby si obyvatelstvo uvědomilo, o čem to je,“ míní Turek, a že věří, že hodně věcí se dá ještě zachránit.
05.05.2024 10:35 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Filip Turek odhalil své nejvzácnější kousky. Garáž napěchovaná veterány za stovky milionů a i vůz po prezidentovi

 
Sběratel automobilů Filip Turek nechal redakci eXtra.cz exkluzivně nahlédnout do své garáže, kde má zaparkované své cenné veterány. "Mám auta od začátku šedesátých let, měl jsem několikrát Jaguar E-Type a Chrysler Imperial Le Baron po prezidentu Gabonu Omaru Bongovi, což je legendární auto z roku 1968," pochlubil se Turek. Během prohlídky se mimo jiné rozpovídal i o tom, zda ve svých vozech vozí nějakou budoucí paní Turkovou.
24.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaguar Jaguar (11 článků)

„Lepší vyvrcholení si Filip Turek nemohl přát.“ Nerudovou přejde smích

 
Lepší vyvrcholení kampaně si Filip Turek, kandidát Motoristů, přát nemohl, soudí mediální analytička Irena Ryšánková v reakci na včerejší debatu na CNN Prima News s Danuší Nerudovou. Zkritizovala moderátorku, že se překřikovala s kandidátkou STANU, takže Turek působil jako klidná síla proti „dvěma fúriím“. U Nerudové si všimla, že její marketingový tým jí dal jen složku na Turka s jeho starými výkřiky. „Manický úsměv jí v předvolebním boji nepomůže,“ radí kandidátce. A podotkla, že zatímco Nerudová řešila Turkovy excesy, na ty své zapomněla.
04.06.2024 07:50 |

podobné články

Na Jakuba Železného vyskočil Turek. Tak začal taky vyskakovat

 
Nové číslo časopisu Reflex vyvolalo pozornost díky obálce, na které je zobrazen Filip Turek ve vojenské uniformě. Turek, který se před volbami do Evropského parlamentu dostal do sporu kvůli obviněním z nacismu, se obálce vysmál. Kriticky se k ní vyjádřil bývalý moderátor ČT Jakub Železný, kterému na obálce chybí hákový kříž. Vzhledem k Turkově minulosti mu tak přijde Turkovo vyobrazení až moc mírné.
14.06.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (231 článků)

Majetky europoslanců: Nejvíc za vodou jsou ti nenápadní, Turek s Konečnou nijak nevyčuhují

 
Do Evropského parlamentu se dostala řada českých zástupců. A možná je to s podivem, ale žádná ze známějších tváří, jako jsou Filip Turek, Danuše Nerudová nebo Kateřina Konečná, není finančně zajištěná ani zdaleka tak jako ta, kterou veřejnost prakticky nevnímá. Aspoň podle toho, co na ně redakce eXtra.cz vyhledala na státním katastru nemovitostí.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (548 článků)

Komunistka Konečná o strachu z Babiše a katastrofě, kterou cítí mezi lidmi

 
Komunistická poslankyně Kateřina Konečná v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zkritizovala koaliční smlouvu. Podle ní je sice fajn, pokud budoucí vláda bude pracovat ve prospěch běžných a také chudých lidí, ale aby se jí to povedlo, tak musí mít i plán na to, kde vezme peníze. „V koaliční smlouvě mi proto chybí řešení příjmové stránky rozpočtu,“ řekla Konečná. Navíc varovala před možnými plány Andreje Babiše.
18.12.2013 13:17 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků) , Kateřina Konečná (548 článků)

Jak se holky fotí v Rusku? Předvedeme! Ukážeme

 
Dnes máme v plánu předhodit vám zajímavý retro set. Ukážeme vám jak "to dělají" na východ od nás, když fotí nahaté holky.
24.09.2012 05:35 |

podobné články

Prezident vychválil vládu za investiční plán. Ale on ještě žádný není, podivuje se ministryně Schillerová

 
Andrej Babiš (ANO) se chlubí, že je vůbec prvním českým premiérem, který se rozhodl sestavit investiční plán rozvoje celé země. Při svých spaniých cestách po českých a moravských krajích sliboval, jak tu postaví nemocnici, jinde silnice. Nakonec se ukázalo, že plán může narůst až do astronomické sumy 3,45 bilionu korun. Prezident Miloš Zeman za investiční plán Babiše pochválil. Jenže ministryně financí za hnutí ANO Alena Schillerová tvrdí, že žádný plán vlastně neexistuje.
29.12.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků) , Miloš Zeman (28089 článků)

Babišův plán investic už není plán, ale jen potenciál. Znovu se otřel o Klause

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek ve Sněmovně opět obhajoval svůj plán investic, který ale ještě nikdo nikdy neviděl. Jeho zveřejnění slibuje od prosince 2017. Česko podle něj mohlo být už dávno někde jinde, kdyby v roce 1990 takový plán vytvořil Václav Klaus. Zároveň ale poprvé přiznal, že vlastně nejde o plán, ale pouze o „potenciální zásobník investic”, který jeho vláda stejně nezrealizuje.
28.11.2019 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11117 článků) , Andrej Babiš (26336 článků)

„Pos*rové, neutečete!“ Konečná před Fialovým sídlem vše sečetla

 
Stovky odborářů a odborářek se dnes dopoledne vypravily z pražské Letné v průvodu k sídlu vlády, aby před ním protestovali proti zvyšování důchodového věku na 68 let, důchodové reformě a nové emisní normě Euro 7. Na demonstraci pohovořili mimo jiné europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) i někdejší premiér a prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO). „Jste poserové a dneska jste to potvrdili. Ale věčně před občany utíkat nemůžete,“ vzkázala Konečná Fialově vládě.
29.03.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků) , Kateřina Konečná (548 článků)

Votava (LEV21): Zmatený Turek, dnes neví, jaká bije…

 
Při pohledu na nešťastného „Turka“, jsem si vzpomenul na koktajícího majora Terazkyho z Černých baronů: „ Jsem z toho naozaj celý zmetený…! “ Také ten „Turek“ se do toho pěkně zamotal. Nejdříve střelil po letadle, opravdu trefil a potom začal teprve myslet.
25.11.2015 21:36 |

podobné články

Drsná hádka Filipa Turka s Danuší Nerudovou. Politička se mu smála, když mluvil o zesnulé matce

 
Před volbami do Evropského parlamentu houstne atmosféra. V debatě na CNN Prima News se v pondělí střetli Danuše Nerudová (STAN) a Filip Turek (Přísaha a Motoristé). „Turek vyvolává strach v lidech a pak jim nabízí jednoduché řešení. Prodává stroje, které vyléčí rakovinu, nebo knihu, která doporučuje pít Savo,“ pustila se Nerudová do Turka, jehož podnikání nazvala "šmejdstvím". Ten uvedl, že na zmíněnou knihu zdědil autorská práva poté, co mu zemřela matka.
04.06.2024 12:55 |

podobné články

Babiš si chválí kontroverzního Turka a komunistku Konečnou: Na rozdíl od SPOLU se s nimi dá mluvit, řekl

 
Šéf hnutí ANO si podle svých slov dokáže představit spolupráci s lídry kontroverzních uskupení, která se nově dostala do Evropského parlamentu – tedy Stačilo! a Motoristé sobě s Přísahou. "My budeme spolupracovat se všemi, kteří se ztotožní s naším programem. Navíc jak pan Turek, tak paní Konečná jsou schopni normálně komunikovat, což v případě koalice SPOLU nejde," řekl Andrej Babiš pro iDnes.cz, kde zároveň zmínil, že s výsledkem evropských voleb, kde zvítězilo jeho hnutí ANO, původně nepočítal.
11.06.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků)

UŠETŘETE V KUCHYNI: Udělejte si doma vlastní pizzu jen za 20 korun! RECEPT

 
V seriálu TN.cz "Ušetřete v kuchyni" si ukážeme, jak si doma udělat výbornou domácí minipizzu. Pro názornost si ukážeme vegetariánskou - sýrovou a uzeninovou. Ale můžete také zaimprovizovat a dát si na pizzu to, co máte rádi.
01.03.2014 06:05 |

podobné články

Historik Šedivý podporuje konvoj. Bude prý jen dobře, když Rusku ukážeme zuby

 
Jednoznačnou podporu nadcházejícímu průjezdu amerického vojenského konvoje přes české území vyjádřil v rozhovoru pro dnešní Lidové noviny historik přednášející na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy Ivan Šedivý. Průjezd konvoje přirovnal k tomu, že tímto způsobem Rusku "ukážeme zuby".
28.03.2015 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2956 článků)

Kdo chce jít s dobou, musí mít tohle jednoznačně na hlavě! Ukážeme vám 10 příkladů, po kterých podlehnete i vy

 
Pořiďte si na hlavu pestré barvy duhy a udělejte tak svět kolem sebe o něco veselejší. V galerii vám ukážeme desítku originálních tipů.
26.04.2015 09:11 |

podobné články