Článek

„Babiš je d*bil,“ ujelo Maláčové po natáčení s ČT, svedla to na emoce. Hamáček: Podraz!

 
Koronakrize přináší napjatější vztahy i ve vládní koalici. Jana Maláčová (ČSSD) se stala nechtěnou „hvězdou“ pořadu 168 hodin, když před štábem ČT, v domnění, že již vypnula kamera, označila premiéra Andreje Babiše (ANO) za „d*bila“. Že se tihle dva dvakrát nemusí, je známé delší dobu. Nad jejími slovy se však na twitteru podivoval v neděli večer i Miroslav Kalousek (TOP 09). Naopak režisér Jan Hřebejk zmínil, že takto jde nachytat skoro každého - a že to jen prohloubí nedůvěru mezi novináři a politiky. Sama ministryně pro Blesk Zprávy pak uvedla, že šlo o vyjádření v emocích. Podle šéfky pořadu Nory Fridrichové, která za zveřejnění slov mimo záznam schytala sprchu kritiky, to bylo ve veřejném zájmu.
19.10.2020 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Miroslav Kalousek (7181 článků)
Podobné články

Za „d*bila“ Babiše to schytala po Maláčové i Fridrichová. Neprofesionální podraz, zní z Rady ČT

 
Řekla o šéfovi, že je „d*bil a udělal v tom bordel“. Jenže šlo o premiéra a ministryni práce, kterou při tom pravděpodobně bez jejího vědomí natočili a pak i odvysílali na veřejnoprávní stanici. Skandál, který způsobilo několik vteřin z pořadu 168 hodin, tak v Česku v pondělí téměř zastínil i koronavirová témata. Veřejnost i odborníci se kromě samotného výroku ministryně Jany Maláčové (ČSSD) na adresu Andreje Babiše (ANO) přou o to, jestli bylo správné záběry pořídit a odvysílat. Neshodují se ani členové Rady ČT. Pro některé je to podraz, jiní v tom vidí veřejný zájem. Pochybnosti jsou i na Kavčích horách. Proč po závěrech sáhli, vysvětlila pro Blesk Zprávy dramaturgyně a moderátorka pořadu Nora Fridrichová.
20.10.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Nora Fridrichová (331 článků)

Tohle se Batulkové nebude líbit: Prasklo, že svedla manžela své kamarádky!

 
Tak to je tedy gól! Celá léta se řeší podraz Lindy Rybové (37) na Danu Batulkovou (55), které měla přebrat manžela Davida Prachaře (54). Jenže teď se ukázalo, že Rybová vlastně udělala to samé, co o něco dříve Batulková, která rovněž své kamarádce svedla partnera.
27.05.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (121 článků) , David Prachař (152 článků) , Dana Batulková (281 článků)

Exmanžel Maláčové: Dluží kam se podívá

 
Životní příběh královny české krásy Michaely Maláčové nebyl vždycky jen idylický. Muž, který byl jejím prvním manželem, měl do dokonalého partnera značně daleko. Blesku se svěřili lidé, kteří už nemají trpělivost čekat, až jim švýcarský podnikatel Remo Peter Karpf (47), první manžel Maláčové, vrátí peníze. A houf věřitelů muže, který do Česka chtěl před časem dokonce přivézt slavného boxera Mikea Tysona, se stále zvětšují
04.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (108 článků) , Michaela Maláčová (258 článků)

Ser*me na sirotky! Dominik Hašek a Pekarová Adamová střílejí po Maláčové ostrými

 
Hokejový brankář Dominik Hašek se obul do ministryně práce a sociální věcí Jany Maláčové (ČSSD). Ta upozorňovala na nutnost ohradit se proti dětské práci, což se Hašek rozhodl razantně okomentovat a připomenul jí kauzu řeckých sirotků. „Sere.e na sirotky,“ vmetl Maláčové. Přidala se i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
13.06.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Mladá řidička roztlačovala na náledí auto. Ujelo jí... VIDEO

 
Námraza působí některým řidičům velké problémy. Jedné z žen dokonce ujelo nastartované auto.
26.12.2010 06:45 |

podobné články

BMW ujelo od benzínky bez placení, poté ujíždělo hlídkám PČR

 
Policisté z Oddělení řízení dopravy Kongresová (dohled) si v sobotu večer všimli během své služby v Praze 4 černého vozidla BMW, které ujelo od čerpací stanice bez zaplacení. Řidič natankoval pohonné hmoty asi za 500 korun a začal ujíždět.
02.03.2014 13:40 |

podobné články

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků) , Jana Černochová (492 článků)

Muži potřebují ke sbližování alkohol, bez něj se stydí projevovat emoce

 
Většina mužů nedokáže volně projevovat emoce. Ve skupině jiných mužů o to méně. Většina žen emoce projevuje svobodněji a klidně i v prostředí kamarádek či cizích žen. Tento rozdíl mezi pohlavími vysvětluje, proč muži potřebují ke sbližování a sdružování ve skupině alkohol. Ten totiž bourá bariéry a umožňuje jim projevovat a ukazovat ostatním mužům svobodněji své emoce.
22.03.2017 14:30 |

podobné články

Koně dokážou chápat lidské emoce a mají rádi usměvavé tváře

 
Číst emoce z lidské tváře se naučili poměrně dobře psi, kteří žijí s člověkem tisíce roků. A umějí to podle britských etologů také jiná domestikovaná zvířata, která chováme už přes pět tisíc let. Koně dokážou chápat základní emoce svých chovatelů a dávají přednost lidem, kteří se usmívají. Vědí totiž, že takový člověk má dobrou náladu a nechce jim ublížit. Kůň si navíc emoce člověka pamatuje a reaguje podle toho při pozdějším kontaktu.
02.05.2018 10:30 |

podobné články

Rozzlobený Birke z ČSSD: Babiš odmítnutím Pocheho udělal podraz a porušil smlouvu

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) odmítnutím europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD) jako ministra zahraničí udělal podle předsedy hradecké krajské ČSSD a poslance Jana Birkeho podraz na sociální demokracii. Podle Birkeho Babiš porušil přichystanou koaliční smlouvu mezi ANO a ČSSD ještě dříve, než začala platit. Birke to dnes řekl ČTK.
16.06.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Birke (38 článků)

Hamáček: Pitomé, nechceme Itálii. Zásoby z Číny budou létat denně! A toto Babiš vyjednal s Merkelovou

 
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) v pořadu Interview ČT24 shrnul vývoj ohledně koronavirové krize u nás. Vzpomenul na počátek března, kdy navrhoval vyhlášení nouzového stavu, abychom mohli sehnat ochranné pomůcky. Premiér Andrej Babiš (ANO) to však tehdy odmítl a Hamáček sklidil od mnohých posměch. „Někteří se mi smáli. Říkali, že vyhlašovat stav nouze, když máme tři nakažené, že musím vědět něco víc. Já jsem věděl něco víc. Já jsem viděl grafy, modely, znal jsem sílu a šíření toho viru v jiných zemích,“ pronesl. Došlo i na dotaz ohledně „ústupků Číně“. To Hamáček rázně odmítl a zmínil, co nás čeká dále.
25.03.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků)

Zděšený Hamáček se postavil proti Prymulovi. A pak se vyjádřil Babiš. Došlo i na cesty do ciziny

 
Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) se na dálku pustil do křížku s epidemiologem Romanem Prymulou, který se domnívá, že přišel čas změnit strategii a promořit zdravou část populace koronavirem. Hamáček to vidí zcela jinak. „Z promořování není cesty zpět,“ sdělil Hamáček varovně. Proti Prymulově názoru se také postavil premiér Andrej Babiš.
06.04.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků)

Maláčová „šťáru“ ustojí, Hamáček za ní stojí. A nad reformou důchodů láme hůl?

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se ve vysílání Blesk Zpráv v pořadu Epicentrum zaručil, že přidáno dostanou všichni zaměstnanci České pošty. Nejvíc listonoši. Ale zatím jen pro letošní rok. Hamáček se také zastal své místopředsedkyně a ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové, u které policie udělala v týdnu „štáru“ kvůli IT zakázce a obvinila jejího náměstka a dalšího zaměstnance ministerstva. Jaroslava Foldynu by podle šéfa sociální demokracie v případě, že by neskončil sám, nejspíš v pátek vyloučilo.
28.02.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2233 článků) , Jaroslav Foldyna (652 článků)

Hamáček: Maláčová se omlouvat nemusí. Byl to podraz ze strany ČT

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček nevidí důvod k tomu, aby se ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) omlouvala za svůj výrok „to je debil” mířený na adresu premiéra Andreje Babiše (ANO). Ten odvysílala v neděli Česká televize. Hamáček v pondělí rádiu Impuls řekl, že je chování televize za hranou. Mluvčí ČT vzápětí Novinkám napsala, že se televize reportáží interně zabývá.
19.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků)

Poslední varování! Přitvrdíme! Babiš a Hamáček k těm, co nasávají v parku. A nejen k těm

 
Předseda vlády Andrej Babiš a 1. místopředseda Jan Hamáček (ČSSD) s rouškami na tvářích varovali veřejnost, že lidé musí dodržovat karanténní opatření v celé zemi. Pokud je nebudou dodržovat, kabinet přitvrdí. Vlastně, že někdo šíří ten vir, je nepřijatelné,“ řekl jasně a nahlas Babiš. Hamáček dodal, že se mu snad podařilo nakoupit potřebné vybavení pro lékaře, a to v Číně. Za víc než miliardu. Babiš za tuto aktivitu poděkoval.
17.03.2020 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků)

ANO a ČSSD v boji o alimenty. Chce zničit rozpočet, reagoval Babiš na návrh Maláčové

 
Mezi ANO a ČSSD začíná bitva o podobu zálohovaného výživného, k jehož zavedení se vláda zavázala v programovém prohlášení. Ministryni práce a sociálních věcí Janě Maláčové (ČSSD) by se líbilo, kdyby stát hradil alimenty za všechny neplatící rodiče. Premiér Andrej Babiš (ANO) Novinkám řekl, že to je nesmysl a takovou věc nikdy nepodpoří. Podle něj se nedá proplácet paušálně.
08.01.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků)

Babiš se zostra pustil do Maláčové kvůli reformě penzí, poškodí prý 90 procent důchodců

 
Do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) se v pátek kvůli návrhu důchodové reformy zostra pustil premiér Andrej Babiš (ANO). Návrh, který Maláčová představila, podle něj poškodí 90 procent důchodců.
17.01.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků)

Klíčový úkol očividně nezvládla, pustil se po razii Babiš do Maláčové

 
Premiér Andrej Babiš se ostře pustil do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD). Podle něj situaci kolem zakázky na IT systém nezvládla a jeho obavy nebrala vážně. Náměstek Jan Baláč, kterého v pondělí zadržela policie, navíc podle něj nemá žádné praktické zkušenosti, ale pouze stranické předpoklady. Maláčová během dne uvedla, že její resort spolupracuje s policií a nemá co skrývat. Na Babišovu kritiku ministerstvo reagovat nechtělo.
24.02.2020 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků)

Maláčová po zásahu na ministerstvu končit nechce, Babiš zmínil vážný problém

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) pokládá situaci na ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV) za velký problém a bude chtít po ministryni Janě Maláčové (ČSSD) vysvětlení. Obrátí se na ni nejspíš dopisem. Jednat chce také s vicepremiérem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem, řekl dnes novinářům při návštěvě Benešova. K dalšímu angažmá Maláčové ve vládě řekl, že neví, do jaké míry ministryně za celou věc může, nebo nemůže. Připomněl, že každá strana nominuje do vlády své zástupce.
25.02.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19797 článků) , Jan Hamáček (2233 článků)