Článek

Babiš dává smrtelnou ránu ekonomice. Šedá eminence ODS doporučuje německý postup

 
„Opatření české vlády jsou bez praktického přínosu a dávají smrtící ránu české ekonomice,“ varuje pražský právník a člen ODS Jan Klusáček, o němž se spekuluje jako o vlivné šedé eminenci Fialova vedení. Podle Klusáčka lepší postup ve zvládání koronavirové pandemie zvolili naši němečtí sousedé. Tvrdá opatření ze strany našeho státu dle jeho názoru povedou ke zhoršení zdravotnického systému a k prohlubování chudoby. Máme tak spíše očekávat i mrtvé, v této souvislosti.
20.03.2020 21:56 |

podobné články

Podobné články

Šedá eminence ČSSD Houska (†51) byl popraven: Proč musel kmotr zemřít?

 
Šedá eminence ČSSD, vznětlivý intrikán, mafián chomutovského podsvětí. Za to všechno byl označován Roman Houska (†51), partner exhejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové (58). Měl mnoho nepřátel a teď je mrtev. Byl nalezen zastřelený v pondělí večer před garáží domu. Tělo bylo přikryté plachtou.
20.11.2013 05:16 |

podobné články

Co to má za krásku? Šedá eminence českého šoubyznysu Peter Kovarčík si vyrazil s mladou zpěvačkou

 
Mladá zpěvačka Zuzana Benešová excelovala na premiéře operety Mam'zelle Nitouche v karlínském divadle. Tam nám také představila svého přítele. Čekala na ni ale také kytice od šedé eminence českého šoubyznysu Petera Kovarčíka. Ten ji prý objevil na jihočeských divadelních jevištích.
15.02.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Benešová (9 článků)

MF Dnes dává prostor zemanovské opozici. Šlouf prý brání demokracii

 
Stranické opozici zemanovců věnuje na svých stránkách deník MF Dnes značný prostor. Nyní píše o setkání zhruba dvacítky „rebelů“ v Kutné Hoře. Dává rovněž prostor Miroslavu Šloufovi, který je prezentován jako zastánce demokratických principů ve straně. Právě Šlouf byl přitom v minulosti deníkem s oblibou prezentován jako šedá eminence prezidenta Zemana a muž mnoha skandálů.
16.10.2013 13:45 |

podobné články

Starosta Rosic: Je škoda, že lidé zapomněli na doby minulé

 
Jaroslav Světlík (BPP) nepochybuje o tom, že za nitky v tomto státě stále více tahá "šedá eminence, prezident Zeman" a nechtěl by se dožít toho, že bychom místo celorepublikových dožínek oslavovali třeba Den řepky. Naopak Miroslava Kalouska považuje za velmi inteligentního člověka, který má jasný přehled o politice a ekonomice. V rozhovoru, který poskytl našim stránkám, jsme rozebrali nejen dopad výsledku voleb na občany, ale hovořili jsme i o procesu transformace demokracie v ČR a především o prioritách, které má jako starosta Rosic. V jejich čele stojí od roku 2010 a rád by zde zůstal i po komunálních volbách v příštím roce.
05.12.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6890 článků)

Šedá eminence ČSSD promluvila o vztahu s Babišem. Jansta: Mou minulost neřeší

 
Šéfuje České unie sportu, kromě toho je Miroslav Jansta také významným zákulisním hráčem ČSSD. Ve své funkci setrvává i přesto, že je obviněný ze zneužití pravomocí, měl si údajně neférově říct o peníze pro svoji instituci. Nedávno dostal Jansta další „flek“. Za sportovní servisní organizace bude sedět v Národní radě pro sport, která má šéfovi Milanu Hniličkovi radit i s financováním sportu. Vznik Národní sportovní agentury premiér Andrej Babiš (ANO) podporuje, podle Jansty mu jeho minulost nevadí. Nová instituce přebírá financování sportu od resortu školství, který naopak Babiš ostře kritizoval.
23.02.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (47 článků) , Andrej Babiš (17961 článků)

Kmotr ODS Oulický: Jeho prachy a známosti jsou nad zákon

 
NEDĚLE 26. 9. - Už bezmála dva roky si vlivný ústecký podnikatel a šedá eminence místní ODS Patrik Oulický užívá svého načerno postaveného megalomanského sídla v chráněné krajinné oblasti. A dlouho zřejmě ještě bude.
26.09.2010 05:35 |

podobné články

Šedá eminence ODS Oulický musí zbourat část svého sídla, nařídil magistrát

 
Stavební úřad ústeckého městského magistrátu nařídil podnikateli a členu ODS, aby odstranil na své náklady část staveb, které načerno bez povolení vybudoval v Moravanech v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Do konce března příštího roku by měl Oulický nechat zbourat zastřešení příjezdové cesty.
28.12.2010 11:10 |

podobné články

Bárta trvá na tom, že dokumenty o sledování politiků firmou ABL jsou falešné

 
Ministr dopravy a šedá eminence Věcí veřejných Vít Bárta v sobotu dopoledne na tiskové konferenci odmítl, že by jeho bývalá bezpečnostní agentura ABL sledovala komunální politiky ODS s cílem je diskreditovat. Trvá na tom, že dokumenty, které mají špehování dokazovat, jsou falešné. Veřejné vysvětlení žádal premiér a předseda ODS Petr Nečas, který už v říjnu vyjádřil z případu „šok a zděšení“.
22.01.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9309 článků) , Vít Bárta (2842 článků)

Jsi kmotr ODS! To není urážka, rozhodl soud

 
Označení kmotr není podle soudu poškozující ani hanlivé slovo. Nejvyšší správní soud zrušil pokutu, kterou měla zaplatit Česká televize za odvysílanou reportáž, ve které zazněla zavádějící označení šedá eminence nebo kmotři ODS.
07.05.2012 11:50 |

podobné články

Světová kapacita v oboru speciální urologie prof. Patel doporučuje protonovou léčbu pro karcinom prostaty

 
Přesvědčivé výsledky léčby karcinomu prostaty v Protonovém centru v Praze dokazují minimální rizika protonové terapie. Světově uznávaný chirurg se specializací robotická chirurgie doporučuje pro karcinom prostaty léčbu protony. Přestože provedl tisíce chirurgických zákroků na pacientech s karcinomem prostaty, dnes jim doporučuje protonovou léčbu: „Existuje celá řada metod – chirurgie, standardní radioterapie – ale ty mají mnoho vedlejších účinků, způsobují erektilní dysfunkci, pacienti nemusí udržet moč, následkem těchto poruch propadají depresím a jejich život není kvalitní tak, jak by mohl být. Protonová léčba naopak zapadá do rovnice maximální účinnost = minimální riziko. Je to jako když mistr krejčí na dokonale padnoucí oblek vybírá tu nejlepší látku, já pro své pacienty doporučuji v současnosti tu nejlepší léčbu“.
23.03.2016 09:45 |

podobné články

Zemanova osobní nenávist, ješitnost, čtvrtá cenová. S Ruskem i Čínou má ale pravdu, je nutné s nimi spolupracovat, říká poslanec ČSSD Seďa

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa přiznává prezidentu Zemanovi kladné, ale i negativní stránky. Postoj prezidenta k Rusku a Číně ve smyslu obchodních vztahů podporuje. Prezident je přímo volen, a tak dle Sedi hraje na populistickou notu. Doporučuje mu, aby zlepšil své vztahy s ČSSD. Kritizuje i aktivisty, kteří na Zemana házeli vajíčka.
04.09.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (118 článků)

Topolánek přišel o Marka Dalíka, ten se stahuje do ústraní

 
Blízký přítel předsedy ODS Mirka Topolánka a podnikatel Marek Dalík se rozhodl definitivně skončit s vměšováním se do politiky a stáhnout se do ústraní. Takzvaná šedá eminence občanských demokratů má údajně už dost nabourávání do svého soukromí a neustálého obviňování ze strany konkurenčních stran a médií. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
24.09.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků) , Marek Dalík (310 článků)

Bárta v plamenném projevu zaútočil na Nečase: Patří nám čtyři resorty

 
Ostrým výpadem proti premiérovi Petru Nečasovi (ODS) zakončil svůj sobotní projev exministr dopravy a vyjednavač VV Vít Bárta. Do předsedy vlády se šedá eminence véček pustila kvůli zdravotní reformě i Nečasovu ultimátu, že pokud se koalice příští týden nedohodne na změnách ve zdravotnictví, tak VV z vlády půjdou ven. Bárta upozornil, že VV budou mnohem razantnější a že mají nárok na čtyři ministerstva.
28.05.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9309 článků) , Vít Bárta (2842 článků)

Tohle nevypadá dobře. Německý tisk přinesl hrozivé zprávy o ukrajinské ekonomice

 
Situace na Ukrajině je stále horší. Ač ukrajinská vláda uvádí v provoz mnoho funkčních reforem, nedostává se její ekonomice dostatek peněz. Podle serveru Süddeutsche Zeitung hospodářská krize teprve začíná.
11.06.2015 21:16 |

podobné články

Pracující člověk by měl být ohodnocen tak, aby nemusel brát dávky, napsal poslanec Seďa

 
Poslanec za ČSSD Antonín Seďa se ve svém článku na ParlamentníchListech.cz ohlédl za vládnutím pravicových vlád. Jejich politika prý nedokázala vyřešit současné problémy jako je nezaměstnanost. Seďa hájí záměr zvýšit minimální mzdu a motivovat tak lidi k hledání práce.
14.03.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (118 článků)

Předák ČSSD Seďa: Nelze tolerovat rozšiřování nůžek mezi úzkou skupinou nejbohatších a velkou skupinou chudých. Volný trh nic nevyřeší. A systém USA...

 
ROZHOVOR Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa říká, že neoliberalismus, jako základ současného pojetí světa, musí skončit a je pouze otázkou, co jej nahradí. Dělit společnost na ty, kteří žijí pouze ze sociálních dávek a na ty, kteří na ně pracují, odmítá. Rodina je základ státu a genderová politika jí nepřispívá. Seďa se vyjádřil i k dalším problémům týkajícím se budoucnosti českého národa i lidstva.
15.08.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (118 článků)

Postřílejí nás Američané? Poslanec Seďa z ČSSD odpovídá čtenářům

 
Z PROFILŮ Poslanec Antonín Seďa (ČSSD) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Zmínil i amerického velvyslance v Praze Andrewa Schapira, který vyjádřil podporu muslimské komunitě v Brně. Seďa má na případ jasný názor.
13.03.2016 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (118 článků)

Babiš jako Hitler? Tak to sotva, Hitler uměl německy, vysmála se redaktorka Refleu

 
Redaktorka časopisu Reflex Tereza Stonišová se pozastavila nad slovy předsedy ODS Petra Fialy, podle kterého mluví ministr financí Andrej Babiš (ANO) jako Hitler. Podle Stonišové ale předseda ODS přeháněl, protože Adolf Hitler byl známý svou řečnickou schopností hypnotizovat dav a hlavně uměl mluvit německy. A jestli něco Babiš mimo jiné neumí, tak je to podle ní právě to mluvení.
11.10.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (717 článků) , Andrej Babiš (17961 článků) , Petr Fiala (1609 článků)

Babiš jako Hitler? Tak to sotva, Hitler uměl německy, vysmála se redaktorka Reflexu

 
Redaktorka časopisu Reflex Tereza Stonišová se pozastavila nad slovy předsedy ODS Petra Fialy, podle kterého mluví ministr financí Andrej Babiš (ANO) jako Hitler. Podle Stonišové ale předseda ODS přeháněl, protože Adolf Hitler byl známý svou řečnickou schopností hypnotizovat dav a hlavně uměl mluvit německy. A jestli něco Babiš mimo jiné neumí, tak je to podle ní právě to mluvení.
11.10.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (717 článků) , Andrej Babiš (17961 článků) , Petr Fiala (1609 článků)