Článek

Babiš (ANO): Zásadně odmítám snahu překrucovat moje výroky

 
Komentář na facebookovém profilu ke včerejší debatě na ČT.
23.01.2023 17:45 |

podobné články

Podobné články

Kandidát Řezníček! ČT a 3. světová. Babiš cestou do auta bořil TV

 
Prezidentský kandidát a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) ČTK řekl, že kolektivní obranu Severoatlantické aliance (NATO) nikdy nezpochybnil. Jen si nechtěl představit, že by mohla vypuknout třetí světová válka. Politici musejí usilovat o mír a zabránit válce, uvedl. Sdělil také, že odmítá snahu překrucovat jeho výroky. Na expremiéra se strhla kritika po jeho výroku v nedělní debatě v České televizi, že by v případě útoku na Polsko nebo pobaltské státy neposlal do těchto zemí české vojáky na pomoc. Babiš pro změnu dodal, že moderátor Řezníček je „prezidentský kandidát“ a ČT připouští 3. světovou válku.
23.01.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Psát p*čoviny umím, překrucovat fakta se naučím. Známá blogerka si tropí žerty z Wollnera a Fridrichové

 
Blogerka Jordanka Jirásková je připravena zastoupit místo po Marku Wollnerovi či Noře Fridrichové, pokud kvůli novým členům Rady ČT odejdou. „Vařit kafe umím, překrucovat fakta se naučím, stříhat videa tak, abych z kohokoliv udělala úplnýho idiota, umím taky, a psát píčoviny na sociální sítě...? No, dosaďte si sami,“ napsala Jirásková na facebook.
29.05.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (447 článků)

Fišera (ČSSD): Zásadně odmítám nepravdivá tvrzení představitelů strany ČSNS 2005

 
Zásadně odmítám dnešní tvrzení představitelů ČSNS 2005 a některých bývalých členů ČSSD, kteří se se svými zcela smyšlenými tvrzeními a nepravdivými zprávami snaží poškozovat sociální demokracii.
11.10.2011 15:15 |

podobné články

Dáme si přes hubu? Ne Pirátostánu! Babiš mluvil, sněmovna řvala

 
Premiér Andrej Babiš tvrdě zaútočil na opozici s tím, že zatímco vláda tvrdě pracovala, opozice jela nezodpovědnou kampaň a nic nedělala. Varoval před nástupem vlády Pirátů a odmítl, aby Českou republiku řídil Evropský parlament. „My jsme svrchovaná země! Odmítám muslimskou Evropu, odmítám fanatický Pirátostán!” bouřil Babiš a Sněmovna řvala.
03.06.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Homola vpálil Rolins: Škodíš Lauře víc než moje drogy, jsi nemocná!

 
Zpěvák Matěj Homola (39), otec čtyřleté Laury, jejíž matka Dara Rolins spřádá proti Homolovi plány na nadcházející soud o opatrovnictví, vrací protiúder až ze Španělska! „Lhát, překrucovat fakta, osočovat všechny a všechno…,“ rozepsal se zpěvák na Facebooku.
04.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2849 článků) , Matěj Homola (355 článků)

Šimůnek (KSČM): Odmítám český Majdan na Staroměstském náměstí

 
Zásadně odmítám uplatňování ukrajinského scénáře v České republice. Skupina aktivistů, kterým pražský magistrát promptně vyřídil povolení k nepřetržité nátlakové akci na pražském Staroměstském náměstí, vyhlásila úmysl vytvářet nátlak na českou vládu ve prospěch požadavků kyjevského režimu a ve prospěch protiruské hysterie.
01.09.2014 19:30 |

podobné články

Karlos Vémola předvedl nulovou sebereflexi: Moje chyby, moje lekce, vzkazuje kritikům

 
Karlos Vémola reaguje na smršť kritiky, která se na něj valí v posledních dnech kvůli jeho dalšímu mimomanželskému úletu, po svém. Ačkoli se snažil situaci korigovat a doprošoval se o smazání všech důkazů, jež jednoznačně potvrzují, že poměr s mladou pornoherečkou Rikou Fane není vymyšlený, kauzu se mu do svých rukou vzít nepodařilo. “Moje chyby, moje lekce,” hájí se nyní na Instagramu známý MMA zápasník.
29.10.2022 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (670 článků)

Odborářský boss vyvolal skandál výroky o homosexuálech

 
Odborářský předák Jaromír Dušek vyvolal skandál ostrými výroky o homosexuálech. Tvrdí, že ovládají České dráhy. Prohlásil dokonce, že se kvůli tomu bojí ohnout pro tužku na chodbě. Dušek se za slovní ataky dočkal ostré kritiky. Ministr dopravy Gustav Slamečka označil výroky za nacistickou rétoriku. Výroky tvrdě odsoudil i premiér Jan Fischer.
06.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1770 článků)

Babiš otevíral očkovací centrum a opět se rozčílil: Odmítám ty nesmysly, že jsme objednali málo vakcín

 
Premiér Andrej Babiš (ANO), ministr zdravotnictví za hnutí ANO Petr Arenberger a další hosté otevřeli velké očkovací centrum v O2 Aréně, nebo ještě přesněji řečeno v budově O2 Universum, která stojí pár metrů od asi nejznámější obří české haly společnosti PPF. Ministr Arenberger za start očkovacího centra premiérovi poděkoval. Babiš se znovu pustil do Evropské unie. „Solidarita funguje jen pro média, ale za zavřenými dveřmi žádná není," vypálil Babiš.
09.04.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Babiš cestou na vládu sepsul vlastní ministry: Opakovaně jsem je prosil. Kazí to celé vládě

 
Premiér Andrej Babiš před dnešním jednání vlády, na kterém se rozhoduje o zpřísnění restrikcí, zkritizoval své ministry. „Já jsem ministry opakovaně vyzýval na vládě, aby takhle nekomunikovali. Já jsem se nevyjádřil k žádnému dni, k ničemu. Zásadně odmítám vyjádřit se k něčemu, co neschválila vláda,“ uvedl Babiš po zmatcích, kdy od různých ministrů zazněla různá data plánovaného přechodu do čtvrtého stupně protiepidemického systému PES.
14.12.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Takto se Komárek a Babišův profesor vysmáli odstavenému Kalouskovi za slova o StB a Panence Marii

 
Se svérázným vysvětlením svého debaklu při volbě místopředsedy sněmovny přišel Miroslav Kalousek. Jeho slovům se však vysmáli poslanci ANO s tím, že nikdo neumí více překrucovat fakta jako on a že se minul povoláním kabaretiéra. Politický matador ale hned získal hojivou náplast v podobě předsednictví poslaneckého klubu, z něhož odstoupil Petr Gazdík.
28.11.2013 13:02 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7705 článků) , Petr Gazdík (1208 článků) , Petr Gazdík (1197 článků)

Komárek a Babišův profesor se vysmáli Kalouskovi za slova o StB a Panence Marii

 
Se svérázným vysvětlením svého debaklu při volbě místopředsedy sněmovny přišel Miroslav Kalousek. Jeho slovům se však vysmáli poslanci ANO s tím, že nikdo neumí více překrucovat fakta jako on a že se minul povoláním kabaretiéra. Politický matador ale hned získal hojivou náplast v podobě předsednictví poslaneckého klubu, z něhož odstoupil Petr Gazdík.
28.11.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7705 článků) , Petr Gazdík (1208 článků) , Petr Gazdík (1197 článků)

Tak to bylo! Všechno řeknu. Babiš vykopl Čapí hnízdo už před soudem

 
Někdejšího premiéra Andreje Babiše (ANO) dnes čeká soud v kauze Čapí hnízdo. I z toho důvodu svůj pravidelný pořad Čau lidi předtočil a diváci jej mohou vidět již ráno. „Samozřejmě jsem nic neudělal, a zásadně tu nepravdivou obžalobu odmítám,“ zmínil Babiš k dotační kauze. Někdejšího nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, jenž nakonec Čapí hnízdo k soudu dotlačil, označil za kariéristu, který rozhodl mimo jiné na základě Milionu chvilek pro demokracii.
12.09.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25660 článků)

Ministr Kocourek: Odmítám nekontrolovatelný rozvoj bioplynových stanic

 
Odmítám nekontrolovatelný rozvoj bioplynových stanic s jejich neadekvátní podporou. V Česku byl v červenci 2011 výkon připojených bioplynových stanic 128 MW a současně Ministerstvo průmyslu a obchodu eviduje dalších 40 žádostí o dotace na projekty ve výši 1,1 miliardy korun.
12.08.2011 21:25 |

podobné články

Chovanec (ČSSD): Odmítám přeměnu ŘSD na akciovou společnost

 
„Rezolutně odmítám plán ministra dopravy Dobeše změnit příspěvkovou organizaci Ředitelství silnic a dálnic na akciovou společnost."
25.10.2011 15:50 |

podobné články

Iveta Bartošová kvůli strachu z Rychtáře utekla ze schůzky: Pepa mě zabije. Nechci ho, odmítám!

 
Kdyby tenhle příběh napsal scenárista telenovely, dostane okamžitého padáka a ještě ho zavřou do léčebny pro duševně choré! Po středečních neustálých názorových změnách zpěvačky Ivety Bartošové  (47) , která se rozhodla vrátit k Josefu Rychtářovi  (55) , pak to zase odmítla kvůli Domenicu Martuccimu  (37) , aby opět volala na pomoc „Pana Rákosku“, je tu další obrat. Když se Iveta Bartošová dozvěděla, že pro ni Rychtář jede v autě plném bulvárních novinářů, s nimiž ji chce dopravit do Prahy, i když ví, jakou z nich má fobii, řekla Super.cz jednoznačně: „Nechci. Odmítám!“
10.07.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6976 článků)

Špatné a zlé Rusko, slepé následování EU a USA. To odmítám, prohlásil Okamurův poslanec

 
ROZHOVOR Odmítám přijmout premisu, že za vším je špatné a zlé Rusko a my musíme slepě následovat EU a hlavně spojence USA. V reakci na vývoj situace na Ukrajině to řekl poslanec Úsvitu Petr Adam. Vyjádřil se i k volebnímu neúspěchu hnutí, Kláře Samkové a hrozícímu nepořádání mistrovství světa MotoGP v Brně.
05.06.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (120 článků)

Světlíková (ČSSD): Odmítám povinné kvóty pro přijímaní uprchlíku z muslimských zemí

 
Naprosto odmítám tuto velmi kolísavou akci, která se v každé vteřině může zvrhnout v teroristický útok, ale dobře tak Evropské unii, když si je do Evropy de facto sama zve. Problém ale nastává, že členem EU je i Česká republika, tedy její občané.
21.05.2015 09:46 |

podobné články

Okamura (SPD): Odmítám předhodit kus Česka muslimským kolonizátorům!

 
VIDEO Další Mnichovská dohoda - odmítám předhodit kus Česka muslimským kolonizátorům!
29.10.2015 20:21 |

podobné články